Delfi palaiž savu blogu servisu

No janitora tvīta uzzināju, ka Delfi ir palaiduši savu blogu servisu – Delfi blogi.

Nemaz nezināju ka a) ceļotāji jau ir uzsākuši ceļojumu; b) DELFI blogi ir publiskoti. http://blogi.delfi.lv/TerezeGunars/

Nezinu, kas tie ir par ceļotājiem, bet servisu balsta WordPress dzinējs.

Iepatikās tas, ka viņi ir paņēmuši smalko gājienu ar “betu” pie logotipa. Man par šito joku ar Apollo betu joprojām cilvēki neliek mieru. 😉

Pirmā lapa izskatās šādi.

Visi blogi atrodas zem galvenā subdomēna blogi.delfi.lv/lietotajs/raksti/. Šim piegājienam ir savi plusi un mīnusi. No portāla koncepcijas viedokļa šeit ir vairāk plusu.

Laikam vēl vajadzētu pieminēt, ka šis nav pirmais mēģinājums iet blogu virzienā.

Forši. Varbūt beidzot iekustināsim blogu kustību arī Latvijā. 🙂

12 thoughts on “Delfi palaiž savu blogu servisu

 1. guntisd

  Tas protams ir baigi labi un tā, bet vai nav mazliet tā kā par vēlu? Tipo konkurēs ar diena.lv/tvnet`a ORBu? Mana skarbi nepareizā pieredze baksta sānos, ka ja “liels milzis” sāk piedāvāt visādus bezmaksas labumus, tad tas nozīmē tikai vienu – kaut kas vairs neiet tā kā “gribētos” vai nu arī… “negribēja izlekt” un arī saviem potenciālajiem lasītājiem piedāvās kaut ko na haļavu.

  P.S. Uzmetu aci. Izskatās jau nu… mdeee.

  Atbildēt
 2. e-remit

  Delfi turpina tradīcijas, dara visu, lai vajadzīgo grūti atrast. Linku uz blogiem atradu, tikai izmantojot pārlūka meklēšanas iespējas.
  Arī blogu sadaļas indexā primārais kritērijs ir aktīvākie/kometētākie blogi. Tas nozīmē, ka pēc mēneša būs daži līderi, bet ar retiem, bet kvalitatīviem rakstiem blogeri neviens nepamanīs.
  Vispār blogu index ir ieturēts stilā – neko tā īsti nevar atrast.

  Atbildēt
 3. Guigo

  gribēju jau capsx iekomentēt “nē tas vairs nav WPMU, tas ir WordPress 3”
  bet izskatās ka izmanto “veco” WordPress 2.9.2

  man tur nesanāca RSS widžetu aktivizēt, bet pats piegājiens ņemt WP par bāzi ir baigi labais.

  Atbildēt
 4. Kings

  [quote] Forši. Varbūt beidzot iekustināsim blogu kustību arī Latvijā. 🙂 [/quote]
  Kas ta lasa to simtus blogu kas te Latvijā ir, kāda jēga no tiem simtiem kur reāli viens ir lasāms. Uzskatu, ka blogi ir neizdevies pasākums, jo tagad blogus raxta katrs 11gadnieks – un ko tu no tāda sagaidi? (Es šodien ieraudzīju savas klasesbiedrenes pupiņus, baigi forši bija, patika)… pfff … Un tādi te ir simtiem Latvijā.
  Gribi tādu kustību?

  Atbildēt
 5. Gundars M

  Man kaut kā nešķiet, ka blogu būtu par maz. Uz pareizi vien viņi dara, ka nepaņēma WP 3.0, tur vēl bugu uj, ka biezs, ar “jaunajiem menu” vakar pus dienu nočakarējos.

  Principā tas nozīmē, ka blogu, kuru jebkurš varētu uztaisīt par velti zem wordpress.com, tagad tāpat par velti var izdarīt, tikai linkā wordpress tiek aizstāts ar delfiem.

  Interesanti, vai tad, ja cilvēks pārvieto savu blogu no wordpress.com(nevis org) uz delfu wordpress, tas kotētos aukstāk meklēšanas sistēmās vai zemāk?

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  Izskatās, ka arī viņiem WordPress nokārs serveri. Šobrīd ļooooti lēni lādējas. Tā ir lielākā WP problēma – lēndarbība.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *