TVNET turpina uzlabot savu dizainu

Kolēģe šodien pameta informāciju, ka Tvnet ir nedaudz nomainījis savas pirmās lapas dizainu. Pirms pāris nedēļām Delfi spēra drosmīgu soli un nomainīja atsevišķus elementus savā lapā.

Atgādināšu, ka pagājušā gada decembrī Tvnet palaida savu jauno versiju, kas bija ļoti līdzīga Apollo jaunajai versijai, par ko varēja palasīt no Tvnet aizkulišu stāstiem.

Šoreiz es atturēšos no komentāriem, jo gribu tos pataupīt līdz nākamai reizei.

Apollo pirmā lapa pilnīgi noteikti nemainīsies, jo tam pagaidām nav pamata – mums ir jāturpina pilnveidot raksta skats, kas tiek pieslīpēts. Labs nāk ar gaidīšanu. 😉

13 thoughts on “TVNET turpina uzlabot savu dizainu

 1. BigUgga

  Galīgi auzās – tagad tā pirmā lapa ir baisi neizteiksmīga – kaut-kādi taikumi boldā. Ieej apollo vai tvnet, paskrollē uz leju un jau piemirstas, kurā no abiem atrodies 😀

  Atbildēt
 2. e-remit

  TvNet nesenā pagātnē mani nokaitināja, ka ar jaunumiem manāmi kavējās, pirmajā lapā kaut kas vecs, toties priekšā peldošās reklāmas viltīgi mirgo, lai neļautu izlasīt, kas zem tām. Tāpēc TvNet pēdējā laikā apmeklēju tikai, ja kāds kādu linku priekšā pamet.

  Atbildēt
 3. normunds

  tvent ir nebaudāms kā ziņu portāls viena iemesla dēļ – jaunākās ziņas atrodas nevis virspusē, bet skrollējot kaut kur lapas vidū.

  Atbildēt
 4. Anonīms

  frukc, piekrītu. Ko dod tā lielā pirmā raksta bilde, kad tai blakus bija ērti pieejami pēdējie raksti. Tagad tie ir zem pirmā raksta, bet to vecajā vietā, kaut kāda bezjēdzīga teksta reklāma. Galīgi garām.

  Atbildēt
 5. Anonīms

  Delfi, kas man pirmajā vietā ir ziņu loģika, TVNET arī šobrīd tā parādījusies – kas ir apollo – vispār nesaprotu, – tads ka blogs jeb studenta darbs, nekad nav skaidrs kur ko mekltēt.

  Atbildēt
 6. Pēteris

  Kopš TvŅet`s ir salicis rus.tvnet atsauces pirmajā lapā šo portālu principā ignorēju! Interesanti kuram “integratoram” tas vispār ienācis prātā? Mēsli…

  Atbildēt
 7. frukc

  kāda problēma ar RUS atsaucēm? mani pāris reizes ir pievīluši, kad ieintriģēja latviski notulkotais virsraksts, bet sekojot saitam un saprotot, ka nāksies tekstu lasīt “cyrlicā”, noskumstu un pārdomāju. bet tas tikai tādēļ, ka man vienmēr ir bijis nedaudz jāpiepūlas lasot “cyrlicas” tekstus, par maz trenniņa. ja ļoti nevajag, tad izvēlos “nemocīties”.
  #10 ja Tev tā problēma ir tādēļ, ka tie linki ir no lapas, kuras saturu raksta krievu cilvēki, tad Tev būtu jāpaplašina savs redzes lauks, vai jāvēršas pēc palīdzības pie medicīnas speciālistiem.

  Atbildēt
 8. frukcam

  Ne jau tādi kā tu būs, kas norādīs kas ir jāpaplašina, kāda virzienā un kur jāvēršas, cik tev vispār gadu lai mācītu pieaugušus cilvēkus un vai tavi vecāki nav strādājuši tikai pie virpas?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *