Firefox pieslīpēšana un pāris skaidrojumi

Ir ļoti daudz lasīts par dažādiem paņēmieniem kā uzlabot Firefox ātrdarbību. ComputerWorld ir atrodams raksts par to kā pieslīpēt Firefox, lai uzlabotu ātrdarbību staigājot pa tīklu.

In this article, we’ll explore some of the most useful Firefox settings that you can change on your own, and that aren’t normally available through the program’s graphical interface.

Pipelining

Ja šajā rakstā autors ir centies populārzinātniski izskaidrot ko un kā darīt, tad Egonitron blogā ir atrodams skaidrojums tam kā tīri tehniski notiek komunikācijas starp Firefox un serveriem jeb The Truth About the Firefox “Pipelining” Trick.

If you’re reading this blog, you probably use Firefox (77% of you, according to my analytics) and have possibly heard about the “pipelining” trick to speed up browsing. But does it really work? Yes…yes it does. But let me show you the right way to use it.

4 thoughts on “Firefox pieslīpēšana un pāris skaidrojumi

 1. BlackHalt

  Salāpiet labak MoFo:
  http://www.mozilla.com/en-US/

  No ka lāpīt:
  http://hackers.lv/2007/05/29/0day-ievainojamiba-firefox

  Atbildēt
 2. Aa

  man ar foksi cita problēma- sēžot aiz proxy , verot vaļā jebkuru lapu , foksis pārprasa n-reizes proxy paroli. tas sākās ar 2.0.0.3 versiju. ((

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *