Konkurss par jauno Latvijas karogu

Joks ar petīciju par Latvijas pievienošanu Zviedrijai ir ievilcies un tautieši turpina izklaidēties, lai gan Drošības policija ir uzsākusi šīs petīcijas veidotāju meklēšanu.

Šodien atļāvos atvērt savu RSS lasītāju un pamanīju fotožabu par tēmu – jaunais Latvijas karogs. Iedomājies, pirmdienas rīts, ofisā viss ir kluss, tik peles klikšķi un klaviatūras klaboņa dzirdama, es skatos šo fotožabu un man smaids paliek arvien platāks un platāks, līdz nonācu pie šīs versijas un uzsprāgu. 🙂

Nevajag uztvert tik nopietni šīs lietas. Pasmaidiet taču. Pēc gada varēsim stāstīt anekdotes ne tikai par to, ka mūsu valstī bija aizliegtas vārdu kombinācijas “stabils lats”, “lata devalvācija”, “krīze”, “Latvijas okupācija” u.c. Tajā pašā laikā valstsvīri drīkst teikt “nothing special” un viņiem par to nekas nav, lai gan pēc tam sasauc ārkārtas sēdes, kas tiek translētas visu dienu, kuras laikā pa fikso mēģina pieņemt nozīmīgus lēmumus. Tas taču ir jautri.

13 thoughts on “Konkurss par jauno Latvijas karogu

 1. vimba_zlobnaja

  Nu man tas čalis ir nedaudz attālināti pazīstams. Šobrīd mācās ārzemēs (meibī tur tā problēma ka nevar atrast :D:D:D). Jau sniedzis n-tās intervijas ārzemju laikrakstiem, tāpēc …. DP vajadzētu biku mierīgāk šoreiz šo lietu risināt.

  Atbildēt
 2. Papuass

  Vistrulākais man liekas, ka no visa šitā vēl ziņas taisa. Vakar arī LZK bija sižets, par to, ka kāds uztaisījis flash spēlīti, kurā var Bušam iemest ar kurpi. Protams, portāli neatpaliek: http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kriminalzinas/2008/12/07/glebs-izklaidejas-bara/

  Atbildēt
 3. Jonis

  es joka pēc ar ievilku krustu tajā petīcijā.
  Par to traģismu tas tiesa, “vot i dožili”, tālāk jau daudz nav kur iet. Personiigi es esmu sapratis ka šie pie varas esošie ļautiņi strādāt nemāk, un, ja 18. gadu laikā nav spējuši savas ambīcijas novaldīt un sākt normāli strādāt tad “nafig”, ja nebūšu pametis šo geogrāfisko lokāciju tad nākošajās vēlēsanās mana balss pieder kādai no jaunajām mazajām partijām, pie kājas par kuru, bet šie lai iet … atpūtā.

  Atbildēt
 4. Reinis

  Kāda Drošības policija, tā ir Svētuma policija. Joki par valsti aizskar nacionālistus, jo tā ir viņu dievinātais elks. Ja palasa komentārus, kas bija no sākuma par to petīciju, tie visi vairāk vai mazāk sekoja formai “šitā jokoties nedrīkst”. Viens otrs pat aicināja rīkot linča tiesu, jokošanās aizsegā, protams. To ir grūti redzēt citādi kā tā paša impulsa izpausmi, kas mazliet citā laikmetā lika dedzināt cilvēkus ciema laukumā uz sārta. Tas vienkārši parāda, cik daudz tumšu ļautiņu ir visapkārt. Es arī nedomāju, ka ir liela jēga viņus aicināt atgriezties pie veselā saprāta, jo patriotisma jūtas nav racionālas. Tagad var tikai uzņemt laiku līdz uzradīsies vēl kāds, kas atkārtos, ka tā petīcija “šāva pār strīpu”. Viņu vienkārši ir palicis mazāk, jo tās jau ir vecas ziņas, bet tie cilvēki diezin vai ir pa šo laiku mainījuši savu kopējo nostāju.

  Atbildēt
 5. Normunds

  Latvieši ir jocīgi. Lai vai ko pēdējā laikā nebūtu izdarījusi amurika vai krievija, imo neviens krievs vai amerikānis neko tādu neatļautos. Gluži otrādi – neraugoties uz to ānusu kur pašlaik gan ekonomiski gan ideoloģiski atrodas krievija, pilna rīga ir auto kam uz priekšējā paneļa dižojas divgalvainais ērglis. Atliek tikai izteikt savu izbrīnu par savu tautiešu prāta spējām, tā vietā lai sakārtotu savas smadzenes un izdomātu ko darīt nākamā gada laikā mēs nodarbojamies ar kaut kādu kujņu un es nemaz nešaubos, ka drīz vien atkal daļu no LV biznesa pārpirks ja ne Ivana Briesmīgā pēcteči, tad Ābrama pēcnācēji jau nu toč. Jo laiks tam ir ārkārtīgi izdevīgs. Un tad mēs atkal varēsim brēkt, ka Latvija ir pārdota, viss ir slikti un audzēt nākamo spirāles vijumu.

  Atbildēt
 6. Atbalss: Cilvēki grib pārdot Latviju Abramovičam | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *