Video: Hitlers uzzināja par jauno Operu

Mega labs gabals sanācis puišiem. Protams, tas būtu vēl labāks, ja Goblins to būtu ierunājis. Vienīgi, tad plašākā pasaule to nesaprastu.

Laikam jau tiešām pārlūku karā Operai iet galīgi čābīgi, ja reiz fani ķeras pie pēdējā glābiņa – Hitlera. Šobrīd Latvijā Chrome ir divreiz populārāks nekā Opera. Lai vai kā, bet video ir labs. 🙂

No TechCrunch dzīlēm.

27 thoughts on “Video: Hitlers uzzināja par jauno Operu

 1. karuuzo

  Lai nu kā, bet šobrīd iFonā pa 90% esmu pārgājis uz Operu. Stilam nav nozīmes, visu nosaka slāpes, toist – ātrums 🙂 Reāli Opera ir 5 – 10x vai vēl vairāk x ātrāka, kā Safari. Subjektīvs viedoklis, protams, ar hronometru neesmu stāvējis klāt. Redzēs, ko teiks FF, bet nelaba aizdoma, ka būs tikai Desktop FF samazinātā versija. Tā kā, šī ir pirmā reize, kad varu teikt – Opera rullē un varbūt tā arī ir Operas nākotne 🙂

  m

  Atbildēt
 2. usver

  “It is more than 15% faster than Chome which cant’t event block ads”
  Chrome ir pieejams AdBlock kā ekstensija – nu jau kādu laiku. Pēdējā laikā izmantoju hromu – ir žigls ;>

  Atbildēt
 3. Anonīms

  Stulbie operas devi ielikuši oficiālo video “Opera ātrāka par kartupeli”. Debilisms kaut kāds, labāk pārlūku būtu kodējuši, nevis taisījuši stulbus video.
  Pietam opera – ātrākais pārlūks ir murgs, jo es dažādos benchmarkos testēju, viņi tur kaut kādā vienā tikai kaut ko uzvarējuši. Chrome bija daudz ātrāka. Opera vienīgi par kartupeļiem ātrāka kā jau viņu video.

  http://www.youtube.com/watch?v=zaT7thTxyq8

  Atbildēt
 4. Mārtiņš

  Anonymous, operas kartupelis izskatās pēc parodijas par Chrome kartupeli http://www.youtube.com/watch?v=nCgQDjiotG0 🙂
  A man vienaldzīgi tie browseru kari, lietoju savu un miers (chrome) 😉

  Atbildēt
 5. e-remit

  Atkal tie pārlūku kari…
  Operas testiem īpaši neticu, jo agrāk vairākkārt biju novērojis nekorektu pārlūka uzvedību.
  Chrome lietoju visvairāk, bet ne visur, jo dažkārt javascript ne vienmēr uz viņu nostrādā, kā gaidīts. Praksē biju izpētījis gadījumu, kad dropdown listam nenostrādā onclick, bet jāliek onchange (formāli pēdējais pareizāks, bet citiem pārlūkiem strādā arī pirmais).
  Toties FF gan lietoju veco 3.0, jo tur vismaz firebug normāli strādā.

  Atbildēt
 6. Stīvais Klients

  Kā jau zināms īsti vīri lieto telnet uz 80 portu, tas ir vēl ātrāks par Operu, tikai HTML un Javaskripti pašam jāinterpretē 🙂

  Atbildēt
 7. usinss

  Emz, šis video ir ieskaņots vai ar subtitriem apkrauts par dažādām tēmām, pat letiņu fermas variants ir smieklīgāks. Šis manās acis ir jēlība.
  Pārlūks ir ok, kā visi pārējie- kā nekā attēlo web.

  Atbildēt
 8. Vaards

  Es uzticīgi un ar lielām cerībām gaidu šo: http://ie.microsoft.com/testdrive/

  Vispār jau FF ir vislēnākais no visiem pārlūkiem ko jebkad esmu redzējis.

  Bet par cik klasiskie pārlūku lietotājis ir līdzīgi ziepīšu lietotājiem (kam vairāk megapikseļu, tam labāks) tas ir, kurš ātrāks, tas labāks. Tad attiecīgi arī FF paliek nelietojams grafiski noskaņotiem cilvēkiem, jo īsti labi nerāda krāsas un neuztur krāsu profilus.

  Attiecīgi, skrienot pēc ātruma, mēs zaudējam kvalitāti. Ja FF 3 uzturēja krāsu profilus (bildes lādējas 2x lēnāk, bet tās tiek attēlotas pareizi), tad FF 4 uztur tikai tad, ja speciāli to enablē adrešu laukā ierakstot about:config un mainot tur settingus līdz nelabumam. Un pat tad pilnvērtīgs profilu atbalsts nav panākums.

  Browsera ātrums = is EVIL.

  Atbildēt
 9. Zandis

  Manuprāt, chrome vēl nav tik ļoti izaudzis, lai ikdienā lietotu. Vismaz man viņš pirms kādiem diviem mēnešiem, kad biju apņēmies pāriet uz chromi (no operas, protams), vismaz trīs reizes dienā nokrašoja.

  Atbildēt
 10. LM

  Pilnīgi neticas ka Operai tik sūdīgi iet. Anyway es joprojām palieku uzticīgs Operai. Man tik izbesīja ka iepriekšējai versijai bija problēmas ar eBay un paypal apmaksu. Beigās meta laukā kļūdu un nācās apmaksu veikt caur MSIE. Tagad šis gļuks ir izlabots. Interesanti ar ko opera izstrādātāji pelna naudu….ar reklāmu vien!

  Atbildēt
 11. Vaarna

  Labi, noignorēsim, ka šis roļiks jau tika izmantots Kakona un Nikona cīņām, tb vecs, palēts joks.

  Opera toč ir visgļukainākais.

  Atbildēt
 12. KBI

  Godīgi sakot, kāda tām pāris sekundēm turp vai šurp starpība? Datora dzelži vai nu ir Ok, vai nav Ok, tālāk. Mūsdienās visi provaideri ir up-to-the-task, un visas mājaslapas sver +/- ciešami. Tur tālāka nianse, vai draugiem.lv būs vaļā 4,5 sekundes pēc brauzera dubultklikšķa, vai 6,3 – nekas nemainīsies tavā dzīvē. 😀

  Pats lietoju FF savām lietām, tikai tāpēc, ka esmu pieradis gadu gaitā. Darbā IE, firmas prasība, bet arī nav nekādas problēmas. 😉

  Atbildēt
 13. ga

  Lietoju Operu, jo esmu pieradis to leitot. Sāku jau krietnu laiku atpakaļ ~ 1998. gadā. Tolaik tas bija vienīgais man zināmais browseris ar tab funkciju, kas paaugstināja datora darbības ātrumu, kas nebija mazsvarīgi uz tā laika dzelžiem.
  Pašlai arī rakstu no Operas. Jā, ir gļuki, tas, manuprāt, ir web developeru līkās rokas. Piemēram, nesen atklātā boot.lv jaunā versija nebija skatāma caur Opera – nepareiza teksta pozīcija.
  Esmu lietojis Firefox – man šita lēns, Chrome – škiet, arī novēroju kļudas. Domāju, ka viss ir atkarīgs no cilvēku pieraduma, nevis no browseru ātruma.

  Atbildēt
 14. Zinaīda

  Un tu kā īsts FF piekritējs mēģini iegalvot, ka Operai iet čābīgi, kas patiesība tā nav. 😉 Operai iet labāk kā vel jebkad.

  Atbildēt
 15. jecis

  Operu lietotoju kopš tiem laikiem kad tā štelle vel bijas maksas produkts. Savu apsvērumu dēļ noteikti nodomja pelnit savādāk un lais operu tautās bez maksas.
  Protams ir savas vājības savas kļūdu izpausves šim pārlūkam tādas ir visiem arī tam pašam ugunīgajam pārlūkam FF ir savas tendences savi mīnusi. Ir protams versijas kas ir samērā greizas kaut vai iepriekšējā bija savas dīvainības ne līdz galam izstrādāts. Bet mani personīgi apmierina pārlūka drošība kas nav mazsvarīgi, stabilitāte, ātrums. inovatoriskās idejas kaut vai intresantās kustības ar peli serfojot. Jā arī pasta pārlūku es izmantoju to kas ir iebūvēts Operā un man personīgi viņš dikti patīk.
  Regulāri lietoju dažādas pārlūku versijas dažādus pārlūkus vienīgais ko man nav ne mazākās velmes iepazīt tuvāk ir “Crome” nav tur ne kā tāda, pastāv 101 browser par kuriem ne maz nepiemin viņi pat iespējams ir labāki un ātrāki par crome kautgan arī parādijušies nesen.
  Krāniņu staipīšana mums ir populāra lietā.

  Atbildēt
 16. Zinaīda

  Un? Vienlaga iet labi, jo Opera lietotāju skaits ir dubultojies kopš 2004. gada. Vai maz saproti, cik ir gandrīz 2% lietotāju no kopējā lietotāju skaita? Ja kopā ir ~ 2 miljardi lietotāju.;)

  Atbildēt
 17. KSB

  Ja neņem vērā to ka šis video ir tāds neizdevies pakaļdarinājums, tad iemēģināju Opera Mini 10.10. Nu neko teikt, it kā ir labs, taču pazudusi viena no galvenajām fīčām ar ko opera bija pārāka – “Cached images mode”, tagad palicis On/Off bildēm.

  Atbildēt
 18. KSB

  Atvainojos par dubultpostu, bet ir nākuši klāt jauni fakti!
  Tātad īstenībā testēta tika Opera Mobile 10.0.x un 10.1 beta. Patīkams pārsteigums ka Opera Mobile 10.x ir kļuvusi bezmaksas un arī tā ir patiešām daudz ātrāka par iepriekšējām versijām. Taču ir tāds nerakstīts (varbūt arī rakstīts) programmētāju likums – programmas ātrdarbība ir apgriezti proporcionāla patērētās atmiņas apjomam un tas šeit strādā – mana Nokia N73 sāk bļaustīties par pilnu operatīvo atmiņu, kuras jau tā nav pārāk daudz.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *