PearPC 0.2pre + Tīkls + pilnekrāna režīms

Es vakardienas rakstā minēju, ka pagaidām vēl Windows PearPC versijā nav pieejams tīkls. Šis pagaidām izrādījās diezgan īss un jau šodien, burtiski pirms pāris stundām, internetā parādījās pielabotā versija, kas jau bija apgādāta ar tīkla draiveri un pilnekrāna režīmu.

Pēc nelielas konfig faila pielabošanas un atkārtotas PearPC palaišanas zem “Networking” parādījās sekojošs paziņojums.

PearPC ar tīklu

Jā, tas ir noticis. Nebija nemaz ilgi jāgaida, lai gaišās galvas piešķiltu tīklu arī uz Windows kastēm. Esmu stāvus sajūsmā. Ir pagājis pus mēnesis kopš iznāca pirmā publiskā versija un šobrīd šis emulators jau ir daudz maz pilnvērtīgs un gatavs nopietnākiem testiem. Gribējās jau uzrakstīt “darbam”, bet nē, diemžēl vēl nav pieslīpēts – nāksies vien nedaudz pagaidīt.

Domāju, ka šis ir vēl viens pozitīvs piemērs, ko var panākt progresīvi atvērtā koda projekti. Stipri šaubos, ka kāds slēgtā koda projekts varētu, ko tādu tik ātrā laikā palaist. Lai gan ar labu finansējumu iespējams, ka arī varētu.

Es biju 179, kas lejupielādēja šo PearPC versiju ar tīkla atbalstu. Aizejot uz šo lapu varat palūkoties cik vēl ir to laimīgo, kas palaidīs tīklu uz savas Windows kastes.

Pamācība par to, kā uzstellēt tīklu ir atrodama Kelley lapā. Apliecinājums, ka man tiešām izdevās palaist tīklu ir redzams šajā bildītē vai arī šajā. =)

14 thoughts on “PearPC 0.2pre + Tīkls + pilnekrāna režīms

 1. Alfs29

  Nu jaa, legaali jau nebuutu, bet ja testeeshansi 24h laikaa …. teoreetiski …. nevajadzeetu buut paaraak daudz piedziivojumiem. taapat jau skaidrs ka to HDD imagi nekur citur kaa ietesteet ar emulatoru nav kur likt. A Emu ir paaraak leens un veel BETA lai lietotu nopietni.

  Atbildēt
 2. bljaaviens

  runajot par QEMU, vai kads zin, ka uz jamaa var palaist macosu? tur vajag kadus citus bios.bin failus vai kautkadu PREP kerneli vai ko?

  Atbildēt
 3. pAccO

  2 coolynx: tu varētu nopublicēt šeit savu configu, jo es uzliku itkā okey, bet neiet 😉
  Vadijos pēc instrukcijas uztaisiju 3GB particiju uzliku Darwin, pēc PearPC saitā minētās dokumentācijas, tad uzliku Mac OS X 10.3 Panther, pēc tam aiziet līdz ekranam ar abolīti un tad kaut kāds glitchs ar grafiku – nekas…

  Atbildēt
 4. coolynx

  pAccO: Domāju, ka tas neko nemainīs, jo man viss ir defaultais. Ekrāna izšķirtspēja gan nav vis 4, bet 7. Tur patiesībā jau nav nekādu īpašo parametru, kas kaut ko varētu sačakarēt – ja iet, tad iet, ja ne, tad neko.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *