Lai dzīvo Apollo portāls!

Šodien bija tā reize, kad sagribējās iebrist ziņu portālā un palasīt, kas jauns.

Šādās reizēs es parasti bridu Apollo portālā, kas jau daudzus gadus bija pabērna lomā. Apollo komanda izklīda, kur nu kurais un ziņu skaits attiecīgi saruka, bet būtiskākās ziņas vismaz tika publicētas un galvenais, ka tur bija lasāms arī tautas noskaņojums un vissakarīgākie komentāri Latvijā. Es domāju tīri tehniskais realizējums. Jo es pats savulaik tos priekš sevis tādus izkārtoju. Desmit gadus tie godam kalpoja un pat ar visām īpašnieku maiņām dedzināja un turēja trafiku. Paspodrināju gan savas spalvas, gan arī visiem tiem, kas tur pielika savas rokas, lai realizētu manas iegribas. Kā arī, protams, tiem, kas pie nākamajām izmaiņām, nesačakarēja to, kas teicami strādāja. 😉 Bet tagad aplauzos. Prieki beigušies. Viss.

Es savu sāpi izsāpēju jau, kad mans darba devējs pārdeva to somiem. Toreiz gan šķita, ka viņi turpinās iesākto un samals miltos Delfus, bet nekā. Tirgus izrādījās par mazu un atdeva saplosīšanai Tvnetam, kas toreiz jau elpoja Apollo putekļus. Priecēja tas, ka nevienam Tvnetā roka necēlās, lai to skabargu likvidētu. Pieņemu, ka tagad tur vairs nav palicis neviens, kas kaut ko saprastu un jaunā slota slauka pa savam.

Atradu Gemius statistiku par pēdējo dienu, kad vēl eksistēja Apollo portāls. Tas bija 21. decembris. Turpmāk uzmanība jāpievērš tam kā mainīsies (samazināsies? 🤔) Tvnet apmeklētāju skaits.

Visus šos gadus nevienam necēlās roka, lai likvidētu Apollo, jo tam bija sava uzticama auditorija, kas lasīja tieši šo portālu tā individualitātes dēļ. Īpašnieks, portāla adrese, logotips, jauns un moderns dizains vai kvalitatīvas ziņas ir sekundāri lielumi, kas ir svarīgi pie noteiktiem nosacījumiem. Diemžēl lasītājam ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie kaut kā jauna un “moderna”.

Tas, kas šobrīd ir redzams Tvnetā ir identiska situācija ar to, kas pirms kāda laika notika Delfos, kad tur igauņu vadība uzdarbojās un veica izmaiņas. Tās ir skandināvu vēsmas igauņu izpratnē. Man šķiet, ka šobrīd Tvnet izskatās pēc ļoti neveiksmīga programmētāja mākslas darba, kur māksliniekam atņēmuši otiņas un zīmuļus, bet pašu iespundējuši būrī. Igaunijā tas var strādāt, Latvijā un Lietuvā, nē. Varbūt kaut kas ir mainījies, bet pirms gadiem 10, tā bija.

Tagad viss ir atkarīgs no vadības. Janvāris ir tukšais mēnesis, kad tirgū nav naudas jeb ir paliekas no lielām Ziemassvētku – Jaunā gada izpārdošanām. Klienti vēl nav atkopušies pēc svinībām, atvaļinājumiem un darbs nevienam nav prātā. Attiecīgi naudas ziņā Tvnet neko daudz nepamanīs, jo vēl ir spēkā iepriekšējā gada līgumi. Savukārt, ja janvāra beigās vadība vēl nebūs paspējusi saprast to kāpēc trafiks nav atgriezies vēlamajā līmenī, decembra veikto izmaiņa dēļ, tad kādam būs ļoti paveicies. Domāju, ka šī Tvnet dāvana Ziemassvētkos visiem konkurentiem bija ļoti patīkama. Tirgū varētu būt ļoti interesantas pārmaiņas.

Gribēju piefiksēt šo pavērsienu. Neatradu Tvnet paziņojumu par šo, tikai iAuto rakstu, kas apstiprina, ka izmaiņas notikušas 22. decembrī. Katra bēdīga ziņa paver jaunas iespējas un labas ziņas. Apollo lasītāji pāries uz Delfiem un citiem spēlētājiem. Vai šī ir lieliska iespēja kādam jaunam spēlētājam? Domāju, ka nē. Drīzāk tā ir iespēja kādam no esošajiem saņemties un atspārdīt guļošo Tvnet, kamēr tas vēl nav atjēdzies. Nekā personīga, vienkārši bizness.

32 thoughts on “Lai dzīvo Apollo portāls!

 1. krizdabz

  Kas konkrēti TvNet jaunajā versijā nav “pareizi” sataisīts, ka tas LV točno nestrādās? Nu tā konkrēti un pa punktiem.

  Atbildēt
  1. coolynx Raksta autors

   Drīzāk būtu jājautā, kas tur vispār varētu strādāt? Kāpēc kaut ko tādu kāds ir izveidojis? Vai arī būtiskākais jautājums – ko ar šīm pārmaiņām ir gribējuši panākt?

   Atbildēt
    1. coolynx Raksta autors

     Redzi, es nevaru atbildēt uz šo jautājumu, kas “nav pareizi”, jo nezinu kāds ir bijis uzstādījums šādām izmaiņām. Mani komentāri bija balstīti uz pieņēmumu, ka Tvnet uzdevums ir palielināt auditoriju. Izejot no šī pieņēmumu, veiktās izmaiņas šķiet muļķīgs gājiens, jo mana pieredze liecina, ka tās radīs pretēju efektu – samazinās apmeklējumu.

     Varbūt mani pieņēmumi ir aplami. Papēti statistiku Gemiusā un redzēsi faktus. Skaitļi nemelo. Tad sāc domāt un uzdot pareizos jautājumus. Tas ir, ja gribi kaut ko iemācīties un saprast. 😉

     Tvnet uz šiem pašiem grābekļiem kāpj sistemātiski un jautrākais ir tas, ka nemācās no tā.

     Palasi, ko raksta bijušie Apollo komentētāji. http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/766829-nopietni_nenopietnais_apsveikums_jaunaja_2018gada/comments

     Pēc būtības mana attieksme nav mainījusies. https://pods.lv/2010/02/21/jauna_tvnet_tapsanas_aizkulises/ un https://pods.lv/2009/12/19/tvnet_jauna_versija/

     Atbildēt
     1. krizdabz

      Tas ko es gribēju dabūt no Tevis laukā, Tavā pieredzē balstītu komentāru par to kā tieši jaunā TvNet versija (tehniski, izkārtojuma ziņā utt.) ir sliktāka par iepriekšējo. Un kas nosaka to, ka šādu mediju apmeklēs vai neapmeklēs (Latvijā)?

      Par Apollo cepienu īsti nesaprotu, jo tas pārstāja eksistēt brīdī, kad to aprija TvNet. Jā, kaut kur tur rēgojās vecās lapas logotips, bet tas viss bija TvNet.

     2. coolynx Raksta autors

      Ir tāda lieta kā intuīcija, iekšējā balss vai kā to citreiz sauc – čujs, ņuhs un poņa (ČŅP). Ir vesela teorija, kas detalizētāk to skaidro.

      Nu lūk, viss tas, ko gribi dzirdēt ir pakārtots tam, ko var saukt dažādos vārdos jeb čņp. Attiecīgi safantazēt visādus gudrus tekstus, kas pamatā ir balstīti uz intuīciju, man nav iedvesmas. Vēl jo vairāk tāpēc, ka nav tā vērts. Es to biju darījis arī agrāk. Nekas no tā nemainījās. 😉

      Nesarežģī dzīvi ar tādiem sīkumiem. Būtiskākais šeit bija piefiksēt faktu un paust savu viedokli. Visu pārējo parādīs laiks.

      Laimīgu Jauno gadu! 🎉

  2. Ulvis

   Apskaties no datora un telefona ,tad redzēsi ,ka tur izmet javascript erroru un kautkas netiek ielādēts utt…
   tas neliecina par profesionālu tīmekļa vietni…

   Atbildēt
 2. as

  Mani tvnet tracina, ka nevar likt anonīmus komentārus, ka raksts ielādējas 3x un netiec atpakaļ uz galveno lapu un ka raksti nav arhīva versijā kā saraksts. Šis viss bija apollo. Pārējais ir OK, dizians pofih.

  Atbildēt
  1. Krotow

   TvNet komentāri ir kaut kāds baiss murgs kam piekrītu 200%. Tur nevar komentēt ne tikai anonīmi, bet pat reģistrētie lietotāji nevar. No “reakcijas” liekas, ka tur fonā darbojas pārmērīgi “centīgs” spama filtrs, kas rakstītāju atšaušanas kritērijus meklē kaut kādos sen no darba par dzeršanu izmestu adminu uz pohām sastādītos lietotāju sarakstos. Delfi ar savu dīvaino nevārdu filtru šai ziņā atrodas par kārtu augstāk.

   Atbildēt
 3. zb

  … personiski jau sen pēc tvneta paskata izmaiņām principiāli pārtraucu to lapu apskatīt, nu tās izmaiņas joprojām nav priekš manis. Ziņas lasu citās lapās…. tā tvnet pazaudēja mani (ilgu laiku bija grāmatzīmēs pirmajā rindā…)

  Atbildēt
 4. imants

  @krizdabz
  Tu savu WP sargi,tici man auna piere,tev jau ir tiks klat… arii apollo shell ir bijis un ko tu gnida gluchi te? a? es vnk esu sadzeries,bet tu padoma!
  Tu doma,ka dzeki sez underground un neko nedara?Visi kas saka 199..,vini turpina,tikai ja apriebjas kads aksts ka tu,es tavu visu vesturi dabusu ja vajadazes un pin un tmldz aunapiere! Blin ,ka man ir apnicis,ka visi dirs loti pa to un to tu parbaudi savu suda serveri lol….

  Atbildēt
 5. abrahams

  man besī ka TVNET jau kādu laiku neatveras un slinkums meklēt kas par vainu. Atveras un uzreiz pazūd. Balta lapa. Pārgāju uz DELFI

  Atbildēt
 6. as

  Kas tā par tendenci rakstus dalīt n tajās daļās? Tā dara gan tvnet, gan delfi, lasīt ir grūti, neparocīgi un ilgi:( Tas ir tādēļ, lai raksts dabūtu vairāk klikšķu, jo katra raksta sadaļa dabū savu klikšķi vai kā?

  Atbildēt
  1. coolynx Raksta autors

   Protams. Kā maksā tā strādā. Portāla zelts ir apmeklējumu skaits, lasi, rādījumu skaits. Viņi pārdod reklāmas ar noteiktu skaitu rādījumiem. Vietu skaits, auditorija un raksti ir ierobežoti lielumi, tad nu dara to, ko var – sadalīt rakstu 5 daļās, lai pagarinātu lasītājam prieku klikšķināt pa lapām. 😂

   Atbildēt
 7. Rideoo

  vienmēr bija kaitinoši, ka, lai atstātu komentāru, jums jāreģistrējas, un pat tas TvNet nepalīdz. Daudz kļūdu, dīvains surogātpasta filtrs, bez anonīmas komentēšanas funkcijas, tas ir skumji

  Atbildēt
 8. Skolnieciņš no svētbirzs

  Год белого, металлического Быка начался довольно сложно и затруднительно. Начало 2021. года является довольно грустным. К сожалению, пандемия коронавируса продолжается. Хотя чрезвычайную ситуацию на территории Латвийской Республики уже отменили, но коронавирус некуда не делся, поэтому будем соблюдать все меры эпидемиологической безопасности. Чрезвычайную ситуацию в Латвии отменили 7. апреля 2021. года (источник информации: mfa.gov.lv/ru/konsulskaya-informaciya/ob-ob-yavlenii-chrezvychajnoj-situatsii-v-latvii). Коронавирус (Covid-19) по-прежнему является серьёзной угрозой нашему обществу. Для того чтобы преодолеть этот кризис, будем вакцинироваться от SARS-CoV-2 вируса. Спасем себя и свою страну! Спасем свою родину – Латвию! Используем этот шанс, который дали нам Латвийские Боги, ради спасения нашего родного государства! На вакцинацию можно записаться на сайте госуслуг manavakcina.lv либо позвонив на безоплатный номер телефона 8989. Да благословят нас Латвийские Боги! Да защитят нас Латвийские Боги от зла!
  С уважением, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt
 9. Skolnieciņš no svētbirzs

  Kovid-19 (covid-19) krīze ir nogurdinājusi ļaužu prātus. Mūsu sabiedrība ir nogurusi no ilgstošās kovid-19 (covid-19) krīzes. Daži no mums ir zaudējuši ticību mūsu valdībai. Daži no mums ir nikni gan uz sevi, gan uz valdību, gan uz apkārtējo sabiedrību. Par spīti iekšējiem pārdzīvojumiem, saglabāsim mieru. Neviens no mums nav ideāls, taču mēs savā ikdienā cenšamies sasniegt savu ideālu. Šad tad gadās pieļaut kļūdas. Mēs visi esam cilvēki, kļūdīties ir cilvēcīgi. Tāpēc savāksim visu savu drosmi dūrē un piedosim mūsu valdībai tās kļūdas, nepilnības un neveiksmes. Piedosim visiem 13. Saeimas deputātiem! Piedosim 13. Saeimas Prezidijam: Inārai Mūrniecei, Marijai Golubevai, Andrejam Klementjevam, Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, Inesei Lībiņai-Egnerei! Piedosim Ministru kabinetam: Arturam Krišjāņim Kariņam, Artim Pabrikam, Jānim Bordānam, Edgaram Rinkēvičam, Jānim Vitenbergam, Jānim Reinam, Sandim Ģirģenam, Ilgai Šuplinskai, Naurim Puntulim, Ramonai Petravičai, Tālim Linkaitam, Danielam Pavļutam, Kasparam Gerhardam, Artūram Tomam Plešam! Piedosim Valsts prezidentam Egilam Levitam! Piedosim Valsts prezidenta kancelejas vadībai: Andrim Teikmanim, Irēnai Kucinai un Lailai Jurcēnai! Piedosim Valsts prezidenta padomniekiem: Solveigai Silkalņai, Jānim Plepam, Jānim Kažociņam, Aivai Rozenbergai, Alisei Pīkai, Ievai Ilvesai, Sarmītei Ēlertei, Rolandam Lappuķem, Ievai Siliņai, Jurģim Klotiņam! Piedošana padarīs mūsu dzīvi vieglāku, tā atvērs mūsu sirdis sentēvu Dieviem. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Dzīvosim ar cerību un mīlestību sirdīs. Būsim iecietīgi un saprotoši pret līdzcilvēkiem. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī uz galda. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti no naidniekiem! Lūgsim Pērkoņtēvu – mūsu sentēvu Dievu – ar visu savu sirdi un dvēseli! Aizlūgsim Pērkonu par mūsu valdību! Lai Pērkons mūs svētī! Lai godāts, visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
  Ar lepnumu pret Tēvzemi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  P.S. Drošu un uzticamu informāciju par Kovid-19 (Covid-19) pandēmijas norisi Latvijas Republikā var atrast šeit: covid19.gov.lv. Oficiālu informāciju par Kovid-19 (Covid-19) pandēmijas dēļ valstī noteiktajiem drošības pasākumiem un atsevišķiem ierobežojumiem var atrast šeit: mk.gov.lv/lv/covid-19.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #valdība #MinistruKabinets #13.Saeima #ValstsPrezidents #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt
 10. Skolnieciņš no svētbirzs

  2021. gads ir iesācies smagnēji. Daudziem šis gads ir smagu izvēļu laiks. Lai arī kovid-19 (covid-19) krīze iet uz beigām, tomēr koronavīruss nekur nav zudis. SARS-CoV-2 vīruss joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību. Tikai no mums pašiem ir atkarīgs kā mūsu valsts un tauta pārvarēs kovid-19 (covid-19) krīzi. Tikai no mūsu pašu rīcības šajā krīzes situācijā ir atkarīga mūsu tautas un valsts labklājība. Tagad uz mūsu pleciem gulstas smaga atbildības nasta par mūsu tautas un valsts nākotni. Pašlaik katra apzinīga pilsoņa pienākums ir vakcinēties pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, lai mūsu sabiedrība varētu sasniegt pūļa imunitāti. Laicīga vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu glābs manus tautiešus un Tēvzemi no izputēšanas. Vakcīna mums nodrošinās laimīgu nākotni. Būsim Latvijas patrioti ne tikai vārdos, bet arī darbos. Apliecināsim savu mīlestību pret sentēvu zemi vakcinējoties. Mums šī sērga ir jāpārvar! Mums šī sērga ir jāuzvar! Lūgsim Latvju Dievus, lai vakcinācija mūs mīļajā un labajā Latvijā notiktu veiksmīgi! Lūgsim Latvju Dievus, lai kovid-19 (covid-19) sērga pazustu no mūsu sentēvu zemītes robežām! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs pasargā no ļauna!
  Veselību un drošību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt
 11. Skolnieciņš no svētbirzs

  Kovid-19 (covid-19) vīruss ir paņēmis ķīlniekos visu pasauli. Arī Latvija nav izņēmums. Cilvēce atrodas jaunu un nebijušu izaicinājumu priekšā. Negantais SARS-CoV-2 vīruss ir pārņēmis visu zemeslodi. Latvijas Republikā šī sērga ienāca 2020. gada 13. martā. Šī sērga bija pēkšņa un nelūgta kā salna Jāņu dienas priekšvakarā. Šis jaunais koronavīrusa paveids pārsteidza gan mūsu valdību, gan mūsu sabiedrību nesagatavotu. Neviens šo nelaimi nebija gaidījis. Daudziem, uzzinot par kovid-19 (covid-19) ekspansiju, sākās panika. Latvijas Republikas valdībai diezgan lielā steigā nācās pieņemt smagus, sāpīgus un sarežģītus lēmumus. Ministru kabinetam (premjerministra Artura Krišjāņa Kariņa vadībā) un 13. Saeimai (Saeimas Prezidija – Ināras Mūrnieces, Marijas Golubevas, Andreja Klementjeva, Dagmāras Beitneres-Le Gallas, Ineses Lībiņas-Egneres – vadībā), darbojoties krīzes apstākļos, nācās lemt par sabiedrības drošības un veselības aizsardzību. Dažiem no mums valdības lēmumi var šķist muļķīgi un neloģiski. Dažiem no mums valdības lēmumi var šķist absurdi, tomēr mums ir jāatceras, ka mūsu valdība darbojas visu Latvijas Republikas iedzīvotāju interesēs. Gan 13. Saeimas deputāti, gan Ministru kabinets (Artura Krišjāņa Kariņa, Arta Pabrika, Jāņa Bordāna, Edgara Rinkēviča, Jāņa Vitenberga, Jāņa Reina, Sanda Ģirģena, Ilgas Šuplinskas, Naura Puntuļa, Ramonas Petravičas, Tāļa Linkaita, Daniela Pavļuta, Kaspara Gerharda, Artūra Toma Pleša sastāvā) rūpējas par mūsu drošību, veselību un labklājību. Valdība cenšas izdarīt visu iespējamo, kas vien ir tās spēkos, lai izglābtu Latvijas valsti un latviešu tautu no kovid-19 (covid-19) dzelžainajām skavām. Par nelaimi, daudzi mani tautieši ir zaudējuši ticību mūsu valdībai. Taču bez ticības mūsu valsts un tauta ir vāja. Stiprināsim Latvijas valstiskumu caur ticību sentēvu Dieviem. Spēcināsim mūsu valdību caur lūgšanām Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu šajā pandēmijas laikā. Lūgsim Latvju Dievu svētību gan sev, gan savai valstij. Lai Latvju Dievi mūs svētī!
  Mīlestību un iecietību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #valdība #MinistruKabinets #13.Saeima #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt
 12. Skolnieciņš no svētbirzs

  Pašlaik ārkārtējā situācija Latvijas Republikā ir beigusies. No 2021. gada 7. aprīļa ārkārtējā situācija Latvijā vairs nav spēkā, tomēr kovid-19 (covid-19) sērga vel joprojām turpinās, tāpēc mūsu valstī turpina darboties valdības noteiktie drošības pasākumi un ierobežojumi (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Būsim saprotoši un apzinīgi! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm un ūdeni. Publiskās vietās lietosim higiēniskās sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Par laimi, kovid-19 (covid-19) pandēmija iet uz beigām, jo mūsu valstī ir sākusies aktīva vakcinācija pret šo nejauko vīrusu (avots: vm.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam). Pavisam nesen liela mēroga vakcinācijas centri uzsāka savu darbību visā Latvijas teritorijā. Pagaidām vakcinācijas process notiek nesteidzīgi. Taču lai tiktu pie vakcīnas pēc iespējas ātrāk, iesaku katram Latvijas iedzīvotājam piereģistrēties vakcīnas saņemšanai portālā manavakcina.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Vakcinācijas process ir ļoti nozīmīgs kovid-19 (covid-19) krīzes pārvarēšanai. Savlaicīga vakcinēšanās palīdzēs mūsu sabiedrībai sasniegt pūļa imunitāti, tādējādi Latvija sekmīgi uzvarēs šo nelūgto vīrusu. Vakcinācija mūsu valsts iedzīvotājiem notiek bezmaksas, tāpēc izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju palīdzēt savai valstij un tautai. Nezaudēsim ticību šajā grūtajā pārbaudījumu laikā. Turpināsim ticēt sentēvu Dieviem. Turpināsim ticēt Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Saticību un sapratni mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.