Cik labi ir Symantec produkti, ja tie sadarbojas ar FBI

TheRegister atkal raksta par trojāniem un backdoriem. Šoreiz tas skar antivīrusu programmas un konkrēti runa iet par Symantec produktu. Šī antivīrusa izgatavotāji savā vīrusu datubāzē neiekļautu kādu trojānu, ko būtu izstrādājuši FBI speciālisti, lai ar tā palīdzību varētu iegūt informāciju no kāda lietotāja. Kam vajadzīgs tāds antivīruss, kas sadarbojas ar vienalga kādu organizāciju neaktarīgi no tās piederības un pieļauj, lai kāds varētu piekļūt pie tava datora bez tavas atļaujas? Kur ir garantija, ka šo informāciju kāds no FBI teiksim neizmantos savtīgiem nolūkiem.
Tas pats arī attiecas uz Antivirus.lv rakstu par McAfee sadarbību ar FBI “burvju lukturīti”. McAfee jau agrāk sadarbojās ar trojānu izgatavotājiem (Tas pats Netbus kaut vai).
Policebot.com par Symantec

One thought on “Cik labi ir Symantec produkti, ja tie sadarbojas ar FBI

  1. Storms

    Nu mani paaraak nesatrauc shis amiishu fonaars. Ceru ka neesmu izraisiijis un neizraisiishu FBI interesi par manu paersoniibu un mana datora saturu aiz kam liidz lampaam. Shtruntiigaak buus ja tas nonaaks kaadu lameru-hackeru rokaas taapat kaa Netbus, BackOrifice e.t.c. A antiviirusu razhotaaji… Es uzdroshinaashos atgaadinaat ka taa ir ASV kur kaartiibsargaajoshaam instituucijaam ir arii teikshana atshkjiriibaa no muusu IeM, aiz kam antiviirusu razhotaajiem visticamaak ka nav citas idejas kaa piekrist shaadai sadarbiibai, ja razhotaajs grib turpinaat darboties tirguu. ASV joprojaam ir IT lielvalsts un aiz kam ASV tomeer turpina un turpinaas dikteet savus noteikumus shai industrijaa. Cereesim ka peec iespeejas aatraak pienaaks briidis kad .eu buus IT “naba”…

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *