Elektriskā spuldzīte deg arī ūdenī ar Nano Protech aerosola palīdzību

Zparkā ir nopublicēts foršs sižets par nano tehnoloģiju iespējām. Video sižetā var redzēt kā ar īpašu aeoroslu Nano Protech, apstrādājot elektrisko spuldzīti vai pagarinātāju kontaktus un vaidu savienojuma vietas, tos var mierīgi likt ūdenī un tie turpinās strādāt.

Nano daļiņas esot 3x mazākas nekā ūdens daļiņas un šī iemesla dēļ tās ir nelaiž cauri ūdeni. Rezultātā sanāk lielisks dielektriķis.

Ļoti iespaidīgi.

30 thoughts on “Elektriskā spuldzīte deg arī ūdenī ar Nano Protech aerosola palīdzību

 1. bezmiegs

  hmmm… pirmkaart tad jau vareetu meegjinaat mobiilajam uzsmidinaat pirms tusinja pie uudens ;D

  otrkaart…tas ir izdomaats/razhots .lv?

  treshkaart kur var dabuut lai patesteetu un vai cenas ir astronomiskas?

  Atbildēt
 2. jo

  Tiešām iespaidīgs reklamas bulšits ….
  Vispār jau kāpēc gan lai lampiņa ūdenī nedegtu ? It sevišķi ja izmanto destilētu / dejonizētu ūdeni :-} Vēl man patika teksts par ‘daļiņām kas mazākas par ūdens molekulām’ , norāda, ka pārdevēja laikam skolā nav gājusi. Un raidījuma veidotāji jau varēja ielikt stūrī uzrakstu reklāma, citādi sāk likties, ka viņi paši šim visam tic un ir lētticīgi lohi :-{

  Atbildēt
 3. zuicis

  Labprāt notestētu šamo, tikko uzgūglēju: http://www.nanoprotech.eu saitiņu 🙂 , starpcitu atradu arī cenu- 10,90Ls iekš http://www.am.lv internetveikala. Testam var ieķert un papeldināt mātes plati ar barošanas bloku .. 🙂

  Atbildēt
 4. AMB

  Internetā uzguglēju, ka ūdens molekulas izmērs ir 0.278nm, tātad tajā Nano Protech nanodaļiņas īstenībā ir subnanodaļiņas ~0.093nm lielumā. Mazākā molekula ir ūdeņradim (H2) – 0.074nm. Man šāds apgalvojums par subnanodaļīņu izmēru izklausās pēc pilnīga bulšita, nanodaļiņas tiek lietots kā buzzwords. Iespējams, ka tam šķidrumam tiešām ir aprakstītās plēvītes, bet reklāmā ir pārspīlēti fakti.

  Kā jau “jo” rakstīja, ar destilētu ūdeni šāda demonstrācija būtu veiksmīga neatkarīgi no uzpūstās vielas sastāva, ja vien tā pati nevada elektrību.

  Kurš grib aiziet ar sāls paciņu, ko iebērt ūdenī, uz prezentācijām http://nanoprotech.eu/lv/news#23 ? 🙂

  Atbildēt
 5. Vaards

  AMB,

  Necepies tak! Pasmaidi un ej tālāk.

  Ir cilvēki ar tehnisku izglītību un pārējie. Pārējiem, turklāt, ir vēlme priecāties par tehniskiem jautājumiem. Piemēram, par ūdeņraža auto un to, ka tas tulīt, tulīt būs un visi ar tādiem brauks. Jau pārdesmit gadus… tulīt, tulīt. Viens ne-tehniski humanitārs žurnālists tādu infu paķer, tālāk netehniskie blogeri piesārņo visu ēteru, tālāk pūlis ietekmējas un noskaņojas šajā pašā virzienā. Un visiem pie kājas mūžam neatrisināmās tehniskās problēmas par ūdeņraža molekulas izmēru, tērauda attiecīgu trauslumu, uzglabāšanas neispējamību u.t.t.

  “nanodaļiņas tiek lietots kā buzzwords.”

  Iedomājos par E piedevām. Nanodaļiņām vajag pieslēgt klāt blogerus, cilvēkus ar reliģiskām un maģijas zemapziņas nosliecēm, un… tad uz iepakojuma sākt rakstīt: “Uzmanību! Izstrādājums satur nanodaļiņas!” Un būs tāds pats efekts kā ar beidzot sakārtoto pārtikas piedevu jautājumu, kur reglamēntētās un kontrolētās pārtikas piedevas apzīmē ar E.

  Vai vēl trakāk – būs tāpat kā tumsonība nokāva veselu fantastisku bioloģijas nozari – pazīstamu kā modificētās pārtikas bubuli.

  Atbildēt
 6. ADV

  Ja pēc analoģijas ar pusvadītāju vadītspējas skaidrojumu (elektroni un caurumi), aizvieto dažus vārdus “nanodaļiņas” ar “nano caurumi”, tad skaidrojums būtu visai ticams.

  Atbildēt
 7. Arnolds

  Marina Nagičerezzaborkina vai kāviņtur dzīvo krievu dzīvi Latvijā, tas nozīmē ka pērkot nanodaļiņas tu atbalsti 9.maija atzīmēšanu! c==3

  Atbildēt
 8. Pēteris Krišjānis

  jo: oi kādi mums eksperti 🙂 Protams, protams, viss ko reklamē ir buļkaks, zinātne ir fikcija un vispār mēnesis neeksistē un Marsa roveri dzenājas kaut kur Lasvegasas tuvumā 🙂

  Lai arī reklāmas sižets, bija interesanti. Zinot to, ko esmu lasījis par nanotehnoloģiju attīstību, izbrīnu tas neizraisīja. Cena arī šķiet ļoti solīda un ja tas tiešām strādā – varētu būt labs ieguldījums – piemēram, ja nepieciešams aparatūru pakļaut ekstrēmām darbībām. Tagad tik kādam “gīkam” jāizprovē un jādalās savā viedoklī tīmeklī.

  Atbildēt
 9. Skeptiķis

  @ Pēteris Krišjānis
  jo: oi kādi mums eksperti 🙂 Protams, protams, viss ko reklamē ir buļkaks, zinātne ir fikcija un vispār mēnesis neeksistē un Marsa roveri dzenājas kaut kur Lasvegasas tuvumā 🙂

  Reklāma atgādina n-reizes redzētus un lasītus stāstus par “kvantu tehnoloģijām”, “gudru ūdeni” utml. pseidozinātnisku nonsensu, kas izmanto zinātnes terminus makaronu karināšanai uz naivu indivīdu austiņām. Kā šeit iepriekš norādīts, reklāmā redzamās demonstrācijas rezultāts panākams bez jebkādu nanotehnoloģiju palīdzības, tādēļ skepse ir tikpat pamatota kā attiecībā uz, piemēram, Urri Gellera demonstrēto spēju locīt karotītes “ar domu spēku”, ja zināms, ka citi to pašu efektu panāk ar roku veiklības palīdzību.

  Kamēr demonstrācija nav atkārtota kontrolētos apstākļos, kur “podstavas” iespējas ir minimālas, tikmēr šis pasākums jāuztver ar piesardzību.

  Galu galā, kur salīdzinājums, ka šis produkts ir vismaz 2x labāks par to pašu WD-40, kas ir 2x lētāks?

  Atbildēt
 10. Mr. Serge

  Vispār tas ir smieklīgi, ka par tagad kāds atkal sacepies. Tādus aerosolus demonstrēja LV zinātnieki pirms gadiem desmit (precīzi nepateikšu, bet tas vēl tajos laikos, kad man vija TV mājās). Nedomāju, ka tur ir kaut kas jauns izdomāts.

  Atbildēt
 11. Arnolds

  Skeptiķi – aizmirsi par “zilajām granulām”, “aktīvo skābekli” un Dirol ar karbamīdu (karbamīds = urīnviela).

  Atbildēt
 12. kintu

  Video redzams, ka apsmidzina lampas cokolu un kontaktus. Ja tas radītu dielektriķa (jeb izolatora) plēvīti, tad pēc šādas apstrādes lampiņa nevarētu degt. Nu ok, varbūt ieskrūvējot, kaut kur saskarsmes virsmās tā tiek noberzta. Bet ja mēs ķēdē visas savienojuma vietas pirms savienošanas apstrādāsim ar izolējošu vielu, tad problēmas būs lielākas nekā noturība pret ūdeni. Man mašīnai pat neliels apsūbējums uz spailes pārtrauca ķēdi no akumulatora. Nācās noberzt ar smilšpapīru un kārtīgi pievilkt uzgriezni, lai starpā netiktu netīrumi, ūdens vai eļļa.

  Atbildēt
 13. r_s

  video stāsta, ka demonstrācija apgāž fizikas likumus – interesanti kādus?
  vēl saka, ka saskarē ar ūdeni šī viela kļūst par dielektriķi – vai pirms saskares ar ūdeni tā vadīja strāvu?

  silikona aerosolus jau sen lieto gan auto durvju gumijām, lai neaizsalst ziemā, gan uzpūš uz veciem svečvadiem u.c.

  nekāda amerika nav atklāta

  Atbildēt
 14. Mārtiņš Štāls

  to MR.Serge:
  Atšķirībā no situācijas pirms desmit gadiem mums tagad ir PTAC ar pieredzējušiem juristiem.
  Ja šis klips nebūtu tik nožēlojams, tad kādam vajadzētu saspringt un uzrakstīt iesniegumu par patērētāju maldināšanu, jo tā ir pretlikumīga rīcība par ko pienākas sods.

  Man, protams, arī gribētos ticēt visādām nanotehnoloģijām un priecāties par progresu, bet ikdiena rāda, ka mēs pat nevaram elektroniski iesniegt iesniegumu PTACā.
  Pievērsiet uzmanību tam pakavam, kuram puse ir nopulēta ar drāšu birsti. Nu komōn nu? Turklāt tas Rimants Dimiņš izskatās pēc izgudrota personāža.

  Atbildēt
 15. frukc

  neņemos priest par konkrēto tehnikas “brīnumu”, ne īsti aizrauj, ne pārsteidz.
  bet šo gan labprāt iegādātu:
  http://uk.reuters.com/news/video?videoId=47835540
  teica, ka šogad būšot jau mazumtirdzniecībā. gan ne lielveikalu ķēdēs (varbūt tas bij tikai joks), jo būtisku viņu peļņas daļu sastāda ieņēmumi tieši no mazgāšanas līdzekļu tirdzniecības, kurus sola izkonkurēt tas šķidrais stikls.

  Atbildēt
 16. Araabs

  Man kaut kā ieinteresēja, un tas balons tak kapeikas maksā, vajadzēs iegādāties. Doma sapūst uz parking sensoru kontaktiem, a to mitrā laikā jau apriebušies kaucieni un uzkāršanās.

  Atbildēt
 17. MM-Y

  nu par bullšitu neteikšu – man tēvs šādu (nezinu vai tieši šo) bija pāris mēnešus atpakaļ iegādājies – un arī veikalā stāstīja, ka var likt spainī utt.
  nu pielika patronai klāt divus vadus, pieslēdza pagarinātājam un appūta tos visus.
  ielika ūdens spainī – korķus neizsita kā pirms tam bez pūšanas, tā kā neteiktu, ka bullšits!
  pieņemu, ka pilnībā perfekti varētu strādāt uz jaunām, neapspeķotām, tīrām virsmām. jo palietotas lietas noteikti netīras un tas nano šķidrums neturēsies tik labi virsū.

  Atbildēt
 18. Vaards

  > Pirms saakt visur puust sho liidzekli, vajadzeetu vairaak noskaidrot
  > kaa tas ietekmee cilveeka veseliibu.

  Nē, vispirms jāpamēģina uzpūst Sunim, tad pūst un skatīties kā cilvēks reaģē.

  Atbildēt
 19. MartinsKr

  Būtu lielāks efekts, ja tajā akvārijā ar pagarinātāju demonstrētāja arī roku iebāztu 🙂 Lai gan nav redzams, varbūt, ka uz gumijas paklājiņa stāv.

  Bet patiesībā diezgan bīstams shows. Nebrīnīšos, ja kāds to saskatījies, izdomās, ka var fēnu sapūst un vannā matus žāvēt. Un, ja jau tas ir baigais nanoizolators, tad kāpēc fēns strādā (ar izolētām elektromotora oglītēm)?

  Atbildēt
 20. GB

  tas strada pats pameiginaju un ieliekot roku spaini kura krana udens un deg spuldzite nekas nenotiek, es biju autā.

  sita lieta ir 1000000 % reala

  Atbildēt
 21. aura

  Mūsdienu nano tehnoloģija ir patiešām pārsteidzošs. Tas būtu cool, lai izmēģinātu šo izgudrojumu. Nez, kāda veida gaismas spuldzes izmanto?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *