Valda Zatlera mājaslapa (papildināts)

Izskatās, ka jaunais prezidenta kandidāts Valdis Zatlers ir kļuvis par vienu no populārākajiem cilvēkiem Latvijā. Viņš ir vai nu ļoti jautrs cilvēks, vai arī viņam ir labi palīgi, kas “pastāsta” kā pelnīt bonusiņus un kļūt populāram. Popularitātes celšanai tiek izmantots jaunākais no medijiem – internets, jo internets ir vide kurā informācija izplatās visātrāk.

Valdis Zatlers

Godīgi sakot es pat neatceros nevienu valsts mēroga personu Latvijā kura būtu tikusi pie sava bloga kā tāda un pat, ja ir tāda persona, tad noteikti tas nenotika tik zibenīgi kā tas bija ar Valda Zatlera mājaslapas izveidi. Tā tik tiešām ir viņa oficiālā mājas lapa?

Papildināts.

Šobrīd lapa ir aizvērta un ir informācija, ka to ir izveidojuši viņa “labvēļi”.

20 thoughts on “Valda Zatlera mājaslapa (papildināts)

 1. Avellano

  Manuskripti nedeg. Man ir PDF kopija.
  Bet nav jau tur nekā tāda, kā dēļ būtu vērts lapu klapēt ciet. Ja nu vienīgi tas, ka uzdevās par pašu Zatleru. Lapā vienkārši bija pēdējās dienās par viņu publicēto rakstu un karikatūru apkopojums.

  Atbildēt
 2. Atbalss: Valdis Zatlers - pirmie soļi tviterī | Pods.lv

 3. Arcik

  labdien Zatlera kungs. negribu runat ne par ko kas bija pirms jus kluvat Prezidents. Bet mani interese musdienas,vai tiesam JUS esat parliecinats,ka esat tik labs politikis,un diplomats laj izvilkt MUSU valsti no si gruta stavokla,man nau nekas pret JUMS, mani interese tikai jusu viedoklis. PALDIES.

  Atbildēt
 4. Anonīms

  Kirurgs ir kirurgs ja griez un aarstee
  UN arsts nu nevar buut prezidents. Mans viedoklis! Par prezidentu jaabuut cilveekam ar juridisko vai ekonomisko augstaako izgliitiibu. Visasa simpaatijas Zatlera kungam , bet buutu labaak arsteejis cilveekus nevis Latviju nu nau ieklshaa!!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *