W3 counter jeb bezmaksas siers

Murgonis raksta par to, ka viņa W3 counter tūlīt pārtaps par komerciālu.

“Good news, your website has become very popular! W3Counter’s free accounts are available to websites receiving up to 5,000 page views per day. Yesterday, your site received 5,380 views. While we logged all of your traffic as usual, if you exceed your account limit for several days, it may be disabled.Counter,”

Vienu brīdi mani pārņēma tāda muļķīga doma ielikt to savā lapā, bet šķiet, ka “čujs” šoreiz būs atturējis no liekas laika izšķiešanas. Starp citu, esmu daļēji apmierināts ar Google Analītiķi. Daļēji tāpēc, ka vēl neesmu pie jaunās versijas pieradis.

12 thoughts on “W3 counter jeb bezmaksas siers

 1. CooLynX Raksta autors

  Nē, patiesībā tikai zināšanai, ka ne viss ir tik labi kā cilvēki runā. Man tas skaitītājs neviesa uzticību un pat nelasīju kādi ir spēles nosacījumi. Varbūt vēl ir kāds tāds sliņķis kā es.

  Atbildēt
 2. Briinums

  vienīgais kas google anal.. pietrūkst ir dzīvie dati, jo kaut cik normāli viņi parādās pēc dienas… tāpat arī IP uzrādīšana, kad dažreiz vaig kādu okšķeri noķert

  Atbildēt
 3. Shadowbird

  Nu come on. Tur pat nekas jālasa nav, bet jāizvēlas, kuru variantu lietot un tabuliņā viss skaidri uzrakstīts:
  http://www.w3counter.com/plans.php

  Atbildēt
 4. zoner

  Tipiska latvieša reakcija.. neskatoties uz apstākļiem tikai žēloties un aurot. Viņiem tak mājaslapā viss ir precīzi aprakstīts – vairāk par 5,000 skatījumiem un par pakalpojumu ir jāmaksā. Kur ir problēma, kur ir neskaidrības? Nepatīk? Lieto ko citu.

  Atbildēt
 5. Krotow

  StatsCounter – paldies! jau aplauzos, kad pēc reģistrācijas uzzināju, ka jamie par brīvu vienlaicīgi skaita tikai līdz 500 unikālajiem klientiem. Labi vēl, ka ļau savākto CSV formātā novākt, ko pēc tam var saanalizēt uz vietas.

  Secinājums tas pats vecais. Vislabāk, ja esi pats sev hosteris vai arī savā lapā vari turēt pats savu skaitītāju.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *