20 thoughts on “E-me browseris v2.0

 1. druu.goo

  Kāpēc pakalpojuma sniedzēji kaut ko marinē ?
  Apskatieties www.tautvaldiba.lv ,
  kura pamatos ir e-paraksts, kas savukaart naakotnee tautai var dot iespeeju ietekmeet likumdeveeju leemumus.
  Kaa intresees ir pienemt aktiivaaku e-parakstu lietosanu ??

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  druu.goo, es labāk gribētu dzirdēt turpinājumu iesāktai domai par to, ka “…nākotnē tautai var dot iespēju ietekmēt likumdevēju lēmumus”.

  Tajā lapā nekas par to nebija rakstīts. Varbūt izskaidrosi?

  Atbildēt
 3. druu.goo

  Pamatideja ir sekojoša: likums nosaka, ka, ja 10000 pilsoni iesniedz “parakstiitu” dokumetu, kas tiek uzskatiits par likumprojektu, tad Saimai tas jaaizskaataa.

  Tautvaldiba.lv organizācijas meerkis ir izstrādāt web vietu, kur tiktu apspriesti dazadi jautaajumi attieciibaa uz valstii notiekosam politiskam aktivitaateem. Bet pats lielaakais trumpis ir tas, ka plaanots, iznamtojot e-parakstu, “parakstiit” kādu konkreetu likumprojektu. Tas ir parasti iedziivotaaji ar savu “e-parakstu” izteiks atbalstu kaadai idejai/vai arī nosodiis kaadu ideju.

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  Tas ir kaut kāds mārketinga triks no Pasta puses, lai popularizētu e-paraksta izplatību vai vienkārši murgi rādās? 😀

  Atbildēt
 5. druu.goo

  Cik zinu taa ir neatkariiga organizaacija, kas meegina sleegt vienosanaas ar Pastu, lai panaaktu leetaaku e-parakta lietošanu. (Jo paslaik jaamksaa 0,2 LS par laika ziimogu.)

  Atbildēt
 6. druu.goo

  Apluukojot statistiku par e-parakstiem pamaniiju sadaļu sertifikāti: http://eme.rayapps.com/certificates.

  hopaa seit var dabuut personas datus tiem, kas ir registrējusi sertifikaatu. Vai tas nav personas datu aizsardziibas likuma paarkaapums ?

  Atbildēt
 7. Eco

  Starp citu vai tas cilvis, kas to visu publicējis, nejūtās vainīgs, ka tur visi perosnas kodi ir ?? Kā tad ar fizisko personu datu aizsardzību?

  Atbildēt
 8. Pēteris Krišjānis

  rem: Hmmmm, nu un ka tas ir Visu Latvijai projekts? Daudzām viņu idejām nepiekrītu, bet reālā darbībā viņi nemaz tādi “ultranacionalisti” nav, cilvēki kas uztraucās par tautas nākotni.

  Bet apbrīnoju, ka Coolynx tev neizsauca izbrīnu personas kodu eksistence tajā sarakstā. Kā viņi tur nokļuvuši? Vai tiešām tie ir publiski pieejami?

  Tad vienkārši….psdc. Šaubos, vai tādā gadījumā man būs LP eparaksts vispār kādreiz.

  Atbildēt
 9. CooLynX Raksta autors

  Pēteri, šis jau ir atkārtots “joks” ar to pārlūku. Tāpēc te nav, ko brīnīties. Personas kodi ir pieejami kopš pašiem pirmsākumiem, vienīgi tos varēja uzzināt, ja zināja precīzus datus vai arī mācēja “apiet” meklēšanas parametrus.

  Atbildēt
 10. Atbalss: E-paraksts bibliotekāriem | Bibliotēka 2.0

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *