Twitter piedāvā izstrādātājiem Fabric

Diezgan daudz esmu rakstījis par Twitter jaunumiem. Tam ir vienkāršs skaidrojums – mani ļoti interesē tas, kā ar tādu jokainu produktu viņi beigu beigās domā atpelnīt investēto naudu. Beidzot laikam esam tikuši līdz tai idejai, kas varētu aiziet. Un tas ir piedāvājums ar kuru Twitter nāk pie izstrādātājiem – Fabric.

Twitter fabric

Visticamāk, ka tipiskais programmētājs vai cilvēks, kas ir labi informēts par to, ko Twitter ir izdarījis ar trešās puses aplikāciju izstrādātājiem iepriekš, būs visai skeptisks. Pirmajā brīdī es arī nespēju savilkt kopā to kāpēc kompānija ir investējusi gandrīz pusmiljardu zaļo naudiņu, lai iegādātos dažas kompānijas un tagad piedāvātu šo kompāniju pakalpojumus bez maksas. Kaut kas no sērijas par to, ko savulaik izdarīja Google ar Google Analytics. Radās vēlme noskaidrot, kas ir tas, ko viņi plāno. Jo, ja kādu neinteresē nauda, tad visticamāk, ka viņu interesē ļoti liela nauda. 😉

Tagad saliekam kopā visas šīs lietas ar prognozēm par mobilo ierīču tirgus izaugsmi, reklāmu mobilajos telefonos un aplikāciju ekosistēmu, tad iegūstam Twitter jauno produktu Fabric.

Es tā prasti uzrakstīju, bet daudz skaistāk un precīzāk par to ir aprakstīts iekš Wired raksta.

Because it isn’t just a tool for developers any more than Greek horses were meant to beautify Troy. Fabric is the foundation for Twitter to transform a business based purely on a single product—tweets!—into a diversified service aimed at every person and company that makes mobile apps. That, in turn, would affect every person who uses mobile apps. In other words, everyone.

Sākumā nevarēju izdomāt, kā to labāk uzrakstīt, tad atradu šo rakstu un tas bija tieši tas, ko gribēju pateikt.

Nu ko, atliek vien sekot līdzi tam kā viņiem veiksies ar savu plānu realizēšanu. Izaicinājums ir diezgan liels. Vai tauta pavilksies? Nav ne jausmas. Visticamāk, ka būs atkarīgs no tā kā Twitter “pārdos” sevi tirgū – kā viņi pārliecinās auditoriju, ka šis nebūs kārtējais uzmetiens un viņiem pietiks ar to, ka viņiem būs savas acis katrā aplikācijā, kura tiks izstrādāta, izmantojot viņu rīkus, un saņems savu daļu no katras reklāmas, kas tiks atrādīta mobilajās ierīcēs.

One thought on “Twitter piedāvā izstrādātājiem Fabric

  1. Enima

    Priekš tiem kas tankā un kam slinkums lasīt to wired raxtu? Wdf is Fabric? Izlasīju nesapratu :/

    Mans minējums … tīri pēc bildes – tais ir kaukās APP development SDK kurā iebūvēts iekšā add servis, kas proveidēts no twitter puses. Ja? E?

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *