Chrysler.lv lapu pabojājuši hakeri

Indulis iesūtīja saiti uz chrysler.lv, kurš šobrīd izskatās visai dīvaini. Puikas padraiskojušies un atstājuši sekojošu uzrakstu.

Hacked By ÀsSe®T

chrysler latvia Owned

Bilde šāda.

Interesanti vai tie ir vietējie, vai ārzemnieki?

17 thoughts on “Chrysler.lv lapu pabojājuši hakeri

 1. angelz

  man kaut kad savulaik vienu lapu viens turks bij uzhakojis (protams lapa pilnigi bez jebkadas aizsardzības) vēl kaut kādas reklāmas salicis. Neizskatijās pēc latviešu darba

  Atbildēt
 2. Andron Mc

  Malacis! Sen tos ķēmus vajag dresēt. Drīz gan jau būs vel kāda lapa no sūdeļu servera.

  P.S. Jautājums Angelz, paklau losi, kā tas ir – lapa bez aizsardzības? Lapām ir kāda īpaša aizsardzība? Virtuālās haubicas uzreiz aiz index ? mudaks!

  Atbildēt
 3. angelz

  Andron Mc nu nē, bet nu tā lapa vēl tika taisīta un tākā lietoju wordpresu un man slinkums bija visu laiku kopēt failus augšā uz ftp biju visam salicis publiskās pieejas.. Tākā katrs bērns to varēja uzhakot…

  Atbildēt
 4. enkits

  Kāda velna pēc jāliek nepabeigta lapa publiski????? NAHUJ?!?!

  Piekrītu.

  Tiem, kas atrunājas, ka testēja utt. Tās nav attaisnojums. Piemēram, var gadīties tikt kādā *.lv/admin lapā kad parole ir “123”. Lapu vēl “testē” un tā nav tipa publiska. Var iečekot kas un kā, neko neaiztiekot pieklājīgi painformēt adminu.

  Bet security problēma jau nav parole – problēma ir tajā, ka tur iekšā papētot var atrast visādas *.lv/admin/delete.php?postid=22345&confirm=true saites, kuras vispār nekādu autorizāciju neprasa un citas mūsu bāleliņu studentprogrammētāju pērles. Tā “hakers” var visādus XSS, CSRF u.c. izmantot tad, kad lapa iet gaisā.

  Labi, pofig par firmu lapām, bet ja nu tajā lapā būtu jūsu privātie dati?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *