E-me browseris v2.0

Raimonds ir uztaisījis jaunu versiju E-me browseris v2.0. Iepriekšējo versiju es nogulēju. Man patika statistika, ko viņš ir uztaisījis par e-me parakstu lietotājiem.

E-me statistika

Man jau patīk visa šitā ņemšanās ap e-parakstu. Tas tikai apliecina to, ka cilvēkiem ir interese, bet pakalpojuma sniedzēji kaut ko marinē, lai gan tajā pašā laikā imitē aktīvu darbību.

20 thoughts on “E-me browseris v2.0

 1. CooLynX Raksta autors

  druu.goo, es labāk gribētu dzirdēt turpinājumu iesāktai domai par to, ka “…nākotnē tautai var dot iespēju ietekmēt likumdevēju lēmumus”.

  Tajā lapā nekas par to nebija rakstīts. Varbūt izskaidrosi?

  Atbildēt
 2. druu.goo

  Pamatideja ir sekojoša: likums nosaka, ka, ja 10000 pilsoni iesniedz “parakstiitu” dokumetu, kas tiek uzskatiits par likumprojektu, tad Saimai tas jaaizskaataa.

  Tautvaldiba.lv organizācijas meerkis ir izstrādāt web vietu, kur tiktu apspriesti dazadi jautaajumi attieciibaa uz valstii notiekosam politiskam aktivitaateem. Bet pats lielaakais trumpis ir tas, ka plaanots, iznamtojot e-parakstu, “parakstiit” kādu konkreetu likumprojektu. Tas ir parasti iedziivotaaji ar savu “e-parakstu” izteiks atbalstu kaadai idejai/vai arī nosodiis kaadu ideju.

  Atbildēt
 3. druu.goo

  Cik zinu taa ir neatkariiga organizaacija, kas meegina sleegt vienosanaas ar Pastu, lai panaaktu leetaaku e-parakta lietošanu. (Jo paslaik jaamksaa 0,2 LS par laika ziimogu.)

  Atbildēt
 4. Eco

  Starp citu vai tas cilvis, kas to visu publicējis, nejūtās vainīgs, ka tur visi perosnas kodi ir ?? Kā tad ar fizisko personu datu aizsardzību?

  Atbildēt
 5. Pēteris Krišjānis

  rem: Hmmmm, nu un ka tas ir Visu Latvijai projekts? Daudzām viņu idejām nepiekrītu, bet reālā darbībā viņi nemaz tādi “ultranacionalisti” nav, cilvēki kas uztraucās par tautas nākotni.

  Bet apbrīnoju, ka Coolynx tev neizsauca izbrīnu personas kodu eksistence tajā sarakstā. Kā viņi tur nokļuvuši? Vai tiešām tie ir publiski pieejami?

  Tad vienkārši….psdc. Šaubos, vai tādā gadījumā man būs LP eparaksts vispār kādreiz.

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  Pēteri, šis jau ir atkārtots “joks” ar to pārlūku. Tāpēc te nav, ko brīnīties. Personas kodi ir pieejami kopš pašiem pirmsākumiem, vienīgi tos varēja uzzināt, ja zināja precīzus datus vai arī mācēja “apiet” meklēšanas parametrus.

  Atbildēt
 7. Atbalss: E-paraksts bibliotekāriem | Bibliotēka 2.0

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.