OSnews.com informē, ka ir pieejama PearPC .4pre versija, kas ir jūtami ātrāka par iepriekšējām versijām. Pēdējā “stabilā” versija, kas ir pieejama oficiālajā lapā ir PearPC 0.3.1.
This build has some serious speed improvements. I am actually emulating OS X faster than some native machines can run it.
According to some mac “freaks”, OS X’s average installation time is a half an hour to an hour (usually closer to an hour) and I installed OS X Panther on my Athlon64 3200+ in 20 minutes. .4pre seems very stable and now also there is sound support. Although the sound is claimed to work, I have yet to get it to work.
Bet tā kā viss šis pasākums ir viens liels eksperiments, tad var arī atļauties iemēģināt neoficiālās versijas, kas parasti nav pieslīpētas, tomēr ir labākas ar to, ka piedāvā kādas papildus jaunas iespējas. Vismaz parasti tā ir. Būs vakarā jānotestē. Jau 0.3 versijas bija jūtami uzlabojumi atšķirībā no tām, ko es pašā sākumā testēju.
Cilvēki jau smejās par to, ka drīzumā būs pieejama arī jauna Cherry OS versija. 🙂
version 0.4pre (not yet released):
– CPU: stfiwx implemented
– config: “ppc_start_fullscreen” for starting in fullscreen mode
– POSIX: allow bridging of tun device
– use FISTTP instruction on SSE3 aware processors
– merged native_cd branch from Alexander Stockinger
– endianess fixes
– warn that the generic CPU is slow
– better detection of HFS+ volumes
– support for DVD-Drives
– correctly check for NASM
– Work-around for graphic errors in Mac OS X 10.1
Vai drikst turpmak ievadu, kaut dazjus vardus per to "kas tas ir un ko tas dara?". Nu kaut vai "MAC vides emultoram X, jauna versija…"
Beaviz: Es to nepraktizēju, jo man nav tik daudz laika, lai neskaitāmas reizes rakstītu vienu un to pašu. Tāpēc es vienmēr dodu norādes uz iepriekšējiem rakstiem, kur tas ir daudz detalizētāk aprakstīts, ja neesi vēl pamanījis. 🙂
Piekrītu Beaviz.
Piekrītu coolynx
Piekriitu abiem 🙂
ko nozīmē tā daļa par native mačine. tas, ka uz pēča var macos darbināt ātrāk nekā uz powerpeechiem?
bush: Izskatās, ka tā tas arī bija domāts, kā tu saki. Tikai manuprāt atšķirība ir tā, ka viņš OS X caur emulatoru darbināja uz 3+ GHz monstra un salīdzināja to ar Mac’iem aptuveni pirmā (nu vai varbūt otrā) Pentiuma ātruma līmenī. 🙂
Nepiekriitu abiem 🙁
cerēsim neviens (apple) savu lielo pirkstu neuzspiedīs uz ši projekta…
Piekrītu coolynx. Podā šajā ziņā viss ir normāli, taču ir saiti, kur vari googlēties paaris stundas, lai iebrauktu, ko autors ir centies pateikt savā rakstā.
–>> napalmEye: Pirmkārt jau vajadzētu atgādināt, ka x86 un PowerPC ir divas dažādas arhitektūras. Un ja nemaldos, tad PowerPC jau sen piekopj procesora ātrdarbības nemērīšanu hercos (nēsmu nekāds megaspecs PowerPC jautājumos). Un no tā teikuma es izlobīju, ka tas kadrs darbina OS X ātrāk nekā dažas dzimtās mašīnas (PowerPC kastes) spēj to darbināt. No tā var secināt, ka uz ne uz katras x86 kastes panāks tādu rezultātu. Un, ja atkal nekļūdos, tad PowerPC jau labi sen ir 64bitu procesori. No tā varētu izrietēt, ka uz x86 32 pročiem, to pasākumu neizdosies panākt ātrāku nekā uz dzimtajiem dzelžiem. Just MHO.
kāda varētu būt_praktiska_nepieciešamība griezt "svešu" OS un svešas programmas uz PēCē? vai ir kādas tik labas un uz PC nepieejamas programmas?
vienais: Izstrādājot dažādus projektus dažkārt rodas nepieciešamība izveikt testus citās vidēs, lai redzētu kā tur strādā attiecīgais produkts.
Shitaa kas par progu! Kaukaada Linux paveida OS? Shitaa ir pieejama arii 64 bitu arhitektuurai!?
Nuja, raksta sākumā noderētu gan, neliels ieskats, kas šis ir par fruktu. It sevišķi tādiem maz pazīstamiem programproduktiem.