Stulbi – puse nodokļos

McB iesūtīja saiti uz Stulbi.lv, bet es pirmajā momentā pat nesapratu, kur ir āķis. Tad ar pirkstu man parādīja un es sapratu. Lai jums nesanāktu tā kā sanāca man, tad uzreiz iefokusēju bildi pareizajā vietā.

Savulaik VID aplokšņu algas kampaņas ietvaros bija uztaisījuši šādu lapu. Tagad kāds prātvēders ir smalki pajokojis. Oriģinālā varētu izskatīties šādi.

Bildi uztaisīju no spēles, ko sazvejoju meklētājā, jo saites lapā nestrādā.

49 thoughts on “Stulbi – puse nodokļos

 1. Khe

  Idealoģijas divas puses: VID [valsts pārdošanas aparāts] saka: Stulbi. Alga aploksnē. Privātais [tā jau grūti to naudu iegūt]: Stulbi. Puse nodokļos. Kurai pieslieties?

  Atbildēt
 2. Skujiņš

  @tomaac
  VID nepagarināja domēnu un kāds “Prātvēders” šo lapu uztaisīja pa savam.
  Ja VID aicināja nesaņemt algu aploksnēs, tad “Prātvēders” pievērš uzmanību, ka puse alga aiziet nodokļos 🙂

  Atbildēt
 3. Andron Mc

  Domēns ir pagarināts, nekāda sakara ar kaukādu DNS ākstīšanos. Hostējas turpat kur vienmēr. Arī nesaprotu kapēc ne uz VID servera hostējas… Katrā ziņā hostētājs nav vainojams pie tā ka “VID lēnām nāk pie prāta” un sāk atzīt savas kļūdas 🙂

  Atbildēt
 4. k.

  Tā spēle tiešām ir stulba. Bieži ir diezgan grūti noķert pareizo aploksni, ja arī to ļoti vēlies. Sanāk, lai kā tu censtos un gribētu, no aploksnes neizvairīties 🙂

  Atbildēt
 5. Andron Mc

  Gaidam nākošo otrdienu. Hakeru grupa ziņo ka katru otrdienu jautrā spēle “Pamaniji deface?” būšot jaunā “poligonā” 😉

  Atbildēt
 6. Juris

  Tas nav stulbi, tas ir administratīvi sodāms pārkāpums. Var arī kriminālo laikam dabūt, ja neņem pierē administratīvo.
  Un stulbi pēc tam būs kaukt, ka pensija nav, vai saslimstot nav par ko ārstēties un ēst, ka arī tragad slēdz slimnīcas un skolas, ka ne pašam nav kur ārstēties un bērnus skolot.
  Protams, var jau kaut ko uzkrāt, bet sanāks tas pats kas ar nodokļu maksāšanu. Un kāda banka vai tml. var aiziet arī pa pieskari.

  Atbildēt
 7. Eco

  @Juris. Nesatraucies. Maksā tu nodokļus vai nemaksā, pensijas tāpat nebūs 😀 Un kā mēs labi zinām, tad liela daļa mūsu nodokļu, ko mēs te cenšamies maksāt, aiziet pareizajās kabatās, nevis tevis pieminētajām skolām, slimnīcām un pensijām … Stulbi …

  Atbildēt
 8. Krabe

  @Juris, pieņemsim tu samaksā nodokļus (9% + 24.09% + IIN 23% + PVN 21%), bet latu devalvē un pensija pēc tam tev ir kautkādas kapeikas, bez garantētas pirktspējas, bez garantēta iztikas minimuma…

  Pieņemsim, tu maksā nodokļus, bet pēkšņi izrādās, ka skolas jāslēdz, slimnīcas, jāslēdz, bet kultūras ministrijā mazākā alga Ls 2000 ? un būvēs tik koncertzāles.

  Kurš te izrādās stulbs?

  Atbildēt
 9. CooLynX Raksta autors

  Krabe, mums būs kristāla bibliotēka, kur visi varēs iet un pašmācības ceļā apgūt zināšanas. Blakus vēl jāuzceļ platīna viesnīca, lai visiem būtu, kur palikt pa nakti un vispār būs kruta.

  Atbildēt
 10. Aidus

  Atteikties no bezdarbnieku pabalsta kurš manā gadījumā ir smieklīgi zems neskatoties uz kārtīgi maksātiem nodokļiem? Latvija ir sapuvusi ar visiem tās iedzīvotājiem.

  Atbildēt
 11. Juris

  Tie paši, kas šos nodokļus nemaksā, ja arī maksā, bet atbalsta, bļauj uz to pašu valdību, ka neko nedara. Bet nu paši jau vainīgi. Nemaksājot nodokļus, situācija ir sliktāka, kā tā varētu būt. OK, ir mūsu valdība … un tie kas ar to naudu izrīkojas. Lai gan paši jau arī tos esam ievēlējuši.
  Daudzi, kas šos nodokļus nemaksāja (labi ja no minimālās), sagrābās kredītus, un tagad, diemžēl, tiem vēl valsts palīdzēs.

  Atbildēt
 12. erna

  stulbi. draugs maksāja nevājos nodokļus. palika bez darba. gribēja saņemt pabalstu. pabalstu atteica, jo, redz, uz viņa vārda reģistrēta mirušo vecāku zemnieku saimniecība. stulbi.

  Atbildēt
 13. hren

  erna

  ko nozīmē reģistrēta uz viņa vārda? Ja vinš ir īpašnieks, bet nav amatpersona vai algots darbinieks, tad nekādu problēmu ar bezdarbnieka pabalstu nevar būt, bet ja viņš tur skaitās valdes loceklis vtml., tad vienkārši lai ieceļ valdē dajebko un laimīgi saņem savu pabalstu.

  Atbildēt
 14. BigUgga

  Juris: viņi (valdība) pirmie sāka. Maksāja nodokļus visi kā mīļiņkie. T.i., protams, maziņie, kam tādas skolas un/vai slimnīcas bija vajadzīgas. Un tad pēkšņi valsts tā vnk paziņo, ka nav nafdas. WTF? Kur ta palika? Lielie kā nemaksāja tā arī nemaksās nodokļus, vēl izkārto bezdarbnieka uz n-tajām štukkām +atlaišanas kompensācijas. Dažs labs vēl pamanās 200k/mēn noslaukt par saviem nedarbiem. Stulbi? Debīli!

  Atbildēt
 15. Asni

  Stulbi! Maksāju ievērojamus nodokļus, piedzima dēls un vajadzētu saņemt ievērojamu bērna naudu, BET valsts piečakarēja, maksā tikai 50% no tā kas pienāktos. Stulbi – reklamē vienu, bet maksāt tāpat nemaksā!
  Tāpat arī ar pensijām, gala rezultātā visi saņems +- 180 LVL, un ja vēl būs kāds veiksminieks,kurš spēs nodzīvot līdz pensijas vecumam, kurš nemitīgi tiek palielināts.
  Pievienojos stulbi – puse nodokļos!

  Atbildēt
 16. ulzha

  Eu, pamēģinām, nemaksāsim neviens nodokļus 🙂 Varbūt Valsts pacelsies uz pekām 🙂 Eu nu tiešām 🙂 Pēkšņi būvēsies ceļi, bērnudārzi, maksāsies pensijas un skolotājiem algas

  Atbildēt
 17. CooLynX Raksta autors

  Rezultāts būs, bet nedaudz cits – sākumā sapratīs, ka naudas nav, tad meklēs kāpēc nav, tad sāks analizēt, kas pie vainas un labos kļūdas un risinās problēmas pēc būtības.

  Atbildēt
 18. Nemesis

  “tad sāks analizēt, kas pie vainas un labos kļūdas un risinās problēmas pēc būtības” – un Tu šitam vēl patiešām tici ?!?! Pie mums visa risināšana beigsies ar to ka visus nemaksātājus pasludinās par ļaunprātīgiem nemaksātājiem, uzrīkos paris paraugtiesas, pārējie nobīsies un ies maksāt…

  Atbildēt
 19. ulzha

  Nemesis: visi apzinātie nemaksātāji jau ir arī ļaunprātīgi. Daži sajūtas vienlīdzīgāki, labiņāki par citiem?

  Par naudas dalītāju vairāk tīrīšanu vajag domāt. Nevis par nodokļu mazāk maksāšanu. Juniori takš arī klausās – pieradināsim šos, ka krāpt mūs/Valsti ir okīc, un pēc tam gaudosim, ka atkal nav par ko balsot, jaunie tādi paši zagļi? 🙂

  Atbildēt
 20. normunds

  Stulbi! Maksāju ievērojamus nodokļus, piedzima dēls un vajadzētu saņemt ievērojamu bērna naudu, BET valsts piečakarēja, maksā tikai 50% no tā kas pienāktos.

  Tu esi vīrietis, ja? Vai zini kā saucas pabalsts? Bērna kopšanas pabalsts. Pienākas, pēc būtības, tam kurš ar bērnu sēž mājā un zaudē savu kvalifikāciju, nevis tam kuram lielāka alga.

  Atbildēt
 21. U

  normunds, kuraa vietaa Asni teica kaut vaardu par viirieti vai to, kursh paliek maajaas, “zaudee” vai to, kurš nepaliek mājās?

  Atbildēt
 22. kmm

  Stulbi ir tad, kad saproti, ka nodokļos samaksā 15k ls, bet tu tajā gadā neesi ne slimojis, ne bērnu skolojis, ne izmantojis kaut vienu valsts institūciju – tas ir stulbi; justies kā donoram 🙂 un tā gadu pēc gada (:
  pagājušais gads pārliecināja, ka labāk ir to summu paturēt sev, jo nu, es nejūtu ka tas ir adekvāti, ka valstij aiziet tāds žūksnis un man valsts neko neadod. Protams pie 200ls algas iekrājumus veidot nav vērts, labāk neriskēt ar to, ka pabalsta nebūs vai kā tā. bet kad summas kļūs lielākas nodokļus maksāt ir vairāk kā stulbi, vismaz šajos garuma+platuma grādos.

  Atbildēt
 23. ulzha

  kmm: infrastruktūru arī neizmantoji? Par drošību arī pats gādā?

  Vai “ne šie” platuma+garuma grādi esošo stāvokli sasniedza ar tādu attieksmi kā tavējā? (Man gan liekas, ka drīzāk ar attieksmi “2 lietas ir neizbēgamas, nāve & nodokļi”, bet tu jau vari mēģināt pierādīt, ka no 200 Ls pelnošo maksājumiem)

  Atbildēt
 24. ZBH

  Juris: Nemaksājot nodokļus, situācija ir sliktāka, kā tā varētu būt.
  kam? Skeelem? da mans peec vins vareet izniikt.
  kaadreiz deel Latvenergo 3 miljoniem taisiij teijaater un mokruhas vairaaks gads, taga deel 400 miljon sadaardzinaajum Kuprainaa Tilt gadiijumaa nevienam pat infarkts nepiemets. kaukaad viendieniis latvija.lv izstraads sesciparos vispaar iet kaa kopeetavaa toneris. un pasakiet veel, ka nodokls vaig maksaat. nahuja?

  Lai gan paši jau arī tos esam ievēlējuši.
  nu Tu mozj i ieveeleej TP, LC un LPP, es nee.
  tikai taads siikums, ka, ja jau pashi, ta nafig mums div CVK vadiitaaj peec kaarts beidz dziiv nelabaa naavee kaad laik peec veeleesanaam? (kas muus valstinai, protams, dev nenormaals tiesiibs pamaaciit par demokraatij Baltkrievij)

  Atbildēt
 25. Jok.

  Ulzha: par drošību jau sen visi rūpējas paši. Esmu gan pats zagļus noķēris, gan arī sētu sev būvējis drošībai. Bet zvanot policijai viņi vai nu nemaz neatbrauc vai arī atbrauc un pasaka, ka neko nevar izdarīt (pat ja zaglis ir pie rokas noķerts.)

  Bet par infrastruktūru runājot – neiznu ko tu ar to domā, bet par ceļiem mēs maksājam ceļu nodokli, par slimnīcām maksājam paši… vēl tikai izglītība paliek. domā ka izglītība tiešām izmaksā to lielo nodokli?

  Atbildēt
 26. japets

  Ulžam taisnība.
  Protams kremt, ka tik daudz aiziet visādiem šķēļveidīgajiem, bet bez nodokļiem duncis ribās uz katra stūra būtu ikdiena.

  Atbildēt
 27. gerard

  Maksāju nodokļus. Dzīvē visādi gadās – biju uz brīdi bez darba (šogad).
  Dienas jautājums: cik ilgi var par nodokļos maksātajām ārprātīgajām summām labi dzīvot?
  http://businka.lv/bezdarbs/ – reku kalkulators. Paskaitiet paši. Un tad padomājiet, cik ilgi varēsiet izvilkt.
  Ņemot vērā situāciju ar vecāku pensiju, kurus sen jau esmu spiests uzturēt, jo valsts nerūpējās par viņiem kaut vai elementāro cilvēku prasību līmenī – ilgi normāls vidusmēra cilvēks nedavilks.

  Atbildēt
 28. Atbalss: Pensionāri strādā neoficiāli | Pods.lv

 29. Atbalss: RIMI lapā Maxima par visu padomājusi | Pods.lv

 30. Speciālists

  Stulbi. Maksāt jebko šai valstij. Lasīju viedokli, ka bez nodokļiem nevarēs neko sakārtot, atjaunot utt. Labi! Lieliski! Bija 20 gadi, lai sakārtotu. Viss ir sagrauts. Un nevajag gvelzt par vēlētiem pārstāvjiem. Jā, paaudze ir nomainījusies. Bet pie varas joprojām ir tie paši.
  Tāpēc uzskatu – stulbi maksāt jebko šai valstij. Jo ātrāk iznīks, jo labāk mums pašiem. Nevar uz šķībiem pamatiem uzcelt normālu māju. Labāk šausmīgas beigas nekā bezgalīgas šausmas. Stulbi. Mast dai.

  Atbildēt
 31. Atbalss: Stulbi.lv versija 2 | Pods.lv

 32. Atbalss: Aplokšņu algu kampaņa dod rezultātus | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *