Kas būs Barcamp Baltics 2009?

Jau otro gadu pēc kārtas IT jomas eksperti, blogeri un vienkārši interesenti savāksies kopā Reval Hotel no 7-8.februārim Barcamp Baltics 2009 nekonferencē, lai prezentētu savas jaunākās idejas, dalītos pieredzē vai vienkārši apmainītos ar viedokļiem un pārrunātu notiekošo ar līdzīgi domājošiem. Pasākums varētu būt vēl labāks nekā Barcamp Baltics 2008.

Lai pasākums būtu vēl labāks, šoreiz viens no jaunievedumiem būs Barcamp Idol, kas tiek veidots pēc American Idol analoģijas tikai par Barcamp tēmu. Redzēsim, kas no tā visa sanāks.

Katram gadījumam vēlreiz pieminēšu vienu no būtiskākajiem iemesliem kāpēc es tur došos arī šoreiz – aizkulišu sarunas ar cilvēkiem, kas reāli taisa projektus, nevis vienkārši kuļ salmus savā blogā un atgremo aizokeāna gudro prātu spriedelējumus par to kā jātaisa bizness viņu tirgū.

Starp citu, Kirgizstānā iepazināmies ar vīru no Operas, kas bija viens no sponsoriem. Sarunās noskaidrojās, ka viņš ir pazīstams un strādājis kopā W3C ar dažiem guru, piemēram, Ian Hickson, kas ir mans elks attiecībā uz XHTML vs. HTML cīņām, kā arī viņš ir viens no tiem, kas izstrādā HTML 5 specifikāciju. Mēs jau mēģinājām viņu pielauzt, lai viņš sarunā uz Rīgu kādu no šāda ranga cilvēkiem, lai cilvēki saprastu kāda veida pasākums šis ir. Es tā sapratu, ka beigu galā būs kāda autoritāte, bet kurš tieši, pagaidām nestāsta.

14 thoughts on “Kas būs Barcamp Baltics 2009?

 1. CooLynX Raksta autors

  Nebiju piereģistrējies. Bet tagad esmu, ja tas kaut ko maina. 🙂

  Galvenais jau nav tas ķeksītis reģistrācijas lapā, bet gan iekšējā sajūta, ka tev to vajag. Ķeksīšu vilcējiem šis pasākums šķitīs bezjēdzīgs.

  Atbildēt
 2. Atoms

  japets, barcamp ir jebkuram cilvēkam, neatkarīgi no tā vai viņš blogo vai nē, galvenais ir interese par web lietām, startapi, programmēšana, dizains utt utt.

  Atbildēt
 3. dewy

  atoms vienkārši tēlo gudro pārlasījies krievu habras un tagad te startapo, kaut arī pats neviens jēdzīgu startapu nav palaidis… 😀

  Atbildēt
 4. Atoms

  dewy kaada neraža es krievu internetu nelasu, piedod… un man obligaati ir kaads startaps jaapalaizh? nez ko dewy pats ir izdariijis, pat zem sava segvaarda linku nevienu nevar ielikt 🙂

  Atbildēt
 5. Atbalss: Chaskor.ru: Joxa par BarCamp Baltics 2009 | Pods.lv

 6. Atbalss: BarCamp Nākotnes Parkā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *