Apollo portāla krievu versija

Kārtējo reizi nejauši uzgāju šo jaunumu. Klikšķināju pa Apollo.lv portālu un ieraudzīju baneri, kurā tiek reklamēta krievu versija.

7 марта стартовала русская версия портала Аполло – Rus.Apollo.lv. Это – новостной портал, который расскажет о самых важных и интересных событиях в Латвии и в мире. Наша главная цель – представить качественные новости на русском языке о всех сторонах жизни в нашей стране.

Klusi un mierīgi sagatavojuši dāvanu sieviešu dienā.

Varu tikai apsveikt, ka jaunie īpašnieki investē naudu, lai attīstītu portālu arī šajā virzienā. Cerams, ka būs laba konkurence citiem portāliem. 🙂

14 thoughts on “Apollo portāla krievu versija

 1. 10minutes.lv

  Kāpēc uzreiz atšķirīgu? Diezvai krievu versija teiks, ka Krievijā Gruzijā bija atbrīvotājiem un referendumā jābalso par divvalodību!

  Atbildēt
 2. Janis

  Vispaar ar apollo ir interesantas lietas. Man vinjsh asocieejas ar lattelecom pietuvinaatu portaalu. Tad es pamanu, ka tur gozeejas draugiemTv nevis ltkTV.
  Tad krievu versija tagad. Vai tad kirlicas apjoms ir latvijaa tik milziigs? Nav taa ka kirlicas miiljotaji paarsvaraa staigaa pa teevzemes lapaam, skataas teevzemes tv, utt ?

  Atbildēt
 3. Artis

  Man vienīgajam apollo ļoti bieži apollo nestrādā – pirmā lapa parasti ielādējas korekti, bet ar acīm pārslienot pāri un interesenatākos rakstus parauju vaļā jaunā tabā. Ļoti bieži daudzi tabi paliek Loading… uz Chrome.
  Pilnīgi nevienam citam saitam tā nav – ne delfiem, ne tvnetam, ne podam, ne kakao vai vēl dajebkam – apollo vienīgais tāds saits. Varbūt tas viņiem serveri kaut kā gļuko?

  Atbildēt
 4. RedStar7

  @10minutes.lv
  Jā, atšķirīgu. Ziņa var būt viena un tā pati, bet pamaini akcentus kaut vai virsrakstā un izveidojas pilnīgi cita aina. Lūk, piemērs:
  http://redstar7.wordpress.com/2012/02/07/masu-mediju-interpretacijas/

  Atbildēt
 5. karuuzo

  Varam jau mēs te kliegt par latviešu valodu un nacionālismu, bet piedāvāt cittautiešiem pašmāju ziņas viņu valodā ir tikai apsveicami, jo tas šos cilvēkus novirza no ārvalstu mēdiju interpretētās informācijas, tādi tuvinot Latvijai. Nevar gribēt, ka visi krievi uzreiz skries uz portāliem latviešu valodā un tos lasīs, cilvēki jāpieradina pie Latvijas ziņām un ar laiku tas kļūs pašsaprotami. Tas ir arī labs veids, kā nodot ziņas pretējā virzienā, t.i., lai Krievijā arī cilvēki var iegūt cita veida informāciju, ne tikai Maskavas “pareizo”.

  m

  Atbildēt
 6. xc

  Apollo lapas apakšā – © 2011 SIA Sanoma Latvia, visas tiesības paturētas.
  Man šķiet Lattelecom vairs gandrīz nav manāms.

  Atbildēt
 7. Ātrais kredīts

  mjā, jo tālāk, jo trakāk dīvaini arī tiešām, kā jau viens teica, ka tur ir nevis lattelecom tv, bet draugiem.

  Atbildēt
 8. dirsnis

  pats interesantākais, ka 75% LV pilsoņu ir pret divvalodību, taču lielākā daļa latviešu atbalsta RU versiju veidošanu…

  kā varētu dēvēt šādas tautas rīcību?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *