Valdis Zatlers – pirmie soļi tviterī

Nolēmu, ka sekošu tradīcijām un turpināšu piefiksēt Valda Zatlera soļus internetā. Pirms dažiem gadiem, kad viņš vēl bija vienkārši Valdis Zatlers kā viens no prezidenta kandidātiem, tad nopublicēju saiti uz to viltus blogu. Hajs pacēlās labs.

Pēc nedēļas viņš jau tika ievēlēts par prezidentu.

Savukārt šodien viņš spēra pirmos soļus tviterī. Valdim tagad ir savs tvitera konts.

Ja godīgi, tad es biju pārliecināts, ka viņa pirmo ierakstu veica kāds cits. Tikai tagad – vakarā, es pastaigāju pa prezident.lv lapu un paskatījos galeriju, kurā ir iemūžināti pirmie soļi tviterī. Starp citu, ja Prezidenta kancelejas pārstāvji lasa šo ierakstu (maz kā – Googles ceļi ir neizdibināmi), tad gribēju painformēt, ka kopš 2009. gada 30. oktobra ir iztulkoti un LZA komisija ir apstiprinājusi oficiālos Twitter terminus latviešu valodā.

Tvitera fani ne tikai čurā, bet arī kakā biksēs aiz laimes, jo tagad arī Valdis būs kopā ar Artūru tviterī. Domāju, ka Artūrs jau sen to bija pelnījis. Tagad viņi abi varēs normāli komunicēt, tā kā abiem ir līdzīgi izstrādājumi no ābolu selekcijas un pārstrādes uzņēmuma un beidzot ir arī katram savs tvitera konts. Es jau pa dienu pieteicos sekot Valdim, lai nepalaistu garām kādu svarīgu diskusiju. Novēlu to arī jums.

26 thoughts on “Valdis Zatlers – pirmie soļi tviterī

 1. asfd

  Kads sakars Artuuram, kaut kāds jefinsh iegaja twiteri un tagad vins ir baigais experts. Es jums saku, nekaa sakariiga no vinja tur nav.

  Atbildēt
 2. KakTusss

  Esmu ļoti, ļoti atpalicis, bet vēl joprojām neizprotu kas tur ir tik kruts: iemest kaut kur tīklā pāris aprautus teikumus (tas par visu Tvitera būtību). Ja nav ko teikt, nesaki, ja ir ko tikt – formulē domu skaidri un saprotami (tas ir: pietiekoši gari lai sakarīgi pateiktu, bet pietiekoši īsi, lai neuzdzītu garlaicību mērķauditorijai).
  Tviteris itkā dara tieši pretēji. Kur tajā visā ir sāls? Man tā arī nekad nav bijusi vēlme ieziņot visai pasaulei: “šodien biju tur”. WTF?????

  Atbildēt
 3. Anonīms

  Man besī, ka Google sākusi indexēt tvītus. Meklēju plašāku izklāstu par tēmu, bet man dod bezsakarīgus īsus teikumus no twittera.

  Atbildēt
 4. didis

  Ir tik acīmredzami un mentāli jūtami, ka tvītus Zatlera kontā drukā sieviete, turklāt tas viss notiek trešajā personā. Par sevi trešajā personā runājot tikai jukušie ar personības dalīšanos.

  Izņēmums varētu būt tie tvīti, kas sākas ar VP:

  Manuprāt Zatleram, lai būtu personīgs (kā tas tiek pasniegts) tvitera konts, to vajadzēja saukt par valdiszatlers vai kaut kā tā. Savādāk tvītojot ar http://twitter.com/BARACKOBAMA un citiem tikai putros galvas.

  P.S. šodien sāk pieet tvītošanai nopietnāk, ar speciāli tam paredzēto softu Tweetdeck, nevis no twitter lapas.

  Atbildēt
 5. frukc

  nez ko gan varētu “saklausīt” sekojot bijušajam ķirurgam tviterī… 🙂 ja vienīgi atraugas no oranžīgiem PR tekstiem, vai zoodārza riesta sākuma signālu.

  Atbildēt
 6. pbs

  Man izskatās, ka tas vairāk ir prezidenta konts, nekā “Valda Zatlera” konts, par ko liecina arī twitter konta nosaukuma izvēle un saturs. Varbūtība, ka Valdis paliks amatā uz otro termiņu ir mazāka, nekā savā laikā tā bija Vairai. Līdz ar to man gribētos redzēt, vai ar šo kontu Valdis rakstīs pēc prezidentūras beigām, ja reiz tas ir “Valda konts”, kā to daudzi pasniedz…

  Atbildēt
 7. CooLynX Raksta autors

  pbs, protams, ka tas ir oficiālais prezidenta konts, kuru lietos tā brīža prezidents. Valdis, ja arī kādreiz sāks lietot tviteri, tad noteikti, ka reģistrēs citu kontu.

  Atbildēt
 8. Anonīms

  Hm… meklēju kas ir viltus profila autors uzdūros šim:
  -> http://www.diena.lv/lat/politics/hot/zatlers-un-slesers-cinas-par-viltus-profila-dzesanu-tviteri

  Atbildēt
 9. timtims

  Un protams, protams pierastā aina atkal atkostais ābols! Twiters, PR, MAC intresanti cik intresanti iekostā ābola kantoris samaksāja šoreiz par šo PR kompaņu.

  Atbildēt
 10. timtims

  Staprcitu twitera galvenā doma ir lai atvieglotu drošības dienestiem kā arī spiegu darbu. Priekškam viņiem pašiem meklēt informāciju spiegot ja var vienkārši ieet twiteri un izlasīt ko ta attiecīgais subjekts dara. I problēma atrisināta.

  Atbildēt
 11. Anonīms

  Draugiem, jau lamā prezidentu?

  Tomēr man kā pilsonim gan gribētos, lai Latvijas Valsts prezidents Zatlers nevis čivina tviterī, bet gan runā ar tautu nacionālajā sociālajā tīklā.
  http://www.kasjauns.lv/lv/news/zatlers-ignore-latviesu-socialos-tiklus&news_id=24301

  Atbildēt
 12. frukc

  “nacionālais sociālais tīkls”? :)))) kurš krāpj naudu no rīcībnespējīgiem cilvēkiem ar visādām nošpikotām spēlītēm un citu drazu. protams, ķirurgam vajadzēja par to NST iestāties!

  Atbildēt
 13. Kŗemilek

  Bilde gan labā.
  Klasiskais Ļeņins bērnu lokā (ja nu kāds vēl tādas bildes atceras).
  Un raksta šībrīža “Pravdā” – tviterī… 🙂

  Atbildēt
 14. Wth

  Bāc, kāds var paskaidrot man, tupam autoelektroniķim, kā tos bezsakarīgos izrāvumus tajā twitterī vispār var saprast?! Blogu vēl saprastu un atbalstītu, tur tomēr var iedziļināties kādā problēmā un to iztirzāt, ir reizēm interesanti palasīt, bet šitos bezjēdzīgos “tvītus” – goda vārds, nesaprotu jēgu, vēl jo vairāk – no “VP” puses. Lēts populisms? Bet nu drausmīgi lēts (nerēķināsim, ka no valsts budžeta gan jau speciāli šim pasākumam tiek atskaitīts smuks cipars par… nezinu ko, bet atskaitīts noteikti tiek)

  Atbildēt
 15. CooLynX Raksta autors

  Wth, tviteris ir labs ar to, ka tajā var iemest ātrās norādes vai idejas par kādu lieto. Bieži vien gadās, kad ir kaut ko teikt, bet tam nav vēlmes atvēlēt vairāk par 140 simboliem. Šādām reizēm der tviteris. Tas nav pilnvērtīgs un pašpietiekams komunikāciju veids kā, piemēram, blogs. Tviteris vairāk ir kā fiksais un īsais informators par kaut kādu statusu.

  Atbildēt
 16. Aldis

  kāds vispār Rigas_pils konta rakstītājam sakars ar Artūru? “kopā ar Artūru”.. smiekls nāk. tagad Twitter, Facebook u.c. interneta lietas ir diženā Artūra virzītas kustības Latvijā? varbūt vajag nokāpt no adatas un atvērt acis. pasaule ir kas daudz lielāks kā dažu multimākslinieku datoriķu slavas zāle (lasīt – bērnudārzs). smiekls par pēdējo rindkopu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *