WinRAR 3.41

WinRARVienā no populārākajiem arhivatoriem ir izdarīti nelieli labojumi un parādījusies jauna WinRAR 3.41 1 144KiB versija. It kā nekas būtisks jau nav, bet kādam var arī noderēt.

Version 3.41

1. Bugs corrected in this version:
a) when adding new files to already existing RAR solid archive, RAR 3.40 compression ratio was lower than in RAR 3.30;
b) WinRAR “Repair” command could crash when repairing a corrupt ZIP archive.
2. If archived Unicode name is invalid, RAR ‘l’ and ‘v’ commands display ASCII file name instead of corrupt Unicode.

22 thoughts on “WinRAR 3.41

 1. cilveeks

  kaa tad, versijas naak aaraa viena peec otras…
  peec tam tik briinies, ka winrar met errorus, jo redz saspiests ir ar citu winrar versiju(kurai kaut kaadi gljuki)… kaut kaads stulbums

  Atbildēt
 2. CAP

  Vienīgais, kas reizēm man liek izmantot WinRAR, tas ka tas atpako tukšus 0b folderus, kurus PowerArchiver vk neextraktee.. nez.. mož opcijās vk jāpačolē.. bet tā principā .7z formāts ir paaraax par .rar…

  Atbildēt
 3. karuuzo

  2 CAP: Kuram vēl ir svarīgi, vai fails aizņem 300 vai 310MB? Agrāk bija svarīgi vai fails aizņem 1,44 vai 1,5MB, tad arī varēja runāt par to, kurš labāk spiež, bet tagad lietoju, kurš ērtāks.
  m

  Atbildēt
 4. Rukicc

  Ar Winrar versijāmbija problēma tikai kad paargāja no 2.x uz 3.x versijām, vairāk probz nav bijis…..
  Visādus Power Archiver un WinZip labāk nee…..
  Ar lieliem failiem arī strādā atskirībā no citiem. Paarbaudīta vērtība un konkrētā versija tiek lietota jau apmeēram nedēļu..
  Problēma ar translita kovertoru -> Arčiver

  Atbildēt
 5. CAP

  Powerarchiver ir labs no tā aspekta ka atbalsta gan tos formātus ko WinRar un WinZip gan i vēl citus… jā piekrītu WRar ir samērā ērts, bet arī PowerArchiver ir ērts pat ļoti…nez.. ok.. par gaumi nestrīdās, katrs lieto to, ko vēlās.. :))) Es neuzspiežu nevienam kaut ko lietot.. vk izsaku viedokli…
  Un vēl, kas, ne visiem ir lielie GB diski.. ntajos simtos… utml…
  reizēm nākas arī skatīties kas labāk spiež 😉

  Atbildēt
 6. r21vo

  winrar imo ir pierādījis sevi kā pietiekami stabilu un konkurētspējīgu.
  7z ir spēcīgs, taču vēl nav sevi pierādījis (labi noder gadījumos kad vajag par katru cenu saspiest līdz minimumam). vēl jau spēcīga lieta ir bz2 (tikai zem win samērā maz izplatīts gan).

  Atbildēt
 7. kuuminsh

  NTFS FS uztur failu un direktoriju kompresiju.
  XP ir iebuuveets winzips.
  Winrars piedaavaa kompreseet gan rar gan zip.. tachu zip formaata saspiezh vairaakas reizes aatraak.
  Un nelieliem apjomiem ar winrar rar formaata arhivs ir nedaudz mazaaks.

  Atbildēt
 8. rajah

  2 11
  nezinu kaa tagad, bet agraakaas versijās IE feivorītus saspiežot ar Winrar uz win98 varēja arī vaļā nedabūt 🙂
  2 8
  7-zip ir ļoti labs, ja par katru cenu kādam jādod tikai zip arhīvs (piemērs, vecās Sega konsoles spēles emulators Genecy ēd tikai ZIP formātā), zip formātā ļoti labi saspiež, arī 7z ir labs, kā par piemēru varu ieteikt saspiest Nvidia videokartes draiverus:
  {paku neatceros vairs no kurienes vilku}
  66.81_win2kxp_english.7z – 12 713 326
  66.81_win2kxp_english.rar – 12 931 828
  Abi ļoti labi, katrs savā vietā izmantojami.

  Atbildēt
 9. karuuzo

  Ja sākam runāt par supported formats, no WinRAR 3.30 HELP:

  Additionally to complete support of RAR and ZIP WinRAR provides basic operations for CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR and ISO (CD image) files created by other tools: view contents, extract files, show comments and archive information. You do not need to have any external programs to handle these formats.

  Man jau sen Total Commande`ram visiem alternatīvajiem packeriem ir uzlikts WinRAR.
  m

  Atbildēt
 10. tdr

  Man radaas paardomas, kaapeec ne WinRAR, ne Winzip vai varbuut veel kaads cits arhivators nepiedaavaa opciju paarsaukt arhiivaa esoshos failus citos vaardos. Shaada iespeeja man vairaakkaart buutu nodereejusi. Zinu vairaakus citus arhivatorus, kam no komandrindas to var izdariit.

  Atbildēt
 11. rajah 2 karuuzo

  Neuzskati par uzbraucienu, lūdzu.
  Cietajam jau nav svariigi vai tur +/- 10 Mb, ja tas ir pietiekoši liels, a ja Tev kas būs jāiestūķē CD, kam ar overburnu vēl vietas nepietiks, tad Tu tomēr meklēsi tādu arhivētāju, kas spiež vairāk, ne tā 🙂
  Runa arī nebūtu par skopumu matricas pirkt vai nepirkt, bet ja ir informācija par kādu vienotu tēmu vairākos gabalos, kurai tomēr būtu labāk būt kopā ar visu lielo blāķi, tad labāk to saspiest un pierakstīt klāt, nekā rakstīt uz citu matricu un pēc tam meklēt, kur ellē tā matrica ir palikusi.
  No tā visa es lietotoju to kas spiež labāk attiecīgā gadījumā.

  Atbildēt
 12. dunduks

  Vispār jau vajadzētu apspriest šeit, kas ir labāks vai sliktāks jaunajā versijā, salīdzinoši ar vecākām, nevis pludināt par citiem arhivatoriem 🙂

  Atbildēt
 13. Inc

  kaads no jumsiim meedz lietot arii winrar GUI? Piekjeeru sevi pie domas par "[ne]eertaaks" teemu, ka nemaz nevaru noveerteet winrar shajaa plaaksnee, jo lietoju to tikai no konsoles, bez jelkaadaam probleemaam.

  Atbildēt
 14. Long

  Ar unrar man nekad nav bijušas problēmas, winrar windowsā lietoju by default, versijas ar nekad nav gļukojušas. Tik gadījumos (pašsaprotami), kad ar vecāku winrar mēģinu atarhivēt ar jaunāko kompresēto. bzip2 spēks.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *