Svaigs.lv tagad apkopos Latvijas ziņu portālu RSS barotnes

Ja neesat pamanījuši, tad slavenais Svaigs.lv, kas pagājušā gada oktobra vidū tika slēgts, ir atkopies un jaunajā izskatā mainījis koncepciju. No blogu RSS agregatora tas ir pārtapis par Latvijas ziņu portālu agregatoru. Latvijas blogus atstājis nekur.lv pārziņā.

Svaigs.lv janvārī

Jaunais Svaigs.lv izskats man nepatīk, jo nav īsti skaidrs uz ko šeit ir uzsvars – uz Svaigs.lv informāciju, kas parādās kā pirmie divi ieraksti vai uz Latvijas portālu ziņām. Ja uz pēdējiem, tad ziņu izvietojums nav pārskatāms, jo ziņu sleja aizņem tikai pusi no lapas redzamās daļas, bet otru pusi aizņem ziņu virsrakstu saraksts, kas dublējas ar anotācijām.

Manā izpratnē 2/3 varētu būt ziņu anotāciju laukums ar kādām 20-30 pēdējām ziņām zem kura sekotu atlikušo ziņu virsraksti un 1/3 varētu atstāt to sānu bloku, kas šobrīd ir trešajā kolonnā, ja reiz tāds ir vajadzīgs. Otrā kolonna šobrīd dublē pirmās kolonnas saturu, attiecīgi tā vispār ir lieka. Attiecīgi izskatam nebūtu ne vainas, ja atstātu tikai 2 kolonnas.

Svaigs.lv piedāvā arī iespēju ievietot savā blogā widgetu ar pēdējām ziņām. Starp citu, Svaigs.lv ir atpakaļ GMetrix.lv topā. Tā kā var sekot līdzi viņu veiksmes līknei.

12 thoughts on “Svaigs.lv tagad apkopos Latvijas ziņu portālu RSS barotnes

 1. deni2s

  Ka tik kāds neiesūdz viņus atkal tiesā, kā savulaik bija ar to lapu, kura filtrēja reklāmas ārā no lielākajiem portāliem.

  Atbildēt
 2. Grrr

  Tas viss izskatās pēc tāda “man ir drusku brīvā laika un programmēšanas mākas, davai uztaisīšu kaut ko, nezinu ko”

  Atbildēt
 3. kaut kas

  sorry, bet kā vienmēr kuat kāds pompons mēģina iedzīvoties uz citu smago darbu, autoram vajag cerēt, ka pret viņu neviens neiesnniegs administratīvu prasību. 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *