Nākamajās vēlēšanās uzvarēs Tvitera Partija (TP)

Pirms gada pametu ideju par to cik vienkārši patiesībā būtu ar interneta starpniecību uzvarēt vēlēšanās. Šodien, noskatoties raidījumu Kas notiek Latvijā, kļuva skaidrs, ka tas mistiskais radījums – tviterisvalda pār pasauli.

Burtiski dažu minūšu laikā tika atmaskota TP pārstāve, kas TV ekrānos meloja (nepateica visu patiesību? – ja nu kāds piesienās par formulējumu) ne tikai visai Latvijai, bet arī saviem vēlētājiem. Šajā sarakstiņā ir redzams, ka Anta Rugāte ir balsojusi PRET konkrētiem likuma grozījumiem.

Tā kā tagad droši taisam augšā Tvitera Partiju (TP) un aidā uz vēlēšanām, jo vecāki ar kaujas saucieniem uz lūpām jau traucās uz vēlētāju urnām.

Vecāki pēc #knl noskatīšanās vēl skaļāk uzdeva jautājumu – Kā reģistrēties twitter.com

Šis ir spama ieraksts, jo vienkārši nespēju noturēties. Man arī patika komentāri tviterī. Ja tvitera ierakstus palaistu blakus balsošanas lodziņam, tad daudziem būtu jautrāk skatīties uz to kā melo kārtējais TP darbonis.

18 thoughts on “Nākamajās vēlēšanās uzvarēs Tvitera Partija (TP)

 1. budzis

  Tviteri visi tik raksta, bet reti kurs lasa, ko citi raksta 🙂
  Ja kads lasitu, piemeram, Delfi komentarus, visas tas atmaskosanas tapat uzzinatu 😀

  Atbildēt
 2. Māriņš Štāls

  Sakožam zobus – izciešam līdz Saeimas vēlēšanām, bet pirms tam pārliecinamies vai kādai tantei, brālēnam vai pazīstamam kāds nav saskalojis smadzenes galīgā kvadrātā.

  Atbildēt
 3. otto

  Lai paceļ roku tie, kuri ir lasījuši priekšlikumu #34. Viens satrakojies jaunēklis TV apgalvo, ka tam ir sakars ar Naglas lietu un visi sirsnīgi notic, ka tā arī ir.

  Atbildēt
 4. Stefuks

  Pa ilgiem laikiem “Kas noteik Latvijā” bija riktīgi rēcīgs. Starp citu, kaut kādās ziņās pavīdēja, ka mūsu specnazīgā kriminālpolicija Neo bija izskaitļojusi, pārbaugot Ilzes Naglas draugus iekš draugiem.lv – spēks :)))))

  Atbildēt
 5. atis

  @otto – es izbūros cauri tai nejēdzīgajai lapai ar drausmīgo web interfeisu un atradu priekšlikumu #34 – tas tieši tā arī saka ka katrai valsts iestādei jāpublicē amatpersonu algu saraksti.

  Atbildēt
 6. Mārtiņš

  #15
  Tas nozīmē, ka nav viedokļa? Man ar tas pārsteidz. Bet, ja reiz tur sēž un saņem algu, tad viedoklim ir jābūt.
  Vajadzētu kādreiz tos datus paanalizēt, kuri visvairāk atturās dažādos griezumos. Varbūt kaut kas interesants sanāk 🙂

  Atbildēt
 7. Atbalss: Valsts vara iet uz grunti | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *