Petīcija: Zviedrija varētu okupēt Latviju

Kārlis iesūtīja saiti uz petīciju, kurā kāda cilvēku grupa, uz šo brīdi jau savākti 300 paraksti, vēlās, lai Zviedrija okupē Latviju.

To:  Government of Sweden

Mēs, zemāk parakstījušies Latvijas iedzīvotāji vēlamies lūgt Zviedrijas valsti, lai tā mūs okupē. Uzskatām, ka Latvijas valsts tās vadītāju dēļ ir pilnībā zaudējusi savu jēgu. Esam gatavi pieņemt un ievērot Zviedrijas likumus, maksāt nodokļus Zviedrijas valstij; pretim vēlamies saņemt Zviedrijas pilsonību, kā arī tiesības saņemt tās pašas sociālās tiesības un pilsoniskās brīvības, ko bauda citi Zviedrijas pilsoņi. Neesam priecīgi,ka mums,kas tāds ir jālūdz, bet citas izejas neredzam.

We, people of Latvia would like to ask Sweden to occupy Latvia. We consider that Latvian state has no reason to exist. We would like to become Swedish citizens and promise that we will comply with Swedish laws; in exchange we would like to get Swedish citizenship and share the same rights that Swedish people have.

Pašu petīciju var atrast šajā lapā.

83 thoughts on “Petīcija: Zviedrija varētu okupēt Latviju

 1. Arnolds

  Petīciju rakstītāji aizmirsa par viendzimuma laulībām ierakstītm jebšu ja tas bija domāts kā humors, tad es to nesapratu. Kad cirvjiem no lohālhosta vajadzēja savu pakaļu aizvilkt no beach party līdz balsošanas iecirknim, tad valdība visiem likās normāla.

  Kā savulaik teica Krievijas prezidents Jeļcins – valdības nāk un iet, bet zeme paliek.

  Atbildēt
 2. Mārcis

  Šitie puskoka lecēji, kas ātri ir gatavi padoties grūtību priekšā, lai tinas nafig, lai brauc uz Īriju sēnes lasīt.

  Atbildēt
 3. Fuzzy

  Vispār nav smieklīgi. Es labāk pastalās un brīvs. Šitik cūcīgu gļēvulību es neatbalstu noteikti. Neskatoties uz grūtībām, kas apkārt valda – manas mājas tomēr ir šeit. Un plašākā mērogā – tā ir Latvija. Ar faking lielo L.

  Atbildēt
 4. japets

  Tautai tādi vadoņi, kādi esam paši, kādus paši ievēlējām, kādus arī esam pelnījuši.
  Sākam ar sevis pilnveidošanu, tad skatāmies citiem uz pirkstiem! 🙂

  Atbildēt
 5. KBI

  Neesmu gan drošs, vai tas šādi ir paveicams – sākotnēji vajadzētu 10000 parakstus (fiziskus, uz papīra, ar apstiprinājumu), lai iesniegtu ierosinājumu par izmaiņām satversmē, pēc tam referendumu un tad varētu sākt sarunas ar zviedriem. 🙂
  Bet ideja nav jauna – jau PSRS laikos tas bija joks, kā tikt no šiem vaļā – pieteikt karu Zviedrijai un ļoti ātri padoties. 😀

  Atbildēt
 6. Didulis

  Un tad mūsu valdība palūgs datus par petīcijas parakstītātjiem. Atņems viņiem pilsonību un vienosies ar Zviedriju, lai tā savus patriotus ņem savā paspārnē.

  Nereāli šo patīciju uztvert nopietni, taču kā humoram tam nav ne vainas.

  Atbildēt
 7. binary

  Fuzzy, “Ar faking lielo L”? “Faking” – no vārda “fake”?
  Vova, tā daudz ko palaidīsi garām, gaidot, kad viss tiks izdarīts ideāli pareizi.

  Atbildēt
 8. snpz

  Laiki mainās, cilvēki nē. Šķiet šitādu gļēvuļu dēļ savā ziņā zem krievu pastalas pasprukām 40ajos.
  Gribētos satikt šī murga autorus un parakstītājus – būtu šis tas skarbs ko pateikt. Idioti ibio!!! Dusmas konkrētas uz šitādiem durakiem, kas paši neko darīt negrib un tik taurē, ka viss ir slikti.

  Atbildēt
 9. Argh

  A ko tu izdarīsi? LV nav neviens normāls politiķis/cil;veks, kurš uzņemtos vadīt valsti.. jāmain 100% visa “augša”, jāsasēdina gudrus un nesavtīgus cilvēkus (imho, 99% utopija)…

  LV is in deep shit…

  Atbildēt
 10. lol

  Kas visiem galviņās notiekas? Tik grūti saprast ka šī “petīcija” ir joks, un nevar tikt uztverta nopietni?

  Un jautājums cilvēciņiem, kas te iekomentējuši par darīšanu/nedarīšanu – Paši kautko esat darijuši, vai arī šis būs kārtējais fleims?

  Atbildēt
 11. budzis

  lol, tas “joks” ir no serijas “tavai matei pakalja kaa laidara varti”…
  kads nu kuram tas humors. neteikt, ka kadu tas ipashi uzjautrinatu

  Atbildēt
 12. Artis

  snpz, es parakstījos! Saki savu šo to skarbo!!! Es tikai nesapratu vai tavas dusmas ir uz tiem, kas tur parakstījās vai arī uz tiem, kas neko negrib darīt un taurē??? Man piemēram besī visādi lohi, kas slēpjas aiz visādiem snpz un mzgd un stāsta, ka visi ir slikti.

  Atbildēt
 13. Shadowbird

  snpz: Stulbie vēsturnieki, sadirsa! Es vislaik dzīvoju pārliecībā, ka Krievija mūs okupēja, bet izrādās, ka paši pie viņiem pārgājām, jo mums nepatika valdība. Paldies, ka apgaismoji!
  Gribētos satikt kādu, kuram liekas, ka jebkura Interneta petīcija jau nav joks savā būtībā. Divtik, ja “iesniegta” uzņēmumam, trīstik, ja valstij. Idiots ibio!!! Kāds tur brīnums, ka visi taurē, ja tādi kā tu katru mēģinājumu nepatīkamām lietām pieiet/apiet ar smaidu un pozitīvu attieksmi nodirš pie pirmās izdevības.

  Atbildēt
 14. Atbalss: Sensācija: Ekonomiskā krīze neietekmē blogosfēru! (Foto) » Latvijas Pasaules Labākais Blogs

 15. reds

  Nevis Krievija mūs okupēja, bet mēs uztaisījām apvērsumu Krievijā 1917. gadā kopā ar to žīdu Ļeninu. Un pārējais jau tikai bija sekas. Kamēr latvieši bija pie varas Krievijā (VČK, kas atbildēja par represijām no 7 locekļiem 4 bija latvieši) tikai vienu dienu padomju vara bija kritusi – 1918. gadā pa Jāņiem, kad latvieši kā vienmēr bija piedzērušies. Toties nākošajā dienā salāpīja pohas un fiksi eseru dumpis tika apspiests. Vēsture, mīlīši, nav mūsu pusē, ne jau mēs tie cietēji…

  Atbildēt
 16. snpz

  Arti un Shadowbird – katrā jokā ir sava daļa taisnības, vai tad ne tā!? budzis 23.komentā gana smuki pateica.
  Shadowbird – diemžēl jebkura okupācija patiesībā notiek ar kādu iekšēju gļēvuļu palīdzību, tas tā iz vēstures.
  Artis – man besī tie, kuriem viss ar zelta karoti jāieliek mutē. Un vēl, ja proti izmantot internetu, tad pavisam viegli būtu atradis, kas es esmu, bet par Tevi (kurpirkt.lv LOL) gan neko daudz uzzināt nevar.

  Atbildēt
 17. es

  Nu ko Jūs te runājat par brīvību!Brīvību Latvijai …un kas,kādu brīvību jūs šobrīd redzat neesam mēs brīvi , ja nu vienīgi brīvi no Krievijas, bet tagad esam zem Amerikas (ES) tā kā lēkājam zem tās svilpes!Ja nu vienīgi mūs valdībai bija brīvas rokas un paši apzaguši savu dzimteni un noveduši līdz bankrotam tā ka vairs nav ko zagt, jāaizņemas naudu lai atkal būtu ko dalīt!
  Nu kur jāparakstās… rādiet tik, jo tāpāt neko gudru no mūsu valdības nesagaidīsi

  Atbildēt
 18. Atbalss: Petīcija par padošanos slinkumam « Atspulgs

 19. Modris

  Šis joks tika jau apspēlēts astoņdesmito beigās, tikai tad tika ierosināts pieteikt karu Zviedrijai un nākošajā dienā padoties. Sanāca biki gudrāk, jo tad vismaz nekas nav jālūdzas un swensoniem nebūtu izvēles…

  Atbildēt
 20. It's funny cuz it's true

  “lol, tas “joks” ir no serijas “tavai matei pakalja kaa laidara varti”…”
  Tas ir smieklīgi, jo tā ir!

  Atbildēt
 21. axx

  Es pilniigi par, manispeec lai shii miskastes valsts bankrotee un vinju pa 2lvl paardod kaut vai Lietuvai.

  Tik aprobezhota un tupa valdiiba kaa mums es biju domaajis ka nemaz nevar eksisteet…

  Atbildēt
 22. S. M.

  japets: “Kāda tauta, tāda valdība.”

  No tava sacītā izriet, ka, ja valdība ir slikta, tad arī tautai jābūt sliktai?
  Pasakot to ar spēcīgākiem vārdiem, ja valdība ir sūds, tad arī tauta ir sūds?
  Kaut kā negribas ticēt, ka visa tauta ir tik sūdaina un vainīga pie tā, ka daļa jampampiņu sagrābuši varu un rīkojas bieži vien nepārdomāti un savtīgi.

  Atbildēt
 23. S. M.

  snpz: “Laiki mainās, cilvēki nē. Šķiet šitādu gļēvuļu dēļ savā ziņā zem krievu pastalas pasprukām 40ajos.”
  Ej un pāraudzini tautu. Pastāsti mums, kā būtu jārīkojas. Pie velna, ja jūties tik spēcīgs, taisi partiju un nodemonstrē, kā ir pareizi un kā ir nepareizi.
  Katrs domā kā grib, manuprāt. Ja grib kādam spēcīgākam pakļauties, jo tā vieglāk, lai pakļaujas. Ja negrib, jo ir pret to, lai ceļas pret. Tikai nesaki, ka visi var būt vienādi, stipri, gudri un labi un ka visiem jāsadirš sava dzīve, lai īstenotu mērķus un ideālus, kuriem paši nespēj noticēt. Kamēr nebūs domu vienotības un nobriedusi vēlme kopīgi rīkoties, tikmēr nebūs arī nekādu visiem apmierinošu rezultātu. Tāpēc nevajag apvainot cilvēkus, ja viņi domā savādāk.

  Atbildēt
 24. S. M.

  Ko pats domāju par visu šito: manuprāt, šī petīcija nav nedz patiesa vēlme ļauties Zviedrijas okupācijai, nedz arī īsts joks. Protams zināma daļa humora tajā visā ir, tikai to var saskatīt ar vēsu prātu… Bet galvenais ir tas, ka nav nozīmes kādu valsti iebāztu Zviedrijas vietā (Beļģiju, Franciju, Mozambiku vai Čīli), doma paliek tāda pati, un tā ir, ka cilvēkiem nepatīk valdība. Cilvēkiem nepatīk valdība un tie vēlas pārmaiņas. Pārmaiņas uz labo pusi. Kā to cilvēki izsaka, cik labi, cik slikti, tas ir cits jautājums, taču nevar pārmest cilvēkiem vēlmi piedzīvot pārmaiņas. Situācija tagad tiešām nav tā labākā. Taču man neliekas, ka ir tik draņķīgi, lai visi kristu panikā un mēģinātu savas domas par to, kurš vainīgs pie visa tā, aizstāvēt gandrīz vai ar dūrēm. Nav jau nemaz tik sūdīgi pašlaik…

  Protams katram ir tiesības uz savu interpretāciju.
  Un atvainojiet, ja kādu ar savu sakāmo aizvainoju.

  Atbildēt
 25. pecis

  Ja jau mūms tāds plāns tad varbū atradīsim kādu bagātāku valsti kas varbūt varētu mūs adoptēt bez tiem 100 gudrajiem un vel pāris gudrīšiem.

  Atbildēt
 26. g

  Ir lietas par kurām īsti nevajadzētu smieties un jokoties.

  Ja reiz šie cilvēki tiešām domā tā, kā viņi parakstās, tad derētu šo sarakstu nopublicēt kādā diena.lv, lai tauta zina savus varoņus, kas gatavi atteikties no pilsonības un aizlīst tur kur vieglāk un ērtāk, nevis iet un darīt.

  Neviens jau viņus te netur, atteikties no pilsonības var jebkurā brīdī un aidā uz savu Zviedriju.
  Ja reiz mūsu vecāki spēja izdzīvot pēc pasaules kariem, pārdzīvot sarkano mēri, tad arī šo tā saucamo krīzi mēs izturēsim un bez tādiem gļēvuļiem tikai labāk būs.

  Atbildēt
 27. axx

  to japets :: nu zheel ka Tev nav nekaada sajeega par to kas notiek.

  Protams, ka petiicija ir joks, bet es labaak dziivotu Zviedrijas autonomijaa, nevis ar shaadu briivvalsti, kur viss ir tirsaa. Man pietiek, es neesmu braucis peljnjaa uz UK, neesmu njeemis hipotekaaro krediitu purchika dziivoklim pa 200000eur, neesmu nopircis liizingaa jaunu cayenne, kapeec man buutu jaamaksaa par to pitarmotu sastraadaato lazhu katru reizi kad es peerku sev paiku, vai jebkuru citu preci?

  Un veel, nekaadai Zviedrijai mees nakuj neesam vajadziigi, nav ko sapnjot, diez vai pat Krievi muus tagad gribees..

  Nav ko liekuljot ar dramatisku patriotismu, ja mums buutu taadi patrioti kaa visi izliekas komentaaros, tad sen buutu miitinjsh pie seimas, grautinjsh, un puchs! Patrioti mees esam runaas gudraas, bet es varu atziit to, ka pret sho valsti mans patriotisms ir nu jau zem nulles. Tikmeer kameer shajaa zemee varu dziivot man vienalga kaads karogs pliivo pie pils!
  Kaada tauta, taada valdiiba, nu tad par ko lai tagad balso? Vai tad ir kaut kas labaaks? Visi normaalie cilveeki straadaa privaatajaa sfeeraa, tie kas ir valsts paarvaldes augstajos amatos taa arii ir ieradushies tur zagt, nu neko citu vinji nemaak dariit!

  Atbildēt
 28. japets

  S. M., jā, aptuveni tā arī ir. Protams, ir arī novirzes no vidējā pilsoņa.
  Paskaties pats, cik procentu iedzīvotāju labprāt nemaksātu nodokļus, ja būtu tāda iespēja? Cik procenti joprojām saņem aplokšņu algas? Cik procenti iedzīvotāju iedurtu dunci mugurā otram, ja no tā atlektu labums pašam (epiteti!)?
  Pats arī neesmu labāks, vairākus gadus saņēmu aplokšņu algu.
  Protams, valdība mums nav ideāla (nav arī tik slikti kā dažā labā Āfrikas valstī). Bet atbildība jāuzņemas mums visiem. Ja vēlēšanās un referendumos ir tik maza pilsoņu aktivitāte, ja pārējie paskatās bārdaina veča izkārtnes un aiziet nobalso par A.Š., tad kas ir vainīgs? Un nevajag tikai runāt par to, ka viņi visi vienādi un vēlēšanas tā pat neko nemaina.

  Man šķiet, ka vispirms būtu jāpilda pašiem pilsoņa pienākumi, tad jāprasa tas pats no pārējiem. Malači tie, kas tā arī dara, es centīšos viņiem līdzināties.

  Atbildēt
 29. Šmic

  Ļurbas !!!! Tie kuri parakstās zem šāda murga, uz Rumbulas priedēm. Tie nav vārda latvietis cienīgi un Latvijai tādi nav vajadzīgi.
  Vienīgais ko mākam, ir nīdēt, kā kādas grūtības tā rokas gar sāniem un meklē nākamo kakla kungu. Tas, kas tagat notiek valstī ir MŪSU vienaldzības un politiskā infantilisma sekas.

  Atbildēt
 30. Patriots

  (1) Par publisku aicinājumu likvidēt Latvijas Republikas valstisko
  neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu
  valsti vai likvidēt citādā veidā – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz
  trim gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

  (2) Par organizatorisku darbību, kas vērsta uz Latvijas Republikas
  valstiskās neatkarības likvidēšanu nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā
  veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā, – soda ar brīvības
  atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar naudas sodu līdz simt
  minimālajām mēnešalgām.

  Pie sienas balsotājus neatkarīgi vai ieraksta savu īsto vārdu vai svešu! Drošības policijai vajadzētu iejaukties!

  Atbildēt
 31. ivanZ

  O jā.

  ļoti interesētu atbilde – ja kāds no jums ieiet bodē un neierauga preci, kāda viņam patīk – jūs pērkat labāko no sūdīgākajām? Tad kādā sakarā man būtu jāiet balsot, ja 99,99% no pretendentiem manā skatījumā ir sūdīgi deputāti? Izvēlēties labāko no sliktākajiem??

  “golosuj ne golosuj, vse ravno poluchish h**”.

  Uzreiz atbildot uz jautājumiem “kādēļ pats neeju kandidēt” – esmu profi savā vietā. Un man nav nedz pieredzes, nedz izglītības, kāda ir vajadzīga politiķim, tādēļ daru savu darbu, un manuprāt, daru to labi.

  Atbildēt
 32. aazis

  heh stūlbie piegulētāji, kas parakstijās. šeit sāk saule mazāk spīdēt un zāle bālēt – uzreiz jātin makšķeres. mūsu domāšana vēljoprojām ir aprobežota(padomiska?) un mēs vēljoprojām prasam atbildību tikai no valsts vīriem, bet nekādu no sevis pret valsti. sūdi tagad ir tikai dēļ sagrābtajiem kredītiem un valsts to tikai varēja novērst. mēs te kaucam par kaut kādu 1.5 miljarda aizņēmumu ko valsts taisās ņemt, kā daži saka – “bez manas personīgas piekrišanas”, bet reāli tagad mums visiem pārējiem “bez mūsu piekrišanas” jau sen parāds ir vairākas reizes lielāks.

  Atbildēt
 33. Pow

  LR Krimināllikuma 82.pants. Aicinājums likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību.

  (1) Par publisku aicinājumu likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

  (2) Par organizatorisku darbību, kas vērsta uz Latvijas Republikas valstiskās neatkarības likvidēšanu nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

  Atbildēt
 34. Garāmgājējs

  Diemžēl, man šī petīcija nemaz nešķiet smieklīga, un ne jau tādēļ, ka man būtu problēmas ar humora izjūtu. Ja vairāki simti parakstu būtu savākti zem petīcijas, lai mūs okupē, piemēra, Krievijas Federācija vai Baltkrievija, komentāri taču šeit būtu pavisam savādāki, un lielākajai daļai izlasījušo šī ziņa nešķistu jautra. Bet, pēc būtības, atmetot subjektīvu tālāko scenāriju modelēšanu, vai ir kāda atšķirība, kurai tieši valstij LR pilsoņi lūdz(!) Latvijas Republiku okupēt? Manuprāt, no juridiskā viedokļa nav. Cilvēki, padomājiet, ar ko Jūs spēlējaties!

  Atbildēt
 35. Shadowbird

  Ir lietas par kurām īsti nevajadzētu smieties un jokoties.

  Nav gan. Ja nu vienīgi “nevajadzētu” definē “citiem, kas par tevi stiprāki, nepatiks – piekaus”.

  lai tauta zina savus varoņus, kas gatavi atteikties no pilsonības un aizlīst tur kur vieglāk un ērtāk, nevis iet un darīt.

  Cik ilgi tu būtu ar mieru saviem spēkiem būvēt māju, ja katru vakaru trīs pārkačāti urļiki ar kuvaldiem to jauktu nost? Sūdzēties vai prasīt palīdzību kādam nedrīksti, jo tad būsi gļēvulis un čīkstulis, kas pats neko nedara, bet tikai grib, lai visu viņam pasniedz uz paplātes. Arī būvēt citur nedrīskti, jo tad būsi nepatriots un mēģināsi aizlaisties, kur ērtāk.

  Neviens jau viņus te netur, atteikties no pilsonības var jebkurā brīdī un aidā uz savu Zviedriju.

  Iegūt pilsonību svešā valstī nebūt nav ne vieglāk, ne ērtāk, kā palikt uz vietas un mēģināt izvilkt, ar to, kā ir. Ar laiku var sanākt ienesīgāk, ja spēj iedzīvoties un uzsākt karjeru citā vidē, bet sveša valoda, sveši cilvēki, sveša kultūra un valsts, visas sociālās garantijas un darba vēsture no nulles… neko ērtu un vieglu nesaskatu. Bet pierast pie arvien sliktākiem un sliktākiem apstākļiem, aprejot katru, kurš to nedara — tur gan daudz darba un uzņēmības nevajag.

  Ja reiz mūsu vecāki spēja izdzīvot pēc pasaules kariem, pārdzīvot sarkano mēri, tad arī šo tā saucamo krīzi mēs izturēsim un bez tādiem gļēvuļiem tikai labāk būs.

  Ir atšķirība, vai tevi katru dienu sit kaimiņu urlas, vai paša vecāki.

  Atbildēt
 36. g


  Cik ilgi tu būtu ar mieru saviem spēkiem būvēt māju, ja katru vakaru trīs pārkačāti urļiki ar kuvaldiem to jauktu nost? Sūdzēties vai prasīt palīdzību kādam nedrīksti, jo tad būsi gļēvulis un čīkstulis, kas pats neko nedara, bet tikai grib, lai visu viņam pasniedz uz paplātes. Arī būvēt citur nedrīskti, jo tad būsi nepatriots un mēģināsi aizlaisties, kur ērtāk.”

  Kurš tev jauc māju??

  tā petīcija atgādina m**kas, kuras arī gatavs atdoties turīgākajam pretnācējam. Katram protams sava vērtību skala

  Atbildēt
 37. BigUgga

  Tos likuma pantus var neminēt, jo tad arī par iestāšanos Eiropas Savienībā rīkotājiem būtu jāsēž. Paskatieties apkārt – kur tad ir tā Latvija? Vai tie resnie mūļi, ka atklāti ņirgājas par tautu, piemēram, pat tik vienkārši, ka šādu problēmu laikā informācija ir jāslēpj un atklāti jāmelo? Gribu redzēt, kā tie mūļi noturēs latu pret SVF? SVF paziņos, ka vajag devalvēt, tad Dievmanis ar skarbu seju stāstīs oi oi, tādas ir tās prasības, mēs jau vairs neko nevaram, tieši tāpat kā ar 21% PVN… Skaidrāks par gaišu dienu, ka SVF tikai to vien vajag, kā ievilkt valstis vēl lielākos parādos, padarīt to atkarīgu, skat, piemēram, kas notiek Islandē.

  Kur tad ir tā Latvija? Vai valdībā? NĒ! Tad kāda šķirba, kur atrodas mūsu valdība un kāpēc nevar izvēlēties labāku (kaut arī šķietami?)? Tā pati Zviedrija jau sen te ir ar savām koorporācijām un attiecīgi ar stabilu ietekmi valdībā.

  Kur tad ir tā Latvija? Tās robežas jau ir izplūdušas un, pasaules straujās globalizācijas ietekmē, izplūdīs vēl vairāk. Un ja Eirofīrmaņi un Eirodirektīvas to atļaus, tad varbūt arī paliks kā ieraksts vēstures lappusēs, ka reiz bija tāda un tāda valstiņa, ar tādu un tādu kultūriņu (tas attiecas uz visām valstīm, uz citām vairāk, citām mazāk).

  Nākotnē gaidāmi interesanti, taču drūmi, notikumi.

  Atbildēt
 38. Shadowbird

  Kurš tev jauc māju??
  Valdība. Māja ir metafora valstij. Katrams savs pacietības mērs, cik ilgi var izturēt darīt un darīt, un noskatīties, kā neprasmīgi un/vai nelietīgi cilvēki pie varas visu, ko tev ar likumu noņem, sadala sev vai iztērē nevajadzīgās lietās un pēc tam vēl paceļ nodokļus, jo valstij nauda aptrūkusies (joprojām gaidu paziņojumu par ministru un deputātu algu samazināšanu un koncertzāles būvniecības atcelšanu taupības nolūkos… kur ir?). Bet, kad mērs pilns un sāk sūdzēties vai pārceļ biznesu kaut kur, kur valsts saviem uzņēmējiem un vienkāršajiem strādniekiem palīdz, nevis tikai noslauc, tad skauģi sāk brēkt par valsts nodevību, patriotisma trūkumu, gļēvumu un maucību.

  tā petīcija atgādina m**kas, kuras arī gatavs atdoties turīgākajam pretnācējam.
  Pēc šitās definīcijas ikviens, kurš pats no savas izvēles jebkad ir mainījis darbu (vai arī apsvēris vairākus variantus, darbu meklējot), arī sanāk mauka — nekādas lojalitātes, iet tur, kur labāk maksā un patīkamāk strādāt. Tā kā tev taisnība, mūsu vērtību skalas nudien atšķiras.

  Atbildēt
 39. japets

  Shadowbird, tādēļ jau tā ir vērtību skala, ka viens liek darbu, valsi un maucību blakus vai vienu otram virsū, cits to sarindo ar lieliem attālumiem starp katru no tiem. 🙂

  Atbildēt
 40. realists

  tik pust un zheloties, ka tas slikti un tas slikti, preces dargas un naudas maz. dzert mazak vajag nedelas nogales un pa klubiem staigat, tad bus nauda un sudzibu nebus. iedomajoties sevi zem SWE paveras haotiskaka. Musu mila Rīga kluvusi par Rigu ar mazo i, 18. novembra vieta sakam svinet pilnigi svesas kulturas nacionalos svetkus, paarzviedrojumies, jo lv ka neka kluvusi par 2. valodu, jo ka savadak varesim kontakteties ar tiem tur gudrajiem, brivibas piemineklis kluvis tik par vesturisku kulturas objektu, kurs nu tikai atgadina par tadu bijuso LV, sodus par musu iecienito atruma parsniegsanu maksajam daudzreiz lielakus un nu varam brivi klainojosus sunus saut cik gribam(to paredz likums visas skandinavijas valstis).

  Tas viss tapat nav reali, jo domaju, ka puslatvijai japarakstas, nu karo4 NAHUJ VAIG KKO TADU VEIDOT VISPAR.

  Atbildēt
 41. sinchukii

  Es tev pilnīgi piekrītu… tie kuri parakstīs šo petīciju vai arī to jau ir izdarījuši ir un būs pilnīgi GĻĒVUĻI.
  Jo pēc sliktiem laikiem taču vienmēr nāk labi laiki….

  Atbildēt
 42. K2

  Pievienojos tiem, kam šis joks nešķiet smieklīgs. Jūtams, no kurienes tam kājas aug. Palasiet krievu delfus un ievērojiet mazo, bet būtisko niansi latviešu un angļu tekstos. Angļu tekstā nav nekas par valdību, tikai par to ka Latvijas pastāvēšana ir kaut kāds pārpratums. Esat ko tādu jau dzirdējuši citur?

  Atbildēt
 43. Walērijs..

  ej cienītie Latwieši..!!! tie kas te sūta uz Īriju šitos kas padodas Zwierdijai.. kā jums liekas kam Latwija tagad pieder..!? LAtwietim bāleliņam.!? mudaki.. sen jau Latwija ir Kriewijas wasaļwalsts un Andris mūsu galwenais wasalis apsaimnieko wisu Tawu tēwuzemi mudak Latwieti.. nezinu gan wai Zwiedrijas waldība Latwijā būs labāka, jo latwietis ir dzimis lai tiktu drāzts.. = “kur auni tur cirpēji”.. wariet sūtīt te wisus uz Īriju sēnes lasīt.. es piemēram domāju doties uz Miami pludmalē gulēt.. 🙂 un Jūs te paliksiet ar sāpošu dupis.. un tas tikai tapēc, ka ļaujat sewi dupsēt.. bet nu pēdējo gadu saeimas deputāti domāju 90 % no wiņiem ir likwidējami.. waldības wisas ir pakālā.. bet nu tas kamēr Andris raustīs striķīšu kremļa uzdewumā nemainīsies.. domāju, ka Latwiju waig iekarot, waig apwērsumu wai ko tādu.. katrā ziņā šobrīdējā waldība naw LAtwieša tautas kalps..

  Atbildēt
 44. Ernests

  Stulbākais ko esmu lasījis, kkādi 12 gadnieku bariņi savākušies un KLIEDZ JĀ BŪS LABĀK tik kad jūs vecāki par kapeikām strādās tad tikai jūs sapratīsiet

  Atbildēt
 45. lory

  Galiigs murgs, zheel, ka pashu latvieshi ir uz ko taadu speejiigi! ar kopiigiem speekiem varam kko panaakt, nevis nododot savu valsti un pie tam tik STULBI!

  Atbildēt
 46. kookins

  idioti. latvietim ir viena problēma – kā parādās grūtības, bēg ta uz austrumiem, ta uz rietumiem, vai piesauc svešus kungus valdīšanā. sabiedrībā ir tāda cilvēku kategorija, kuri cieš no visādiem mazvērtības kompleksiem un nevar atrisināt savas dažāda smaguma pakāpes personiskas problēmas.. tādi nu esam…

  Atbildēt
 47. ta

  esiet gudri runat par glievulibu, jums nav jabaro bernus. pusi latvijas jau sez bez darba. man, jaunai maminjai nav kur stradat, un ari bernu bernudarza nepieniem, rinda lidz 2,5 gadiem. pasakiet “gudrie” cilveki, ka lai izdzivot man ar bernu saja s..du valstij?

  Atbildēt
 48. Patriot

  ak..cilveki par ko jus domajat?
  varbut Zviedrijas Valsts ir labaaka par Latviju si briza stavokli un nezinam kur tas latviju var novest, bet ja mus parnems vienalga kura valsts. tas nebutu nekas labs..mums butu jalieto vinju valoda..jamaiana likumi..nedrikstetu atcereties latviju kur mes lietotu latviesu valodu? ta nebutu vairs! ja mus okupetu tada valsts ka Zviedrija mes nekad netiktu vala jo si okupacija butu paklaviga..bet kam tas viss..viss ko latvija so 18 gadu laika ( ja nekludos) pec brivibas atgusanas esam ieguvusi butu zudis..musu sports par to man visvairak zel nebutu..mums butu jaskatas ka spele zviedri bet kur tad musu hokejs,,,ak nee…kaut hokeja del mes nedrikstam laut okupeties..bet nu ja mus okupes zviedrija vienmer bus kaads kas centisies atgut briviibu un zivedriem es to neiesaku darit jo viniem pasiem sie brivibas cinitaji radis milzigas problemas

  to Swedish..
  You can’t occupy Latvia, just because true Latvian patriots..and if some country ever occupy Latvia..They feel very bad because true Latvian PATRIOTS will fight for our country!!!

  Patriot

  Atbildēt
 49. Atbalss: Patriots = idiots « Shadowbird’s place

 50. werner

  Ne tikai parakstīšos, bet arī referendumā,ja tāds notiks, nobalsošu par! Vienkārši elegants risinājums-man nekur nevajadzēs braukt,būšu ar visiem saviem 17ha un visiem saviem skaistajiem zirgiem cilvēkam draudzīgas valsts pavalstnieks.Pretējā gadījumā būs jābrauc-zirgu transports maksās naudu un visa tā pakošanās, un visu jau līdzi tāpat nepaņemsi… Un šī ir skaista zeme,atstāt arī būs žēl,diemžēl ar nelietīgiem valdoņiem apveltīta valsts.Kuri to vien dara kā visu šeit noplicina un rada vienkāršajam cilvēkam dzīvei nepiemērotus apstākļus un bezperespektīvu nākotnē.Kopš šī valsts pastāv,20 gados kas viss nav iznīcināts- lauksaimniecība,zvejniecība, mežs nocirsts,ražots netiek nekas.Cik bija valsts un iedzīvotāju parāds,kad pirms 20 gadiem pie varas nāca tautas tribūni-klaigātāji un vienkārši noziedznieki? Un cik tas ir šodien?
  Attīstība ir negatīva visās jomās,izņemot spēļu biznesu,prostitūciju,naktsklubus un patēriņa kredītu izsniegšanu.Ak,jā vēl jau mums ir arī dārgi un kaujasspējīgi bruņotie spēki, pat ģenerāļi esot…. Un nesamērīgs valsts ierēdņu pūlis, kas ražo tikai sasmērētus papīrus.
  Šī valdība ir tautai naidīga – šeits katrs pirkums tiek aplikts ar 18% pvn ,Vācijā,kas ir ievērojami turīgāka valsts un cilvēkiem ir vairāk naudas, PVN pārtikai sastāda 7.5%,Šveicē vēl mazāk. Tai pašā Vācijā ģimene sastāvoša no 2 pieaugušajiem un 2 bērniem, nopelnot mēnesī 2000EUR, netiek ar ienākumu nodokli aplikta vispār!!! Un vēl par katru bērnu saņem 162EUR mēnesī bērnu naudu(kindergeld). Pie tam tur pārtika ir lētāka nekā šeit un pat benzīns maksā gandrīz to pašu ko šeit.
  Anglija, lai stimulētu savu ekonomiku samazināja PVN no 17.5% uz 15% Mūsējie tautas priekšstāvji un labdari paaugstina uz VISU!!! uz 21%. Skaisti.Pareizi jau ir- ekonomikas ko stimulēt jau te nav un parazītiem naudu vajag- algas sev jāmaksā un visādas citas aktivitātes jāfinansē… Tai pašā laikā ienākumu nodoklis mūsu paradīzē ir lineārs- tas nozīmē, ka jebkurš maksā 25%, gan no 200 latiņiem gan arī no 20 mijoniem.Tā nav nevienā civilizētā valstī!Visur nodokļi ir progresīvie- vairāk pelni- lielāku % maksā.Izdariet secinājumu paši,kā intereses valdošie aizstāv.Un tad pajautājiet sev kāpēc!
  Tā noziedznieku banda tos,kas paliks te novedīs līdz apstākļiem kādi šodien valda Zimbabvē!
  Latvijā ir ekonomikas ministrs,bet nav ekonomikas, ir labklājības ministrs,bet nav labklājības.
  Heijā,patrioti! Kur Jūs bijāt tad, kad rīkoja referendumu par iestāšanos Eiropas Savienībā? Kāpēc neviens netika iesēdināts par pievienošanos šai valstij-Eirolandijai. Satversme bija tā pati arī toreiz.Neredzu iemeslu kāpēc, lai nevarētu rīkot referendumu par pievienošanos Zviedrijai.Vēl jo vairāk, ka te jau tik daudz kas pieder Zviedru korporācijām un bankām.
  Vienīgi tauta nebauda tās tiesības un sociālo aizsardzību, ko bauda Zviedrijas pilsoņi, mūsējās ir līdzīgākas tām, kas ir Zimbabvē.
  Un,ja nu Jūs te visi galīgi alerģiski reaģējat uz debeszilu karogu ar dzeltenu krustu(man patīk-gaumīgs krāsu salikums) un iespēju,ka Zviedrija mūs okupē,tad man ir labāks priekšlikums-lūgsim,lai Eiropas savienība mūs atbrīvo no vietējās,tautai naidīgās valdības un pārvalda šo Eiropas Savienības provinci tieši no Briseles.Sliktāk jau nebūs,tāpat jau pildām visas Eiropas direktīvas un no Eirosubsidijām dzīvojam.Vismaz nebūs jāuztur tā neliešu-parazītu banda. Un iestājušies jau tāpat esam Eiropijā,acīmredzot satversme pieļāva,tā kā nekāds krimināls šāds lūgums nav.
  Kāds savāc tos parakstus referendumam,lai viss iznāk likumīgi- mans paraksts un balss garantēta!Es pazīstu daudzus, kas domā tāpat. Un jādara tas ir fiksi,citādi tie salašņas sadomās vēl kādu semītu banku glābt par aizņemtu naudu no kuras procenti būs jāmaksā raudot vēl visiem mazbērniem un mazmazbērniem, tos,kas vēl nav dzimuši, ieskaitot, vai arī kādu superbiblioteku un sev villas uzbūvēt,vai vēl labāk kādu F18 vai līdzīgu gaisa kuģi iegādāt.Amerikā var dabūt!Vinji smukas un dārgas ražo…

  Atbildēt
 51. Atbalss: Konkurss par jauno Latvijas karogu | Pods.lv

 52. S. M.

  Varbūt es kļūdos, bet vai tad patriotisms nav mīlestība pret valsti kā vienotu teritoriālu un nacionālu kopumu? Līdz ar autonomijas tiesībām vai tad tas izzustu? Tas ir, mainoties valdībai patriotisms kaut kā mainītos? Domāju, ka nē. Līdz ar to gribēju pateikt, ka nevajadzētu piejaukt patriotismā pastāvošajām vērtībām (tauta un zeme) klāt arī tādu lietu kā valdība.

  Atbildēt
 53. werner

  OK. Lai būtu patriotisms S.M .traktējumā.Bet kāpēc pret valsti(tātad ar valdību,kura mūsu nelaimīgajā gadījumā ir nācijai naidīga). Vai tas nav kaut kāds mazohisma paveids- mīlēt to, kas man dara pāri un mani vēlas iznīcināt?
  Es traktētu: patriotisms=mīlastība pret zemi, kurā es jūtos labi un tautu,kuru uztveru kā savējo.
  Vēsturiski nācijas veidojās, lai aizsargātu savējos. Tās tālāk attīstījās par valsti,kura aizsargāja savu nāciju vēl efektīvāk. No šādas perespektīvas paskatīsimies uz mūsu valsti ar viņas valdošajiem!
  Kuram šeit ir sajūta, ka šī valsts un viņas valdība kādu no mums aizsargā?

  Atbildēt
 54. Atbalss: Cilvēki grib pārdot Latviju Abramovičam | Pods.lv

 55. Arnis

  SUPER, es balsoju ar visiem 100% par Zviedru valdību Latvijā!
  Zog jau visās valdībās, bet mūsējo nekaunībai nav robežu!!!

  Atbildēt
 56. ES

  Fuzzy tev tiesham liekas ka Latvija ir briva valsts ? Te nekas vairs nekas nau palicis no brivibas ne no valsts sen viss ir iztirgots !!

  Atbildēt
 57. Latvieti, kur Tava pašcieņa?

  Vai mūsu vecvecāki cīnījās un lēja asinis par šo zemi tādēļ, lai kaut kādi nenovīdīgi un slinki gļēvuļi to pēc tam pārdotu vai atdotu un kādai Zviedrijai? Vai Dānijai, vai Krievijai? Un tas viss tikai tādēļ, lai gūtu īslaicīgu labumu, kā nauda, vara… un līdzi nāktu negods tautas priekšā mūžīgi mūžos? Jūs nabaga cilvēciņi, jūs nesaprotat, kas jums ir dots…
  Cik varat sūdzēties par to, ka slikta valdība? Lūdzu, izglītojieties paši, izskolojat savus bērnus un izveidojat savu valdību! Izstrādājat likumus, kas neļauj valstsvīriem apzagt tautu, dod tiem pienākumu KALPOT tautai, ar sirdi un dvēseli. Valstsvīriem nevajadzētu dot tiesības uz neko vairāk par to, kas viņam nepieciešams, lai godam strādātu. Priekš kam viņiem lieki kārdinājumi? Atdalīsim biznesu no valsts vadīšanas. Lai tie, kuriem vajag biznesu, nodarbojas ar biznesu, tie kuri grib kalpot tautai, lai kalpo tautai. Un bonusi nāks no mīlošās tautas. Punkts.

  Atbildēt
 58. marko

  ura!lai nak baltais jatnieks Karlis 12 no Poltavas kaujas un sakas labiezviedru laiki Latvija!tad es varesu braugt uz Tobago un pirkt vergus tabakas plantacijam.tad tautietis trimdinieks dzers biskimazak un tudalins -tagadins vares nopirkt adas kovboja zabacinus..uh!yees!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *