1188.lv palaiž jauno produktu – Karte 360

Šodien Dāks plašākai publikai prezentēja jauno 1188.lv produktu Karte 360.

Pirms kaut kāda laika pa Latvijas ceļiem vizinājās dīvainas mašīnas, kuras bija aprīkotas ar fotoaparātiem, kas 360 grādu rādiusā fiksēja apkārt notiekošo. Salīdzinoši straujā tempā bildes tika apstrādātas un ieliktas atbilstošā programmatūrā un sasietas ar karti.

Ir pienācis tas brīdis, kad šis produkts tiek piedāvāts arī potenciālajiem reklāmdevējiem, jo loģiski, ka doma ir ar to kaut ko pelnīt.

Google līdz Latvijai tik drīz neatbrauks, attiecīgi ir visas iespējas būt pirmajiem un paņemt šo nišu.

Te arī neliels video, kur var redzēt kā tā strādā.

43 thoughts on “1188.lv palaiž jauno produktu – Karte 360

 1. atis

  Par googli ta vēl saprotams – viņiem piķis ir dafiga, un viņi regulāri izdomā sev interesantus uzdevumus.. bet kāpēc mūsu valstij piederošais lattelekom ar šitādu figņu nodarbojās?

  Atbildēt
 2. edgars

  pietiks iesniegt vienu sūdzību signei plūmiņai DVI, lai šo pasākumu piegrieztu. letiņu bāleliņiem atšķirībā no googles nav tehnoloģija ar ko aizblurot sejas un auto numurus.

  Atbildēt
 3. c

  c izlasīja visu no augšas līdz apakšai. tādēļ 4.komentārā sniegtā informācija varbūt ir daļēji neatbilstoša īstenībai

  Atbildēt
 4. ee

  edgars, Kas tu tāds esi? Kā tevi sauc? Tu vispār saproti ar ko DVI nodarbojas un kādi dati ir Sargājami? Latvieši, izglītojaties pirms sākat lekties.

  Atbildēt
 5. CooLynX Raksta autors

  Patiesībā pirmais klients jau bija pirms produkts vēl nebija palaists. Drīz redzēsim kā veiksies, tad jau varēs pateikt kā ar naudām būs.

  Atbildēt
 6. Gogis

  Lattelekom varētu pārspļaut googli ar to ka tirgotu reklāmas vietu safočētajā pasaulē.
  Reālajā pasaulē veikala logos reklāmu salīmēt ir stipri dārgāk nekā safotošopot 10 fočenes. To fočēšanu gan vajadzēja taisīt vasarā uzreiz pēc saullēkta tad stipri mazāk ģīmji būtu jābluro. Citādi patiešām kāc var pasūdzēties ka tiek aizskārta viņa privātās dzīves sfēra.

  Atbildēt
 7. frukc

  baigais jau nu projekts, knapi rīgas centru safočējušu, to pašu tik drūmā laikā, ka bail. un nav izblurotas ne sejas, ne auto nummuri, ne uzraksti… ai, ai, ai… uz cilvēktiesībām mums reāli piekāst…

  Atbildēt
 8. Oto

  to frukc:
  Pasaki kaut vienu iemeslu kapēc būtu jāķēpā cilvēku sejas un auto numuri? Tad jau draugiem.lv albumos arī nevar likt dabas un pilsētas skatus. Publiskā vietā bildē ko grib, jāķēpā ir tad, ja ir sabildēti ēku logi, kur var redzēt iekštelpas. Ja tā uztraucies par savu privātumu, tad atstājot auto skrūvē numuru nost un pats staigā parandžā.

  Atbildēt
 9. kas

  ee: – Pastāsti, ja jau zini, kas tad ir jāķēpā arā šadās bildēs, vai vispār nekas? Un vai google to dara ievērojot kādu asv likumu, vai vienkārši aiz pieklājības?

  Atbildēt
 10. Kuuminsh

  Kaut kāda huiņa.
  Baisas kvalitātes foto.
  Kā jau visi LTC web servisi… kapitāls tormazs.
  Lietderība.. apaļa 0.
  Jau tagad var droši apgalvot ka projekts ir izgāzies un pēc gada par šo mēslu neviens neko vairs pat nezinās… un labi vien būs.

  Atbildēt
 11. Oto

  to kas:
  Google to dara aiz pieklājības un dēļ tā, ka nav atļauts bildēt caur logu privātīpašumu(lūriķi), tā pat kā LV tas ir aizliegts ar binokli lūrēt, kā pārģērbjas pretējā mājā kaimiņiene.

  Atbildēt
 12. e-remit

  kaut kā linka iekopēšana nestrādā – vienmēr aizmet uz vien un to pašu vietu.
  uz google chrome vispār tas pasākums nestrādā – augšējā daļa iztrūkst.

  Atbildēt
 13. frukc

  labrīt, kas tur nav saprotams? tā ir tieša mana privātuma aizskaršana, nevienam nav tiesības mani fočēt un pēctam to vēl publicēt. tiešām te cilvēki ir analfabēti savās tiesībās?

  Atbildēt
 14. frukc

  Tu nu gan esi idiots 🙂 Publiskā vietā kaut tavu d***u drīkst fočēt un tas nebūs nekāds privātuma pārkāpums. Ja tu tusē savās četrās sienās, tad neviens tur protams nevar fočēt tevi bez tavas piekrišanas jo tā ir tava privātā telpa, bet uz ielas jebkuram ir tiesības tevi fotogrāfēt un publicēt.

  Atbildēt
 15. BOD

  Ar personas datu aizsarsdzību nav īstas skaidrībs (sk. likuma 9.pantu, kuru reāli nevar nodrošināt). Zinu, ka ja publiski safilmētais (no novērošanas kamerām, piem.) tiek uzglabāts, tad nepieciešams personas datu aizsardzības formalitātes kārtot. Uz to ko pa teļļuku rāda attiecas normatīvi par žurnālistiku. Ja izmanto komerciāliem mērķiem, tad idejiski vajadzīga atļauja no personas, bet to jau nav reāli iespējams saņemt šajā gadījumā.

  http://www.likumi.lv/doc.php?id=4042

  Atbildēt
 16. Storms

  Ož pēc plaģiāta. Kamēr Gūgle nau atbraukuši līdz mumsīm tikmēr vietējie bāleliņi cenšas pasildīties Gūgles ideju saulītē? 🙂
  Un ko nekad nesapratīšu – napik jāizgudro velosipēds, un tajā vēl iegrūzt kapitālu piķi un lielīties ar to…

  Atbildēt
 17. Nils

  Nu vismaz braucot uz centru ar auto varēs izpētīt, kur var vāģi atstāt, un kur var nogriezties. Man kā neprofesionākam šoferim patīk.

  Atbildēt
 18. pods

  Telekomu saukt par valsts uzņēmumu ir drusku pārspīlēti. Nedomāju ka tie 49% vienkārši mētājās ar naudu kā te viens otrs domā.

  Atbildēt
 19. ragnarok

  fochett var visu arii iekshtelpaas un publiceet var visu. jautaajums ir eetikaa un bailees pa muti dabuut. viss. full stop.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.