Kad Mango paies garām Kasjauns?

Šodien kaut kā radās vēlme apskatīties, kas notiek dzelteno portālu frontē.

Vipi jau kuro gadu ietur stabilu pozīciju un izskatās, ka nekādas būtiskas izmaiņas nav gaidāmas.

Kasjauns savu uzvaras gājienu pabeidza 3 mēnešus pēc tam, kad beidzās nauda, izdoma, tika nosmelta visa aktīvā Draugu auditorija vai arī notika kaut kas triviālāks, piemēram, tehniska rakstu problēmas, vai arī vēl kaut kāds cits iemesls.

Patīkami pārsteidza Mango, kas savu uzvaras gājienu uzsāka mēnesi pēc tam, kad parādījās Kasjauns. Laikam toreiz Delfi saprata, ka ar Mango būs ziepes un akcionāri viņus izdrāzīs, ja vēl otro gadu pēc kārtas trafiks turpinās mīņāties uz vietas. Nu redz, brīnumi notiek – pāris neveiklas darbības un drīz “nacionālajam ziņu portālam” nāksies parūmēties.

Mana versija, ka jau rudenī oranžais paies garām dzeltenajam (krāsas no šī grafika).

13 thoughts on “Kad Mango paies garām Kasjauns?

 1. Kuulaps

  kasjauns auditorija var mazināties arī tādēļ, ka tas nesaprotamu iemeslu dēļ veras ilgāk kā pārējās lapas. Un ne tikai man

  Atbildēt
 2. Dreef

  Kurš vairāk saliks bildes ar kailām krūtīm, tas arī aizies garām. Vismaz tā var spriest pēc saišu pārpublicēšanas visās vietās, ka apmeklētājus tikai tas vien interesē. Vipiem man liekas ir cita politika – viņi pelna nevis uz apmeklētāju skaita palielināšanos, bet uz reģistrētajiem lietotājiem. Arī sev popularitāti “pelna” ar izdomātiem skandāliem tāpat kā pārējie (mango mazāk domā skandālus ;-)).

  Atbildēt
 3. Atbalss: Puaro.lv – jauns interneta portāls par pupiem un dzimumlocekļiem politikā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *