Cik maksā Herman Miller krēsli Aeron?

Aizsākot disuksiju par Herman Miller krēsliem Aeron, es biju gatavojies tam, ka šie krēsli izrādīsies gana labi, ērti un arī dārgi. Smashing Magazine bloga ierakstā bija minēta summa $674 dolāri. Pēc analoģijas ar citām reizēm es aptuveni sarēķināju, ka Latvijā šāds krēsls maksā to pašu ciparu, bet tikai latos. Vismaz parasti tā ir.

Tāpēc nolēmu painteresēties cik šāds krēsls maksās Latvijā no oficiālā Herman Miller izplatītāja Coppa.

Aha, sagribēja cūka apelsīnus! Nu un kā tev šķiet, cik tāds krēsls pie mums maksā? 😉

Lai būtu jautrāks Jaunais gads, iedošu cenas šiem burvīgajiem Aeron krēsliem. Te ir vairākas komplektācijas, sākot ar krutāko un beigās ar “lētā” gala komplektāciju. Cenas dotas latos.

Nosaukums Skaits Cena PVN Cena ar PVN
AU123HWCPJCDC7B AERON C krēsls 1 1077,88 194,02 1271,90
AU123HWBAJG1C7B AERON B krēsls 1 932,08 167,77 1099,85
AU123PWBAJG1C7BK
AERON B krēsls
1 816,18 146,91 963,0

Zemāk ir redzams arī pilnais apraksts, lai saprastu par ko tāds cipars.

Iepriekšējā raksta komentāros Raimonds jau norādīja, ka viņš šādu krēslu pasūtīja ārzemēs un beigās tas prieks ar visu muitošanu izmaksāja Ls 620.

Areon pasūtīju no http://www.hightechseating.com – tur atradu ar vislielāko discountu. Vienīgi to discountu pēc tam nākas samaksāt par piegādi 🙂 Un izskatās, ka es viņiem biju pirmais eiropietis, kas pasūta, jo ilgi validēja manu identitāti. Bet rezultātā dabūju par ar kārtu Ls 620, ieskaitot arī muitošanu, kas ir stipri lētāk nekā to pirkt Coppā, kur cena būtu ap Ls 1000.

Tagad ir ar ko salīdzināt un par ko padomāt.

11 thoughts on “Cik maksā Herman Miller krēsli Aeron?

 1. mjaa

  nu bet vecīt dīleri tā ir cita lieta, viņiem arī jāēd. Es pats kādreiz tirgoju importa biroja mēbeles.

  Coppai un citiem dīleriem būs ~ 80-100% uzcenojums ražotāja cenai, jo no tā ir jābaro darbinieki, direktori, reklāma, serviss, šipings utt. Šo peļņas maržu samazina tikai pie lieliem pasūtījumiem ar ko būtībā biroja mēbeļu tirgotāji parasti nodarbojas. Nopietnam pasūtījumam ~ no 30 000 LVL var cerēt uz kādu 20-30% atlaidi šitiem cipariem kas tev ir.

  Pie tam, komplektācija izšķir visu, interesanti kāds bija Raimondam.

  Atbildēt
 2. zb

  šitie te latvijas biznesmeņi, laiks vai nu strādāt kā pieklājas ar max 10% uzcenojumu, vai bankrotēt. gan jau krīze parādīs kā jāstrādā. es jau šobrīd esmu priecīgs par dažos apavu veikalos 75% atlaidi. netaisos par apaviem maksāt vairāk par 20Ls, līdz šim apavus un apģērbu pirku vācijā, vēl kādus pāris mēnešus un varēs beidzot iepirkties rīgas veikalos. 🙂

  šī krīze nāk tikai par labu mums visiem, tāpēc šobrīd neko nevajag pirkt, rīt būs lētāk un pārdevēji būs laipnāki!

  Atbildēt
 3. Raimonds

  Tiem, kas šausminās par to, ka labi krēsli maksā vairāk par Ls 650 :

  Pēc atsauksmēm labi krēsli (tādi kā Aeron) kalpo vismaz 10 gadus (skat. http://www.codinghorror.com/blog/archives/001146.html). Ja sadala 650 uz 10 gadiem, tad tas ir 65 lati gadā. Nu varētu protams pieskaitīt arī, piemēram, 10% interesi gadā un tad sanāktu vidēji apmēram 100 lati gadā. Tas būtu ap 8 Ls mēnesī un ja rēķinam, ka tiks sēdēts kādas 20 dienas mēnesī, tad sanāk ap 40 santīmi dienā.

  Vai tad tiešām mums ir žēl iztērēt 40 santīmus par to, lai mūsu dibens justos labi daudzu stundu ilgumā?

  Aptuveni parēķināju, ka ja pirktu 100 latu krēslu, kas iztur 3 gadus, tad tas sanāktu ap 15 santīmiem dienā. Es labāk tomēr piemaksāju 25 santīmus un sēžu Areon krēslā 🙂

  Atbildēt
 4. Girts Niedra

  Ar visām ekstrām C lieluma NL tādu varētu dabūt par apmēram 830 LVL (bez PVN) – pārrēķināts aptuveni, Eur 1.187,16. Ar PVN tātad ~1000Ls. Plus piegādes.
  Tā, ka bāliņi ir kā parasti uzmetuši pa virsu starpību – cik tur EUR, tik LV LVL 🙂

  http://www.mymiller.nl/configurator/index.cgi?rm=cart_edit&MODEL=aeron&ordlId=&PartNumber=AU121.P.W.B.N2.G1.BB.BK.3D01.:0&MI=

  Atbildēt
 5. ZBH

  Raimonds : bl@@, man 30Ls kreesls, pirkts Igaunijaa, perfekt kalpo vairaak kaa 10 gads.
  jopcik roziit, da shitie ar cen sit push Recaro.

  Atbildēt
 6. normunds

  $api$tie$ kādas cenas, tak pilns jebajs ar aeroniem par ~350£.

  Un jaunu steelcase leap tepat Rīgā bez lielas runāšanas vasarā piedāvāja par ~700 eirām. Lietots [Eiropā ļoti reti pieejams] ir atronams par max 100Ls.

  Bet es ieteiktu aiziet un personiski aprunāties, iespējams viņi daudz nežmiegsies un piedāvās atlaidi. Pie viena pasēdēsi un ietestēsi.

  Atbildēt
 7. Normunds

  Nu driz 200-300% varkaam ir jabeidzas

  interesanti, vai tu spēj parādīt to nozari, kurā vienā posmā ir 200-300% varka? Nevis kaut kāds klucis -> galaprodukts, bet piem. distributors -> pārdevējs. Tas ir no vienas puses. No otras puses biznesā ir jābūt normālai varkai, bez tās nevar nekas pastāvēt. Paies gads un paskatīsimies kas krīzes apstākļus izvilks labāk – tas kurš pelnīja 50% vai tas kurš pelnīja 10%. Manuprāt pirmajam būs vieglāk, jo viņam būs nelieli tauciņi iekrāti un no 50% uz 10% nomest var vienmēr, bet ja tu esi tirgojis savu staffu lai pietiek naudas paēšanai, tu vairs neko nenometīsi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *