Tvitera nākotne

Kaut kas no tā, kas ir šajā video klipiņā iet kopā ar to, ko pareģoja Eric Schmidt par interneta nākotni pēc 5 gadiem.

Klips var būt noderīgs arī tiem, kas šobrīd nezina, kas ir tviteris un ar ko to ziemā ēd. Iespējams, ka apskatot šo stāstījumu varbūt var rasties interese to lietot, jo būs kaut kāds iemesls, kas varētu uz to pamudināt. Lai arī 40% no tviter ierakstiem ir bezjēdzīga muldēšana, tomēr jāņem vērā, ka tā nav vieta, kur tusē tīņi. Sliktākajā gadījumā tviteris var palīdzēt atrast darbu. 😉

Paņēmu no Mashable bloga.

7 thoughts on “Tvitera nākotne

 1. Snow

  Es par tiem 40% neesmu tik pārliecināts. Pašā Tevis citētajā pētījumā jau tika secināts, ka 50% ir bezjēga. Es sliecos domāt, ka vismaz 60% ir totāla miskaste, ar nežēlīgu tendenci strauji augt un vairoties.

  Kā jau ar visām labām lietām, arī ar twitteri notiks tas pats. Arī e-pasti sākumā bija domāti noderīgas informācijas apmaiņai. Pašlaik spams ir pāri par 95% (pēc Spamhaus Project datiem).

  Atbildēt
 2. lilmoder

  Nofeiloju ar tagiem :< Tātad, citāts:
  “Šobrīd visīstākais veiksmes stāsts ir Twitter, kas kļuvis par visu mārketinga cilvēku brīnumzemi – līdz ar to arī hi-tech megablogeru kolektīvās masturbēšanas centrālo tēlu. Twitter vispār ir lielisks mūsdienu simbols – vispirms tiek radīts primitīvs rīks ar mākslīgiem ierobežojumiem, bet pēc tam tas apaug ar veselu pavadošo industriju, kas ražo čerez-žopu risinājumus un apkārtceļus, lai Twitter iegūtu vismaz veca Audi funkcionalitāti.

  Manuprāt, kaut kur pa ceļam uz 1000 Twitter sekotājiem, ir aizmirsies, ka blogs, telefons vai Twitter konts pirmkārt ir instruments – līdzīgi kā cirvis vai zāģis. Tas nav obligāti jāpārvērš par fetiša objektu. Man ir viens kruts SEO triks, ar kuru esmu gatavs dalīties pilnīgi bez maksas: varbūt jābeidz dročīt uz savu instrumentu un “blogot par blogošanu”? Tad vairs nevajadzēs izdomāt visādas puspuvušas PR viltības, lai tikai kādu ievilinātu savā virtuālajā miskastē.”

  Atbildēt
 3. Atbalss: Nākamajās vēlēšanās uzvarēs Tvitera Partija (TP) | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *