Copy.com maijā pārtrauks piedāvāt diska vietu

Saņēmu e-pastu no kārtējā stārtapa, kas ver ciet savu bodīti.

Copy.com

Šoreiz tas ir Copy.com.

We are announcing today that the Copy and CudaDrive services will be discontinued on May 1, 2016.

Copy and CudaDrive have provided easy-to-use cloud file services and sharing functionality to millions of users the past 4+ years. However, as our business focus has shifted, we had to make the difficult decision to discontinue the Copy and CudaDrive services and allocate those resources elsewhere. For more information on this decision, please view the blog post from Rod Mathews, our GM of Storage.

Nosaukums labs un esot darbojies jau 4+ gadus. Es par viņiem uzzināju tikai pirms gada no Vaarda komentāra pie raksta par karstajiem grieķu puišiem, kas kurināja investoru naudu ar BigStash. Grieķi nokurināja naudu ātrāk nekā es biju domājis.

Palasīju rakstu par to kāpēc viņi ver ciet šo servisu un nonācu pie sekojoša slēdziena.

While this is a big change, the path forward is an exciting one, as the CudaDrive engineering team will be joining forces with the Barracuda Backup team to accelerate the key initiatives for that product line. There is a huge amount of opportunity in Backup, Data Protection and Business Continuity features in the cloud, and adding the talented people from the CudaDrive team will allow us to more quickly and efficiently deploy new features and satisfy market and customer demands. The combined teams are a very impressive group, and we will be able to deliver much more to our backup customers and partners going forward.

Grieķi parādīja, ka pusgada laikā var nokurināt investoru naudu ar 5TB diska vietas piedāvājumu. Copy vīri ar pieticīgāku apjomu šo pasākumu izvilka uz 4 gadiem, bet rezultāts ir līdzīgs. Principā visi šie servisi agri vai vēlu pārtrauc savu darbību, jo tie haļavščiku miljoni, kas izmanto šos servisus, naudu nemaksā, bet investoru kabatas nav bezizmēra un par to visu kādam ir jāmaksā. Un kāpēc, lai kāds maksātu, ja ir pilns ar servisiem, kas piedāvā savus pakalpojumus bez maksas.

To sauc par tirgus sakārtošanos, kad agri vai vēlu visi beidz grūstīties, izklīst un iestājas klusums. Ballīte ir beigusies un paliek tikai tie, kas piedāvā tādus pakalpojumus par kuriem kāds ir gatavs maksāt. Ja tev naudas nav, tad lieto bezmaksas sieru no Google Photos. Kārtībai jābūt.

 

3 thoughts on “Copy.com maijā pārtrauks piedāvāt diska vietu

    1. coolynx Raksta autors

      Nu, es tik pierakstu, kad kurš serviss beidzās. Jaunos servisos neesmu sareģistrējies, tad nu nav arī, ko rakstīt.

      Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *