Valdis Zatlers – jaunais LR prezidents

Pirms dažām minūtēm kolēģi pateica, ka ir ievēlēts jaunais Latvijas Republikas prezidents. Šajā sakarā gribētos pieminēt šorīt pa Radio Skonto dzirdēto tekstu. Kāds klausītājs pastāstīja, ka pirms 15 gadiem esot pieaicināts kāds gaišreģis kurš esot pareģojis, ka mūsu prezidents būs sieviete. Par ko toreiz visi esot draudzīgi pasmējušies. Pēc sievietes nākamais prezidents būs cilvēks, kas salaidīs visu dēlī. Savukārt pēc viņa sekos “īstais” prezidents, kas pacels Latviju.

Šķiet, ka jaunievēlētais prezidents, Valdis Zatlers, lai arī cik jauks un piemērots viņš nebūtu, manuprāt, atbilst šim pareģojumam. Tagad atliek gaidīt tās jautrības, kas tuvākos gadus būs jāstrebj, lai pēc tam sagaidītu “pareizo” prezidentu. Var jau būt, ka tas ir fufelis.

68 thoughts on “Valdis Zatlers – jaunais LR prezidents

 1. karuuzo

  Varbūt kāds zin, kas jādara, lai atlaistu Saemu un valdību ar visu prezidentu? Domāju, ja būtu par to jābalso, viņi aizlidotu, ka svlpj 🙂

  m

  Atbildēt
 2. Grrr

  Šis pareģojums baumu formā klīst apkārt labu laiciņu, kā autors parasti tiek minēts kaut kāds slavens latviešu gaišreģis laikam vārdā Finks, bet tai formātā kādā man ir gadījies dzirdēt, viņš ir tikai teicis kaut ko par valsts prezidenti – sievieti kā LV gaišo tēlu, par to, kas būs pēc tam – neko.

  Atbildēt
 3. ghmm

  Es arii atceros to gaishregja pazinjojumu, ka buushot prezidente sieviete, un ka tajaa laika posmaa Latviju sagaidot izaugsme, kura manupraat ir notikusi, lai gan shobriid zinaams haoss valstii arii pastaav. Taipashaa laikaa “tajaa paregjojumaa” nebija nekas teikts, ka tas buushot prezidentes nopelns, kaads tas arii nav, jo prezidents jau nav tas kas tieshaa veidaa ietekmee valsti.
  Es atceros sho paregjojumu, BET NEATCEROS to, ka buutu teikts kaut kas par naakamajiem prezidentiem un saieshanu deelii. Un ja arii gadiijumaa Latvijā kas saies deelii, nedomaaju, ka pie taa buus vainojams vieniigi prezidents.

  P.S. buudams liels skeptikjis pret paregjjumiem, es jau sen esmu ljoti paarsteigts par sho paregjoto situaaciju, ka prezidente buus sieviete, kaa tas arii bija! tas tieshaam ir diivaini!

  Atbildēt
 4. Snifs

  Ja pareizi atceros, tad tas Finka pareģojums bija tāds, ka Latvija atkal atgūs savu brīvību tad, kad gada skaitlis lasīsies vienādi no abām pusēm (atceramies 1991. gadu) un patiesu uzplaukumu tā piedzīvos tad, kad pār to valdīs sieviete.

  Atbildēt
 5. ghmm to Grrr

  tas nebija Finks kas to teica, tas bija kaut kaads aarvalstu gaishregjis kas 90-to gadu viduu bija Latvijaa, atceros veel bija bilde aviizee – taads ar tumshu pusgaru baardu un brileem, nedaudz pliks pauris ar laikam bija! Finks dziivoja pirms otraa pasaules gara, kad bioja pirmaa LV republika!

  Atbildēt
 6. ghmm to Snifs

  Sorry, Snif, bet taa ir veelaak radusies spekulaacija, Finks tikai par neatkariibas atguushanu ir teicis to, ka latvijai ies gruuti un tad viss nostaases savaas vietaas, jo varmaakas un nelieshi sanjemshot peec nopelniem, vai kautkaa taa… (negribu baumot)! Esmu lasijis par Finku shur tur…

  Atbildēt
 7. arnico

  Īstenībā tas “pareģojums” , ja būtu radies Freibergas laikā tad būtu likumsakarīgi izdomājams 🙂

  Prezidente ir spīdeklis, skaidrs ka jebkurš ātri atrasts kandidāts salīdzinājumā ar viņu ir tukša vieta un sliktāks. Līdz ar to nākamais kandidāts loģiski var būt tikai labāks, jo ja Zatlers visu salaidīs dēlī (tas gan ir tikai pieņēmums) tad sliktāk vienkārši nevar būt 😀

  Pēc viņa šodienas preses konferences bij skaidri redzams, pat ja viņš centīsies visu darīt labi, mēdiji vienalga apēdīs brokastīs, viņš ir pārāk lielā šmucē lai to aizmirstu dēļ kāda, vai pāris labiem darbiem 🙂

  Atbildēt
 8. zupcis

  Bija tāds pareģotājs Globa(e), kurš paredzēja, ka Latvijā uzplaukums būs tad, kad būs premjers, kurš kaut kādā veidā būs saistīts ar zirgu (pēc izskata, kļičkas vai kā tamlīdzīgi). Pagaidām mums līdz zirgam tālu, Orvela slanajā antiutopijā dzīvojam.

  Atbildēt
 9. irdupsii

  Zatlers (Sattler – vācu val. – Sedlinieks)
  Pirms vairākiem gadiem Globa jau pareģoja, ka nākamais Latvijas Prezidents(vai viņa uzvārds vai kā citādi) pēc Vairas Vīķes Freibergas būs kādā sakarā ar zirgu. Šī Prezidenta laikā Latvija ļoti uzplaukšot. Pareģojuma pirmā puse ir piepildījusies.

  Līdz zirgam nemaz tik tālu nav!

  Atbildēt
 10. kas

  Nevajag aizmist, ka Latvija ir parlamentāra nevis prezidentāla(?) repuplika ar visām no tā izrietošajām sekām.
  Riebj redzēt tos vecos LC darboņus atkal vadībā, bet ko gan tu vari gaidīt, tikai to, ka koalīcija apstiprinās pašas izvirzīto kandidātu..!
  Man arī Vaira patika, nesen redzēju amerikāņu raiījumā, kur kongresmene ļoti labi izteicās par Vairas runu asv kongresā. to bija patīkami dzirdēt, jo amerikāņiem, labākajā gadījumā domā par pasauli kā Eiropu – viena valsts, un ar to domā vecās eiropas valstis un apsmej un dabū aplausus zālē, visas jaunās post-PSSR valstis…

  Atbildēt
 11. ulzha

  irdupsii: labs

  Ja laidīs dēlī, tad jau nav teikts, ka tas jābauda gadiem; var atlaist un ievēlēt nākamo drīzāk 🙂 (tikai vispirms jāizglīto tauta grābekļa apiešanā Saeimas vēlēšanās). Ja nelaidīs, ļ. labi!

  Atbildēt
 12. Sybase

  Labi jums te saspringt , ja 8 gadus atpakaļ koalīcija nebūtu vienojusies un izvirzijusi/ievelejusi vairu , kas tobrīd bija lielaikai valsts daļai nezināma persona.

  Atbildēt
 13. ghmm

  starpcitu tas neatkariibas – no abiem galiem lasaamais skaitlis ir blefs… tikpat labi Latvija vareeja atguut neatkariibu 2002. gadaa kaa 1991. gadaa…

  Atbildēt
 14. esuntu

  Pats galvenais ir/būs tas, ka paši pildam/pildīsim pilsoņa pienākumus izdevīgi mums sev un sabiedrībai kopumā. Pārējais tad kļūst/kļūs mazsvarīgs.

  Atbildēt
 15. e-remit

  būs jau lab… man patika, kā Kleksis teica par reputāciju – ASV Bills un Džordžs… par vienu vispār nevar te rakstīt (bērni lasa), otrs izbijis alkaholiķis. nu un – abus ievēlēja un nebij ne vainas.

  Atbildēt
 16. m_janis

  Lai nu kā, bet par to vienādi lasāmo gaduskaitli dzirdēju vēl dziļos Brežņeva laikos – un brīnums – pareģojums piepildījās.

  Atbildēt
 17. Atis

  Man liekas, ka prezidents neko nevar iisti salaist deelii, jo vinjam nekaadu pilnvaru nav – seehz tikai un paraksta likumus. Ja padomaa, ko tad Vaira taadu izdariija – taapat visu ko vajadzeeja, vinja apstiprinaaja, tikai peedeejaa pusgada laikaa puksteet saaka. Pie tam, pat Saeimu neatlaida.
  Ja atceras Gunchu Rumpiiti, tas bija veel baisaaks tips. Un tik un taa neko sliku nespeeja izdariit.

  Zatlers vismaz labs aarsts, man celi, ko citi aarsti vairaakus meeneshus “aarsteeja” un tikai sachakareeja veel vairaak, ljoti iisaa laikaa izdaktereeja :)) Es arii vinjam krietni daudz papildus samaksaaju, aiz lieliem priekiem par to, ka beidzot varu normaali staigaat.

  Atbildēt
 18. afigel

  nu vaira vismaz chekoja ko paraksta, a shitas perduns iisti i nesapratiis ko vinjam dod parakstiit.taa teikt – paluudza parakstiit, zna4it jaaparaksta. nez ko aarzemes saka par muusu jaunu kukulnemshanas prezidentu?
  vieniigais bonuss – tiek legalizeetas aploksnju algas – tie tachu ir pateiciibas daavinaajumi 🙂

  Atbildēt
 19. Anonymous Coward

  visu cienju zatleram. ljoti labs aarsts. pats esmu pie vinja gaajis. un arii pa virsu samaxaajis. esmu gatavs vel samaxaat jebkuram citam aarstam ja vinjsh savu darbu veic tik pat labi kaa zatlers.

  Atbildēt
 20. ZBH

  vispaar legendai par Finka paregoto prezident_i_, kas nesiis uzplaukum, AFAIR it kaa kaajs aug no Kreitusiens, kas sho nevienam citam nezinaamo Fink paregojum irot razkrukiijus uz 1999. gad prezident veeleesanaam. Pats Saeimaa klaat nebii, tirazee vecs baums 🙂
  btw, man taa lieks, ka toreiz kandideej arri pat Kreitusien 🙂 katraa zina man lieks, ka biij veel viens babecs kandidaatos.

  Atbildēt
 21. ZBH

  vot tikai kur lai cilveek naakamos cetrs gads sadakteree celjs? 🙂 otr taad Aikaasaap mums, kaa peec komentiem var saprast, neir 🙂

  Atbildēt
 22. karuuzo

  Cilvēkiem kaut kā ar loģisko domāšanu ne tā. Zalters bija labs ārsts(kurš ņēma kukuļus. Jā, ja valsts amatpersonai maksā par to, par ko viņai maksā valsts, sauc par kukuļdošanu un šādu amatpersonu par korumpētu, labs vai slikts ārsts), tagad viņš ir sūdīgs prezidents. Laiks rādīs, kas būs un kas nebūs, bet viens ir skaidrs, valdošā elite (ar Šķēli, ja kas, TP ierindas biedru 🙂 priekšgalā) ielika sev vēlamu prezidentu, ignorējot tautas intereses (pagājušās ceturtdienas “Kas notiek Latvijā” balsojums par Kalnieti, Zalteru, Endziņu bija ~ 4200, 3800, 16000, kas gan nav visa tauta, bet zināma tendence ir). Es domāju, ka Latvijas lielākās cūkas izteiciens (http://www.tv.lv/static/consolemanager/console/tv.lv/mconsole.asp?ssub=40&cat_id=4 ~1:30 min), kuru pārtulkojot iznāk “mēs bīdam savu politiku un mums nospļauties uz tautas viedokli, nedaudz sašķobīs viņu pozīcijas, bet laikam viņu ietekme ir pārāk liela. Kāds no tā visa labums? Prezidentam pieder galējais vārds, bet, ja prezidents ir nopikts, galējais vārds pieder tam, kas maksā.

  Nu labi, kaut arī viņi izpārdos Latvijas stratēģiskos uzņēmumus Krievijai un sabīdīs sev idevīgu politiku, ceru, ka ES neļaus galīgi salaist ekonomisko un likumisko vidi grīstē. Turās, Latvija, oraņdžie nāk.

  m

  Atbildēt
 23. bezvārdis

  mans čoms reiz pareģoja, ka par prezidentu gribēšot vēlēt vecu komunistu un tautai aizbraukšot jumts tad. nezinu, varbūt viņš bija kādu alu par daudz iedzēris.

  Atbildēt
 24. Anonymous Coward

  karuuzo: endzinsjh patiik pensionaariem utt. vinjam galvaa sakaapis un tik dikti gribeeja par prezidentu, ka tikai nodirst visus citus vareeja intervijas laikaa izejot no saeimas aaraa. endzinsh man atgaadina uudri. taads pats nodzeeries + famiilija ar nodzeerusies..

  Atbildēt
 25. bogy

  ..cik atceros, tad bija vēl tāds tāds tēls, kā LAIMES LĀCIS, kad šito uz saimu atvedīšot, tad vastī sākšoties uzplaukums un nemaz nākamā saima un citi prezidenti nebūšot jāgaida.
  …latvju tautas gaidīšanas svētki 365 dienas gadā un …. saimai esot likumprojekts, kas paredz gaidīšanas svētkus atzīt par officiālu brīvdienu visu tautību un konfesiju pārstāvjiem, pat tiem, kas zem varavīksnes karoga un kuru vārdi sākas ar kal un beidzas ar vītis.
  par iecītību, un cilvēkiem lai labs prāts ;-))

  Atbildēt
 26. Pēteris Krišjānis

  Kāmēr cilvēki neiesaistīsies sabiedriskajā dzīvē par svarīgiem jautājumiem…
  Kāmēr visi uzskatīs nevalstiskās organizācijas par tipa “dzīves čakarētājiem” visiem…
  Kāmēr cilvēki neveidos savu informētu viedokli, nevis atgremos skaistās preses a la LNT/NRA/Diena ziņas…
  Kāmēr cilvēki uzskatīs pretējo pusi par muļķiem…
  Kāmēr cilvēki neies uz vēlēšanām un domās ka tas uz viņiem neattiecas…

  Ar sekām būs jārēķinās. Brīvību neiegūst vienreiz, bet izcīna to no jauna un jauna, jo vienmēr būs kāds, kas gribēs uz jūsu kamiešiem, nopelnītajiem latiem un iedzīvi uzdzīvoties un iegūt viegli varu un naudu.

  Kāmēr cilvēki, kuri tic godīgumam, neko paši nedara, viņu vietu ieņem oportunisti.

  Atbildēt
 27. Vaaards

  Prezidents kaa jua prezidents. Logjiski, ka “salaidiis deelii” – jo pliiisiis nekustamaa iipashuma brubulis, daudzi nevarees atdot krediitus, un… kad pasaakums beigsies – veeleesim jaunu prezidentu. Kriize buus nomierinaajusies un visi vareesim priecaaties 🙂

  Atbildēt
 28. budzis

  Lai salaistu deelii, kaut kas ir jaadara. Bet ne jau taapeec Zaglers tur ir ieveeleets… Shitik padeviigu Saimnieka roklaizu vel ir jaapameklee…

  Atbildēt
 29. budzis

  Anonymous Coward, Endzinsh patik vai nepatiik – taa ir gaumes lieta. Bet Endzinsh kaa prezidents butu daudz labaaks gan kaa personiiba, gan arii visiem Latvijas iedziivotaajiem.
  Dotajaa briidii mees esam pilniigaa pakaljaa un bez mazaakaas ceriibas no taas izliist – pie varas esoshie ir paraadiijushi nespeeju (neveeleeshanos?) kaut ko dariit. Ja pedejos 8 gadus vel bija vara/institucija, kas vareja pa reizei papiiksteet pretii valdoshakai koaliicijai, tad tagad ir skaidrs, ka Kuilishveidiigie var buut mieriigi – prezis pat ar visai minimaalajam iespeejaam vinjiem traucet vairs netrauces un pat paliidzees.

  Atbildēt
 30. Astrologs

  pareģojumi – pateicīga augsne spekulācijām. Parreģe Vanga – bulgāriete pareģoja PSRS sabrukšanu un atkalatjaunošanos, Hitleram pareģoja kaput. Cik tur taisnības, cik vēlāk piedomāts. Skatoties uz pareģojumiem nav iespējams dzīvot. Man pietiks ar Bībeles pareģojumiem, kas arī īstenībā nedveš optimismu, ja nu viienģi kāds šobrīd ieinteresēts pārlaicīgā nākotnē.

  Atbildēt
 31. janis

  tas no sakuma liekas slikts,patiesiba bus labs,vairak domas par tautu,nevis par savu prestizu.nema naudu,pasi devam,tada bija sistema,perto vajadzeja domat agrak,ar atmodas sakumu,Zatlers peldeja pa straumi ka mes visi.es ticu,bus labs,vismaz nenoliedz,nemelo,vajag atbalstit,lai sokas darbi,nevis pelt un gremdet,kalvisi iet un nak,tas ir islaicigi,Zatlers bus vertiba,kalvisiem pavada neies.

  Atbildēt
 32. Smeķis

  Zatlers peec horoskopa laikam bija auns (nelasiiju visus komentaarus, taadeelj atvainojiet ja atkaartoshos) nu luuk, horoskopaa auni jau pashi ziniet kaadi ir, ko izdomaa, to dara un neatkaapjas – vismaz cik es taadus personiigi zinu, bet nu par tiem paregojumiem arii kaut ko pa ausu galam mamma sen sen staastiija, ka buus prezidents sieviete, tad naakamais buushot arii sieviete un taa arii bija, Vairinju otreiz ieveeleeja, un tad naakshot pie varas prezidents viirietis un latvija piedziivoshot iistu uzplaukumu – kad apvienosies baltijas valstis, respektiivi ar eiropas savieniibu mums vairs nebuus sakara. Vel esmu kaukur dzirdeejis ka buushot arii prezidentuura Latvijaa un tad tik saakshoties taas visas labaas lietas, jo patiesiibaa taa arii ir, lai cik labs buutu prezidents muusu valstii, taapat vinjsh daudz neko nepanaaks, iekams nebuus pilna vara, shajaa gadiijuma pus saima buutu jaaizsvilpj (ja ne visa)
  …Nu tad vareetu kaut ko sakaartot, var jau taa cereet, runaat un domaat, laiks jau raadiis kas te notiks, sliktaak jau nevar buut, bet kas to lai zin 🙂

  Atbildēt
 33. Smeķis

  Un tas ka visi saimaa saka, vai atrunaajas un taa taalaak, ka neviens nekur nav sasmeereejies un visi tiiri kaa stiklinji, nu kam tad ticeet? Zatleram, kursh visu saka kaa ir (kaut arii zin, ka vinju saaks ķidaat aaraa un sieties klaat) vinjsh tomeer ir godiigs – nezinu vinju personiigi 🙂 bet jebkuraa gadiijumaa shaads cilveeks man vairaak viesh uzticiibu, nekaa tas kursh staasta, par saviem labajiem darbiem un uzdodas par ljoti sveetu, nesaku ka shaadu cilveeku nav, bet nu nezinu vai Saemaa taadi ganaas, taa kaa ir ko padomaat, un man visvairaak zheel, ka prese shitaa te vinju pleesh uz visaam puseem. bet taada jau cilveeka daba, izjaukt un peec tam domaat (a varbuut nevajadzeeja) jo beigaas izraadaas shis cilveeks tieshaam normaals un labs (tie ir tikai personiigi noveerojumi un nedaudz psihologiska pieeja ar skaidraam aciim un praatu) paskatieties pashi, cilveekiem tak patiik ja vinjiem melo, jo nabadziigaaka valsts, jo vairaak melo un sola un staasta (cik mees labi, cik mees jauki) bet atveriet tachu acis, taa ir manipulaacija, laiks saakt skatiities uz reaaliem faktiem, man taada sajuuta ka Latviju Saema ir nohipnotizeejusi, gribeetos lai zhurnaalisti vairaak ķidaa aaraa tieshi vinjus, jo nevajag domaat un ticeet vinju uzliktajaam viizijaam un fantaazijai.
  …Paskaties apkaart, apstaajies un padomaa…

  Atbildēt
 34. Liene18

  piekrītu,ka visu raxtiitais ir muļkības,jo es piemēram esmu Par Zatleru,un atbalstu vinja uzskatus.
  Kapēc uzreiz ir jānoliek cilvēks vai jādomā par viņu slikti,ja viņam pat vel nav dota liela iespēja parādīt sevi?
  Kāda starpība kādi cilvēkam mati vai vel nezin kas,labāk pastieties paši uz sevi..
  Neciešu tādus cilvēkus,kā vairums Jūs esat!!
  Manuprāt Zatlers ir ļoti labs cilvēks,un es savas domas nemainīšu.
  Ja kkas nepatīk,tas vispirms padomājiet ko jūs darītu šī cilvēka vietā,jo nejau visu var vērst par labu.

  Atbildēt
 35. Irēna

  To ka Zatlers ir labs cilvēks es neapstrīdu,tad jau viņš nevarētu būt ārsts.Bet,kā valsts prezidents viņš neder.Un Globa nav gaišreģis-viņš veic precīzus aprēķinus pēc monogrammām.

  Atbildēt
 36. ZBH

  Liene : nee nu, kaapee neko neprotam. es prot shaut ar kalasnikov, bet par taad pielietojum pret Vzjatler man iedot muuzh 25 gads, ja vien DD nebuut man papirms neitralizeejs.

  Atbildēt
 37. Toryn

  Es gribētu būt prezidents, diemžēl esmu alkoholiķis, tāpēc tur nekas nesanāks. Skatos uz tām gudrajām, resnajām sejām un domāju, ka viss tur notiek tikai pašlabuma pēc. Tas ir bizness. Pēc idejas, cilvēki maksā nodokļus, lai nodrošinatu lietas, kuras ir vajadzīgas, lai, piemēram, brauktu pa šoseju, lai būtu bērnudārzs, kurā pa lēto sīko turēt, kamēr strādā. Lai, ja es salaužu skrejamos, man maksā kautkādu izdzīvošanas naudu. Lai, kad kļūšu vecs nav jābomžojas. Tik daudz nabagu, gribas palīdzēt.
  Kapēc viss ir tik tālu no patiesības? Fascinējoša ir attieksme pret tikko ievēlēto prezidentu. Esmu Latvietis un esmu smirdīgs mīzelis, un mūsu prezidents ir tikai kautkāda kārtējā seja šitajā aplokā, kur apdirsušās cūkas sargā katra savu izvemto burkānu.

  Atbildēt
 38. kristers

  Es gribētu uzināt kas bus jaunais prezidents? Cerams ka tā bus sieviete es nezinu kapēc es tā domāju…Varbūt tadēļ ka sieviets ir mīļakas nekā vīrieši…Un varbūt Latvijai dos kautko vairāk..

  Atbildēt
 39. NEZINĪTIS

  DROSMI PREZIDENTAM !
  apnikusi šīs humānās profesijas kalpu šantāža.Kad sāks nopietni runāt par ģimenes ārstu sniegto pakalpojumu kvalitāti un atbildību…???
  Laukos tik ārsti sagrābjas pacientus un skraida pa n-tajām darba vietām…atbildības par savu darbu nekādas,Tu pat viņu satikt nevari…Supper nesasniedzamās,svarīgās ‘zvaigznes’
  Attieksmīte supperrrrrrrrr,!!!
  Kad beidzot viņiem sāks maksāt atbilstoši sasniegumiem,nevis kvantitātei…
  Gan jau ,ja pacientam būs galīgi slikti,tad
  nonāks slimnīcā -tur to apārstēs un viss būs O’k.
  Kāmdēļ”mīļajam ”ģimenes ārstam tērēt savu laiku un pārējo…
  Atsevišķās Rīgas slimnīcās nemaz nav labāk.
  piem.Tev paliek slikti aizbrauc uz uzņemšanas nod.,bet tur nX20 ls vai 45 ls ar kvīti.Gribi,lai Tev sirdi paklausās…maksā vai vācies/-un diemžēl tas ir reāls stāsts iz dzīves,protams nav jau visi ārsti tadi,bet…
  Superr ‘ētika!!!
  ir jau pagājuši 19 gadi-bet medicīnā nekas netiek uzlabots,
  kam tas izdevīgi???
  Mums ir prezidents -ārsts,kurš uzskata,ka ar šīm ‘pateicības maksām”um nodokļu nenomaksu viss ir O’k …Tikai starp patiesu pateicību naudā un izspiestu-izšantažētu -reaālajā dzīvē atšķirība maza…
  Zatlera kungs,varbūt ķersieties klāt sev vistuvākai jomai,ko vislabāk pārzinat un iegūsiet’savu seju’,kā
  prezidents.Ar to Jūs patiešām varētu ieiet Latvijas vēsturē,kā prezidents,kas
  reformēja veselības aprūpi.Bet šo’akmeni’Jūs laikam nevarat kustināt,Kolēģi var atminēties Jūsu ”ētisko”darbību pirms laiciņa…
  Un,jo lielāks bardaks,jo vieglāk zagt..
  Bet mēs pagaidām maksāsim tiem ,kas sliktak pilda savus pienakumus,piem.sanitāram,kas nevēlas iznest ”pīli”,bet čaklie ,lai pagaida…

  Atbildēt
 40. Atbalss: Valdis Zatlers - pirmie soļi tviterī | Pods.lv

 41. Aivis

  Es ticu tādām lietām,jo arī ar mani tas ir noticis-tikai citā jomā.Man no debesīm teica dīvainas lietas par cilvēku miršanu-redzēju izliktas kārtis,par to jau es gadus 5 atpakaļ rakstīju.
  1) bija dolāri
  2)$$$
  3)$$$
  4) latvijas ģērbonis
  5) l.ģ
  6) l.ģ
  7) l.ģ.
  skaitrojums viens – $$$ ir Latvijas negodīgie miļionāri,bet ģērboņi Latvijas negodīgie politiķi.
  1) Lansmanis
  2) Saknītis
  3)……….Dievs sak pamazām sakārtot arī latvijas apspiesto tautu

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *