Vai paspēji nopirkt vasarnīcu Jūrmalā?

Pagājušajā nedēļā parādījās informācija, ka uz Jauno vilni sabraukušie krievi ne tikai bauda pasākumu, bet arī apspriež iespējas iegādāties valsts uzņēmumus un nopirkt īpašumus. Šodien kolēģi ieskanēja bukletu, kurā var redzēt arī veidu kā tiek reklamēta šī iespēja nopirkt dāču Jūrmalā un tikt pie Šengenas vīzas.

Šādi izskatās vāks.

Īpaši neattapīgajiem iekšā zem piedāvājumiem ir arī paskaidrojums, ko ar to dāču darīt.

23 thoughts on “Vai paspēji nopirkt vasarnīcu Jūrmalā?

 1. Pēteris Krišjānis

  …un izrādijās ka a) nemaz tā neviens nesteidzas pirkt b) kā paskaidroja speciālisti, tie, kuri gribēja un varēja šo izmantot, to ir izmantojuši jau citās valstīs labu laiku atpakaļ.

  Vēl viens attiecīgo darboņu un spekulantu FAIL.

  Atbildēt
 2. Vaards

  Ar pases pirkšanu var sanākt ļoti nesmuki – jo visus naturalizācijas dokumentus taču neviens nevilti, neveic ierakstus reģiastors, neizveido visu informāciju par censoņa mokpilnajām cīņām n gadu garumā līdz panākta naturalizācija. Savulaik jau cienījamie kungi Kargins un Krasovickis šādi te nesmuki izgāzās, tādejādi viņu cieņas attīrīšanai pat vesela Saeima balsoja, ka šiem cienījamiem kungiem pilsonība ir jāpišķir. A bet tur jau cipars pavisam cits – katra deputāta pozitīva balss maksā sākot no 5 štukām. A kurš tad negribēs savas štukas paņemt? Neba par brīvu pat tie sirdī šķīstie un tīrie baņķieru atbalstītāji balsos. Tāpat gribēs pie iespējas to piecīti kabatiņā ielikt.

  Atbildēt
 3. Mairis Skuja

  Interesanti vai nekustamā ipašuma tirgoņi arī kaut ko pārdeva. Bet, patiesībā, izbrīnam nav pamata- daudzi Maskavieši pērk nekustamos Jūrmalā un ne jau pirmo gadu. Viņiem tur (te) patīk un nav par ko stresot- mēs saņemam nodokļus ko viņi nomaksā un papildus apgrozījumu dažādiem biznesiem.

  Vīzas piešķiršana valstī kurā kādam ir nekustamais īpašums ir tikai normāli un visnotaļ atbalstāmi.

  Atbildēt
 4. karuuzo

  Kur ta tādas lētas būdas piedāvās Jaunā viļņa apmeklētājiem. Viņi braucienam vairāk iztērē, kā tā būda maksā. Varbūt viņi orientējas uz dalībniekiem, kam laimīgas sakritības pēc, ir izdevies tikt uz šī pasākuma skatuves. Nu nav Pugačovas prēmija tik liela 😀

  m

  Atbildēt
 5. pp

  to Vaards
  cik bieži tev pārbauda pasi…tb ar datu pārbaudi caurs visādām tur sistēmām. pat ceļojot neviens neko nečeko vairs!

  Atbildēt
 6. Vaards

  pp: 2010.08.02 @ 18:17:59

  Laikam bieži un veiksmīgi ceļo!
  Es sen nekur neesmu bijis, bet kad jaunajā gadā lidoju uz Honkongu caur Stambulu un Filipīnu iekšējos reisos kādus desmit lidojumus izveicu, tad man pasi katru reizi izlaida cauri elektronisko nolasītāju un tur tiem visiem čučmekiem visa info par mani parādijās – vo vsjej krase. Visa info ikurāt arī iesevojās, ka es tāds esmu iebraucis. Un ka esmu izbraucis. Kamēr kompis tur šiem seivo un Ōnalizē, tikmēr šie izklaides pēc uzdod jautājumus – kur brauc, kā iet, ko ved.

  A kad es 2 gadus atpakaļ filipīnās mēģināju ielidot no honkongas, tad honkongas lidostā es uzbuksēju filipīnu Cebu Pacific jaunkundzei, ka es krutais baigais un tas ir EU passport, NO VISA !!! šī tur sašķobijās un mani ielaida. Ar robežsargiem tā cauri negāja – šiem mans EU passports uzreiz uzrādija, ka es nelikvīds (reizē no jevropass toreiz ielidoju ar visādiem somiem, zviedriem un pat poļiem bija bezvīzu režīms. A Latviešiem un Igauņiem vienīgajiem nebija kaut kāds tur atzīšanas līgums ar filipīnām – tā nu mani par nelegālu robežu šķērsošanu ar visu EU pasīti ielika bišķi izolatorā pasēdēt. Nākamās dienas beigās smuki sapakoja mantiņas, iegruzīja mani un sievu lidmašīnā (pat pavadonis sēdēja mums blakus, lai neaizmūkam) un aizsūtīja atpakaļ uz honkongu. Aviokompānijai tas izmaksāja 2000 USD/deguns, es, savukārt uzrakstīju šiem iesniegumu un paskaidrojumu, ka dikti gribās redzēt filipīnas, nezināju, ka vīzu vajag un šie mani neielika robežpārkāpēju sarakstā, ar štampu BANNED FOR LIFE – so, no Honkongas toreiz uz sitienu nopriku ticketus uz Indonēziju un nākamā dienā lidoju tur mērkaķīšus skatīties.

  Atbildēt
 7. Dreef

  Rezultātus īpašuma tirdzniecībai var redzēt pie finansistiem ;-):
  http://www.financenet.lv/zinas/340698-par_ipasumu_latvija_jau_sanemti_pirmie_uzturesanas_atlaujas_pieprasijumi

  Atbildēt
 8. Anonīms

  Diemžēl jāpiekrīt kolēģiem – pods sāk dzeltēt 🙁

  Tad jāķeras pie jaunā Cillit Bang®! BANG un pods atkal tīrs!

  Atbildēt
 9. Vaarna

  Drīzāk jau nevis krievi grib te kaut ko nopirkt, bet krieviem te grib kaut ko dikti nopārdot. Atceros, ka pirms 2 gadiem taisījām vienu smuku kuteru piestātni pie Spuņciema un īpašnieks bija izdomājis tādus tipa ekskluzīvus zemes gabalus ar laivu piestātnēm un kuģojamiem kanāliem tirgot tieši Krievijas krieviem un tieši uz “Jaunā viļņa” laiku. Tagad tas zemes gabals stāv tukšs, nenopārdots un vispār izskatās bēdīgi.
  Tā ka pieļauju, ka paši krievi nemaz nezin, ka “vēlas nopirkt dāču Jūrmalā”.

  Atbildēt
 10. Кака

  Tā ka pieļauju, ka paši krievi nemaz nezin, ka “vēlas nopirkt dāču Jūrmalā”.
  Я хочу дом в Юрмале. Только у меня нет денег.

  Atbildēt
 11. Кака

  Tā ka pieļauju, ka paši krievi nemaz nezin, ka “vēlas nopirkt dāču Jūrmalā”.

  Я хочу дом в Юрмале. Только у меня нет денег.

  Что-то вроде этого.

  Atbildēt
 12. Bitte

  Jā, Anonymous taisnība, dažreiz mēs visi mēdzam aizmirst, cik tas ir vienkārši – BANG! Un netīrumi prom. 😉

  Kas attiecas uz īpašumu pirkšanu – šaubos, ka tas daudziem naudīgajiem liksies dikti pievilcīgs piedāvājums. Parasti krievu elite izvēlas britus vai Francijas dienvidus.

  Atbildēt
 13. Vaards

  “Я хочу дом в Юрмале. Только у меня нет денег.”

  Nu togda ti nje Krievs, ti prosto Urla. 😀

  Atbildēt
 14. Кака

  Nu togda ti nje Krievs, ti prosto Urla. 😀

  После выборов мы увидим, кто “Урла”. ))))))))))))

  Atbildēt
 15. Кака

  -> будзис

  Учи великий и могучий русский язык!

  Пригодиться в жизни, если что-то. 😉

  Atbildēt
 16. Vaards

  -> Учи великий и могучий русский язык!

  -> Пригодиться в жизни, если что-то. 😉

  Jā, budžiem ik pa laikam šī varenā valoda noder visādos izbraucienos ar vilcienu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *