Diena.lv nomaina dizainu

Šķiet, ka no vakardienas, jo tā parasti notiek, Diena.lv ir nomainījusi dizainu, kā arī visu dzinēju, kas kustina šo lapu.

Spied uz bildes, lai redzētu ekrānuzņēmumu ar visu portāla izskatu (1.2MiB liels fails).

Pirmajā momentā ir jūtamas līdzības ar Apollo dizainu. Pieņemu, ka tas varētu būt skaidrojams ar to, ka autors ir tas pats, kas izstrādāja Tvnet dizainu. Tikai šajā gadījumā ir paņemtas arī pāris labas lietas no Delfi jaunā dizaina. Rezultātā ir iznācis gana labs variants, kurā ir samiksētas dažādas lietas no lielākajiem Latvijas portāliem. Diemžēl nianses nav pieslīpētas un ir tāda nepabeigtības vai paviršības sajūta, bet iespējams, ka tas ir bijis mērķis, vai arī es esmu pārāk prasīgs. 🙂

11 thoughts on “Diena.lv nomaina dizainu

 1. angelz

  Nu jā… par apollo laikam pamana visi 🙂
  Nez kaut kas pietrūkst man liekas, varbūt viņiem vajadzēja paņemt arī krasas no apollo 😀

  Bet varbūt arī vienkārši nepierasti..
  Starpcitu nesen pamaniju, ka man tīri labi patīk NRA lapas dizains.. nu tā, ja gadās tur iegriezties tad uz pirmo skatienu.. neesu gan skatijies cik to ērti lietot ir.

  Atbildēt
 2. Edgars Koroņevskis

  vecā lapa bija labāka – varbūt pēc mēneša būs labāk – noslīpēs utml. Esošā šķiet daudz par pliku.

  Atbildēt
 3. rob

  Es gan atļaušos nepiekrist, tam ka sanācis gala labs, ļoti daudz uzkrītamas, manuprāt, nekorektas lietas, jeb kas apmulsina gala lietotāju. Protams ir arī labi vārdi – uzslava par to ka tiek kas manīts, bet tomēr vajadzēja nedaudz vairāk piestrādāt. Vairāk uzrakstīju: http://rob.lv/2011/06/02/diena-lv-jaunais-apvalks/

  Atbildēt
 4. normunds

  Diena ir kļuvusi neērta ikdienas lietošanai/lasīšanai. atverot ziņu portālu es vēlos ieraudzīt pēdējās 10 ziņas un pēc tam mani interesē populārākās, lasītākās etc ziņas. Diena ir izdarījusi otrādi – no sākuma ir populārākās ziņas, kas neko daudz dienas laikā nemainās, liekot man domāt, ka jaunumu nav.

  Atbildēt
 5. Oļegs Baļss

  Nē, es neesmu diena.lv jaunā dizaina autors. Izbeigsim šo nonsensu par to ka horizontālas svītras ir līdzīgas horizonālām svītrām.

  Atbildēt
 6. paarbuuve56

  Ātrums un vēlreiz ātrums, lūk kas ir svarīgi, un tāpēc man patīk jaunā Diena. Nevis jāgaida kad ielādēsies tūkstošiem blāķu no citiem portāliem.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *