Kas stāvēja aiz Penis.lv?

Lieliskais joks ar Latvijas produktu Penis.lv veiksmīgi noslēdzies – Benis turēja vārdu un nopublicēja eksperimenta rezultātus.

Es toreiz uzķēru smalko joku, bet padomāju, ka tas ir kārtējais SEOšņiku eksperiments, bet tāpat uzrakstīju, jo tas bija gaumīgi izveidots – cilvēks bija centies un piestrādājis. Lai arī kādi nebūtu viņa mērķi, tomēr ieguldītais darbs bija publikācijas vērts. Nedaudz sarūgtināja tas, ka trafiks tur ievēlās gaužām maziņš. Izlepusi tā publika pie mums – slinkums izdarīt pāris klikšķus.

6 thoughts on “Kas stāvēja aiz Penis.lv?

  1. Benvenuto

    Kāda lasītāja visai trāpīgi norādija, ka statistikas līkne atgādina uz muguras gulošu sievieti no sāniem. Cilvēkiem fantāzija strādā.

    Atbildēt
  2. ENIMA

    a kas ir “SEOšņiki”?

    P.S. cilvēki ir slinki, kad es ofisaa reecot no smiekliem gandrīz zemā nogāzos atverot šo saitu, pārējie ofisa roņi tik pavīpnāja 😉

    Txs, that was good one 🙂
    ENIMA

    Atbildēt
  3. Grrr

    Es izlasīju par, bet nepavilkos. Sauc mani par nūģi, bet šādas lietas (nopietni domātas) gadās redzēt gana daudz, lai nenopietni domātās vairs smaidu neizsauktu, vien plecu raustīšanu. Pretstatā tam murgam par feromoniem, kas bija kādu laiku atpakaļ, piemēram.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *