Latvijas blogeri novēroja nemierus Vecrīgā

Šodien savācās Latvijas populārākie blogeri un runāja par gaidāmo Barcamp pasākumu. Laika gaitā te viens, te otrs rādīja savu mobilo, kur bija ziņas par to, ka Vecrīgā iet pa gaisu ķieģeļi no vienas puses un asaru gāze no otras puses. Radās interese apskatīties Aļošu 2 dzīvē. Tā nu mēs devāmies Vecrīgas virzienā.

Loģiski, ka pa ceļam tika bērti joki par tēmu. Pa ceļam uz Vecrīgu gandrīz nekas neliecināja, ka tur notiek nemieri, ja neskaita dažas policijas mašīnas pie Brīvības pieminekļa. Pienācām no Smilšu ielas puses un vienojāmies – ja kas, tad mēs vienkārši gājām garām un viens otru nepazīstam. 🙂 Smilšu iela bija pilna ar cilvēkiem un neko nevarēja redzēt. Gājām gar otru pusi uz Saeimu, bet tur visu bija nobloķējusi policijas specvienība ar stekiem un caurspīdīgiem vairogiem vai kā tur viņus sauc.

Nogājām gar bāru I love you un skatījāmies kā pūli izdzenā ar kaut kādu gāzi – cilvēkiem virs galvām bija balti dūmi un ar kliedzieniem tie skrēja, kur nu kurais. Lai arī mēs vērojām to visu no malas, tomēr kaut kāda smaka nonāca arī līdz mums. Tad mēs piegājām tuvāk un ieraudzījām kaut ko šādu (bildi kaut kur pa ceļam nospēru, bet oriģināls nāk no Archija, jo viņš visu laiku tur bildēja un visātrāk notinās).

Tā kā šeit stāvēja policistu žogs, kas dzena visus pa Smilšu ielu uz Bastejkalnu, tad gājām “palūrēt”, kas notiek no tās puses. Tur bija interesanti momenti.

Nezinu kā sauc to mazo ieliņu, kas ir pie Smilšu ielas, kur uz stūra ir Parex banka, bet tajā ieliņā un Smilšu ielā bija pilns ar cilvēkiem. Pēc kaut kādām nelielām aktivitātēm no pūļa puses – visticamāk, ka tika mests ar visu, kas pie rokas utt. policijas dzīvžogs dzina pūli atpakaļ.

Tur lielākā daļa bija vienkārši cilvēki, kas atnākuši uz “šovu” paskatīties – praktiski visu laiku, visās iespējamās vietās notika bildēšanās, zibspuldzes zibināja un kaut kādi trokšņi ik pa laikam dārdēja. Tajā pašā laikā visiem bija interesanti, kas notiks tālāk.

Nu lūk. Vienā brīdī policija sāka sist ar stekiem pret saviem plastmasas vairogiem skrēja virsū pūlim. Tas ir tāds troksnis, ja ņem vērā, ka viņi skrien tev virsū, tad rodas tāda neomulīga sajūta. Protams, ja tu esi viens no tiem ziņkārīgajiem, kas atnācis pavērot to visu. Tiem, kuru alkoholā grūti būtu atrast asinis, jau viss pofig. Kad tas bruņotais policijas žogs ar troksni skrēja virsū pūlim, atskanēja bļāvieni un pūlis sāka skriet. Un nevis vienkārši daži cilvēki, bet viss pūlis automātiski sāk skriet. Ķēdes reakcija + bara efekts. Sajūtas tādas kā aunu bars skrietu un nonestu visu, kas priekšā stāv. Pirmajā brīdī sametās bail. Pēc pāris metriem tu apstājies un sāc domāt – a huļi es skrienu? Jo reāli jau cilvēku tik daudz, ka policiju jau nemaz neredz. 😉

Bet nu tā kā mēs domājām, ka Latvijas blogosfēru nedrīkst atstāt bez blogeriem, tad nu ieturējām zināmu distanci. Dūmus ostīt īpaši negribējās.

Vēl man bija interesanti, kur tie puiši, kas bija sapīpējušies un sadzērušies, atrada akmeņus. Gana lielus. Pēc būtības tie varētu būt no bruģa izvilkti. Vienīgi es nestādos priekšā kā tik tālu tos var aizmest. Bet izskatījās diezgan iespaidīgi. Tādā veidā policija ar lielu troksni izstūma pūli līdz Melnajam kaķim.

Tauta kursēja šurpu turpu, bet municipāļi bija nobloķējuši visas ielas uz Doma laukumu un nevienu tur nelaida iekšā. Pie Melnā kaķa savācās jaunieši, kas bija manāmi iereibuši un visticamāk, ka guva baudu no pasākuma, sāka bļaustīties un kūdīt skatītājus uz kaut kādām aktivitātēm. Tad sāka apmētāt policijas žogu ar sniega pikām. Kad viena sniega pika ar lielu troksni trāpīja kādam no policistiem pa ķiveri, atskanēja ovācijas un pūlis gavilēja.

Kad uzzinājām, ka Bastejkalnā ir otrs pūlis, kas aktīvi ņemās, gājām apkārt, lai apskatītos uz tām aktivitātēm, bet mūsu vēlmi apslāpēja policijas žogs, kas bija piegriezis izeju no Vecrīgas. Tur pa vienu spraugu laida cauri cilvēkus un izskatījās, ka tur bija “face control”, jo katrs kurš gāja cauri tika apstādināts pie sienas un kaut ko viņam prasīja vai pateica. Mēs nolēmām, ka tā nebūtu labākā doma iet uz to pusi un gājām uz krastmalas pusi. Tur arī bija pāris polcijas vienības, bet visādi citādi tukšs.

Tā arī man beidzās šis vakars.

Radās iespaids, ka gadījumā, ja pūlis būtu organizētāks un agresīvāks, tad policistiem klātos plāni. Vai arī viņi pielietotu tā saucamos speclīdzekļus un pūlim klātos plāni. Citu variantu jau nav. 😉

Stulbākais ir tas, ka ar šādiem grautiņiem jau neko nepanāksi. Vainīgās personas demisionē un ne par ko neatbild. Daudz prātīgāk būtu, ja juristi izpīpētu kā varētu iesēdināt šo shēmotājus vai vismaz vienu – tā teikt profilaksei, lai citi kaut nedaudz sabītos. Vieņu vietā noalgotu profesionāļus. Noteiktu viņiem mērķus, normālas algas un pilnvaras rīkoties. Manuprāt tas sanāktu daudz lētāk nekā pie shēmotāju valdības.

50 thoughts on “Latvijas blogeri novēroja nemierus Vecrīgā

 1. Janka

  Pēc grautiņa rodas daudz jautājumi!

  Kāpēc netika ņemti vērā brīdinājumi par provokācijām?
  Kāpēc demonstranti brīvi piekļuva Saeimai?
  Kur palika mūsu dārgais pretdemonstrantu tanks?
  Kāpēc policistu darbība bija tik neprofesionāla?

  Ja tic lielām sazvērestības teorijām, tad valdošai blicei tas bija izdevīgi, jo tagad pasākuma organizatorus (opozīciju) varēs tiesāt un iebāzt cietumā. Vismaz vājināt ar tiesas darbiem. Aizliegt demonstrācijas……

  Atbildēt
 2. Michael Sheppard

  Valstī krīze. Ekonomē naudu valdība tomēr cenšas, bet par sasistajiem logiem, fasādes bojājumiem un sasistām mašīnām naudiņa tiks paņemta no SVF līdzekļiem vai nu arī no pagājušā gada atlikušā budžeta krikuma. Beigu beigās tauta šo šmuci iesāka, un par tās sekas novēršanu arī pati samaksās ar saviem nodokļiem. Tāds nu ir mans domu gājiens.

  Atbildēt
 3. Atbalss: miniblogs.lv - 5 minūšu blogs » 13. janvāris - diena, daudzi jaunieši sabojāja savu dzīvi

 4. Antiņš

  Jauks stāsts.
  Par tiem super-juristiem, kuri varētu sapurināt smakojošo augšgalu – principā tādas funkacijas ir KNAB, taču, lai cik tas ironiski tas nebūtu, resnie (tā pēdējā laikā apzimēju lielāko daļu LV politisko eliti) visai ātri un “veiksmīgi” no tā atbrīvojās.

  Lai cik ļoti man nesimpatizēja tie apdzērušies vandāļi es skatījos un biju patiesā sajūsmā par to, ka vismaz nedaudz, bet man gribētos cerēt, ka tomēr tika iebiedēti tie salašņas.
  Sajūsminājos vai vismaz ierastu smaidu raisīja arī ivara (jā – i) komentāri par to.

  Gribētos vērst arī tādus retoriskus (retoriskus – valdības un saeimas prāt) jautājumus – vai tiešām nav redzams cik ļoti tauta ienīst to, kā tā tiek muļķota un apzagta, pēc tam pataisīta par grēkāzi – pie krīzes. Visi visu redz un saprot – tāpēc ja paliksim, kur esam, prognozēju sagaidīt vēl lielākas un nežēlīgākas izdarības.

  Beigās gan būšu atklāts un piebildīšu, lai cik ļoti tas mani sāpinātu pašu – vairāk vai mazāk tie tur augšā ir visas tautas spogulis, ko apstiprina kaut vai nesen TV3, Bez tabu redzētais sižets par to, kā ikdienas cilvēks – Rīgas Satiksmes šoferis zog benzīnu savam privātajam auto. Skumji, bet tādi un citādi gadījumi vērojami ik dienas. Tāpēc nav ko linčot citus, ja paši esam karami.

  Lai vai kā – laiks pārmaiņām…

  Atbildēt
 5. Snow

  “Stulbākais ir tas, ka ar šādiem grautiņiem jau neko nepanāksi. Vainīgās personas demisionē un ne par ko neatbild.”

  Njā, daudz jau gan Latvijā amatpersonas tā brīvprātīgi ir demisionējušas pēc tam, kad pašas sūdus savārījušas… Pilnīgi NE-SKAI-TĀ-MAS!
  Par to, ka neatbild, tas pašsaprotams.

  Atbildēt
 6. e-remit

  Visvairāk žēl policisti, kuri bija pamesti zem tanka. Reāli arī viņi cieš no valdības attieksmes – samazina štatus un algas, bet te viņiem dod pavēli stāvēt zem akmeņu krusas. Pa TV varēja redzēt, ka vienu policistu ievilka pūlī un pa visiem – džeks palika viens pret trakojošu pūli.
  Otra bēdīga lieta – Valdības vīru reakcija pašlaik ir pat ļoti paredzama. Būs vienkārša ņirgāšanās, ka atkal nekas nav izdevies.

  Atbildēt
 7. karuuzo

  Šādi grautiņi parasti asociējas ar padibenēm, kuras neko nedara, kurām nav nekādas atbildības un dzīvo uz citu rēķina. Francijā lielākie nemiru cēlāji ir melnādainie iebraucēji, kas dzīvo uz citu rēķina un izrāda savu nepatiku ar to, ka viņiem par maz dod. Nu arī Latvija parādīja, ka mums ir tādas padibenes, kuras var nolaisties līdz tādam līmeni. Skumji.

  m

  Atbildēt
 8. Poasis

  Lai cik tas stulbi nebūtu, bet valdība ir visas tautas spogulis 🙂
  Tāpēc cerēt uz kādām pārmaiņām ir visai naivi.
  Visi gaida kaut kādu princi baltā zirgā, kas visus izglābs, gluži kā pasakā 😀
  Un tramdīt vajadzētu nevis politiķus, bet gan tos, kuriem tie politiķi kalpo. Ja nebūs saimnieka, kalps stāvēs klusu.

  Atbildēt
 9. Vaards

  > Visi gaida kaut kādu princi baltā zirgā, kas visus izglābs, gluži kā pasakā 😀

  Un kad šams atjās, tad pūlis uz brīdi ar atvērtām mutēm apstāsies, pabrīnīsies un atkal turpinās cīņu – nost ar princi baltā zirgā, gribam brīvību, komūnismu un šņabi par brīvu!

  Atbildēt
 10. Evalc

  Nē, nu biju par Coolynx labākās domās.
  Iet paskatīties kā realitātes šovu kā dauza mašīnas un policistus, – tāds tīņu līmenis.

  Atbildēt
 11. Archijs

  Arti – es nenotinos, es aizgāju tālāk pastaigāties. Jūs jau nozudāt, un nombre klausuli necēlāt. Es jau domāju, ka atstājuši mani likuma varā.

  Atbildēt
 12. Janka

  Izrādās, ka no grautiņiem tomēr bija jēga! Zatlers ir pieņēmis sev neraksturīgi stingru lēmumu. Ultimāts Saeimai līdz 31. martam.
  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=577540

  Atbildēt
 13. zoona

  Tur kur bija Face control izejā no vecrīgas (pie Roxy), tur izveidojās tāda kā zona – tupiks. Man nepaveicās – lika palikt. Biju sabijies, jo nezināju, kas tagad notiks un priekš kam tā dara.. No abām pusēm tuvojās policistu dzīvžogi un vienkārši nebija kur sprukt. No vienas puses cilvēkiem briesmīgi agresīvā balsī lika atkāpties, bet no otras puses neļāva atkāpties. Pēc tam visus ar stekiem sāka klapēt, es dabūju ar steku pa galvu, pūlis panikā izspiedās cauri vairogiem. Es skrēju prom ko kājas nes un atpakaļ tikai paskatījos, kad biju uz Elizabetes ielas. 😀 Tajā mirklī pa brīvības ielu uz Vecrīgu aizbrauca kādas 6 pašvaldības mašīnas ar ieslēgtām bākugunīm. Pēc tam sāku iet.. Ik pēc kādas minūtes intervāla garām brauca policistu mašīnas un dusmīgi lūkojās uz mani. Es drošivien izskatījos pēc aktīvista-ķieģeļu metēja, jo ja neuzmanīgi skatās, tad mana cepure ir nedaudz līdzīga kamuflāžas izskatā. Pie tam, tur kur bija Face-Control viens Alfa subjekts nobļāvās – nelaist nevienu ārā ar komuflāžas biksēm. Nu vot, tad tie arī bija likteņa nolemtie, kuri dabūja ar steku.. iespējams kādu aizturēja, jo tā gribējās sist pretī… Redzēju kā vienam džekam ar steka galu pa kuņģi ieblieza. Tas bija KRUTA! 😀

  Atbildēt
 14. BigUgga

  karuuzo – “parasti”. Vai tagat ir parasti? Tu tagat gribi teikt, ka mēs esam melnie paši savā zemē? No tā bezsakara, kas notiek, tā varētu arī izsecināt, taču es neesmu un negribu kļūt melnais.

  Atbildēt
 15. Janka

  Patiesībā tā ir slikta tendence, kad pēc miermīlīgiem notikumiem valdība neko nedara, jo “Cilvēki brīvā valstī izsaka savu viedokli”, bet pēc grautiņiem ir reakcija. Tas skaidri parāda pareizo problēmas risināšanas veidu Latvijā.
  Ir paruna, ka krīze rada pārmaiņas, laikam tad tas arī bija nepieciešams.

  Atbildēt
 16. CooLynX Raksta autors

  zoona, tātad principā čujs nostrādāja un nedabūjām bietē par to, ka staigājam pa Vecrīgu laikā, kad tur notiek nemieri. 🙂

  Atbildēt
 17. zoona

  CooLynX man ar bija tāds čujs, ka protestantus ielenks, ik par brīdim aizgāju līdz citiem krustojumiem un paskatījos vai tur netuvojas vienības, bet ka no brīvības pieminekļa arī būs aizsegs, to točna neidomājos.

  Atbildēt
 18. budzis

  Diemzel ir sajuta, ka kaut ko sai valsti mainit var tikai ar daksam 🙁
  Likumigu variantu patriekt tos, kas kaut ka tikusi ieveleti, bet nedara neko no solita, vienkarsi nav…

  Atbildēt
 19. normunds

  Likumigu variantu patriekt tos, kas kaut ka tikusi ieveleti, bet nedara neko no solita, vienkarsi nav…

  Ir gan. Nākamās vēlēšanas. Ļoti leģitīms un nevardarbīgs pasākums, kura rezultātos vainot kādu citu izņemot pašiem sevi ir neiespējami.

  Bet atminoties iepriekšējās vēlēšanas es gribu teikt, ka mums laikam ir nepieciešama kolektīva smadzeņu trepanācija, jo ievēlēt toreizējo valdošo koalīciju pa jaunam – tas bija kaut kāds masveida mazohisma akts.

  Atbildēt
 20. sindromz

  tas, ka varasiestādes nespēja laicīgi reaģēt – paredzēt demonstrantu virzību uz saeimu, liecina tikai pret viņiem. dodoties laukā no doma laukuma vairākkārt nācās dzirdēt [pieļauju, ka savstarpēji nesaistītus] izsaucienus: “ejam pie saiemas!” cilvēki, kas pirmie sasniedza saeimas ēku, var apstiprināt – policijas pie paša valdības nama nebija. savāaaaaaadi…
  kopumā – elle un indija.
  laiku pa laikam sametās gluži neomulīgi.

  p.s. sajūta kā pēc laba koncerta. 😀

  Atbildēt
 21. bezmiegs

  smiekli naak mazliet par saeimas atlaishanu un no taa izrietoshaam sekaam… shauraas pieriites laikam nemaz nav aizdomaajushies ko noziimeetu aarkaartas veeleeshanas shajaa situaacijaa cik tas izmaksaatu un galu galaa ko tur veeleet… kur nu veel par 8njiem meeneshiem kameer kaads reaali saaks straadaat njemot veeraa ka valstii ir smaga ekonomiskaa kriize.. 8njus meeneshus palikt bez saeimas vot tas gan buutu gudraakais… shitos vakardienas bljaaveejus pashus vareetu uz meeslu dakshaam uzspraust un nolikt doma laukumaa… Latvieshu slimiiba, bljaut uz valdiibu ka visi zaglji … bez reaala risinaajuma kaa iziet no situaacijas, arvien vairaak liekas ka elementaaras logjikas paliekas saak pazust no cilveeku galvaam nemaz nerunaajot par konstruktiivu risinaajumu atrashanu. Zheel semiites un tautas nebij jau tik slikta

  Atbildēt
 22. Vaards

  > Latvieshu slimiiba, bljaut uz valdiibu ka visi zaglji …

  Lūdzu nevispārini un nenoniecini tautu. Pagaidām idiotu daudzums ir mazākumā (to, kas parakstās PAR referendumiem, par saeimas atlaišanu u.c.).

  Un viņus jau arī viegli var saprast – viņi spriež pēc sevis. Un vērtē apkārtējo pasaulīti pēc saviem uzvedības principiem. Tādejādi viņiem arī ir skaidri saprotams, ka visi ir zagļi.

  Bet par laimi viņi ir mazākumā.

  Parasti viņu procentuālais īpatsvars sasniedz kulminācijs apjomus, tad kad labklājības līmenis ir salīdzinoši augsts, ir nedaudz tākā apstājies un kādu laiku pastāvējis uz vietas. Tad no labas dzīves rodas šādas te problēmas (jo šobrīd latvis-vulgaris dzīvo tik labi, cik labi viņš nekad vēsturē nav dzīvojis). Un tad šams galu galā ļaujas vadīties barvedim, dabon tautas vēlētu prezidentu, aiziet uzkarot pilsoņu kariņā vai atron` vēl kādu tamlīdzīgu izklaidi.

  Atbildēt
 23. e-remit

  ievēlēt toreizējo valdošo koalīciju pa jaunam – tas bija kaut kāds masveida mazohisma akts.
  Tev īsa atmiņa – toreiz bija cita situācija. Atgādinājumam – toreiz pirms vēlēšanām no koalīcijas, kā tirliņi, izlidoja JL, uzstādot bērnišķīgus ultimātus. Tad arī mazākuma koalīcija atlikušo laiku nostrādāja diezgan veiksmīgi. Lielie sū** sākās pēc vēlēšanām, kad Kalvītim un pārējiem no TP vara sakāpa galvā un uznāca pilnīgs nesodāmības sindroms. Tad arī TP pus gada laikā uzstādīja reitingu krituma rekordu.

  shauraas pieriites laikam nemaz nav aizdomaajushies ko noziimeetu aarkaartas veeleeshanas shajaa situaacijaa cik tas izmaksaatu un galu galaa ko tur veeleet…
  ja neesi sapratis, visi šie manevri ir tāpēc, lai piespiestu skurbuma pārņemto koalīciju strādāt to labā, kas viņus ievēlēja. Pagājušo gadu pirms referenduma šamie staigāja, kā nokaunināti suņi un lūdzās, lai tauta neiebīda Satversmes grozījumus; diemžēl pēc referenduma visi solījumi bija aizmirsti un skatieni bija, kā bērnam, kurš panācis cita bērna sodīšanu… Nav jau īpašas cerības, ka pēc grautiņa visi sāks domāt, bet nu tagad ir vide, kurā viņus var turēt īsā pavadā un piespiest strādāt.

  Atbildēt
 24. normunds

  Tad arī mazākuma koalīcija atlikušo laiku nostrādāja diezgan veiksmīgi.

  Man slikta atmiņa – kad radās izteicieni par gāzi grīdā un septiņiem treknajiem gadiem? Kurš tur strādāja tik veiksmīgi, ka jau uzreiz pēc vēlēšanām bija skaidrs, ka mēs ripojam lejā?

  Un vērtē apkārtējo pasaulīti pēc saviem uzvedības principiem. Tādejādi viņiem arī ir skaidri saprotams, ka visi ir zagļi.

  😀 cepums 😉

  Atbildēt
 25. bezmiegs

  diemzheel gribas teikt ka otrs taads premjers kaa Godmanis kas tik daudz straadaatu nav redzeets (var striideeties par kaadiem no leemumiem bet darbu dara ar atdevi) un diez vai redzeesim, tas ka paaris ministrus vajadzeetu nomainiit tur vareetu piekrist. Bet reaali nav jau neviena cita iisti ko tur veeleet, Shtokenbergu ar vinja leeto populismu un tuksho salmu kulshanu jau nu noteikti nee. Diemzheel taa ir saliidzinoshi maza saujinja cilveeku kuri uzskata ka vajadzeetu esoshajiem likt straadaat (ko vajadzeeja it iipashi likt Kalviitim dariit) liela dalja tomeer ir apmaata ar domu ka vajag visus patriekt un ka visi ir zaglji.

  Vareetu veel veciem cilveekiem piedot bet ja jauni gudri cilveeki man ar putaam uz luupaam to meegjina ieskaidrot tad paliek skumji mazliet.

  Atbildēt
 26. Janka>bezmiegs

  Tad kāda jēga ir demokrātijai Latvijā, ja nav nekāda jēga ministru nomaiņai, un patiesībā nav nevina cita ko ievēlēt, tie paši vēži……
  Tad ieviešam monarhiju vai diktatūru, kur mums sēdēs viens vadonis un viss bez alternatīvas iespējām. Vismaz tad tām vaimanām, ka nav citu kandidātu būs pamata.

  Atbildēt
 27. Pauluss

  “Pagaidām idiotu daudzums ir mazākumā”

  Diemzheel shis ir smags paarspiileejums. Ja palasa komentaarus, tad izskataas ka cilveeki taalaak par peedeejaam veeleeshanaam neko neatceras.
  Slikti – kopsh 90iem gadiem tauta konstanti ieveelee tos kas reklameejas, nevis tos kam ir programma (Vai nepiedalaas veeleeshanaas vispaar). Un te ir rezultaats – peedeejaas veeleeshanaas nebija vispaar par ko balsot.

  Taa ka, miiliishi, taisniiba ir mirushajiem gudrajiem – katrai tautai ir taada valdiiba kaadu vinja ir pelniijusi.

  Atbildēt
 28. ZBH

  bezmiegs: P.S. ja Cimdaram iedot tik peso, cik vaig, a ne cik shis sareekin un beigaas starpiib izdzen preemijaas, ta veel mazaak izmaksaat.

  Atbildēt
 29. ZBH

  bezmiegs: otr premjer, kas savs partijs finanseetaajam (jautaajums platajai pierei, kur iepriekseejaas Saeims terminj atseedeej daudz LC exdeputaat/exministr) paars meenesos iedo 700MLs toc neatrast. visaad citaad tikai vid burnoi dejatelnosti, sauso atlikum kakjs pieraudaajs.

  Atbildēt
 30. bezmiegs

  to Janka
  nu kaapeec uzreiz monarhiju, vajadziigi kvalitatiivi politikji ar jaunaam idejaam, un kad vinji naaks tad uzvara veeleeshanaas vinjiem garanteeta, kaa Repshem kad naaca visi saskreeja balsot tik diemzheel chiks sanaaca bet doma jau laba bij saliidzinoshi, bet kameer nav jeedziigas alternatiivas tikmeer speeku paardale ir bezjeedziiga, diemzheel pat nav redzama naviena izteikta liidera kas vareetu savaakt valsti (iznjemot Godmani).

  to ZBH
  un kas tur buutu tas rentablais? Reaali 8njus meeneshus palikt bez saeimas ekonomikas kriizes laikaa? Veel jo vairaak ieveelot tos pashus tikai speeku sameerus samainot.. un kameer vinji pleesiisies par kreesliem un vietaam un veidos koaliiciju mees buusim taada atvainojos dibenaa ka maz neliksies…

  6. juunijaa buus pashvaldiibu veeleeshanas tad luudzu ejam un paraadam kuri ir tie kas buutu pelniijushi valdiit un ja vadoshaas partijas izgaaziisies shajaas veeleeshanaas tad tikt valjaa no Saeimas jau buus daudz vieglaak un tikai laika jautaajums. Taadi ir liidzeklji ar ko kaut ko maina demokraatiskaa valstii… nevis dauzot logus un sitot policistus kuri nekaa nav noziegushies shajaa gadiijumaa

  Atbildēt
 31. Janka>bezmiegs

  Ja pat tā opozīcija, kas ir Saeimā, īsti netiek pie vārda, tad kāda cerība ir kādai labai nezināmai politiskai partijai?
  Es tagad nezinu par ko es vēlētu, bet kad pienāktu vēlēšanas noteikti būšu atradis sev tīkamo partiju.

  Atbildēt
 32. bezmiegs

  izlikshos ka nedzirdeeju jo negribu iedziljinaaties 1000001 iespeejaa kaa tikt pie vaarda jebkuram ja vinjsh ir gatavs ko piedaavaat 🙂

  Atbildēt
 33. Janka

  Jā iespēju ir daudz, bet cik no tām ir reālas? Es nezinu, tu nezini, kurš zin?
  Tas ko es gribēju teikt, kad pienāks vēlēšanas, tad uzradīsies visdažādākās partijas par kurām balsot. Spēj tik izvēlēties….

  Atbildēt
 34. ZBH

  bezmiegs: rentablais iraid izteereet 1.5MLs uz veeleesanaam un nolikvideet visaads padomj viets, pirmaam kaartaam tekosaas Saeims laikaa izveidotaas.
  nesaprat idej par 8 meenesiem bez Saeims. mums ko, pirms katraam veeleesanaam 8 meeness Saeim nestraadaa? ko piipee, atber man ar. un kaapee ties 8 meenes, a ne 4? nu un ko dod shitais sesk bars ekonokriizs apstaaklos? tikai nevaig “krievi naak”, ja, man IQ pa liel un atmin pa lab prieks taa.
  mums iraid lielaakaa zho Jevropaa ar sho koaliicij, taapee es neredz iemesl, kaapee lai bez konkreetajiem viepliem buut sliktaak – cho to pastoties pa malaam, kur vin neir, jaasecin, ka bez viniem buut tikai labaak.
  Parex aizlaist bankrotaa buut biijs valstij izdeviig, nebiij jau nemaz tik daudz rudenii tauts ar 50kEUR+ depoziitiem. kas neir miljonaar, bet apmaksaa krediits, tiem kontaa ap 1000Ls nedeel peec algs jau daudz skaitaas. garanteejamaas kompensaacijs nesalasiit 700MLs, Parex neir 700k klient Latvijaa, un arri ne 20k miljonaar starp tiem.
  par JL – digitaalgeit is bi par chik nenosaukt, lab nobremzeej nenormaal kaapost teereesan pontiem. kaa arri taas baabs, kas bremzeej tresaa mob operator ienaaksan, izmeshan no SM es bi par chik nenosaukt – ku fiks peeksn vareej sekmiig izsol uztaisiit bez vins, nevs piickaaties gadiem. kaa arri Riigas Saltum neatdosan Dalkia’i (Karins nobremzeej kaa ekonomiks ministrs). un kaa TP otkatu bebr pieraavaas, kad Repse biij par premjer, muuzhaa taad naid nebiij redzeejs.
  icelop pas vainiig, ka tusee tajaa darbaa. es ’95 speciaal paardomaaj par iesan rukaat uz DD, ibo saprat, ka taas dirss neir maneejaas veerts (tolaik laiks biij trauksmainaaks nekaa taga). taa laik izveel es nenozheelo, izvilk finansiaal i taa.

  Atbildēt
 35. bezmiegs

  8 meeneshi ir domaats laiks cik ilgi paiet kameer uzriiko veeleeshanas kameer notiek pleeshanaas par koaliiciju (kursh ar kuru vienaa laivinjaa seedeet grib un kursh nee) peec tam kameer izveel ministrus un tad kameer ministri savaac sev komandas kuras straadaas … kameer pieriiveejas kas un kaa vispaar jaadara un tad galu galaa var saakties darbs.. apm 8 meeneshi tas .lv aiznjem 🙂

  Atbildēt
 36. ZBH

  bezmiegs: kaads veel ministr komands? padomdeveejs nevar izraudziities meenesiem? kurs snabdeguns labaak zin brendij vai viin marks? kaa starp 100 chomiem izraudziit 8? nu taas neir valsts probleems. ministrs iraid politisk sej, a taa ministrijs darb organizee valsts sekretaars, un shai amataa neieveel reizee ar Saeim. valsts sekretaar mainaas daudz retaak par ministriem.

  Atbildēt
 37. Atbalss: Masunekartibas.lv | Pods.lv

 38. Atbalss: Valsts vara iet uz grunti | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *