The Great Taking – kā atņems bagātību

Šajā video iepazīstina ar grāmatas The Great Taking saturu, kurā detalizēti izskaidro kā cilvēkiem atņems viņu īpašumus. Pie tam likumīgi. Ja esi dzirdējis par to, ka līdz 2030.gadam tev nekas nepiederēs un tu būsi laimīgs, tad šajā video skaidro kā to tīri tehniski ir plānots izdarīt.

Papildināts

Papildināts ar interviju, kur runā tieši par Eiropas īpašuma tiesībām, kuru vairs nav, jo līgumos ir tikai fikcija, ka tev kaut kas pieder, bet pēc fakta pēc trešās atrunas ir atsauce, ka pirmās tiesības uz faktisko ieķīlāto īpašumu ir centrālā depozitārija likviditātes nodrošinātājam. Un tā nav nedz tava banka, nedz brokeris vai depozitārijs, kurā glabājas papīriņi ar fiktīvām īpašuma tiesībām.

David Rogers Webb on how to stop “The Great Taking”

Neliels papildinājums. Nejauši uzgāju saistīto video, kur autors stāsta jau ar konkrētiem piemēriem par gadiem, notikumiem, kas ir notikuši un kādā secībā tas ir noticis. Tā kā šī ir intervija, tad šeit jau ir mazāk formāls sarunas veids un izklausās “mazāk” pēc reklāmas. Atšķirībā no pašas grāmatas reklāmas klipiņa, kas varbūt izskatījās kaut kas tāls un netverams. No sērijas – tas jau biezajiem amerikāņiem ar viņu Federālo sistēmu, ka mūs te Eiropā jau tas neskars. Šajā intervijā kā reizi sarunājas ar puisi no Nīderlandes, kuru interesē kā tas darbojas Eiropā un kāpēc tas darbojas arī šeit.

Intervijas beigās piedāvā risinājumus:

  • mainīt likumdošanu savā valstī, lai atjaunotu īpašuma tiesības, kas piedērētu cilvēkiem un viņiem būtu pirmās tiesības uz aktīviem
  • neieķīlāt neko bankās, jo līguma slēgšanas brīdī tu nodod savas īpašuma tiesības, pat ne pašai bankai, bet gan tai iestādei, kas finansē banku
  • nodrošināt sevi ar pārtiku, jo Bitcoinu nevar ēst un tā kā tiks organizēti piegāžu ķēžu pārtraukumi kā tas bija “pandēmijas” laikā vai arī, kad sākās karš Ukrainā, un ieviesa “sankcijas”, kuru rezultātā no veikalu plauktiem pazuda lētā gala pārtikas produkti, nemaz nepieminot par citām precēm

Es nezinu vai tas vecis ir izkūkojis prātu un stāsta pasakas, vai nē. Liela daļa no lietām, kuras viņš piemin, ir reāli notikušas, jo ir aprakstīts grāmatās vai citās publikācijās.

Mani aizķēra šī tēma, jo es visu laiku meklēju atbildes uz jautājumu par to kā šī shēma strādā un kāpēc centrālās bankas grib tikt vaļā no bankām. Dzirdētie argumenti man šķita par īsu. Tagad ir vismaz teorija, kas jau izklausās reāla.

Ieviešot Slave Coins jeb centrālo banku vergu monētas – FED dolāru vai EU euro digitālos ekvivalentus, pēc būtības jau nekas nemainīsies. Tā kā viņi izmanto blokķēdes tehniskos risinājumus, tad visas transakcijas būs pārskatāmas. Tas ir liels pluss, bet arī iepriekš tas bija daudz maz pieejams. Varbūt nebija pieejams centralizēti. Bet tagad, kad ir saprotams, ka arī bankas ir tikai starpnieki un reālie aktīvu īpašnieki ir “virs” bankām, kļūst skaidrs, ka tās tīri tehniski vairs nav vajadzīgas. Tā kā bankritis būs gaidāms arī Eiropā.

Katram vergam būs savs vergu monētu maciņš, kur, ja vergs labi uzvedīsies, tad viņam ieskaitīs monētiņas, kuras varēs iztērēt šī mēneša ietvaros. Uzkrāt vai atstāt uz nākamo mēnesi jau nevarēs, jo atlikušās monētiņas “sadegs”. Ak jā, un tērēt tās varēs tikai pie noteiktiem tirgotājiem, kas arī būs tādi paši vergi, jo pildīs noteiktus nosacījumus. Tas nav mans izdomājums, bet gan centrālās bankas uzstādījums. Internetos ir pilns ar informāciju un video, kur par to visu detalizēti stāsta šīs sistēmas ieviesēji.

Tie, kas ir dzīvojuši Padomju Savienībā, var pastāstīt kā tas bija ar pārtikas taloniem, kad cilvēki, kas nesmēķēja, mainīja cigarešu talonus pret cukura taloniem. Bija jautri. Ir cilvēki, kas sapņo pēc tādas dzīves. Nu viņu sapņi drīz piepildīsies. Visiem būs jautri.

11 thoughts on “The Great Taking – kā atņems bagātību

  1. agents

    Kaut kā biki sarežģīti, lai visu samuhļītu.
    25 * ‘tavi izdevumi gadā’ => pērc valsts bondus/giltus ar 4%+ ienākumu (neapliekas ar nodokļiem) => nekad mūžā vairs nestrādā.
    Kam tas ir izdevīgi? Kādam gribas krāmēties ar VISU atņemt nekustamo īpašumu?
    LV nekustamā īpašuma nav, ir īre – Nekustamā Īpašuma nodoklis saucās. Ja nekustamā īpašuma nodokļa parāds netiek samaksāts 2 gadus pēc termiņa, pašvaldība var uzsākt parāda piedziņas procesu.
    Ai, viss!

    Atbildēt
  2. Edgars

    Jā, verdzības attiecību iekārta nekad nav beigusies, vien mainījusi izpildījuma formu. Ilgstoši tika ieturēts virziens, kas radīja zināmas rīcības brīvības un patstāvības ilūziju. Tagad pēc plāna tiks mēģināts realizēt jaunu formu, bet tiek mainīts virziens – strauji tiks savilktas visas jostas un maksimāli ierobežotas brīvības, paralēli skalojot smadzenes ar feik satura apgalvojumiem – viss jūsu drošībai un ērtībām.

    Par laimi, ir domājoši un redzoši cilvēki, kas iegulda spēkus, lai pretdarbotos šiem lielajiem plāniem.
    Man ir skaidrs, ka ja tiek mēģināts izmantot naudu kā instrumentu totālai pakļaušanai, tad nav citas izejas kā radīt jaunu tās versiju – un tas nav nekas neiespējams, jo nauda pēc būtības ir tikai vienošanās apliecinājums, lai varētu notikt veiksmīgi maiņas procesi (ideālā gadījumā reāla un lietderīga darba augļu savstarpējai apmaiņai), starp vienošanās dalībniekiem. Naudas vērtība un pamats ir vienošanās starp cilvēkiem, lietot konkrētas formas starpniecības instrumentu, saskaņā ar noteiktiem aprites noteikumiem, savstarpējos maiņas darījumos. Tas ir arī viss, kas nepieciešams, lai rastos nauda. Un notiek arī pretējais process – tikko, ja vienošanās starp cilvēkiem pārstāj funkcionēt, tad naudas vērtība nokrīt uz nulli.
    Naudai nav jēgas un vērtības, ja nav starp cilvēkiem maiņas attiecību, bet maiņas attiecības būtiski tiek atvieglotas un paātrinātas, ieviešot šo specifisko, universālo maiņas instrumentu – naudu.
    Tas ir gluži kā spēle.

    Cita starpā ir tāds projekts – dexfreedom.com.
    Man izskatās diezgan perspektīva ideja.
    Kādas ir Tavas domas par to?

    Atbildēt
    1. coolynx Raksta autors

      Projekts izskatās pēc parasta skama, kas pārdod gadžetus, skaistas idejas aizsegā. Tur pat saites nestrādā. Bet, ja uz to piever acis un pieņem, ka tas nav mēģinājums nopelnīt uz lētticīgiem lietotājiem, tad jāsaka, ka puiši ir nedaudz nokavējuši ar savu ekskluzīvo divriteni, kas jau pirms 15 gadiem tika izgudrots – Bitcoin.

      Es domāju, ka tuvāko divu gadu laikā būs kaut kāds notikums, kas saliks visu pa plauktiņiem. Vistālāk par visiem attīstībā ir tieši Bitcoin ar Lightning Network un attiecīgi Tether kā dolāru derivatīvu, ko jau šobrīd izmanto visās pasaules valstīs. Eiropa ir samīzusies un pieņēma likumu, lai ierobežotu USDT savā teritorijā un uzspiestu EURT lietošanu.

      https://tether.to/en/transparency/

      USD₮ in Tether $112,484,875,382.93 (Net Circulation)
      EUR₮ in Tether €31,213,491.38 (Net Circulation)

      Es gaidu, ka līdz gada beigām uzpumpēs finanšu tirgus un uzdzīs akciju cenas kosmosā. Izšaus arī kriptovalūtas. Balle beigsies gada beigās vai nākamā gada sākumā. Beigsies karš Ukrainā un sāksies nemieri Amerikā. Tur demokrāti atkal viltos vēlēšanu rezultātus, tikai šoreiz republikāņi būs jau sagatavojušies un izdomājuši veidu kā tam pretoties. Tad būs smaga recesija, jo grafiki ir sazīmējuši virsotnes. Var jau būt, ka recesijas nebūs un atkal sadrukās faņķikus, bet tad būs hiperinflācija.

      Vēl neesmu izdomājis un sapratis kā notiks pāreja no USD kā globālās valūtas uz kaut ko citu, jo tas “kaut kas cits” vēl pagaidām neeksistē. Pasaulē visu nosaka divas lietas – kur glabāt savas finanses un kādā valūtā var nopirkt energoresursus. Ja visur energoresursu cenas noteiks Bitcoinos, tad valstu starpā sāksies cīņa par tiem, bet lielākā daļa jau ir sarakta. Tātad vajag kaut kādu mehānismu kā visiem atņemt Bitcoinus vai arī radīt jaunu aktīvu, kas glabātos Bitcoin tīklā kā kontrakts, kuru noslēdz valstis savā starpā. Ethereum tīkls ir centralizēts un privāts tīkls, kas domāts plebejiem, tāpēc to nevar izmantot šādiem mērķiem. Savukārt, Bitcoin kontraktu ekosistēma vēl nav attīstīta. Jebkurā gadījumā nekas prātīgs tuvāko gadu laikā tīri tehniski nav iespējams. Tā kā atliks vien USD derivatīvus dzenāt.

      Varbūt paralēli notiks visu aktīvu tokenizācija, lai tādā veidā noteiktu lietu vērtību un saprastu cik daudz un, kas vispār dabā eksistē, bet, kas ir uzpūsts burbulis. Tad, balstoties uz šo vērtību, arī pārvērtēs visu pasaules kapitālu un noteiks starptautisko valūtas vienību. Tāpēc arī ir šī te shēma izdomāta, lai zinātu kā tehniski atņemt īpašumus, kas būtu juridiski korekti. “Mega” krīzes brīdī FRS lielās bankas sadrukās faņķikus un izpirks visus reālos aktīvus, kas būs tokenizēti un ieķīlāti mazajās bankās, lai rullētu tālāk.

      Atbildēt
      1. agents

        Ja vien krievi nesāks paši klapēties (ar RDK un Brīvā leģiona palīdzību) – no Ukrainas viņi tā ātri neizvāksies.
        Kaut kā vēlēšanu rezultātu viltošanu tiesā nevarēja pierādīt, kā tā? Tramps atkal izgāzis ir stratēģiju un zaudē “neizlēmīgajos” štatos. Demokrātu fiziski ir vairāk, tāpēc republikāņiem vajag “neizlēmīgos”/”neatkarīgos”/”svārstīgos”. Vienīgi Baidens vēl palīdz republikāņiem xD
        Recesija jau ir klāt, Ķīna jau pusgadu nevar comeback-ot ar nekustamajiem īpašumiem, kur 1.4mlrd cilvju ir pērdevuši 3mlrd papildus mājokļu. Cilvju skaitīšanā saka, ka kļūdījušies iepriekš par 100miljoniem, a tagad saka, ka visi 200miljoni iedzīvotāju ir “uz paīra”.
        Briti sen nav impērija, bet £ vienalga tiek lietots kā rezerves valūta. Starptautiskais dolārs, t.s. eurodolārs tiek lietots tāpēc, ka to var apmainīt jebkurā pasaules malā un iepirkt/pārdot visu bez čakara ar veitējiem faņķikiem.
        BTC – kad cilvēki beigs viņu krāt un lietos kā māksājuma līdzekli. A tagad sataisa derivatīvus uz BTC un beigās sanāks tas pats fiat currency / $.
        A kāpēc būtu jāizpērk visi tokeni, ja vari vienkārši pāņemt mazo banku lielajā paspārnē. Izsniedzot kredītus aktīvu pirkšanai, var uzvārīt vairāk naudas nekā pašam pērkot aktīvus.
        Ai nez, kaut kur bija grafiki ar derivatīvu mārketa vērtību pret visādām reālajām vērtībām.

        Atbildēt
        1. coolynx Raksta autors

          Es lieku likmi, ka tehniskā sakāve krieviem būs vēl šogad un juridiski to noformēs nākamajā gadā. Bet par derivatīviem pilnīgi piekrītu – nākamais izskatās, ka būs eirodolāru derivatīvu gads, kad katrai bankai būs savs. Sadzīs kāmīšus derivatīvos un uztaisīs krīzi, lai to visu atņemtu.

          Atbildēt
          1. es pats

            Pētījums par Stablecoiniem.

            https://castleisland.vc/writing/stablecoins-the-emerging-market-story/

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *