Flash 16.0.0.287 kritiska ievainojamība

Adobe lapā ir publicēta informācija par kritisku Flash spraudņa ievainojamību. Ievainojamas ir visas Flash versijas (ieskaitot) 16.0.0.287.

A critical vulnerability (CVE-2015-0311) exists in Adobe Flash Player 16.0.0.287 and earlier versions for Windows and Macintosh.  Successful exploitation could cause a crash and potentially allow an attacker to take control of the affected system.  We are aware of reports that this vulnerability is being actively exploited in the wild via drive-by-download attacks against systems running Internet Explorer and Firefox on Windows 8.1 and below.

UPDATE (January 24): Users who have enabled auto-update for the Flash Player desktop runtime will be receiving version 16.0.0.296 beginning on January 24. This version includes a fix for CVE-2015-0311. Adobe expects to have an update available for manual download during the week of January 26, and we are working with our distribution partners to make the update available in Google Chrome and Internet Explorer 10 and 11. For more information on updating Flash Player please refer to this post.

Chrome lietotājiem ir ieteicams vispār atslēgt Flash spraudni, jo tas ir iebūvēts pārlūkā.

Es savu Flash spraudni jau atjaunoju vakar uz Flash 16.0.0.296. Noskaidrot savu versiju var Adobes lapā.

Diskusija iekš HN.

9 thoughts on “Flash 16.0.0.287 kritiska ievainojamība

 1. viestursp

  yep, bet esmu pārsteigts, ka pamanījos pa 2 dienām aizmirst ka diseibļoju flash spraudni uz mac chrome 😀 laiakm manos internetos flash neexistē, jo ikdienā tāpat flashblock ir patstāvīgo on

  Atbildēt
  1. coolynx Raksta autors

   Rakstu neizlasīju, bet no virsraksta sapratu, ka tur ir kārtējais mēģinājums fleimot par to, ka flash ir miris. Pats smieklīgākais ir tas, ka to pašu rakstu, ka Flash ir miris, NAV iespējams pilnvērtīgi izlasīt ar atslēgtu FLASH spraudni. 😉

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *