Iztīram Apollo.lv no liekās drazas

Jau iepriekš rakstīju par to kā paslēpt inbox tizlo reklāmu, kas rēgojās pasta sarakstā. Tāpēc vairāk neatkārtošos, bet vienkārši ķeršos pie lietas.

Apollo portāls pirms iejaukšanās izskatījās šādi. Nedaudz pielabojot userContent.css failu (kas tas par …?), tas jau izskatās tuvu ideālam.

Es neesmu baneru nīdējs un neizmantoju dažādus bloķētājus, jo bieži vien arī klikšķinu uz kāda banera, bet visam ir jābūt saprāta robežās.

Patiesībā es īpaši neiedziļinājos niansēs, jo nebija vajadzība. Uz ātru roku uzcepu šos papildinājumus.


/* Apollo portaala labaas malas baneri */
#banners_right, .teo_box, #mala {
    display: none !important;
    visibility: hidden !important;	
}

Paslēpjot banerus, joprojām bija redzams horizontālais rullītis, kas nav labi, protams. Bet nu cilvēks vēl mācās un nepārmetīsim tādus sīkumus. Gan šī iemesla pēc, gan arī principā, lai noskaidrotu, kas tas par zvēru, es uzliku URIid paplašinājumu, kas piedāvā iespēju veidot klases un piesaistīt tās pie konkrēta hosta. Šī fīča tiek tapināta jaunajā Mozilla 1.8 kodolā un ar laiku būs pieejama bez jebkādiem paplašinājumiem, bet pagaidām nekā.

Attiecīgi, ja viņi, izlasot šo jauko pamācību, izmainīs baneru klašu un id nosaukumus uz kaut kādiem globālāk izmantotiem nosaukumiem, tad ar URIid mēs varēsim piesiet savus papildinājumus tikai pie Apollo.lv portāla.

/* Shitais joks straadaas ar http://extensionroom.mozdev.org/more-info/uriid */
body#apollo-lv, body#www-apollo-lv {
	width:760px !important;
}

Labots!
Ieliku fiksētu body izmēru, lai tas pasākums stāv rāmjos kā arī pieliku abas adreses – gan apollo-lv, gan arī www-apollo-lv, jo nevar jau zināt kā kuro reizi trāpās tur nokļūt.

Tas arī viss.

Papildināts!
Līdz ar jauno dizainu pielāgoju arī savu joku, kas strādās uz Firefox 1.4+ versijām bez nekādiem paplašinājumiem, iepriekšējām versijām bija nepieciešams URIid.

@-moz-document domain(apollo.lv) {
	div[id^="art_banner_l"], iframe { /* reklamas baneri */
		display: none !important;
	}
	.comm { /* komentaru burtu lielums */
		font-size: 0.9em !important;
	}
}

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *