Fašistiskā Krievija turpina informatīvo karu ar Gruziju

Pirms gada, kad fašistiskās Krievijas karaspēks iebruka Gruzijā, es sekoju līdzi dieviem blogiem, kas rakstīja par to kā Krievija okupē Gruzijas teritoriju.

8.augustā, kad bija šī notikuma gadadiena, visās Kremļa televīzijās rādīja filmas par to kā viņi mēģināja iekarot Gruziju. Ja televīzijas kanālus viņi pilnībā kontrolē, tad ar internetu ir tā pagrūtāk, jo pretējais viedoklis tiek publicēts vietās, kur Kremlim ir rokas par īsām. Šī iemesla dēļ tiek algoti hakeri, kuri par godu Krievijas agresijas gadadienai veica DDoS uzbrukumus uz Facebook un Twitter servisiem. Iespējams, ka viņi saviem uzbrukumiem izmanto nesen pieminētos zombētos tīklus.

Uzbrukumu mērķis bija cyxymu konts. Palasīt viņa rakstus var alternatīvajā Livejournal kontā cyxymu1, jo pamata konts ir nodosots. Džeks ņemās ne pa jokam un uzdod jautājumus arī lācītim. Diemžēl šos jautājumus oriģinālā neredz publika, jo cenzūra tos izdzēš. Tāpēc atliek skatīties ekrānuzņēmumus ar jautājumiem.

Bet visvairāk mani biedē tas, ka Krievijai visticamāk, ka ir scenārijs pēc kura viņa taisās iebrukt Gruzijā vai vismaz nostiprināties okupētajās teritorijās. Apollo komentāros kāds ir ierakstījis sekojošu viedokli.

3. Briestošā socialekonomiskā katastrofa 2010.g., par ko nesen brīdināja bijušais Krievijas valdības loceklis Čubajs sakot, ka krīzes pārņemto Krieviju gaida nežēlīga, auksta un bada pārņemta ziema un paildus tam sekos enerģētiskā krīze.
Lai novirzītu krievu tautas sašutumu un bremzētu iespējamo sacelšanos pašā valstī,Krievija ir izstrādājusi projektu par masīvu uzbrukumu Grūzijai. Iespējamie datumi ir 12-15 augusts 2009.g. Šī informācija ir nopludināta no armijas virsniekiem kuri ir dislocēti Diebvidosetijā, jo vini neatbalsta kara sākšanu pret Grūziju. Par iemeslu būs atentāts pret Dienvidosetijas prezidentu Kokoiti kuru reālizēs Krievijas aģenti. Par iespējamo uzbrukumu arī izteicās neatkarīgais armijas eksperts Pāvels Feļgengauers. Viņš vēl piebilda, ka krievijas atomzemūdeņu atrašas pie ASV krastiem nav nejauša. To var uztvert kā brīdinājumu ASV, neatbalstīt Grūziju., un uzbrukuma laikā neiesaistīties gruzīnu pusē.

93 thoughts on “Fašistiskā Krievija turpina informatīvo karu ar Gruziju

 1. jk

  No vēstures jau sen ir zināma nožēlojama patiesība – ka iekšējās problēmas risina meklējot ārējos ienaidniekus. Tas, diemžēl, nav nekas jauns. Krievijai ir izteikti kontrolēt informācijas plūsmu un “piegriezt krānus” nevēlamajai informācijai. Slikti no vienas puses, bet no otras? Mums ir daudz lielāka vārda brīvība, bet jēgas no tās īsti maz :). Jo nav svarīgi kāda ir Tev informācija, svarīgi ir ko Tu ar to dari :).

  Atbildēt
 2. Absurdum

  Pirmais teikums: “Pirms gada, kad fašistiskās Krievijas karaspēks iebruka Gruzijā”. Vai autors vispār zin kas ir fašisms? Es saprotu ka mēs visi ienīdām Krieviju tāpēc, kā… vienkārši “tāpēc, kā”, bet nu tādas lietas tomēr jāzina 😉

  Atbildēt
 3. buddhaed

  Fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem. Well…?

  Atbildēt
 4. Smilgs

  Domāju ka autors zina gan kas ir fašisms, un ar veselu saprātu apveltītie var saskatīt zināmu līdzību starp pašreizējo Krieviju un procesiem tajā ar Vāciju zināmā laika periodā, cita starpā arī ārējā ļaunuma meklēšanā.
  Un neienīst vienkārši “tāpēc, ka” – ir zināmi vēsturiski iemesli, kā okupācija, Staļina režīms un arī pēcākās represijas. Un nav pamata domāt, ka ienīsta tiek Krievija un/vai krievi. Nīsts tiek režīms.
  Svarīgi ka šis režīms, saucot “ārējo ienaidnieku” par fašistiem, neņem vērā pastāvošās līdzības starp fašismu un savām aktivitātēm.

  Palasiet, nav jau tik grūti. http://en.wikipedia.org/wiki/Fascism

  Atbildēt
 5. Absurdum

  Ak, Dievs! Vai tēmai par okupāciju un Staļinu ir derīguma termiņš? Jo šī tēma jau smird sliktāk par pagājuša gada sviestu. Un no kurienes jūs tik labi zināt par “pašreizējo Krieviju”? No medijiem kurus paši rakstāt?

  Jūs rakstāt par “ārējā ļaunuma meklēšanu”, bet vai tad jūs tagad nedarāt to pašu? Un to kas valsts šobrīd dara, principā, var nosaukt par represijām. Vai tas tad nozīmē ka Latvijā ir fašisms?

  Un kāda jums vispār starpība kas notiek Krievija? Kādā no tā jēga? Kas ir John Galt?

  Atbildēt
 6. Bons

  Tas kas notiek Latvijaa ir valdiibas nekompetence un korupcija.Krievijaa es nodziivoju 1 gadu,un varu teikt ka tur nav veel fasisms,bet diezgan tuvu tam.Un smadzenu skalosana ko veic TV un citi masu informaacijas liidzekli ir briesmiigi.Pie mums jau raada vairaak kas notiek lielajaas Krievijas pilseetaas,kur daudz maz vissir normaali,bet taalaak Krievijas vidienee cilveeki tiesaam mirst badaa.Visdrausmiigaak bija redzeet beernus,fas bija kaa filmaas par Buhenvaldi…To jau TV neraada.Lai kaa mees lamaatu Laatvijas valdiibu,tik taalu mees vel nonaakusi neesam

  Atbildēt
 7. ka00

  Jā, labs, citāti no apollo komentāriem 😀
  Varbūt tomēr gruzīni bija vainīgi?
  http://www.spiegel.de/international/world/0,1518,641489,00.html

  Atbildēt
 8. PM

  No raksta aumaļām līst ārā autora vēstures nezināšana un analītiskas domāšanas trūkums. Ja nezini un neizproti vēstures gaitu, tad labāk neraksti, paklusē, nevi spiesārņo informatīvo telpu. Grauz labāk savus dzelžus, raksti par tiem, tur tu vismaz kaut ko sajēdz.

  Atbildēt
 9. pff

  viss nav tur tik vienkārši, kā izskatās. gan krieviem, gan saakašvili ir savas ambīcijas, ko tie grib realizēt. iespējams pat, ka viņi ir uz vienu roku. visi tak redzēja, kādu starptautisko finansiālo palīdzību saņēma gruzija pēc kariņa?

  Atbildēt
 10. AM

  No PM komentāra sūcās cauri idiotisms un atsaldētība. Pasaki kaut vienu konkrētu faktu, kas atspēko rakstīto un tad komentē par vēstures nezināšanu un analītiskās domāšanas trūkumu.

  Atbildēt
 11. Platais

  pilnīgi piekrītu CooLynX un laikam procesus Krievijā varētu saukt par nacisma atdzimšanu, bet lai pielēktu tādiem kā PM var teikt arī fašisms, tas lietas būtību nemaina. Uztrauc tikai cits, atkal Eiropa mierīgi noskatās un domā, ka viņus tas neietekmē, un atkal mūsu civilizācijai ir iespēja uzkāpt uz tā paša grābekļa vēlreiz…

  Atbildēt
 12. AM

  @Platais. Manuprāt fašisms (http://en.wikipedia.org/wiki/Fashism) precīzāk raksturo procesus Krievijā nekā nacisms (http://en.wikipedia.org/wiki/Nazism), jo vismaz publiski viņi nerunā par krievu tautas uberpārākumu pār pārējām.

  Atbildēt
 13. ubalodis

  Pie pašreizējā pasaules ekonomikas modeļa karš ir nepieciešams, lai
  1) izlietotu saražoto munīciju / militāro tehniku;
  2) iznīcinātu saražoto preču pārprodukciju, kas nevienam nav vajadzīga / nosūtītu nekam nevajadzīgās, no modes izgājušās preces, kā humanitāro palīdzibu.

  Šādas lietas jau skolā māca ( man vismaz mācīja ) .

  Atbildēt
 14. AM

  @ubalodis. Tā tev bija VDK virsnieku skola? Karš ir nepieciešams = ekonomiski izdevīgs? Parādi kaut vienu nopietnu ekonomistu pētījumu, kas šo tēzi apstiprina.

  Atbildēt
 15. flipo

  AM, palasi par Buša ģimenes biznesu – ieroču ražošanu un tirdzniecību, tad sapratīs kāpēc ir vajadzīgs karš. 🙂

  Atbildēt
 16. ZBH

  plus, veel kaukaa vienmeer tiek runaats par sootecestvennik aizstaaveesan ar militaar speek vienaas vai otraas aarzemees, vai, ja ar KPFSR nekaad sakar, bet vaig, tad tiek aizstaaveet “slavjane” (lai gan lielaakaa dal .RU iraid diezgan juutam mongoloiid, un .UA gadiijumaa slaav tiek piemirst 🙂
  koroche, komercfasisms.

  Atbildēt
 17. AM

  @ZBH fašisms ietver tevis pieminētās šovinistiskās izpausmes un kā jau teicu daudzas fašisma pazīmes ir novērojamas mūsdienu krievijā. Nacisms manuprāt ir fašisms overdraivā un līdz tam krievija vēl īsti nav nonākusi. anyway, coolynxam +1 par virsrakstu.

  Atbildēt
 18. HIGH-Zen

  Patiesībā jau gruzīni bija tie, kas pirmie uzbruka Chinvali.
  http://www.france24.com/en/20080807-new-fighting-erupts-between-georgia-rebels-south-ossetia&navi=MONDE
  Krievijai tā Gruzija vajadzīga kā piektais ritenis.

  Bet Latvijā jau ir tā pieņemts, ka jāmeklē kāds ārējais ienaidnieks, parasti Krievijas veidolā. Kad to sāk gānīt, tad Latvijā dzīve paliek arvien labāka. 😀

  Atbildēt
 19. Platais

  Tikai interesanti, kur pēkšņi tik daudzi dienvidosetijas iedzīvotāji tika pie absolūti jaunām Krievijas pasēm, pašiem nemaz nezinot, ka kļuvuši par Krievijas pilsoņiem. Krievijas armija manuprāt uzskatāmi demonstrēja, kas tai nepieciešams iznīcināt tās konkurentus tranzīta jomā.

  Atbildēt
 20. AM

  Uzbruka pirmie, lol. Velkot paralēles, ja Daugavpilī parādīsies kaut kāds atsaldenis un pasludinās tur neatkarību kā rezultātā LBS sanitāri mēģinās viņu savākt uz psiheni, krievija to arī traktēs kā uzbrukumu neatkarīgai valstij un mēģinās šeit iebraukt ar tankiem. Hitlers arī iebruka Polijā, lai itkā pasargātu tautiešu intereses.

  Atbildēt
 21. AM

  @high-zen ja tu neesi visus šos gadus dzīvojis mucā, tad tev būtu jāzin, ka vēsturiski latvieši nav meklējuši ārējos ienaidniekus, gluži pretēji, ārējie ienaidnieki parasti sameklē latviešus.

  Atbildēt
 22. flipo

  @HIGH-Zen: Krievijai kā reizi Gruzija ir vajadzīga kā piecdesmit septītais ritenis.. lai varētu kontrolēt gāzes piegādes no Kaspijas jūras reģiona 🙂

  @AM: nē, to zaitgaist skatījos kādu gadu atpakaļ, nepatika, bet ja pats neesi spējis saprast kādā veidā cilvēki pelna uz karu, liecina par tavu aprobežotību. padomā tak kādi asv ir valsts pasūtījumi saistībā ar karošanu Irākā.. ieroči, armijas ekipējums, valsts pasūtījumu palīdzības sniegšanai, valsts pasūtījumi sagrautās infrastruktūras atjaunošanai utt. Vai tiešām domā, ka tur pie tā visa lielā piķa tiek irākieši? 🙂

  Atbildēt
 23. weedy

  Absurdum, tu tiešām esi absurds.
  Noziegumiem pret cilvēci noilguma nav. Nav iemesla apgalvot, ka komunistiskajam genocīdam ir kaut kāds noilgums, ja holokaustam tāda nav. Abas šīs parādības ir vienā līmenī kā kvantitatīvi tā kvalitatīvi. Ja kaut kas tev liek domāt citādi, iespējams tev nepieciešams izglītoties šajos jautājumos izmantojot ne tikai krieviski runājošos avotus.

  Tava komentāra otrais un trešais paragrāfi vispār ir bezjēdzīgi, jo nekādi neatspēko ne to, ka pēc politiskās terminoloģijas šobrīd Krievijā valda fašistisks režīms, ne ko citu no autora teiktā. Starp citu, kā jau minēja komentāros, pastiprinātā ksenofobija un neo-nacistisko grupējumu uzplaukums Krievijā pat liecina domāt, ka velk uz nacismu.

  HIGH-Zen. Jā, Krievijai Gruzija vajadzīga kā 5-tais ritenis. Tu maz redzi tālāk par degungalu? Rakstu izlasīji? Paskaties uz Krievijas biržas indeksiem pagājušā gadā pirms Gruzijas kara. Kņigu ņečital, mņeņije esķ.

  Atbildēt
 24. AM

  @flipo Tava banālā analīze par to kā cilvēki pelna uz karu diez vai kādu šeit interesē. Labāk iedod linku, kur aprakstīts “buša ģimenes bizness – ieroču ražošana un tirdzniecība”.

  Atbildēt
 25. veciic

  un vispaar abidno tas fakts, ka lielaakaa dalja krievijas iedziivotaaji ir pozitiivi un sakariigi cilveeki. tomeer valdoshaa kljikje ar pavadoshajaam personaam, kas veiksmiigi ir uzkundzeejushies visai krievu tautai, ir manaami citaadi savaa attieksmee un ar ar savu ideologjiju ir ietekmeejushi gana daudz krievtautiibu personas kaut vai te pat latvijaa, sekmeejot galeeji kreisi noskanjoto organizaaciju attistiibu..

  Atbildēt
 26. weedy

  @veciic, cilvēki sakarīgi, izņemot to, ka daudzi tiešām no visas sirds tic visām tām blēņām, ko viņiem jau kopš 1917., ja ne agrāk pļūtī no augšas.
  Tām tic pat vairākums no tiem, kas dzīvo Latvijā u.c. postpadomijas valstīs.

  Atbildēt
 27. KSB

  weedy rakstīja:
  >Tām tic pat vairākums no tiem, kas dzīvo Latvijā u.c. postpadomijas valstīs.

  … jo joprojām lasa, klausās un skatās krievisko informācijas plūsmu

  Atbildēt
 28. weedy

  Akls esi vai? Department of Defense budžetu paskaties. Un tad apskaties ASV lielāko rūpniecības kompāniju top 50, cik no tām pilda militāros pasūtījumus – GM, Boeing utt..

  Atbildēt
 29. weedy

  AM, kāds ir tavs arguments? Tas, ka iespējams tieši Buša ģimene tajā nav iesaistīta kaut ko vispār maina? Skaidrs ir tas, ka ASV liela budžeta daļa aiziet militāriem pasūtījumiem, attiecīgi kompānijas, kas tos pilda, jeb cilvēki, kam tās pieder ir spēcīgs lobijs karam.
  Tā ir vienkāršākā naudas atmazgāšanas shēma, pie tam pilnīgi legāla – liec nācijai domāt, ka karš ir nepieciešams, uzsāc to un dabū nodokļu maksātāju naudu savas firmas pasūtījumiem.

  Dzīvojot Latvijā tu esi apbrīnojami neizglītots shēmošanā – mūsējie tak to dara tik atklāti, ka var samācīties no tiem visu ko. Vai arī tavā galvā vēl joprojām turas ASV padomjlaika propaganda par skaisto un laimīgo “brīvības zemi” pāri dīķim?

  Atbildēt
 30. AM

  LOL, parasti naudas atmazgāšana nozīmē nelegāli gūtu ienākumu legalizēšana. Izskatās, ka tev pašam nav sajēgas par ko tu runā, ja domā ka karš ir pats vienkāršākais veids kā legalizēt ienākumus.
  Iesaku tev arī apskatīties kaut vai tevis minēto kompāniju biržas akciju kursa grafikus pa pēdējiem 10 gadiem, un redzēsi ka tava taxista līmeņa spriedelēšana nekādi nebalstās uz reāliem faktiem.

  Atbildēt
 31. weedy

  AM, es saprotu, ka esi bez darba, bet ir prātīgākas nodarbes kā visiem pierādīt, ka esi aprobežots.

  LOL, “parasti”, acīmredzot, es LOL, nedomāju “parastu” shēmu, bet advancētāku, LOL, tādu, LOL, kas notiek tava, LOL, skatu uz pasauli, LOL, aizsedzošā deguna priekšā, bet tu tam netici, jo tev no bērnības, LOL, tieši un netieši borē, ka “augšā jau zina ko dara”. Tu redzi kādā dirsā mēs esam un kādas shēmas, LOL, notiek LV, ar kuģu iepirkšanu bez dokumentācijas pirkšanas, nejēdzīgi dārgiem IT projektiem un, ja vispār LOL kaut kur orientējies tu saproti, ka būtībā tā tā pati naudas atmazgāšana vien ir, jo tas ir veids kā būtībā nelegāli valsts naudu atdot tāpat vien kādam.
  LOL, tavas finansiālās zināšanas, ir kārtīga LOLika līmenī, acīmredzot nekad neesi tā arī sapratis, kāpēc ir “finanses” un “ekonomika” un kāpēc mums ir Repše un Kampars un kāda īsti atšķirība. Paskaties kaut vai uz Apple stocku pēdējo 10g. laikā un pamēģini atrast konsistentu korelāciju ar reālo peļņu, autobusa šoferīt.
  Pat amerikāņi paši atzīst, ka WW2 bija labākais, kas viņu ekonomikai varēja tolaik notikt, atspēkojot visu tavu “visi grib tikai mieru un no kara nav nekādas ekonomiskas jēgas” teoriju.

  Atbildēt
 32. AM

  @weedy lol, te arī atklājās, ka tu patiesībā esi tīnis (vismaz galvā). ja akciju cena nekorelē ar peļņu, tad tu ne tikai nesaproti no nozīmē “naudas atmazgāšana”, bet arī ko nozīmē “korelācija”. Divnieku karalis laikam esi skolā, vai ne? Par WW2 kā ekonomikas debesmannu un pašiem amerikāņiem, kas itkā to apgalvo — meli. Parādi man kaut vienu avotu, kas nav saistīts ar zeitgeist kustības šizoidiem.

  Atbildēt
 33. Bons

  Tas weedijs tiesaam weed sapiipeejies…Tikai speeka ciina izskirs kurs stipraaks…Izsauucu Weediju uz dueli ar izkaptiim un alu

  Atbildēt
 34. Eco

  Eu džeki “weedy” un “AM”. No malas skatoties jūs abi piesienaties kādam vienam konkrētam vārdam no otra iepriekš rakstītā. Un braucat arvien dziļākās auzās. Atdziestiet veči. Būs jau labi. Tik un tā jūs to nemainīsiet 😉

  Atbildēt
 35. Eco

  Bet tas, ka militārie pasūtījumi nes baigo piķi, tas tiesa. I nevajag nemaz Caitgaistu. Paskatieties Discovery. 35 miljoni par vienu iznīcinātāju… Es būtu gatavs vienu uztaisīt (ja mācētu) un dzīvotu laimīgi līdz mūža galam 🙂 Un nevajag brīnīties, ka dēļ šāda piķa kāds kaut ko savējo grib ielobēt. Visiem draugiem un radiem pietiks 🙂

  Atbildēt
 36. AM

  @eco paldies par tavu ieguldījumu fleimotāju atdzesēšanā. Par tavu orto komentāru — militārie pasūtījumi nes piķi tieši tāpat kā nemilitārie — extra profits parasti rodas nevis no to militārā rakstura, bet gan no konkurences ierobežošanas, kas raksturīga valsts iepirkumiem. Domāju, ja mācētu, tu arī dienvidu tiltu būtu gatavs uztaisīt, vai ne?

  Atbildēt
 37. Domājošais

  Kā melo Krievijas televīzija,to var izlasīt žurnālista Arkādija Babčenko blogā: http://starshinazapasa.livejournal.com/12018.html

  Atbildēt
 38. ZBH

  Eco: tas blekja vanags iraid piepichkaats ar tehnologijaam, kurs izstraadaa lielaakoties ne jau skolniek zinaatnisko darb nedeel ietvaros. protams, lielaa organizaacijaa liel dekadenc, bet tomeer.
  tas pats Lockheed-Martin savulaik iebrauc lielaas probleemaas ar kaukaad ljetak rentablitaat, AFAIR. a monstrs, rok pieshaavs.
  kaa domaa, ja jau militaaro probambas izstraad tik leet, nafig PSRS gaaz aaraa ahuunos miljons valuuts katr gad, lai to vis fendereet? da pat WW2 laik bumbvedeej teemekls iraid maaksls darbs.

  Atbildēt
 39. Eco

  @AM Nu jā. Gan jau ka ir tā, ka visa pamatā ir nevis militārisms, bet savi džeki. Vienīgi militārajā padarīšanā, iespējams, ir lielāks apgrozījums. Neesmu pats rēķinājis. Varu kļūdīties. 🙂

  @ZBH Ir jau ir tā, ka tu ir spēcīgas tehnoloģijas, bet tik un tā dārgi. Ar vienu tādu lidmašīnu varētu 35 miljonus āfrikas bērnu pabarot 😀 Bet tā kā visi ar visiem grib karot un grib būt viskrutākās valstis un nācijas uz zemes, tad liela daļa pasaules resursu un naudas, diemžēl aiziet karošanā. Ja es pareizi atradu, tad viena F-35 ļotene stundas laikā iztērē ~ 5000 litru aviācijas degvielas. Rupji salīdzinot, man šāda daudzuma pietiktu gadu ar pusi katru dienu ar mašīnu uz darbu braukt …

  Atbildēt
 40. japets

  Karš visos laikos ir bijis viens no galvenajiem un spēcīgākajiem tehnoloģiju un zinātnes attīstības dzinējspēkiem. Diemžēl ar augstu cenu – cilvēku dzīvībām.

  Atbildēt
 41. KBI

  Par ko īsti uztraukums? Vēstures gaitā ne viena vien tauta/valsts ir izgaisusi no zemes virsas. Būs vēl viena, un pēc tam mēs pagaidīsim – nu un? Saule turpinās spīdēt, koki turpinās aug un mēness turpinās rotēt ap sauli. Kuru gan interesē, zem kāda karoga un kādā valodā cilvēki uz to lūkosies?

  Atbildēt
 42. PM

  Pirms te tukšu muldēt, iesaku visiem šaurpierainajaiem fašisma atbalstītājiem izlasīt grāmatu “Kas piespieda Hitleru uzbrukt Staļinam”
  http://kob.su/kobbooks/kto-zastavil-gitliera-napast-na-stalina-starikov-nikolai
  Kas neprot lasīt, var pameklēt tīklā šīs grāmatas audio versiju.

  Atbildēt
 43. CooLynX Raksta autors

  PM, lai lieki netērētu laiku – tā ir kāda Kremļa pasaku grāmata vai tur ir arī kaut nedaudz patiesības?

  Atbildēt
 44. PM

  Tā nav nekāda Kremļa pasaku grāmata – to ir sarakstījis ekonomists, kas diezgan daudz laika veltījis šīs problēmas pētīšanai un rakņājies pa arhīviem.
  Nezinu kāpēc, bet cilvēki nevēlas saprast, ka rietumi mums melo un cenšas pārrakstīt vēsturi tieši tāpat kā to savulaik darīja PSRS.
  Eiropai mēs esam vajadzīgi tikai tāpēc, ka Latvijai ir tiešā robeža ar Krieviju. Pasaulē dabas resursi iet uz beigām, kamēr Krievijā to vēl ir ļoti daudz. Rietumiem svarīgi ir sašķelt Krieviju, lai vieglāk varētu sagrābt tās resursus. Kāpēc visiem tik ļoti tiek uzspiesta demokrātija? Vai kāds vispār ir padomājis, kas pēc būtības tā ir? Domāju, ka daži vēl atceras skolas laikus,kad vēsturē mācīja par tādu pārvaldes formu kā “skaldi un valdi”. Demokrātija pēc savas būtības ir šī pati “skaldi un valdi” – daudzpatiju sistēma, katra partija velk deķīti uz savu pusi, sabiedrība sadrumstalota.

  Atbildēt
 45. CooLynX Raksta autors

  PM, šajā grāmatā ir rakstīts, ka Latviju okupēja vai tā pievienojās draudzīgajām padomju republikām?

  Atbildēt
 46. PM

  Par tādu sīku valsteli kā Latviju tur praktiski nekas nav rakstīts. Grāmatā tiek pētīti daudz globālāki vēstures notikumi – ir dokumentāli pierādīts kā Anglija, ASV un Francija caur Šveices bankām pumpēja Vācijā pasakainus līdzekļus, no tā arī radās tas “Vācijas ekonomikas brīnums” par kuru tik daudz ir rakstīts. Hitleru uzaudzināja un apbruņoja šīs valstis, ar mērķi, lai tas uzbruktu Krievijai. Anglija atļāva Hitleram iebrukt Čehoslovākijā, bet Hitlers okupēja tikai Čehiju, jo tur bija koncentrētas tajos laikos lielākās militārās rūpnīcas. Un šajā brīdī sākās nesaskaņas starp Hitleru un Angliju. Būtībā Hitlers uzmeta savus sponsorus.
  Labāk palasi grāmatu, tā nav tik bieza, tur ir visi skaitļi un fakti.

  Starp citu, Latvija un tās iedzīvotāji, ja skatāmies pēc statistikas, ir sīka aprēķinu kļūda. Pašlaik Ķīnā tautas skaitīšanā 5 miljoni cilvēku ir pieļaujamā kļūda.

  Atbildēt
 47. japets

  PM, Saules sistēma un Zeme ir sīka aprēķinu pieļaujamā kļūda.
  Nē, Piena ceļa galaktika ir sīka aprēķinos pieļaujamā kļūda.
  Pag, ir teorijas, ka šis visums ir pat neizsakāmi maza, aprēķinos pieļaujama kļūda!

  Atbildēt
 48. ZBH

  Eco: vienreiz pabarot, vai vis muuzh? :g:
  naaksies atkaartoties – man pie kaajs Afriks beern probleems – nefig jaaties tur, kur jau vismaz 50 gads neks neaug (es par Etiopijs progresiivo tuksnes), un es neatbalst finans piramiids (t.sk. dazaad meerog sociaalaas – no muuseejaas pensij sisteems liidz Afriks “1 deels pelna 1$/dienaa, znacit 10 deeli=10$/dienaa” (reaal no vien TV raidiijum un bez paardomaam, ko tad, ja bezdarbs)). redz, ka senciem un kaiminiem nesanaak bizness ar deeliem – nu tad lai paariet uz peting, ja jau vazektomij nevar atlauties un smilts riebiig snirkst starp zobiem.
  ja jau mees liidziibaas reekinam, tad 35M$= ne vairaak kaa 35 zilo apkakliis dziiviibs pasnoveerteejums. AFAIR no peetiijum, pa cik kur apkakliit noveertee sav aad, lai riskeet (baltajaam biij 3-4x mazaaks pasnoveerteejums, kas biij galvenaa peetiijum hohm).
  no Tavs brauksans ar masiin uz darb gad garumaa neviens strateegiskais meerkjs neir sagruvs un nesagruus, vai arri Tav braukaasan galiig neaizsargaa pret ienaidniek aviaacijs uzlidojumiem, utt. 🙂
  un militaaro reaktiivo lotenj iraid kudii mazaak par braukaataajiem uz darb / 365.25 kaut vai (ne jau katr dien pilot lido pa stundai 🙂
  un senajos laikos AFAIK ar biij pamats iideet, ka kar zilon uztureesan maksaa lopisk daarg 🙂 c’est la vie, karojus iraid vienmeer un ekonomij seit mier nenes, un gandriiz vinneesan neskaitaas (peec k/f “Fast And Furious”).

  Atbildēt
 49. ZBH

  PM: nju, nju, volfram Vaacijai piegaadaaj kas? PSRS. a to izmanto brunusiteejos laadinos. chup ar paareejiem strateegiskajiem metaaliem taapat. tankists apmaaciij kas? PSRS. lidotaajs apmaaciij kas? PSRS. degviel veel no 1939. beigaam liidz 1941. saakumam piegaadaaj kas? PSRS. ilgi var taa turpinaat.
  un tu tur opredelies, kaad lom Latvijai, statistiskajai kluudai, valstinai aiz robezs, Krievijs sadaliisanaa? es veel saprast, ja Lietuv piemineet :g:

  Atbildēt
 50. normunds

  Pasaulē dabas resursi iet uz beigām, kamēr Krievijā to vēl ir ļoti daudz. Rietumiem svarīgi ir sašķelt Krieviju, lai vieglāk varētu sagrābt tās resursus. Kāpēc visiem tik ļoti tiek uzspiesta demokrātija? Vai kāds vispār ir padomājis, kas pēc būtības tā ir?

  Es padomāju.

  Visi trīs teikumi ir vismaz nepatiesi. Nevajag sevi mānīt ar krievijas diženumu un resursu neizsmeļamību, arī tur ļauži jau sen satraucas par naftas un gāzes krājumu izsīkšanu, kas pa lielai daļai ir tāpēc, ka krievijā izmantotās ieguves metodes ir neefektīvas.

  Es nezinu kā var satraukt demokrātijas izplatīšanās (es negribu lietot vārdu uzspiešana), varbūt paskaidro kāda ir demokrātijas alternatīva? Es domāju demokrātijas kā valsts pārvaldes formas alternatīva?

  p.s uztraukšanās par to ka rietumi vēlas sašķelt krieviju ir aizkustinoša 🙂

  Atbildēt
 51. Sarky

  # CooLynX: 2009.08.12 @ 10:59:13

  PM, šajā grāmatā ir rakstīts, ka Latviju okupēja vai tā pievienojās draudzīgajām padomju republikām?

  Vēl precīzāka mēraukla šeit būtu: vai un kā grāmatā pieminēts Molotova – Rībentropa pakts.

  Atbildēt
 52. CooLynX Raksta autors

  Autors izklausās skandalozs (lasi dzeltens). No foruma citāts:

  Является автором книг: «Февраль 1917- революция или спецоперация?», «От декабристов до моджахедов», «1917. Кто убил Россию», «Преданная Россия». В «Кто заставил Гитлера напасть на Сталина». «Шерше ля нефть. Почему наш Стабилизационный фонд находится ТАМ?».

  Atbildēt
 53. KOB

  Skatos daudziem te ir problēmas ar saprašanu. No globālās politikas ar ņi bum bum… Tieši tāpēc jau mēs esam tik dziļā pakaļā.
  Skumji ir tikai tas, ka ja kāds (piem., PM) mēģina jums atvērt acis, tad jūs kā vardes dīķī tikai kurkstat – tā nevar būt, tie ir meli utml. Ja jūsu apziņas līmenis ir tik zems, tad to vajag pacelt, vajag mācīties.
  Lekcijas par vadības teoriju varat noskatīties šeit:
  http://kob.su/petrov

  Ja pēc to noskatīšanās vēl nesapratīsiet kas ir kas, tad tiešām jūs neesat nekas vairāk par aitu baru neesat. Un aitas ir jāgana un jācērpj, ko arī gudri cilvēki dara:)

  Atbildēt
 54. CooLynX Raksta autors

  KOB, ja jūsu kustība nav kārtējais pro-kremliskais veidojums vai idiņu saiets, tad nevajag ar lētiem tekstiem un mēģinājumiem pacelt sevi augstāk, nomelnot citus.

  Šobrīd jums ir tipiska urlu attieksme – es esmu augstākais prāts/rasa un tas, ko es saku ir vienīgā patiesība – ja kāds tai nepiekrīt, tad ir pieskaitāms primātiem.

  Tālāk jau vairs nav būtiski kā jūs esat ietērpuši savu sakāmu – cik ekonomiski vai zinātniski pamatoti – tas ir un paliek jūsu uzspiestais viedoklis, kas ir līdzvērtīgs pirmajam lamuvārdam krievu valodā, ko iemācījos bērnu dārzā (trīs burti, pa vidu u, bet nav duša).

  Atbildēt
 55. aksels

  PM: Rietumiem svarīgi ir sašķelt Krieviju, lai vieglāk varētu sagrābt tās resursus.

  Nespēju saskatīt tur neko sliktu. Krievijai sen bija laiks sašķelties un agri vai vēlu tas notiks. Kāds labums no tik milzīgas, vājas valsts kuras iedzīvotāju skaits strauji sarūk?

  Atbildēt
 56. 8)

  Vispār – agri vai vēlu jebkādi resursi piederēs visai pasaulei. Ja Krievijai nebūtu tā sauktās “Krievijas republikas” – patiesībā okupētas tautas, kurām uzspiesta Federatīvi militāra griba un vadība, Krievija būtu 3x mazāka savā “svētajā krutumā”.

  Atbildēt
 57. Eco

  @ZBH No tava rakstītā ņefiga saprast nevar. Acis var izmežģīt. Un ja tev nepatīk mani salīdzinājumi ar āfrikas bērniem un braukšanu uz darbu, tad paņem tādus salīdzinājumus, kādi tev tuvāki. Sāls ir tajā, ka tā ir liela nauda. Un tie ir tikai salīdzinājumi. Es te globālus mākoņus par stratēģiskiem mērķiem utt. netaisos stumdīt.

  Atbildēt
 58. PM

  Vangas pareģojumi līdz 5079 gadam:

  2010 – III pasaules kara sākums. Karš sāksies 2010 gada novembrī un beigsies 2014 gada oktobrī. Tas sāksies kā parasts karš, pēc tam tiks pielietoti atomieroči un vēlāk arī ķīmiskie ieroči.

  2011 – Ziemeļu puslodē radioaktīvo nokrišņu dēļ nepaliks ne dzīvnieki, ne augi. Pēc tam musulmaņi sāks ķīmisko karu pret dzīvi palikušajiem eiropiešiem.

  2014 – Lielākā daļa cilvēku slimos ar augoņiem, ādas vēzi un citām ādas slimībām (ķīmiskā kara sekas)

  2016 – Eiropa praktiski neapdzīvota

  2018 – Par pasaules lielvalsti kļūst Ķīna. Attīstītās valstis no ekspluatatoriem kļūst ekspluatējamajām

  2023 – Nedaudz izmainīsies Zemes orbīta

  2025 – Eiropa vēl ir mazapdzīvota

  2028 – Tiek izstrādāts jauns enerģijas avots (iespējams, ka tā būs kontrolējama kodolreakcija). Bads lēnām tiek pārvarēts. Tiek palaists pilotējsms kosmiskais kuģis uz Venēru.

  2033 – Polos kūst ledus. Pasaules okeāna līmenis ceļas.

  2043 – Pasaules ekonomika plaukst un zeļ. Eiropā valda musulmaņi.

  2046 – Tiek izaudzēti jebkuri cilvēka orgāni. Orgānu maiņa kļūst par vienu no labākajām ārstniecības metodēm.

  2066 – Uzbrukuma laikā musulmaniskajai Romai, ASV izmanto jauna veida ieroci – klimatisko. Klimats strauji kļūst vēsāks.

  2076 – Bezšķiru sabiedrība (komunisms)

  2084 – Dabas atjaunošana

  2088 – Jauna slimība – novecošana pāris sekunžu laikā

  2097 – Ātrā novecošanās uzveikta.

  2100 – Mākslīgā saule apgaismo Zemes tumšo pusi.

  2111 – Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem)

  2123 – Kari mazu valstu starpā. Lielvalstis neiejaucas.

  2125 – Ungārija uztvers signālus no kosmosa (visi atkal atcerēsies par Vangu)

  2130 – Kolonijas zem ūdens (ar citplanētiešu padomu palīdzību)

  2164 – Dzīvniekus pārvērš par puscilvēkiem

  2167 – Jauna reliģija

  2170 – Liels sausums

  2183 – Kolonija uz Marsa kļūst par kodollielvalsti un pieprasa neatkarību no Zemes (kā savulaik ASV pieprasīja neatkarību no Anglijas)

  2187 – Izdosies apturēt divu lielu vulkānu izvirdumu

  2195 – Jūras kolonijas pilnībā nodrošinātas gan ar enerģiju, gan ar pārtiku.

  2196 – Pilnīga aziātu un eiropiešu sajaukšanās.

  2201 – Uz saules palēninās kodoltermiskās reakcijas. Kļūst vēsāks.

  2221 – Ārpuszemes dzīvības meklējumos, cilvēce stājas kontaktos ar kaut ko briesmīgu.

  2256 – Kosmiskais kuģis atnesa uz Zemi jaunu briesmīgu slimību.

  2262 – Pakāpeniski mainās planētu orbītas. Marsam draud komēta.

  2271 – No jauna aprēķinātas izmainījušās fizikas konstantes

  2273 – Dzeltenās, baltās un melnās rases sajaukšanās. Jaunas rases.

  2279 – Enerģija no nekurienes (iespējams no vakuuma vai melnajiem caurumiem)

  2288 – Ceļojumi laikā. Jauni kontakti ar citplanētiešiem.

  2291 – Saule atdziest. Tiek veikti mēģinājumi to iedegt no jauna.

  2296 – Jaudīgi uzliesmojumi uz Saules. Izmainās pievilkšanas spēks. Sāk krist vecās kosmiskās stacijas un kosmiskie pavadoņi.

  2299 – Francijā – partizāņu kustība pret islāmu.

  2302 – Tiek atklāti jauni svarīgi Visuma likumi un noslēpumi.

  2304 – Atklāts Mēness noslēpums.

  2341 – Kaut kas briesmīgs tuvojas Zemei no Kosmosa

  2354 – Avārija vienā no mākslīgajām Saulēm noved pie sausuma.

  2371 – Lielais bads

  2378 – Jauna ātri augoša rase

  2480 – Saskriesies divas mākslīgās Saules. Zemi ietīs krēsla.

  3005 – Karš uz Marsa. Tiks izjauktas planētu trajektorijas.

  3010 – Komēta taranēs Mēnesi. Apkārt Zemei – akmeņu un putekļu josla.

  3797 – Uz šo laiku uz Zemes izmirs viss dzīvais, bet cilvēce spēs likt pamatu jaunai dzīvei citā zvaigžņu sistēmā.

  3803 – Jaunā planēta maz apdzīvota. Cilvēki maz kontaktējas savā starpā. Jaunās planētas klimats ietekmē cilvēku organismu – notiek mutācijas.

  3805 – Karš starp cilvēkiem par resursiem. Izmirst vairāk kā puse cilvēku.

  3815 – Karš beidzies.

  3854 – Civilizācijas attīstība praktiski apstājas. Cilvēki dzīvo baros kā zvēri.

  3871 – Jaunais pravietis stāsta cilvēkiem par morālām vērtībām, reliģijām.

  3874 – Jaunais pravietis iegūst atbalstu visos iedzīvotāju slāņos. Tiek organizēta jauna Baznīca.

  3878 – Citplanētieši kopā ar jauno Baznīcu no jauna apmāca cilvēkus aizmirstajām zinātnēm.

  4302 – Uz planētas parādās jaunas pilsētas. Jaunās Baznīcas vadība stimulē tehnoloģiju un zinātnes attīstību.

  4304 – Atrasts veids kā uzvarēt jebkuru slimību.

  4308 – Mutācijas rezultātā cilvēki beidzot sāk izmantot savas smadzenes vairāk kā par 34%. Pilnībā pazūd tādi jēdzieni kā ļaunums un naids.

  4509 – Iepazīšanās ar Dievu. Beidzot cilvēks ir sasniedzis tādu attīstības līmeni, ka var būt saskarsmē ar Dievu.

  4599 – Cilvēki iegūst nemirstību.

  4674 – Civilizācijas attīstība sasniedz pīķi. Cilvēku skaits, kas dzīvo uz dažādām planētām sasniedz ap 340 miljardus. Sākas asimilācija ar citplanētiešiem.

  5076 – Atrasta Visuma robeža. Neviens nezin, kas ir aiz tās.

  5078 – Tiek pieņemts lēmums pamest Visumu. Apmēram 40% iedzīvotāju ir pret to.

  5079 – Pasaules gals.

  Atbildēt
 59. CooLynX Raksta autors

  Vēl no tās pašas humora vāceles.

  Nostradamuss par cilvēces nākotni un galu

  1993. – Sarežģīsies Tuvo Austrumu problēmas. Iesējams ķīmiskais karš Izraēlā.

  1996. – Tuvajos Austrumos gaidāma jauna vadoņa parādīšanās, kurš ļoti saasinās situāciju. Ļoti iespējams jauns karš Persijas līcī. Iespējams, ka atkal liesmos naftas urbumi. Karā tiks pielietots jauns ierocis, kas izsauc izmaiņas asinīs. Arī šo karu musulmaņi zaudēs.

  1998. – Gaidāma avārija vienā no Lionas AES blokiem Francijā. Vislielākajām briesmām pakļautas Vidusjūras ziemeļu valstis. Iespējama reaktora iekšējās daļas izkušana.

  1999. – Izbeigsies 80.gados uzsāktā globālā starptautiskā saspīlējuma politika. Gaidāms ierobežots konflikts ar tādu ķīmisko ieroču pielietošanu, kuru efekts palielinās mākoņainā laikā un ar nokrišņiem.

  2000. – ASV nostiprinās savas pasaules līdera pozīcijas. Krieviju joprojām nodarbina iekšējās problēmas. Parādīsies milzīgas mašīnas, kas pārvietojas pa jūrām un sauszemi un pārvadā tūristus uz visattālākajiem pasaules stūrīšiem. Jauns emigrācijas vilnis no jaunattīstības zemēm uz industriālajām valstīm.

  .

  2006. – Austrumos tiks izgudrots ierocis, kura briesmīgā iedarbība pārspēs visu iepriekš redzēto. Tas veicinās musulmaņu nostiprināšanos.

  2008. – Indostānā konflikti ar islāmiskajiem iedzīvotājiem. Tas un atentāti pret četru valstu vadītājiem ir iemesls trešajam pasaules karam.

  2010. – 2014. – Trešais pasaules karš no 2010. gada novembra līdz 2014. gada oktobrim. Sāksies kā parasts karš, tad atomkarš un beidzot ķīmiskais karš. 2011. gada sākumā savstarpēji kodoltriecieni, kuri skars galvenokārt karojošo lielvalstu teritorijas, bet ar radioaktīvajiem nokrišņiem būs saindēta visa Ziemeļu puslode. Pēc tam musulmaņu valstis pielietos ķīmiskos ieročus pret Eiropu. Kara rezultātā Eiropā aizies bojā gandrīz visi iedzīvotāji, tiks smagi skarta daba. Tos, kuri izdzīvos, mocīs smagas ādas slimības. Eiropā tikai pēc 10 gadiem parādīsies cilvēki.
  Ķīmisko karu seku novēršanai un aizsardzībai Nostradamuss sniedz rekomendācijas. Jau no 2006. gada jāuzsāk tehniskā sagatavošanās: pārtikas un tehnisko līdzekļu uzkrāšana, ūdens attīrīšanas ierīču sagatavošana, hermētisku „siltumnīcu” radīšana. Svarīgi atrisināt olbaltumvielu deficītu vismaz uz 11 gadiem, uzkrāt lielu daudzumu pārsiešanas materiālu un medikamentu, sagādāt hermētiskus aizsargtērpus. Sagatavot ierīces pārtikas produktu ražošanai, radīt mēraparātu un analizatoru uzkrājumus.

  2018. – Pēc tam, kad Amerika un Krievija kara rezultātā zaudēs lielvalsts statusu, par tādu kļūs Ķīna. Ķīnieši valdīs gaisā un kosmosā. Tā kā lieli zemeslodes rajoni būs neapdzīvoti, ievērojami mainīsies valstu robežas.

  2023. – Zemēs, kurās pēc kara pakāpeniski sāka atjaunoties tautsaimniecība, iestājas pasaules mēroga krīze. Šķiet, ka pasaules kapitāls atrodas vienās rokās.

  2025. – Nostradamuss brīdina, ka pārcelties uz pilnīgi izpostīto Eiropu joprojām bīstami.

  2026. – Pieaug ādas slimību un vēža briesmas. Šīs slimības ir visizplatītākās.

  2028. – Trīs zinātnieki atklāj jaunu enerģijas avotu, kas, pēc Nostradamusa vārdiem, saistīts ar skaņām vai vienu skaņu un var tikt izmantots kā ierocis. Pakāpeniska bada pārvarēšana. Pilotējamās tehniskās zondes starts uz Venēru.

  2029. – Kādā pazemes centrā tiek izmēģināts jauns enerģijas iegūšanas paņēmiens, iespējams, saistīts ar kodoltermisko reakciju. Tas ir relatīvi tīrs enerģijas iegūšanas veids.

  2033. – Kara rezultātā atmosfēra piesārņota, ceļas Zemes virsmas temperatūra, kas izsauc polāro ledāju kušanu, kā rezultātā veselas valstis applūst.

  2043. – Pasaules ekonomikas uzplaukums.

  2046. – Mākslīgi izaudzēto orgānu implantācija.

  2066. – Pret musulmaņiem tiek pielietoti klimatiskie ieroči, bet tas izsauc Zemes apledošanu.

  2076. – Vispasaules valdība un bezšķiru sabiedrība.

  2084. – Atgriešanās pie dabas. Cieņa pret zinātnēm. Ilgstoša miera sākums.

  2088. – Cilvēcei uzbrūk jauna slimība, kuras simptoms – novecošana ļoti īsā laikā.

  2097. – Uzvara par novecošanos. Tiek izdalīts un neitralizēts novecošanās gēns.

  2100. – Radīs kosmisko staciju, kas apgaismos neapgaismoto planētas pusi.

  2111. – Cilvēka tieša savienošana ar mašīnu (kompjūteru ?)

  2130. – Citplanētietis iepazīstina cilvēkus ar jūras zinātnēm. Acīmredzot sāk realizēt jūras dibenā intensīvās tehnoloģijas un jūras ūdenī izšķīdināto izejvielu izmantošanu. Rezultātā ekoloģiskā līdzsvara izjaukšana un zivju bojā eja.

  2164. – No čūskām izveidots „puscilvēks” ar ierobežotu intelektu, kuru izmanto darbam kosmiskajās stacijās.

  2167. – Parādās jauns vispasaules Skolotājs, kas liek pamatus jaunam pasaules uzskatam un jaunai reliģijai. Pret šo reliģiju cīnās ortodosi.

  2180. – Atmosfēras attīrīšanas pasākumu sākums. Tam vajadzēs sešus gadsimtus.

  2183. – Marsa kolonija, kļuvusi par atomvalsti, pieprasa patstāvību.

  2187. – Ar tehnisko līdzekļu palīdzību izdodas apturēt divu lielāko vulkānu izvirdumus.

  2190. – Zemūdens kolonijas var efektīvi strādāt, jo tiek apgādātas ar cauruļvadu palīdzību.

  2195. – Atrisināta zemūdens koloniju apgāde ar pārtiku no zemūdens plantācijām.

  2196. – Aziātu un balto sajaukšanās rezultātā radusies jauna rase.

  2201. – Strauja klimata izmaiņa, jo Saule dod mazāk enerģijas.

  2221. – Meklējot ārpuszemes dzīvību, cilvēce saduras ar kaut ko briesmīgu.

  2256. – Kosmiskais kuģis uz Zemi atnesīs jaunu slimību ierosinātājus, kuriem cilvēku imūnā sistēma nespēj pretoties. Rezultāti ir briesmīgāki nekā visas iepriekšējās epidēmijas kopā.

  2262. – Planētu savstarpējās pievilkšanās traucējumi. Marsam draud komēta.

  2271. – Atklātas kļūdas dabas zinātņu pamatos, kas noved pie to pārvērtēšanas.

  2273. – Pareģota trīs jaunu rasu rašanās.

  2279. – „Melno caurumu” enerģijas izmantošana.

  2288. – Atklāta iespēja ceļojumiem laikā, kas saistīta ar „melno caurumu” enerģijas apgūšanu. Nodibināts kontakts ar augsti attīstītu ārpuszemes civilizāciju, kas dod lielu labumu.

  2291. – Turpinās Saules atdzišana. Zinātnieki mēģina to atkal iedegt.

  2292. – Saules stāvoklis strauji pasliktinās. Uz tās grandiozi sprādzieni, kuru rezultātā kosmosā tiek izmestas lielas masas. Tas izraisa pievilkšanās spēku izmaiņas Saules sistēmā un smagas sekas.

  2296. – Saules uzliesmojumi tik grandiozi, ka redzami pat naktī.

  2297. – Kosmisko staciju un pavadoņu krišana uz Zemes, kas saistīta ar gravitācijas izmaiņām.

  2299. – Kristieši slepeni organizējas, lai dotu pretsparu islāmam.

  Tālākā notikumu gaita, kas attiecas uz Zemes pēdējo pastāvēšanas periodu,
  ir visai problemātiska, tāpēc pareģojumu interpretācijas ir visai lakoniskas.

  2302. – Visuma radīšanas formulas atklāšana.

  2341. – Kaut kas jauns, nezināms, briesmīgs tuvojas Zemei no Visuma centra.

  2354. – Sakarā ar mākslīgās saules defektu sadeg veseli rajoni.

  2371. – Uz Zemes lielākais bads, kāds jebkad bijis.

  2378. – Parādās rase, kas ļoti ātri pieaug.

  2480. – Divu mākslīgo sauļu sadursme.

  3005. – Fatāls mūsu planētas vēsturē. Desmit milzīgi Marsa kolonijas kuģi nezināmu iemeslu dēļ sagrauj šo planētu. Saules sistēmā rodas gravitācijas mijiedarbības traucējumi. Zemei tuvojas komēta. Katastrofu neizdodas novērst un komēta saduras ar Mēnesi, kura atlūzas krīt uz Zemi. Ap Zemi veidojas putekļu un akmeņu josla. Zaudēta lielākā daļa atmosfēras. Pārtrūkst kosmiskie lidojumi. Atmosfēra pakāpeniski sakarst un 3797. gadā aiziet bojā viss dzīvais.

  No laikraksta «Saule»
  (iznāca 20.g.s. deviņdesmitajos gados)

  Vangas pareģojumi.

  2008 – Atentāts pret četru valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas būs viens no Trešā pasaules kara iemesliem.

  2010 – Trešā pasaules kara sākums. Karš sāksies 2010. gada novembrī un beigsies 2014. gada oktobrī. Sāksies kā parastais karš, pēc tam tiks pielietoti atomieroči, bet pēc tam ķīmiskie ieroči.

  2011 – Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nepaliks vairs ne dzīvu būtņu, ne augu valsts. Pēc tam musulmaņi sāks ķīmisko karu pret vēl dzīvi palikušajiem eiropiešiem.

  2014 – Vairums cilvēku cietīs no strutojošām brūcēm, ādas vēža un citām ādas slimībām (ķīmiskā kara sekas).

  2016 – Eiropa praktiski neapdzīvota.

  2018 – Par jauno pasaules lielvalsti kļūst Ķīna. Jaunattīstības valstis no ekspluatējamām kļūst par ekspluatatoriem.

  2023 – Nedaudz mainās Zemes orbīta.

  2025 – Eiropa joprojām maz apdzīvota.

  Atbildēt
 60. PM

  Iesaku izlasīt P.Stelpa rakstus par Gruziju un ne tikai…

  http://www.philos.lv/Profanacija.html
  http://www.philos.lv/Par_sz.html

  Atbildēt
 61. Sarky

  PM – palasīju. Faktoloģiskas muļķības.

  Par Osetīnu iznīcināšanu, lai varētu uzbrukt Irānai – pat pasmaidīju ;o)

  Atbildēt
 62. zips

  tos PM linkus tiešām var palasīt, ja brīvāks brīdis
  Labi rēcamgabali. Amerika slikta, jo “tur valda viesuļvētras” un “varas nāk tās pēdējais prezidents”
  Lielie naftas krājumi Balkānos, utt
  pisec

  Atbildēt
 63. PM

  zips un daži citi uzskatāmi parāda savas apziņas zemo attīstības līmeni. Paldies jums par to! Vēlāk jūsu komentāri man lieti noderēs prezentācijās kā uzskates materiāls.

  Atbildēt
 64. american

  Pie mums in USA ir ljoti negativ attieksme pret Krievij. Daudzi magazines atklati raksta, ka America gatavojas iekarot Krievij. Kars in Gruzija bija musu valdibas roku darbs, provokacija. Zhel tik ka ta marionet Saakashvili nespet izpildiit musu doto uzdevums.

  Atbildēt
 65. normunds

  Skumji ir nevis tas, ka krievi pavelkas uz kremļa sviestu, bet tas, ka kremļa propagandas mašīna strādā ļoti efektīvi. Tā strādā tik labi, ka nu jau daudzi latvieši savās galviņās ir iekaluši, ka krievij uber alles, tur viss ir labi etc.

  Atbildēt
 66. ZBH

  CooLynX: “trīs burti, pa vidu u, bet nav duša” atbilst vismaz 3 vaard, bet, ja kermen dal, ta bez “taa tur” tocno veel arri “zub” 🙂

  Eco: es jau uzrakstiij – vismaz 35 balto apkakliis dziiviibs. varam citaad – cik izmaksaa kaut vai karaviir dziiviibs zaudeesan ASV – 100k$ (mums biij laikam 40kLs) – itogo taads ljetaks maksaa tikai 350 zaldaat dziiviibs = principaa rentabl, ja ljetak izmanto kaujai, nevs paraugdemonstreejumiem sveetkos. ja nesaproti, kas iraid 350 zollj – ierakumos WW2 laikaa tas biij ar kaart 500m posms fronts liinijaa. TIKAI. un ar baigo “kadru mainiibu” :g:
  tiesh shitaa daargaa tehnik lauj panaakt taad fors skaitl kaa 10km2 teritorijs kontroleesan ar videej 2 militaaristiem, nevs 50.
  a afriks berniem suudiig karm. es nesaprot, kaapee tam, ka kontinentaa vis nespeej salasiit eedamo, buut jaabuut pa probleem citiem kontinentiem.

  PM: tie Vangas paregojum cik autentisk? saliec kopaa 2016. un 2018. gad paregojums un pasak – ko ties kiinies ekspluatees veel bez Japaans? liidiis Austraalijs tuksnesii? o, jaa, opaal raceej – iistie ekspluatator. kars uz Marsa – kriev un amerikaan ekspediicijs sakausies :g:
  starp 5076. un 5078. – kur aprakstiits, ka kaads paluur aiz Visum robezs un atklaaj, kaa aiz taas migreet? nu tak 5078. referendum tak ne jau pa fufel riikos, vai ne? :g: un, es atvainojos, “pamest Visumu” – eto kak? kaarteejais mas suiciids?
  nu tur ilg vareet turpinaat.
  un davai, WW3 soliij naakamgad – tu tikai niku nenomain, lab, lektor hrenov :g:

  Atbildēt
 67. ZBH

  CooLynX: ops, sorry, vismaz 4 vaard – bez “zud” tak arri veel “sup”. un kaa netiir variant nepieskaitiisim borzo “nu-s?”. upd. opaa, izraadaas, ka iraid arri griek izcelsms filosofiskais “nus” 🙂

  Atbildēt
 68. CooLynX Raksta autors

  ZBH, ja reiz tā patīk filozofēt, tad vēl pamēģini pielikt klāt arī apstākli par bērnu dārzu un to, kādus vārdiņus parasti pirmos apgūst.

  Atbildēt
 69. Koknesis

  Tai grāmatā “Kas piespieda Hitleru uzbrukt Staļinam” galenā doma: Otro Pasaules karu finansējušas Anglija un ASV. Vācija bija visa ļaunuma iemiesojums, bet krievija ar staļinu priekšgalā bija nabaga upuris.
  Smagi smird pēc kremļa kārtējā murgojuma.

  Atbildēt
 70. ZBH

  CooLynX: mees beerndaarzaa krievisk nelamaajaamies. mums biij chista latvies beerndaarzs pa spiit diezgan imigrantpillajai pilseetai. un, lai arri es kriulen drusku saprat jau pirms shules, tos tur vaards kaukaa vispirms dzirdeej tikai shuls laikaa un no tiem, kas beerndaarzaa nemaz nebiij gaajus. paradokss!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *