Valsts vara iet uz grunti

Šobrīd ir visai dīvainas sajūtas. Tas, ko rāda TV un raksta internetā, liek domāt, ka vēlēšanas būs jau nākamnedēļ vai sliktākajā gadījumā pēc divām nedēļām.

Forša ilustrācija no karikatura.lv.

Šādas sajūtas nav tikai tāpēc, ka visur mēģina iespraukties politiskā reklāma, bet arī notikumi ir tieši vai netieši saistīti ar politiskajiem spēkiem, kas līdz šim ir bijuši pie varas. Ja iepriekš cilvēki bija gatavi izlikt savas dusmas uz ēkām un priekšmetiem, tad tagad notiek cīņa jau sadzīviskā frontē.

Man ļoti iepatikās kā Edmunds Srūdžs ir aprakstījis savu sapni par Aerodium gadījumu.

Esmu pārliecināts, ka lai šādu pasūtījumu vispār sanemtu, bija vai nu jādalās vai jāapsola dalīties. Iespējams, Aerodium izvēlējās pēdējo, bet vēlāk nolēma nedalīties. Tādā gadījumā tā ir ļoti drosmīga, bet vāji pārdomāta rīcība, jo kukuļa prasīšanas fakts bija vismaz jāieraksta audio ierakstā. Bez konkrētiem pierādījumiem, paši paliks par muļķiem. Tā kā kukulis, cik saprotu, nav nodots, tad naudas plūsmas nav un ar trīs draugu liecībām noteikti nepietiks. Apbrīnojama tuvredzība, ja nodoms tiešām bija atmaskot koruptīvu darījumu.

Medijos ir izskanējusi informācija, ka krīzes laikā kukuļos prasot no 15-20% otkatus. Šeit gan izskan pieticīgāka summa.

6 līdz 10 it kā prasītie procenti no darījuma summas arī saskan ar vispār zināmo praksi un nevienu, kas kaut mēģinājis “tur” kāju spert nepārsteigs.

Mēs laikam ar Edmundu sapņojām līdzīgu sapni, bet arī man šķiet, ka bijis tā kā viņš apraksta savā sapnī – sākumā ir bijusi vienošanās, ka maksās otkatu, tad puiši savā naivumā izdomājuši, ka viņi ir pietiekami spēcīgi, lai turētos pretī sistēmai un nemaksāt apsolīto summu. Ar ko tas parasti beidzās, padomju cilvēki zinās stāstīt, jo mēs skolā vēstures stundā skatījāmies Astoņkāja pēdējo sēriju. 😉

Es vēl neesmu nevienā sapnī redzējis, ka kāds, kurš ietu pretī sistēmai, tiktu iesēdināts. Atbilde ir gaužām vienkārša. Mūsu valstī līdzīgā situācijā ir arī juristi un viņiem nav ētisku aizspriedumu. Te parādās viņu iespējas nopelnīt. Un tā kā likumus ir lobējuši sistēmas darboņi, tad arī tajos ir pietiekami nepilnību, lai nevienu no sistēmas dalībniekiem neiesēdinātu.

Vienā no sapņiem bija dzirdēts stāsts par to, kā kādā no semināriem skaidro sistēmas darbu. Gadījumā, ja esi drosmīgs un nolēmi iet pretī sistēmai, tad tev uzsūta virsū KNAB, VID un visus pārējos briesmoņus, kas ar tevi pēc pilnas programmas izrēķināsies likumiskā ceļā.

Edmunda sapnī īpašu uzmanību piesaistīja epizode par sarunām ar izņemtu mobilā bateriju.

Ir vēl kāda detaļa, kas man likās zīmīga no Aerodium šefa stāstījuma kaut kur televīzijā – aprakstot kukuļa izspiešanas epizodi, viņš norādīja, ka saruna notikusi mobilajam telefonam izņemot bateriju. Tādus paņēmienus cilvēks nevar tā vienkārši izdomāt, ja nekad nav atradies situācijā, kur cilvēki tā dara. Pat ja tas nenotika šajā epizodē, tas netieši norāda uz kaut kādu sarunu esamību, kuru laikā nepieciešams izņemt telefona bateriju, lai nodrošinātos pret sarunu un tikšanos noklausīšanos. Biznesa partneru pārrunās tā neviens nedara – tāda etiķete pastāv tikai “sadarbojoties” ar valsti, politiskajām partijām un valsts kapitālsabiedrībām.

Sistēmas darbinieki ir ļoti labi instruēti, lai viss, ko viņi teiktu netiktu izmantots pret viņiem un attiecīgi arī visu sistēmu.

Man šķiet, ka Aeoridum puiši no sistēmas atrausies pēc pilnas programmas.

31 thoughts on “Valsts vara iet uz grunti

 1. MC_

  🙂 Nu skaidrs, ka kungi nesadalija naudu!
  Cik es sapratu, Ozola kungs vēl arī pasūdzējās / sūdzēsies EK par Beitāna radīto Jelgavā, kas daļēji veidots par Eiropas naudām. Tipa ar domu iegāzt Beitānu, likt atmaksāt Eiropai naudu 🙂 Dzizgan kretīniski no Ozola kunga puses!

  Atbildēt
 2. nopietni

  Saistībā ar LIAA Ozolu tviterī pavīdēja šis links par 2006 gada skandālu:
  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/70752

  K-kur bija arī info, ka Ozols ir Šleseram pietuvināts cilvēks. Tā, kā par šo incidentu vispār nav nekādi jautājumi.

  No otras puses ir arī LV super eksporta prece Aerodium, kurš patiesībā darbojas Kanādā, un pag.gadā LV nomaksājis nodokļos ap 5,000! Ls:
  http://ir.lv/2010/6/8/par-skumjam-nodokliem-un-kukuliem

  Atbildēt
 3. lasitajs

  vai arii tieshi otraadi – valsts vara pamazaam saak sakaartoties… mums pagaidaam nav skaidru faktu kursh no kungiem melo un kursh saka taisniibu. un vietu lieto ozols pateica pareizi – shobriid visi tik ljoti ieniist valsts iereednjus, ka aerodium to var 100% izmantot savaa labaa. un manupraat mums katram jaasaak beidzot ticeet pashiem sev un savai valstij, nevis turpinaat kultiveet vidi, kuraa korupcija var mieriigi dziivot taalaak. protams ka valstij veel taaaaaals celsh ejams liidz kaut kam sakaartotam, bet nez kaapeec man shoreiz gribas, lai taisniiba izraadiitos LIAA un valstij – es domaju tas daudziem daudz ko liktu paardomaat.

  Atbildēt
 4. normunds

  Pašlaik ir tāda emocionāla murdoņa, ka nemaz nevar saprast kurš par ko šajā gadījumā cepās. Ir noprotams, ka aerodium nav sakārtojuši papīrus par ventilatora nodošanu ekspluatācijā. Ja būtu, tad varētu parādīt kādu papīru, ne? Un jau izskanējušās ziņas par šmuci Jelgavā neko labu neliecina, projekts izskatās līdzvērtīgs kombuļu lāzeršovam – iesākts ir, pabeigts nav, nekādu ziņu vai un kad sāks strādāt. Un komentāros ieliktā ziņa par to cik aerodium ir nomaksājis nodokļos (es ceru, ka ir.lv nemanipulē ar lasītājiem) liek uz viņiem paskatīties daudz uzmanīgāk.

  Es nezinu vai ir jēga runāt par notikušiem vai pieprasītiem otkatiem, pagaidām izskatās, ka stīvēšanās notiek par ķīniešu neparakstītu papīru un mana loģika liek secināt, ka, lai vai cik ietekmīgs būtu LIAA un Ozols personīgi, viņu spēkos nez vai ir iespējams ietekmēt lai ķīnietis neparaksta papīru, jo Beitāns nav samaksājis ne jau ķīnietim, bet ozolam. Secinājums ir viens – kaut kas tur tomēr nav pabeigts un aerodium ir izvēlējušies uzbrukumu ar šantāžas elementiem nevis lietu sakārtošanu.

  Un jātcerās ir vēl viena nianse. Projekta cipars bija 4.5 miljoni. Nokaulēja uz 2.5. Presē tolaik bija rakstīts, ka aerodium ar šo ciparu aiziešot zaudējumos, ko kompensēšot ar skatītāju pūšanu gaisā. Un tagad izrādās, ka aerodium nedabūs arī visus 2.5 miljonus, bet par ~400k mazāk, jo paviljons nav nodots laikā. kr4 putra pilnīgākā.

  Atbildēt
 5. Andron Mc

  Vēlēšanas tuvojas, cerams vismaz šeit rakstošie/lasošie jaunieši nebalsos par zagļu apvienībām un 9. maija uzvarētājiem.
  Un cerams Coolynx beigs rakstīt šitos murgus.

  Atbildēt
 6. frukc

  nez ko tās šaurās būves apmeklētāji padomās par valsti kuras vārds sākās, šķiet, ar “L” burtu, ka pie viņiem ir ļoooooooti vējains, garas rindas, izklaidējas paši – viesi var tikai aplūkot? neesmu EXPO izstāžu eksperts, būtu interesanti zināt, vai vēl kāda valsts sevi prezentē līdzīgā – “WTF?!” stilā.

  Atbildēt
 7. ZBH

  normunds: mulkiibs, Aerodium Jelgavaa iraid pabeigts, un pat sancee divs diens nedeelaa – taads biij kompromiss deel taa, ka pakurlajiem penshiem izraadiijaas selektiiv lab dzird uz Aerodium troksn un vin sagenereej darbalauz suudziibs domei. tas, ka tur laizh ieksaa tikai militaarists, iraid nokluseets fakts no LIAA puss, kam tas der pasniegt to kaa tautai nepieejam projekt, taatad vispaar nepabeigt.

  Atbildēt
 8. Normunds

  ZBH un pie tā, ka pret šo projektu protestē pensionāri un tajā pašlaik lido tikai divas dienas nedēļā militāristi ir pie vainas LIAA, kukuļdošana vai kas cits? Piemēram paša aerodium kaut kāda neizdarība projektēšanas stadijā?

  Atbildēt
 9. edza

  Pietrūkst naudas, lai apklusinātu Jelgavas tuneli, bet tur darbi notiekās. Nevajag dirst, ja tu pilnīgi neko nezini. 😉

  Normund, palasi to pašu Līvas blogu un ir.lv rakstu.

  Atbildēt
 10. normunds

  Nu vot sākās oponēšana oponēšanas pēc 🙂

  Es izlasīju ir.lv rakstu, tur bija minēts, ka Jelgavas projekts nav pabeigts. Izlasīju Līvas blogu, tur bija rakstīts, ka Ķīnā viss strādā. Tā kā es neesmu apgalvojis, ka Jelgavā viss strādā, bet Ķīnā nekas nestrādā, nesaprotu kāpēc man bija šīs lietas jālasa?

  Šodien radio ziņās atkal izskanēja, ka paviljonam nav kārtībā visi nodošanas papīri. Šo laikam jau var pieņemt kā faktu. Ja var ticēt (un es tam ticu), ka LIAA un aerodium līgumā ir punkts par naudas pārskaitīšanu pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas, man ir nesaprotama aerodium vēlme saņemt naudu tūlīt un tagad. Hipotētiski – ja viņiem pārskaita naudu tagad un pēc pāris nedēļām ķīnieši drošības apsvērumu dēļ LV paviljonu aizklapē ciet, kas būs vainīgs?

  Atbildēt
 11. Kristaps Ķēdis

  Vispirmām kārtām – neinteresē politika. Tikai, par to Aerodium runājot, domāju, ja kādam kaut kas tajās finansēs nepatīk iekš EXPO2010, lai pakojās un brauc mājās. Kādēļ vēl viņi ir tur tādā ziņā? Tāpat zinu, ka pukstēšana un īdēšana būs vēl ilgi, lai arī cik labi vai slikti mums neietu. Mūžam neapmierinātais latvietis…

  Atbildēt
 12. Nu nu

  Njus, ieklekseesu savu viedokli:
  Aerodium ir bizness – pabeigs vai nepabeigs, nav noziimes, jo naudu vinji saneema/sanem, taatad bizness notiekaas… Nu, nepatiik vinjiem LV baazeeties, bet nauda ir ok… Varbuut nav eetiski, bet pilniibaa “biznesiigi”

  LIAA un Ozola kungs personiigi jau ir bijushi iesaistiiti vairaakos skandaalos un peec ES naudinjas staavoshie uzneemumu vadiitaaji jau dazus gadus atpakal atklaati (aizkadraa) atzina (bija raidiijumi, bija publikaacijas, tik viss kaut kaa noreguleejaas), ka lai dabuutu LIAA labveeliibu – ir jaadalaas! Tik, protams, prokuratuuras liimenii pieraadiijumi nav gana…
  Sajaa gadiijumaa, ja jau viens projekts nav pabeigts/pareizi dokumenteets/ir izsaimniekots… WTF? Pieskiira naudu naakamajam projetktam? Tak jau izveerteeja kandidaatus… Vai tas viss viens projekts? o,O
  Katraa gadiijumaa, vadiitaajs, kas ilgstosi turaaas organizaacijaa, kas dala limonus, mainoties varaam… zin kam iesmeereet, kam sprunguli pamest.

  Atbildēt
 13. e-remit

  Normund, ja pareizi saprotu no agrāk izteiktajiem pusvārdiem, ir tā, ka LIAA gaida kaut kādu papīru, ko jāparaksta ķīniešiem, bet ķīnieši neparaksta, kamēr nav samaksāts. Tur arī sākas deadloks, ka džekiem naudas vairs nav (dažādi iemesli – aizkavētie valsts maksājumi, vulkāni), bet tam vienam papīram tā kaut kur jāizrauj, tad nu meklē ceļus.
  Normāla izeja droši vien būtu, kad uz Ķīnu ar valdības īpašu rīkojumu aizbrauc LIAA pārstāvis, noskaidro, cik prasa ķīnieši, dabū papīrus un beigu norēķināšanās.
  Pilno ainu gan mums diez vai kāds pašlaik attēlo…

  Atbildēt
 14. normunds

  e-remit, fabula tāda arī ir – lai būtu pamats maksāt ir nepieciešams papīrs par būves nodošanu ekspluatācijā. Tiesa, es pirmo reizi dzirdu, ka šādu papīru neparaksta kamēr nav samaksāts. Un ja tā arī ir tad ne jau LIAA ir pie vainas, bet aerodiums, kas kaut ko tādu ir parakstījuši. Ja atmiņa neviļ viņi jau ieberzās ar celtniecības daļu, kur dabūja pārmaksāt par pāļiem. Tad viņi arī gribēja līguma summu palielināt par nevāju ciparu.

  Jāpagaida piektdiena, aerodium esot apsolījuši preses konferenci. Interesanti viņi turpinās cirku vai arī reiz pateiks kas tur īsti notiek.

  Atbildēt
 15. e-remit

  no šī http://www.apollo.lv/portal/news/articles/205586 izriet, ka Ozols bleķi teicis par to, ka apmeklētāji nelido. Galu galā, pats Ozols Stafecki nosauca par cilvēku ar labu nevainojamu reputāciju. Vismaz divi meli Ozola kontā Aerodium sakarā nofiksēti, pretējā virzienā gan vēl nav.
  Tiešām, jāgaida preses konferenci.

  Atbildēt
 16. dundurs

  Neko no visa šitā murga nesaprotu, bet zinu, ka gan Ozols gan Aerodiums no visa šitā murga nopelnīja-te drīzāk ir jautājums kurš kuram atņema viņam paredzēto kumosu. Un te neviena no iesaistītajām pusēm nav eņģeli. Galu galā-ja jau tev prasīja kukuli, tad ej taisnā ceļā uz Knābi, bet nē-redz kko nogaida,domā utt.

  Atbildēt
 17. BlackHalt

  CooLynX, aiztāvēt tikai Aerodium?
  Aerodium nekad nav devuši kukuļus?

  Kur ir lietiskie pierādījumi?

  Es, piemeram, tādiem Anšiem Eģlēm nekad neuzticētos.

  Atbildēt
 18. AlexisM

  Zinot “sistēmu” no iekšienes, varu pateikt ka “shēma” pastāv: ja gribi projektu – maksā. Tikai šajā gadījumā A sanāca pa īsu, lai norealizētu projektu līdz galam, līdz ar to izdomāja “uzmest” sistēmu, līdz ar ko izpelnījās publisko “fuj”.

  Nožēlojami ir tas, ka mūsu mazajā valstī pastāv tādas “sistēmas” un “shēmas”. Man kauns par tiem ļautiņiem, tur augšā, kas sevi pārvērtē.

  Atbildēt
 19. Dreef

  Baigi daudz sarakstīts un slinkums visu lasīt (arī rakstu pavirši izlasīju), bet esmu vairāk tā kā LIAA pusē un uzskatu, ka Aerodium džeki ir vienkārši pamuļķi (gudri džeki, kas taisa muhļāžas nevietā). Katru reizi izdomā kaut kādu jaunu pasaku un kā piespiež pie sienas, tā džeki vēl par kukuļiem kaut ko izdomāja. Galīgs sviests. Un ko viņiem tas dos? Strīda pamatā taču nav kukuļa pieprasīšana, bet gan tas, ka LIAA nepieņem projektu, kas izrādās nav pabeigts pēc plāna. Cik sapratu, tad neviens no apmeklētājiem tur nebija sācis lidināties (džeki paši lidinās un ministru prezidents vienreiz palidoja) un arī apmeklētāju plūsma nav tāda kā līgumā bija paredzēta – 2 minūtēs viens klients var palidināties un cik tur daudz var apskatīties. Ja pareizi sapratu, tad esot tur bijuši pa nedēļu 6000 apmeklētāju (skaitu precīzi neatceros, bet nu niecīgs skaits), bet Luksemburga tai pat laikā jau svinēja stenda jubileju ar 1 miljono apmeklētāju. Tajā pašā Hannoverē (Vācijā), kad bija pasaules izstāde, tad Latvijas stendu apmeklēja 3 ļimoni un tad tas stends vispār bija tāds nekāds. Arī reklāmas par Luftanzu un ko tik tur vēl nav sakarinājuši, lai nopelnītu papildus piķi, kas nebija saskaņots. Jūtat tagad par ko cepās LIAA? Par nekorekti izdarītu darbu. Arī Jelgavā es saprotu, ka nav izdarīts viss kā nākas un nav tā jauda kas bija paredzēta. Kaut gan par Jelgavu tiešām jocīgi liekas, jo ja Aizsardzības ministrija saka, ka viss strādā, tad kāda tur vēl teikšana LIAA džekiem? Neapmierinātam jābūt sistēmas izmantotājam. Vēl par to pašu Aerodium LIAA cepās, ka nekas no tā visa netiek Latvijai, jo kompānija kaut kādā Kanādā dibināta un viss apgrozījums iet caur kaut kādiem ofšoriem vai ārvalstu firmām. Latvijā paskataties Lursoftā apgrozījumu un cik nodokļos nomaksāts, tad sapratīsiet, ka tur nav nekāda miljonu kompānija tepat uz vietas. Tātad tie džeki no Aeoridum ir vienkārši veikli mahinātori.
  Lūk dati Lursoftā:
  https://www.lursoft.lv/lapsaext?act=URCPI&pscode=RTTRFMKMDNGDNTEGBIWISBJSPWPSRU
  un tad salīdziniet kaut vai ar to pašu niecīgo Slaktera zemnieku saimniecību:
  http://pods.lv/2010/04/13/samsing_spesal/
  kas ir 2891 vietā. Aerodium ir tikai 9435 vietā pēc apgrozījuma Latvijā:
  https://www.lursoft.lv/lapsaext?act=URCPI&pscode=MAJUKTPKMTNTWAUMHKFCPCDSBFRNNS
  Tad kādi tur ļimoni un kāds Latvijai no tā visa labums? Tad jau Slakteris Latvijai ir daudz “izdevīgāka”/noderīgāka persona ;-). Kam ir pilna pieeja Lursoftam, tas pats var smalkāk to visu papētīt kas un kā.
  Bet beigās vēl gribu pateikt, ka LIAA ir pie visa paši vainīgi. Galīgi nesaprotu kādēļ jāslēdz līgums ar kompāniju, kas jau iepriekš pārkāpuši struktūrfondu izmantošanas vai kaut kādus citus noteikumus? Kādēļ jānoslēdz līgums un pēc tam jāsāk izstādīt pretenzijas? Tā normāli neviens nestrādā, bet tīrākie lameri. Tak melnam sarakstam jau šiem vajadzēja būt un tajā ietilpst ne tikai nodokļu nemaksātāji. Domāju, ka Aerodium ar šo kašķi vairāk ne pie kādiem valsts projektiem un ES strultūrfondu finansējumiem netiks. Bet tās visas bija tikai manas pārdomas globāli no malas uz to visu skatoties.

  Atbildēt
 20. frukc

  pilnībā piekrītu Dreef’am
  piedevām LIAA patstāvīgi ir zem lupas, to vēro gan eiropas puse, gan vietējie dienesti, pat ja tur notiek piķa bīdīšana pa kabatām, tas nu nekādā gadījumā nebūtu pat ne tuvu tik brutālā veidā, kā Aerodium mēģina apgalvot. un tas, kā Aerodium taisa savu “biznesu”… ai, ai, ai…

  Atbildēt
 21. Dreef

  Lūk arī soda sankcijas būs liekas maksimālās:
  http://db.lv/r/474-visas-zinas/224428-liaa-grib-piespriest-maksimalo-sodu-aerodium
  Zemestrīce taču Ķīnā nebija, lai būtu kaut kādi attaisnojoši iemesli ;-)? Saprotu, ka Aerodium džeki varbūt ar kaut ko pārrēķinājušies un nav viss sanācis finasiāli kā plānots, ko var izsecināt no šī raksta:
  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/205643
  Un vēlējušies papildus finansējumu no LIAA, kas Ozolam galīgi nav paticis, jo līgums jau taču noslēgts. Attiecīgi Aerodium uztaisījuši ne pēc plāna (minimālāku/lētāku) versiju un vēl svešas reklāmas salikuši, lai varētu nopelnīt papildus naudiņu. Bet tā vispār grūti spriest kam taisnība un gan jau visu pēc tam uzzināsim kas ir kas ;-).

  Atbildēt
 22. ZBH

  normunds: saviem apsuudziibs rakstiem materiaals meklee ka pats. katraa zinaa Beitaan vain es tur neredz, un Tu to paraadiit ar nespeej.
  un kaukaa taut nez kaadeel nepiemin veel vien Ozolam pierakstiit fraaz – veelm peec 8% dalju uzneemumaa. tipisks Lemberg gaajiens (tikai pieticiigs), un jau otrais knifins (peec mobilaa bachas), kur izdomaataas legendaas neiru dzirdeejs.

  Atbildēt
 23. Mr.Key

  Ir tāds jēdziens, kā win-lose un win-win pieeja. Šajā gadījumā LIAA un Aerodium darbojas pēc win-lose metodes. Respektīvi, viena puse būs muļķis un zaudēs, otra puse – uzvarētājs, kas varēs bakstīt pirkstu līgumā.

  Karoč, bērnudārzs. Man kauns, ka esmu latvietis.

  Atbildēt
 24. e-remit

  Dreef, daļēji bija arī nepārvaramas varas apstākļi – vulkāns, kā rezultātā lidmašīnas nelidoja. Redzēs, vai Aerodium kā nepārvaramu dabu pamanīsies uzrādīt arī valdības kavēšanos ieskaitīt naudu, kas pirms darbu izpildes bija jāieskaita, kā rezultāta viņi nespēja laikā norēķināties ar citiem un laikā uzsākt darbus. To nākotnē vajadzētu ņemt vērā citiem uzņēmējiem, kas slēgs līgumus ar valsti – paredzēt soda sankcijas par aizkavētiem maksājumiem.

  Mr.Key, šobrīd vairāk izskatās, ka te būs lose-lose pieeja, kur zaudētājos būs visi.

  Atbildēt
 25. e-remit

  Rīt preses konference solās būt jauka.
  Ozols: http://zinas.nra.lv/latvija/politika/24899-ozols-beitans-planoja-uzmest-liaa-un-eiropas-komisiju.htm
  vs. Beitāns: http://zinas.nra.lv/viedokli/ivars-beitans/24905-ozols-melo.htm

  Atbildēt
 26. ccgt

  Nu es gan domaaju ka Aerodium izdomaaja visus uzmest un pilniigi noteikti pashi ir iezhurkojushi ES naudu, tagad valsts naudu un atmazgaajushi cik vien var atmazgaat.. nevajag domaat ka kaads bizness te Latvijaa baigi tiiri notiek, ljoti labi zinu shaadus uznjeemeejus, tie ir visu lielo PVN atmazgaashanas kjeezhu galvenie klienti. Bez muusu “uznjeemeejiem” visam PVN biznesam nebuutu jeegas!

  Lai cik man nepatiktu valsts un muuzhiigie “otkati” muusu “uznjeemeeji” noteikti nav labaaki!

  + Par Edmunda sapni uz iznjemto bateriju – nu sorry tas gan nav nekaads raadiitaajs, visas normaalas tikshanaas notiek atstaajot mobilos maajaas un ofisaa, lai peec tornjiem nevar noteikt ka cilveeki vispaar ir tikushies un ja kaads to ir aizmirsis tad pilniigi normaala prakse biznesaa ir njemt nost baterijas un atstaat tel. mashiinaa. Normaalaam kompaanijaam par konferenchu telpaas ir mobilo slaapeetaaji un WLAN signaalu aizturoshi verkji, kaa arii detektori uz noklausiishanaas iekaartaam!

  Atbildēt
 27. Mr.Key

  ccgt: vari pastāstīt mazliet vairāk par savu normālo ikdienu, kur tas ir pavisam normāli izņemt baterijas jau 1km attālumā no tikšanās vietas utt. Baigi interesē, jo man ir aizdomas, ka es neesmu normāls, patiesībā, es nepavisam neesmu normāls, un nekad neesmu tāds bijis, ja vien neskaita to gadījumu, kad telefonu nejauši aizmirsu mājās.

  Atbildēt
 28. jareks

  jaa jaa jaa, normālās kompānijās pirms sapulcēm visi telefonus noliek vienā istabā kurā salaiž praktikantus, kas tur elso, lai noklausītāji domātu, ka tur ir sekss.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *