Video reklāma žurnālā Entertainment Weekly

Tieši pirms gada parādījās pirmais žurnāls ar elektronisko papīru – Esquire E ink, kas bija izveidots kā reklāmas laukums. Šī gada sākumā laikraksts New Yourk Times pirmo reizi savā pastāvēšanas laikā nopublicēja grafisko zīmola reklāmu uz avīzes vāka, pirms tam uz vāka atļāvās drukāt tikai tekstuālo reklāmu.

Pagājušajā nedēļā parādījās informācija par to, ka beidzot kādā žurnālā Entertainment Weekly ir nopublicēta arī video reklāma.

Ja nerāda, tad dodies uz YouTube video.

10 thoughts on “Video reklāma žurnālā Entertainment Weekly

 1. Vaards

  Sūds pēdējais. Tam nav nekāda sakara ar tehnoloģijām, progresu un gudrām fiškām. Tik vien kā mārketinga nolūkos nošpikota ideja no sieviešu žurnāliem – kur spēj pat žurnālā ievietot krēmus, šampūnus un ko tik vēl ne. Īstu un lietojamu mantu, nevis bezjēdzīgu LCD ekrāniņu, kura izmaksas diezi vai atpelnīsies. Pat neskatoties uz to, ka tāds izgājiens uzmanību piesaista.

  Atbildēt
 2. paranoia

  Par izmaksām un noderīgumu lai viņi paši domā. Mani ir jautājums par ekoloģisko aspektu. Katrs tāds ekrāniņš tomēr ir videi kaitīgs štrunts – domāju, daudz kaitīgāks nekā vecā labā avīze vai žurnāls. Un ja tādus sāk masveidā ražot un mest miskastē… hmm..

  Atbildēt
 3. Krotow

  Ekoloģiski tas nav, jo kaitīgo atkritumu būs jūtami vairāk, ka ražojot/parstrādājot tikai papīru un tipogrāfijas krāsas. Gan jau atjēgsies, ka klonējot Potera filmās redzētās avīzes ar kustīgām bildēm, klientus vairāk piesaistīt nesanāks.

  Atbildēt
 4. Delfins

  Didulis —> Tas pats vien LCD ir.. kristāli tiek ieslēgti/izslēgti… Nav svarīgi, vai tie ir drukāti uz papīra/plēves vai uz stikla, kurš ir pieslēgts pie kontroliera. Atkritumu un ražošanas slogs ir visnotaļ liels un bezjēdzīgs, jo nenes nekādu papildus/unikālu superfīču, ko nevarētu realizēt ar parasto papīru [ja nu vienīgi 25 kadrs vai kā viņu tur..]

  Atbildēt
 5. JX

  Nu nez nez. Tiešām var uz nerviem krist.
  Varbūt es maldos, bet man šķiet ka vērā ņemams procents žurnālu pircēju ir organizācijas ar uzgaidāmajām telpām. Un tiem jau noteikti nepatiks reklāmu koris pie sevis.

  Piekrītu Krotow ka atjēgsies un uz poteriādes fiškām ilgi nespiedīs

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *