K-Meleon 0.8 Release

K-Meleon Gandrīz pirms mēneša pieminēju pārlūka K-Meleon 0.8 betu, bet tagad jau paspēja iznākt fināla versija K-Meleon 0.8 5 081KiB. Sīkāk lasīt K-Meleon 0.8 preses relīzi.

Principā daudzsološs pārlūks, bet man šķiet, ka šobrīd vēl nav domāts parastam lietotājam. Īsti vēl neesmu noskaidrojis šī pārlūka mērķa auditoriju, bet šķiet, ka tas ir domāts programmētājiem un cilvēkiem, kam ļoti patīk rakāties pa programmas iekšām un labot tās pēc sava prāta. Galvenā ideja ir tāda – piedāvajam vieglu pārlūku ar minimālām iespējām un pārējo katrs pats pierakstīs klāt.

Ja Mozilla Firebird var papildināt ar dažnedažādām papildus iespējām, kas tiek piedāvātas moduļu izskatā, tad K-Meleon šīs jaunās iespējas nāksies pierakstīt klāt pašam izmantojot konfigurācijas failus. Tā kā nebrīnieties, ja zem dažām izvēlnēm parādās skripti ierasto podziņu un ķeksīšu vietā.

8 thoughts on “K-Meleon 0.8 Release

 1. Darkz

  Ideja laikam tāda pati kā mIRC. Defaults mIRC arii ir nekam nederīgs, un visas lielās fīčas vien ir pašam klāt jāpieliek.

  Atbildēt
 2. xxx2

  Varu tikai pibilst, ka lietoju kmelon ka galveno browsweri. Dazu fīču trūkums dažreiz kaitina, tomēr nevienam citam browserim nava novērst nopietns gļuks – ja tiek ierakstits nepareizs hosts vārds un browsešana notiek caur proxy (liekas ka problēma ir arī bez proxy, tikai nava tik izteikta) tad browseris gaidot atbildi uzkaras – nepārzīmē ekranu, nevar stop nospiest utt. (nepstrādā windows messagus)
  Un šis gļuks ir gan IE, gan frebirdam, nava vienīgi k-melon.

  Atbildēt
 3. coolynx

  Nezinātājs: kaut kur setingos jaaieraksta, ka dzimtais encodings buus latvieshu (meklee forumaa), bet dinamiski encodingus mainiit nevar. tas arii ir galvenais iemesls kapeec es pats nelietoju sho paarluuku…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *