Winamp faniem varētu interesēt jaunais Winamp 2.91, kas tik tikko ir iznācis un vēl silts guļ uz servera. Bolam acis uz šīs versijas jauninājumiem, ko es te nedaudz zemāk iekopēju un stiepjam jauno versiju uz saviem cietņiem.
Lai Apollo fani saka savu sakāmo, bet mēs darīsim savu darāmo…
Lejupielāde:
Winamp Lite 2.91 628KiB
Winamp Standard 2.91 1 668KiB
Winamp Full 2.91 2 272KiB
Nullsoft Winamp 2.91:
# Fixed an incorrect vis color
# Fixed shuffle – now when you start Winamp w/shuffle on, it returns you to the song you were at when you exited last time
# Made Winamp not crash if you close it while a file info dialog is open
# Fixed jump dialogs when using language packs
# Fixed tooltip in lightning bolt
# Made video window on autoclose not stop if configured to do so
# Made in_mp3 have options for adding tags from ml
# Fixed a bug in in_wm
# Library: Made library refresh properly on add/compact/etc
# Library: Fixed a library Win9x view issue
# Library: Fixed shift+enter in media library tree
# Library: Added “Explore item folder” in library’s media view
# Library: Made internet radio/tv display msg when reload is blocked
# Library: Added “Physically delete file” in library’s media view
# dshow: Added config dialog (filetypes)
# dshow: Added option to vertically flip WMV videos (for machines with old WMV codec installed)
# dshow: Added file info box
# dshow: Fixed issues with widechars
# dshow: Fixed bitrates displayed
# dshow: Added 32 & 64-bit audio support
# nsv: Fixed title updating (playlist flicker) bug
# nsv: Made nsv info box show filename and basic info
# nsv: Made nsv use less cpu on [p]rebuffering
# nsv: Fixed MP3 decoder’s eating of the end of nsv file
# nsv: Added AAC decoding support
# nsv: Fixed vis on audioless nsvs
# Put AOD in all installers (opt-out always)
pamostos, brokastis, dialups – irc, maili un podi – un pirmais ko redzu ir svaigi ielikts raksts 🙂 tas priecee. savam 2.9 winampam gan nekaadus bugus neesmu noveerojis, bet tomeer.
atvainojos par oftopiku, bet tomeer – prieciigas lieldienas visiem.
labais, ieksh boot.lv bija aatraak. tas nu taa, bet winamps paliek foreva.
winamp mirs (kopaa ar m$) bet apollo paliks
Winamps dziivos muuziigi un M$ par nozeelu arii
NJus pievienojos nav labaaka MP3 pleijera par apollo….
varbuut taas bij tikai manam browserim kaukaadas probleemas, bet boot.lv lejupielaade nestraadaaja, kameer pac ar rocinjaam neapgriezu dazhus slashus otraadaak.
izlasiju atsauksmes un intereses pec uzinstaleju apollo. patiesibaa varbut kads no apollo faniem varetu man pateikt kuraa vietaa apollo ir labaks par winampu??? tikai pilnigaa nopietnibaa, es nesaskatiju, plz apgaismojiet mani.
Zini, es arī uzinstalējot Apollo nemanīju atšķirību no winampa. Varbūt man nav tik laba muzikālā dzirde kā Apollo lietotājiem? 🙂
Hehe! Ko juus te striidaties kursh labaax, ja abi playeri ir vienaadi un peec manaam domaam savu laiku nokalpojushi, respektiivi tagad ir WMP9 iznaaciens! ai.
vienkaarshi no autoritatiivaam personaam netaa (lasiit cietnis.lv) pazibeeja viedoklis, ka apollo skanja ir daudz labaaka par winamp skanju, nu un visi ietekmeejaas un tagad ir rezultaats.
pie reizes apollo cienītāji varētu izlikt linku uz to brīnumu…
pašam meklēt?
winamp forever!
nju man ar liekas abi pleijeri vienaadi [wa un apollo].. un /me jau pieradis pie winamp.. 3ais winamp’s paaraak eed, bet otrais rullz..
/me joprojaam laimiigs ar XMMS 🙂
nezinu.. 1reiz uzliku apollo.. itka nekaadu skanjas atshkjiriibu nejutu.. bet tad kad centos playlistei pielikt 4000 mp3, nokaaraas man shis.. un taa vairaakas reizes.. taakaa manaa shis playeris nesaista..
Par to apollo karshanos piekritu.. teoretiski jau es tapat reti kad ladeju 5000 dziesmas playlistaa, bet nu gadas tomer.. un tad nu winamp rulzz..
Njaa, man winampaa 14k dziesmas parasti un tad nu apollo isti neder
Varbut jums tiesham nav muzikalas dzirdes, vai skanjas kartes sudigas. Bet es gan jutu atskiribu starp winamp un apollo. un tapec lietoju apollo. lai gan, protams, ari tam ir savi minusi. un te ir links>>http://www.hut.fi/~hylinen/apollo/
Jautaajiens!!!
Neesmu nevienu reizi uzlicis Apollo, bet interese ir radiita. Kaadreiz biju riktiigs Winamp fans, liidz manu dziesmu apjoms uz cietaa sasniedza vairaakus tuukstoshus, tad vairs nespeeju tajaa visaa orienteeties ar parasto winamp playlist. Tad par laimi iznaaca MP 9, kuraa ir taa unikaalaa iespeeja noveerteet katru dziesmu. Tagad, lai atrastu pashas labaakaas dziesmas, pietiek tikai panjemt autoplaylist “5 stars”. Pasakiet, kaapeec Apollo ir labaaks par Media Player 9.
tas gljuks tev raadaas taapeec, ka equalizer nav iesleegts.
&^%$$ nollaapiic. Apollo reaali spaarda. Saliidzinaajumaa Winamp skan taa itkaa ausiis tampex buutu sabaazti. Protams uz shaadas-taadas skanjas kartes tas nav tik uzkriitoshi, bet uz sava jaunaa dzelzha labu laiku kaa neklausos mp3 jo skanja tiem kaa caur pakalju. A izraadaas ka probleema bija ne ieksh mp3 bet ieksh pleijera… Ka tavu … :-/
P.S. – Nekas, zato pa sho laiku paspeeja ienaakties daudzmaz normaala oficiaalo AudioCD kolekcija, re pie kaa noved kvalitatiiva tehnika. Teica man mamma, nepeerciet taivaanas atejas, peerciet normaalu tehniku!
P.S. – Thnx Reiniz par linku.
ar ko Apollo ir labaaks pa Winamp?
Starchild666: Viss atkariigs no skanjas kartes. Ja taa ir shirporteba ateja tad ne ar ko. Ja taa ir Audigy, Extigy vai Audigy 2 ar normaalaam akustiskajaam sisteemaam kuraam ir laba frekvenchu josla tad skanjas kvalitaates atshkjiriibu nopietni juut pat taadi kam ir absoluutais muzikaalais kurlums (treiksim es).
P.S. – Starchild666: Liidz vakardienas vakaram arii es biju Winamp 2.x fans. Mani ieintrigjeeja shii raksta komentaari un joka peec uzliku Apollo lai noskaitiitu pa plauktiem ar ko jamais suudiigaaks par Winamp. Nesanaaca… Btw thnx coolynx, no manis alus. 🙂
Jee… Shitaa versija rulez… Vismaz ar WMA failiem straadaa perfekti – nav nekaadas bremzes pie jaunas dziesmas saakuma, nav taas drausmiigaas atshkjiriibas skaljumaa starp MP3 un WMA, un arii caur Remote Desktop var normaali palaist WMA failus. Par visu paareejo nekaa nezinu… Bet man tomeer winamps liekas labaakais uz leenaakaa kompja, bet uz jaunaa tikai un vieniigi WMP9. Un par taam skanju karteem – protams, ka uz SB5.1 ir kvalitatiiva skanja, bet nu playeris neko tur neietekmee… Tas kursh iedomaajas, ka dzird baigo atshkjiriibu vienkaarshi meetaa baigo kruto.. 😛
ko es te samuldeeju… Visi tie gljuki ar WMA veeljoprojaam ir, noveersts tikai tas, ka caur remote desktop var normaali palaist… :(((
A kas tad tas par Winamp 3.0, kas jau sen bija? Nesaprotu, varbut kads paskaidros?
Ir divi atsevishkji produkti – Winamp 3 un Winamp 2 – treshais tika uztaisiits baigi advanceets, bet rezultaataa riebiigi daudz resursus rija. Palasies visur kur par winampiem tur arii viss buus uzrakstiits…
pietiek ar sevis paarliecinaashanu lai dzirdeetu labaak, jebkuru plejieri lietojot 🙂
gaumas jautaajums, lietoju wmp9-o seeriju, winamps ir patiikams un eerts, apollo nepiesaistiija, varbuut ja buutu sakarinaajis 6-us skarljunus apkart, nopircis skanjaskarti pa 200ls, kautkaadas paarmainjas i dzirdeetu, preeksh man 2 spiikeriem pat dvd playieris ir laps 🙂
Luudzu sniedziet man atbildi uz jautaajumu par Apollo library (bibliotekas) eksisteeshanu. Vai ir iespeejams ar Apollo eerti paarluukot lielus media failu kraajumus?
Lietoju apollo, tachu atshkjiriibaa no dazhiem labiem nebreecu “Winamp sux, Apollo rulz!” pie katras izdeviibas. Winamp ir labs playlistu veidoshanai kaartoshanai un taadaam izdariibaam, radio klausiishanai. Es neesmu no tiem, kas sajuut nevaajo skanjas atshkjiriibu starp Winamp un Apollo, man Apollo patiik taapeec, ka es viegli ar miinusa taustinju iztaisu vinju mazu, tomeer ne paaraak mazu un man vinjsh smuki speelee un raada dziesmas nosaukumu ekraana stuurii. Ar Winamp ar liidziigi var iztaisiit, bet vairaak jaadara un tieshi taa nevar, kaa man gribaas 🙂
Galvenais ignoreejiet tos, kas breec, ka viens rulz bet otrs sax
neesu vel ievērtējis apollo, taču Winampam vienmēr pielieku DSP plaginu, kvalitāte uzlabojas ievērojami + advancētāks eqvalaizers!
Par winamp varu teikt tikai to labaako, parasti lietoju gan winamp, gan WMP9, vareetu teikt, ka gan nullsofts, gan microsoft maak programmeet lieliskus mediaplayerus.
Vienreiz meegjinaaju Apollo, bet kad ieinstaleeju shis man nepalaidaas, es jau nesaku, ka Apollo sux, katram ir savi miinusi un plusi, un prieksh taada maza izmeera playera kaa Apollo tam ir daudz labu iipashiibu, un pat WMP9 nerij tik daudz resursu kaa Winamp3, uz Winamp2 var labaak equalaizeru noreguleet kaa WMP9, bet taa telpiskaa skanja (WOW) tas ir labais…
Un tie, kas saka, ka MS sux lai iet dillees. MP9 tieshaam ir labais
3. winamps man nostāvēja pusgadu, beigās konstatēju, ka ar vienlaicīgi atvērtiem 4 browzeriem, VC++, MSDN un vēl šo to ne pieticīgos izmēros attiecīgais winamps ēd pārāk daudz resursu. Atgriezos pie 2.9 versijas 🙂
hmmzzzz… ko te daudz piebilst, tuliit laadeeshu zalaboto winampu un apllo pat netesteeshu jo man po! tie wma chista gljuko, bet tas taa. Un nah vispaar vajadziigs ekvalaizeris? es te muzonu klausos nevis posiiju uz vizuaalo defektu songam.
uzliku apollo un sajutos kā …() samulsu – kur šim pleijerim var regulēt skaņu?
mda… defaultā izrādās tā nav vajadzīga ! pameklējos pa opcijām un atradu ka to vajag ieslēgt!!!
NEPRIECĒ!