5 terabaiti no BigStash

Izlasīju, ka puiši un meitenes no BigStash izklaidējas. Dabūjuši kārtējo investoru naudu €300 000 apmērā un piedāvā visiem, kam nav slinkums 5 terabaitus diska vietas bez maksas uz gadu. Pēc tam, protams, būs jāmaksā. Par šiem 5TB būs jāatpogā $500/gadā.

BigStash cenas

Ja paliek pie bezmaksas plāna, tad tiek solīti 10GB diska vietas. Gribētos teikt, ka tas ir klasisks piedāvājums.

Nezinu kāpēc, bet man pirmais, kas iešāvās prātā bija, ka viņi pēc gada aizvērsies. Nu, vai pēc diviem, ja finansējums pietiks.

Kad apskatījos, ka komanda ir no Grieķijas, tad vēl viena mana iekšējā pārliecība ielika plusiņu par labu pirmajai priekšnojautai, ka projekts nav ilgdzīvotājs.

Otrā doma bija, ka es joprojām esmu aizspriedumains un secinājumus izdaru pēc šabloniem. 😀

Man Dropboxā šogad beigsies “haļavnie” 20GB, kas, protams, jau ir aizsisti pilni. Tagad vēl uz gadu varēšu pagarināt priekus, jo BigStash piedāvā piemontēt Dropboxu, lai no tā pa taisno pārceltu datus pie viņiem.

Ja nopietni, tad es vēl nezinu vai to patiesībā darīšu. Bet nu piereģistrējos. Pēc gada redzēsim, kas būs. 🙂

3 thoughts on “5 terabaiti no BigStash

 1. Jānis

  Ja nošēro failu ar kādu, tad protams jauna reģistrācija. Ātri salasīs lietotājus, bet ne ilgam laikam tiešām liekas.

  Atbildēt
 2. Vaards

  Dīvaini, bet Dropboks man neiedzīvojās. Iedzīvojās veseli trīs citi:
  1. Vislabāk iedzīvojies ir Copy.com, kur caur referenci dod 20gb jebkuram, tur iemetu visādus bilžu folderu un tālāk spamoju forumos tās bildes caur [img] un tmalīdzīgi. Testam viens publisks folderis: https://copy.com/hIkvmD7d1H3c Visādi citādi darbojas tāpat kā Dropboks.

  2. Vēl pa bišķim lietoju Microsofta Skydrive (tagad pazīstmau kā OneDrive). Galvenā priekšorcība – visi ekseļi un wordi pieejami onlainā, kā arī var šos dokumentus turpat piekoriģēt ar planšeti un tamlīdzīgi. Vēl interesanta pieeja, ka var piekļūt saviem kompjiem, kuriem ieinstalēts OneDrive klients. Par cik zinu, ka man mājās lielais PC ieslēgts, vienreiz baigi noderēja tieši sāds piekļuves veids pie PC pieštepselētajam USB diskam.

  3. Google drive paskaidrojumus neprasa. Tas kaut kā pats nedaudz dzīvo, par cik lietoju Gmail.

  Vēl īsti nav iedzīvjušies šādi – Asus cloud kaut kāds tur, ar 50 gb, ko deva līdzi ultrabukam Ux31a. Amazon clouds, kur 5gb dod tāpat, bet par 99usd/gadā bezgalīgam bilžu daudzumam un vēl šādiem tādiem labumiem. Testam tur uzmetu 100gb bildes (pāris folderus ar RAW failiem), ar telekoma optiku pārkopējās aptuveni stundas laikā – padomāju, ka varētu arī maksāt Amazonam tos 99 usd un pārkopēt visu, visu savu digitālo arhīvu pie viņiem. Bet vēl neesmu nobriedis.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *