Cilvēki grib pārdot Latviju Abramovičam

Petīcija par to, lai Zviedrija okupētu Latviju, savāca 12012 balsis (uz šo brīdi). Cilvēki pat uztaisīja konkursiņu par labāko jauno Latvijas karogu. Bet izskatās, ka šis joks neies cauri un neviens mūs neokupēs.

Tiesa gan ir skaidrs, ka nevienam nav pagaidām saprašanas par to, ko iesākt ar tiem 7.5 miljardiem, ko varētu dabūt no Starptautiskā valūtas fonda. Tāpat ir skaidrs, ka mūsu valdībā nav neviena cilvēka, kurš būtu gatavs risināt problēmas. Kaut vai pārņemt attīstīto valstu pieredzi un mācīties kā ar krīzi cīnās Ņujorkā. Prātā nāk šodien saņemtais joks par tēmu:

Valdība problēmas nerisina, viņa tās finansē.

Trakais Salavecis blogā ir nopublicējis saiti uz jaunu petīciju. Tagad tautieši grib pārdoties vienam no Krievijas bagātākajam cilvēkiem – Romānam Abramovičam. Precīzāk, otrajam bagātākajam cilvēkam Krievijā, bet tas nemaina lietas būtību. Ar 40 miljardiem vai vismaz 23.5 miljardiem dolāru (otrajā topā ir mazāk naudas, laikam nedaudz patērējis 😉 vajadzētu pietikt.

Уважаемый Роман Аркадьевич Абрамович,

Как Вы наверное уже знаете, моя родная страна Латвия обанкротилась и в текущий момент ведет переговоры с МВФ о продаже нашего гос-ва за 7,5 миллиардов евро. Учитывая весь предыдущий опыт работы моего правительства могу с уверенностью утверждать что деньги будут потрачены (в карман чиновников) на очередные утопии (типа: Замка Света и самого дорогога моста в мире), а уровень жизни населения упадет ниже плинтуса.

Прошу Вас рассмотреть возможность покупки Латвии: работящее и покладистое население, экологически чистая площадь и многа места для парковки Вашей яхты.

Ja neizdevās gūt atbalstu no rietumiem, tad loģiski, ka jāmēģina sevi pārdot uz austrumiem.

Papildināts

Petīcijas autors ir kāds Андрей Жиганов, kas savā blogā pajokoja par tēmu. Paldies Kimam par informāciju.

8 thoughts on “Cilvēki grib pārdot Latviju Abramovičam

 1. deni2s

  Tādiem jau to vien vajag, kā ažiotāžu no tādiem kā tu. Un tu, pieaudzis vīrietis, uzķēries… Ja nemaldos ne pirmo reizi uz grābekļa uzkāp (atceries P.E.N.I.S.?).

  Atbildēt
 2. atis

  Saistībā ar aizņēmumu, visiem iesaku noskatīties Zeitgeist Addendum, vismaz 4 un 5 fragmentu tavātrubā:

  http://www.youtube.com/watch?v=pC7d9HTpdSM
  http://www.youtube.com/watch?v=-mKrIhuPfe4

  Visnotaļ interesanti paskatīties kāpēc šādas organizācijas aizdod naudu un kādi ir rezultāti.

  Atbildēt
 3. budzis

  ati, problema ir naudas aizdevejos vai aizdevuma njemejos, kas visu naudu “nodzer”?

  Diemzel man nav ne mazako iluziju, ka pie varas esosie spetu sakartot valsti. Vinju vienigas spejas ir visadu fondu naudas sadale sava starpa, pofig par valsti

  Atbildēt
 4. karuuzo

  Es ar paskatījos to Zeitgeist Addendum un arī nedaudz neomulīgi palika. Nu lai lieki nekacinātu tautu, lietas būtību pateikšu. Tātad, ir tādas lielas, naudīgas, privātas kompānijas, kuras aizdod lielas naudas summas valstīm. Bet mērķis jau ir nevis aizdot naudu, lai viņas var atdot, bet aizdot tā, lai viņas nevar atdot un nonāk finansiālā atkarībā no šīm kompānijām, vai citiem vārdiem sakot, uztaisīt no valsts slaucamu govi 🙂 Precīzās skatieties filmā.

  m

  Atbildēt
 5. artursp

  Ja nemaldos, kaut kur dzirdēju, ka arī Romānam krīze nav nākusi par labu. Kā zināms, šādiem cilvēkiem visi tie miljardi nestāv skaidrā naudā seifā, bet gan akcijās, NĪ utt. — tam visam tagad vērtība smagi nokritusies, līdz ar to Romānam arī grūti laiki (baidos sameloties, bet šķiet, ka no padsmit miljardiem šim palikuši 2 ar kapeikām), tāpēc šis domā, ko pārdot — jahtu vai futbola klubu. Nedomāju, ka viņš būs ieinteresēts pirkt kaut kādu banānu republiku 🙂

  Atbildēt
 6. uydfuytedi

  Tad jau Latviešu tauta paliks par VERGIEM.Vajadzētu jau valdībā salikt normālus cilvēkus,kas ir izbaudījuši gan nabadzību,gan bagātību,un atkal nabadzību!!!! Tad jau varbūt varētu dzīvot normāli.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *