Krievijas politika

Es te vakar taustīju publiku un mēģināju saprast vai jau ir pienācis laiks kaut ko citu rakstīt, vai cilvēki vēl grib cepties par karu Gruzijā. No pionieru komentāriem sapratu, ka vēl nav laiks mainīt tēmu. 😉

Tāpēc šodien turpināsim tēmu par Krievijas politiku. Diezgan interesants video, kur kāds politologs vienkāršā valodā pastāsta, kāda tad patiesībā ir tā Krievijas politika.

Без комментариев: Специально для тех, кто все ещё рассказывает мусульманам байки о «международном праве»

Video ir redzams zemāk.

65 thoughts on “Krievijas politika

 1. sf

  a ko tu vareno krieviju vaino? juutu ka ar taadu sarkasmu par kreiviju runaa krievija ir varena slava krievijai. gde me tam pobeda. 🙂

  lai gan dzeks pareizi saka vai nu no tevis baidaas vai tevi miil un mees visi zinaam ka miilestiibu var nopirkt kaa no izdariija ASV ar gruziju

  pietam shitas konflikts gruzijaa 100% ir ASV darbs lai diskriditeetu krievju un redz cik aatri poli parakstiija rakeshu aizsardziibas liigumu ar ASV noraustiijaas no krievijas taapat kaa citas mazaas pakalu laizoshas naacijas

  Atbildēt
 2. normunds

  Es esmu autā, kā tā var būt, ka viens lielkrievu šovinists uzskata, ka mēs viņiem vairs nederam??? Galīgi tups!

  😀

  p.s es joprojām nesaprotu tos, kas pie visa vaino USA. Man ir aizdomas, ja 91. mums nebūtu viņu un citu valstu atbalsta, mēs būtu turpat kur Gruzija tagad – cīnītos ar Daugavpils separātistiem un skatītos kā Jelgavu bombī MIGi. Un krievi pilnām mutēm stāstītu, ka viņi nekādu karadarbību šeit neveic.

  Atbildēt
 3. normunds

  Es esmu autā, kā tā var būt, ka viens lielkrievu šovinists uzskata, ka mēs viņiem vairs nederam??? Galīgi tups!

  😀

  p.s es joprojām nesaprotu tos, kas pie visa vaino USA. Man ir aizdomas, ja 91. mums nebūtu viņu un citu valstu atbalsta, mēs būtu turpat kur Gruzija tagad – cīnītos ar Daugavpils separātistiem un skatītos kā Jelgavu bombī MIGi. Un krievi pilnām mutēm stāstītu, ka viņi nekādu karadarbību šeit neveic.

  Atbildēt
 4. viesis

  Baigi jau nu ciniski. Lai gan ja cenšas no malas daudz maz neitrāli paskatīties (cik nu tas vispār ir iespējams), tad taisnība vien ir.

  Atbildēt
 5. normunds

  Jocīgi ka šis džeks izslēdza Baltijas valstis no krievijas ietekmes zonas 🙁 Būs laikam sēnes saēdies.

  p.s Tiem kam ļoti nepatīk USA es tikai gribu atgādināt, ja ne viņu un citu demokrātisko valstu atbalsts pirms 17 gadiem, mēs būtu turpat kur gruzija tagad – Daugavpilī buntotos krievvalodīgie, pār Jelgavu lidotu MIGi un krievu prese stāstītu, ka viņi neveic karadarbību Latvijas teritorijā.

  p.p.s ļoti labs resurss ir pravda.ru. Iesaku palasīt….

  Atbildēt
 6. debu-->>sf

  “pietam shitas konflikts gruzijaa 100% ir ASV darbs lai diskriditeetu krievju”
  Noskatījies un vispār nekas nelikās acīmredzams? Nu, tīri, kuram karš Gruzijā ir izdevīgāks un tādā garā? Noskaties vēlreiz?

  Atbildēt
 7. dfg

  karsh ir izdeviigs tiem kas no taa viss vairaak ir ieguvis

  un ASV ir ieguvusi polijas liigumu par baazeem polijaa + vel baltiajs valstu laiziitaaju atbalstu un kalposhanu kaa arii ASV ir taa valsts kas viss vairaak paardeva ierochus gruzijai un ir redzami arii kadri no gruzijas militaaraas baazes ar ASV ierochiem.

  kaa arii gruzijas regulaaraa paraadiishanaas ASV un katru reizi izsaka aizvien lielaakas apsuudziibas krievijai kaa arii katraa intervijaa un taas bija katru dienu vinsh staasta cik gruzija ir demokraatiska un kaa viniem patiik ASV un nestaastiet man ple mulkiibas Gruzija nekad nav bijus demokraatija pat latvija ir demokraatiskaaka nekaa gruzija

  vai krievi ir balti kaa engeli? nee bet es uzskatu ka baltijas valstis krieviju nosodiija tikai tapeec ka ir nepatika pret krieviju deel kopeejaas veestures un politiki to izmanto lai stulbo tautu “aunu baru” vilktu aiz deguna.

  Atbildēt
 8. normunds

  bet es uzskatu ka baltijas valstis krieviju nosodiija tikai tapeec ka ir nepatika pret krieviju

  Es personiski krieviju nosodu par karadarbību svešas valsts [arī dienvidosetija ir sveša valsts] teritorijā. Un ņemot vērā totālo melu kampaņu krievijas presē es vairs neticu nevienam viņu vārdam, jo pats sākums jau bija no pirksta izzīsts, nez kur ir tie divi tūkstoši kritušo kuru dēļ krievu armija iebruka gruzijā? Turpinājums arī bija kārtīgs totālo melu kampaņas paraugs – laikā kad tiek bombardētas Zugdidi, Gori un Poti krievu administrācija vienā balsī saka, ka viņi neveic karadarbību gruzijā. Interesanti kam tad piederēja tās ļotenes kas apšaudīja mierīgos iedzīvotājus?

  Atbildēt
 9. dfg

  11.

  pirmkaart krievijai ir ANO mandaats kas paredz ka viniem ir tiesiibais gruzijaa aizstaaveet taas miera uzstureetaajus ja rodas probleemas kaa arii krievijas konstituucija paredz savu pilsonu aizsargaashanu. lielaakaa dala no iedziivotaajiem bija krievu pilsoni pilsoniiba viniem netika pishkirta pirms nedeelas.

  pirmkaart arii ASV izmanto meedijus lai manipuleetu un daliitu tautu divaas dalaas par un pret.

  es 100% paarliecinaats ka ASV ir iesaistiita shitajaa konfliktaa

  11. paskaidro luudzu kaapeec gruzijaa tika atsleegti krievijas telekanaali? un .ru domeeni? kaapeec kaads iemesls tam bija? ja jau gruziini ir tik vienoti domaa vini ticeetu krievu meedijiem? bet nee vinus atsleedza.

  vel atceries ka gruzija nosuutija savus karaviirus uz iraaku pat neesot NATO vai EU un viniem tas nav jaadara bet izskataas ka viniem ir bijis kkaads sadarbiibas liigums ar ASV ko pretiim dod ASV ? savu aizmuguri un ierochus un armiajs trenneeshanu.

  es esmu paarliecinaats ka laiks paraadiis kas tur notika un kam bija taisniiba vel ir paaraak agri spriest kas vainiigs neredzot pieraadiijumus un nenosuutot kkaadus ANO EU ekspertus kas analizeetu situaaciju.

  Atbildēt
 10. normunds

  pirmkaart krievijai ir ANO mandaats kas paredz ka viniem ir tiesiibais gruzijaa aizstaaveet taas miera uzstureetaajus

  Pirmkārt krievijai nav nekāda ANO mandāta. Tapēc turpmāka diskusija paliek neiespējama, jo balstītos uz nepareiziem pieņēmumiem.

  Nē, nu tu, protams vari šeit iemest saiti [ne pravda.ru :D] kas atspēkotu manis teikto, ka krievijai nav ANO mandāta 😀

  Atbildēt
 11. dfg

  izskataas ka tu esi dezinformeets krievijai ir ANO mandaats citaadaa gadiijumaa vinu miera uzstureetaaju tur nemaz nebuudu.

  punkts 2. ja viniem arii nebuutu ANO mandaata tad diezvai vini tik paarliecinoshi ietu gruzijaa apzinoties ka buus sekas tagad krievi nemiizh viniem ir legaalas tiesiibas tur buut un dariit ko dariija jaa jaa bija varbuut pa daudz bumbas u.t.t. bet peec no armija viedokla lai sakautu pretinieku vajag destabilizeet un deorganizeet vina militaaros speekus tas arii noziimee bumbot visu ko var izmantot militarie speeki baazes staciajs porti u.t.t. tas ir saskanaa ar logiku vismaz manu.

  es te nemeeginu attaisnot krieviju es nezinu vai vina ir vainiiga vai ne ko es meeginu pateikt ir ka cilveekiem nevajadzeetu teikt HOP kameer neesi paarleecis paskatiisimies kas notiks redzeesim agri vai veelu patiesiiba uzspeld.

  Atbildēt
 12. normunds

  zskataas ka tu esi dezinformeets

  Nē, es esmu informēts, ka krievijai Dienvidosetijā [jā, tieši tur nevis gruzijā] nav ano mandāta. Vēl vairāk – gruzijā viņiem nav nekāda mandāta.

  bet tas laikam ir grūti – būt pārliecinātam un nespēt iemest vienu linku, kas pamatotu tavu dzelžaino pārliecību. Un ņemot vērā to ka tev ir viens pīpis ano, ne ano, gruzija, dienvidosetija, nav grūti iedomāties cik spējīgs tu esi uz informācijas atlasi un apstrādi…

  Atbildēt
 13. anagol

  извините, что по-русски – но я предположил, что если ролик на русском, то все поймут и мой пост 🙂

  Артис, это Дугин. Известный философ, аналитик, но – он очень далеко от официального Кремля и официальной идеологии. Россия большая страна, там много дугиных, леонтьевых, шевченко, доренко и т.д. и т.п. Это ОЧЕНЬ умные люди, прекрасно владеющие искусством ведения дискуссии. Не знаю даже, с кем в Латвии сравнить.

  Но позиции у них во многом разные. Дугин, в частности – радикал. Поэтому нельзя ставить знак = между тем, что говорит Дугин и тем, что на самом деле происходит в Кремле. Это все равно что считать, например, что мнение Осипова или Линдермана = политика Латвии 🙂

  Atbildēt
 14. Vēl viens runātājs

  Paldies par video! Klasisks krievu politologs- “Piespiedu brīvprātīgo kārtā jāpievieno visi, kuros kāds izteicis vēlmi pievienoties”. Burvīgs pasaules redzējums!

  Atbildēt
 15. Nekas nav mainījies

  Krievījai vēl joprojām nepieciešmas vismaz viens ārējs ienaidnieks. Nekas nav mainījies. Nu ASV atbalsta visus kaut kāda līmenī, jo viņiem nav vajadzīgs ārējs ienaidnieks, lai uzturētu valsti (Krievijai impēriju). ASV ir ieinteresēta sadarboties ar jebkuru, kur ir cerība demokrātijai, mieram, līdz ar to šīs lietas izplatās tālāk.

  Atbildēt
 16. zzc21

  Noskatījos sižetu, izlasīju komentārus. Secinājums. Interesants viedoklis tam vīram ar bārdu. kaut arī anagol saka, ka nevar likt vienādības zīmi starp valsts politiku un to runātāju, taču Osetijas pasākums izskatās pēc testa. Lai Krievija saprastu, ko var izdarīt. Jo Ukraina ar Melnās jūras piekrastes militārajām ostām, stratēģiski ir ļoti svarīgas Krievijai . . . Gribētu zināt cik gadu ir dfg? Esmu pārliecināts, ka viņš nav cīvojis Centrālajā Cīsiņu Cepšanas Paviljonā un nestādās priekšā, kas tas bija.

  Atbildēt
 17. Atoms

  Kad es biju gruzijā man bija tāda sajūta, ka viņi visu laiku gaida kad krievi uzbruks, vieniigais kas bija atjaunots liidz normaalam izskatam bija parlamenta eeka un viesniicas, paareejais nolaists liidz klinkjim, kad jautaaju vieteejajiem kaadeelj taa, atbilde bija a nav jeega, taapat krievija sabombardees…
  protams pabuudams tur 3 dienas nevaru neko teikt par to vai ir vai nav demokraatija, bet man vairaak likaas ka uz to pusi iet.

  Atbildēt
 18. Oto

  >paskaidro luudzu kaapeec gruzijaa tika atsleegti krievijas telekanaali? un .ru domeeni? kaapeec kaads iemesls tam bija? ja jau gruziini ir tik vienoti domaa vini ticeetu krievu meedijiem? bet nee vinus atsleedza.

  .ru domēni tika atslēgti, jo paši krievi veica no tiem DoS uzbrukumus gruzijas serveriem, līdzīgi uzbrukumiem kas bija Igaunijai. Nekas cits neatliek kā atslēgt pieeju .ru un uzbrukumi par 90% ir novērsti. Par krievijas telekanāliem manuprāt mīts, ka tie atslēgti. Satelītu jau neviens nevar atslēgt, ja arī bija atslēgts tad drīzāk jau veselais saprāts un klaja dezinformācija, kas tur tika raidīta arī ir tam par iemeslu. Dfg, ja tevi bez pamatota iemesla ikdienu apvainotu kāds cilvēks jau otrās dienas vakarā šo ignorētu un miers, lai nepish smadzeni.

  Atbildēt
 19. Vaards

  Karš Gruzijā ir kā hokejs. Visi latvijas iedzīvotāji var sadlaīties divās nometnēs un aizrautīgi just līdzi katrs savai komandai. Un nekas vairāk. Cerams.

  Atbildēt
 20. Vaards

  Urklāvi, nu tad vajag iedot nepilsoņiem Latvijas pases. Elementāri.

  Tādejādi visi latvieši uzreiz atkal saliedētos, cītīgi piedalītos valsts dzīvē, ietu uz referendumiem, partijas tā nešķeltos un nevilktu deķīti uz savu pusi – Tēvzeme un Brīvība uzreiz atkal spētu savākt pienācīgu deputātu skaitu. Liekēži (ko visi vēlas no Saeimas izmest) automātiski izlidotu, jo tie nebūtu aktuāli ne krieviem, ne latviešiem 😉

  Turklāt mums būtu būtisks papildus pilsoņu skaits, ko nepieciešamības gadījumā iesaukt armijā. Nepilsoņus mēs armijā nevaram šobrīd iesaukt, bet viņi var krievijas armijā iestāties – ja sagribēs. Tad šādus var sūtīt sargāt Daugavpili (Gandrīz kā Leģionārus 44-taijā). Krievi dikti nesmuki savas tautas acīs izskatīsies, ja būs pašiem savējos jāšauj.

  Iedodot pases Krieviem, viņi savā prazdņikā (9.maijs) netiks tik dikti zombēti no to puses, kass zom’bē, ka valsts viņus diskriminē. Jo šobrīd prazdņikā uzstājas tikai visādi Kabanovi, kas klaji naidīgi izsakās pret valsti – jo pārējiem politiķiem nepilsoņu masa patiesībā ir pie kājas – tie jau viņus nevēlēs. Bet ja būtu šamiem vēlēšanai derīgas balsis, tad pretvalstiskās runas momentāli tiktu atšķaidītas ar runām, ko saprātīgāk domājošie uztvertu.

  ===

  Savukārt neiedodot pases, visdrīzāk pēc diviem gadiem varam sagaidīt jaunu Valsti ar pusmiljonu iedzīvotājiem. Galvaspilsēta šai valstij būs Daugavpils. Jo Pandoras lāde ir atvērta un EIropa oficiāli šādu sistēmu ir apstiprinājusi, iedodot neatkarību okupantu tautai Kosovā. Kur lieliski darbojās tā paša propoganda, un tie paši lielgabalu gālas gabaliņi, kas tagad atbalsta Gruziju, tie arī Kosovu atbalstīja. Un tika uzmesti pēc pilnas programmas. Un tagad arī latvijā tiek noslāņota situācija, kur vieņi sevi apzināti pasludina par Krievijas ienaidniekiem, bet otri labprāt vēlēsies būt draugi. Nu jūs jau saprotiet, ja?

  Es jau iepriekš teicu, ka Gruzija ir pie kājas, tāds neliels aizsākums, naga melnums – tas ir hokejs pa televizoru šobrīd. Pagaidām.

  Atbildēt
 21. Dreef

  Es gribētu piebilst par to televīziju. Visticamāk, ja Latvijai vai vienalga kādai citai valstij uzbruktu Krievija, tad arī tiktu atslēgta Krievijas televīzija. Tam ir vienkāršs izskaidrojums – ar TV var manipulēt cilvēkus – veikt tādu kā psiholoģisko teroru un vēl visādas fīčas. Un tā kā Krievijā visa televīzija pieder valstij, tad tas ir tikai loģisks solis karadarbībā, jo ja sāksies vēl Gruzijas iekšienē domstarpības utt., tad var rasties nevajadzīgas problēmas.
  vel atceries ka gruzija nosuutija savus karaviirus uz iraaku pat neesot NATO vai EU un viniem tas nav jaadara bet izskataas ka viniem ir bijis kkaads sadarbiibas liigums ar ASV ko pretiim dod ASV ? savu aizmuguri un ierochus un armiajs trenneeshanu.
  Vai tad tā nerīkojās arī Baltijas valstis neesot NATO un ES? Vai tas nav priekšnosacījums, lai ar tevi vispār runātu par uzņemšanu NATO? Un vai tad NATO ir tik slikti, kur karadarbību nosaka ļoti daudz valstu, nevis Krievija viena pati? Vai tad tā nav demokrātija? Vienkārši man tie argumenti liekas smieklīgi. Un respekt anagol, jo iekomentējis ļoti korekti, ko reti gadās sastapt no krievvalodīgo puses ;-).

  Atbildēt
 22. auns

  11. viņi tos meklē:( laikam var vilkt paralēles ar amišiem irakā-ķīmiskie ieroči.
  Ja iedvesmojas no davide icke runām, tad situācija ir tāda “mans viedoklis he he”:
  putina valdība ir uzsākusi bruņošanos, kas jeļcina gados tika atstāta novārtā. ja kāds atceras bija kaut kur dokumentālā filma par asv un rus atomieroču arsenala samazināšanas programmu, kas gandrīz vai notika~2000g.. experti skaidroja, ka visas puses tam piekrita, trūka “tikai” politiskās gribas no “vadītājiem”.
  bruņošanās ir uzsākta jo pasaules dalīšana ir atsākusies[nezinu vai tā kādreiz ir vispār pierimusi] nu putina sistēma ir pieslīpēta.
  paskatieties, kā tie valsts “vadītāji” rokojas un čalojas, spēlē golfu un vēl visādas hu! dara, par “tautas” naudu. esat redzējuši, kad karavīri krīzes situācijās apmainās ar smaidiem un uzspēlē fūzi?
  kamēr tiek dalīts pīrāgs, tikmēr fonā tauta spļaudās, cepās un ir gatavi iet kaimiņam ādu vilkt pār acīm.
  un vēl, ja pieņem ka lielās nācijas ir russ, usa un ķīna, tad atceramies, kad viņas da par jebkādām agresijām būtu sodītas?!!!
  un ja aiziet galīgla ickes paranojā, tad krievi ar usa ir vienojušās par to kur katra valdīs, patreiz, tas arī notiek dažam valstīm piekrītot dažām nē.
  clx
  uzraksti vēl, ko par šito tēmu. pacel reitingus…

  Atbildēt
 23. Dreef

  Filozofija par pasu izdalīšanu visiem nepilsoņiem nav īsti pareiza. Tad mēs būsim turpat kur Gruzija vai Baltkrievija utt. – respektīvi, mēs vairs nebūsim NATO, ES, mums būs divvalodība u.c. nekārtības. Vai tas mums ir vajadzīgs? Tie, kas grib pases un iegūt pilsonību, tie bez problēmām to ir izdarījuši – mums nav tā kā Gruzijā, ka vispār nedod.

  Atbildēt
 24. e-remit

  12. Krievija “miera uzturēšanu” veic, nevis ar ANO mandātu, bet ANO noteiktajā kārtībā ar trīspusēju līgumu starp Gruziju, D-Osetiju un Krieviju. Turklāt viņiem ir “miera uzturēšanas” mandāts, kas neparedz bumbot Gruzijas pilsētas un tankus ievest Gruzijā dziļāk par kaut kādiem 20-30 kilometriem.
  “Miera uzturēšanas” misija ir izgāzusies, jo nespēja novērst snaiperu šāvienus pa Gruzijas ciemiem no Chinvali (Chinvali nav valsts vidū, ja kas, bet gan no 3 pusēm ap to ir gruzīnu ciemi), kā arī pati krievu televīzija atzīst, ka Abhāzi pašlaik iegājuši neitrālajā teritorijā, kur nedrīkst būt ne abhāzi, ne gruzīni. Nez kāpēc “miera uzturētāji” neatbrīvo teritoriju, bet gatavo Abhāzu iebrukumu.
  Pateizi Kondulīza Raisa pateica, ka Kreivijai vēlreiz 60-tie nesanāks, ar nesodītu ieiešanu Čehoslovākijā.

  Atbildēt
 25. e-remit

  P.S. viena Krievijas televīzija parādīja labu momentu, kur Putins saka, Medvedevam, kas jādara. Medvedevs manāmi nobālēja.
  Tas arī parāda reālo situāciju, kāpēc krievu armija neklausa Medvedevu.

  Atbildēt
 26. Vaards

  e-remit, “Pateizi Kondulīza Raisa pateica, ka” posļe draki kulakami ņe mašut .

  1. Ja Krieviem pietika drosmes samočīt 99%-tīgu NATO dalībvalsti i neaci nepamirķšķinot un nezinot kā reaģēs NATO kaimiņi, un patiesībā redzēt, ka visi hļupiki nobijušies stāv maliņā, tad tu saproti, ja?

  2. Un patiesībā visi tie Prezidentu braucieni ir tikai un vienīgi sava PR spodrināšana. Tie pat nedod nekādu labumu šo prezidentu valstīm un tautām (moš vienīgi dārgāku gāzi padara).

  3. Tādejādi nevajdzētu uzskatīt, ka viņu brauciena rezultātā Krievija pēkšņi pārtrauca uzbrukumu. Diezi vai. Visdrīzāk tāda misija bija kārtīgi izplānota un cik efektīvi tika izveikta, tik efektīvi arī bija paredzēts to izdarīt.

  Un jaKondolīza spiedīs Krieviju, tā būs tikai papildus barība krievijas PR spečukiem, kas krieviem atbrīvosr rokas lai Latviju no fašistiem atbrīvotu. Jo EKonomiska spiediena rezultāta Krievijas tauta dzīvos sliktāk, Krievijas vladība rādīs uz NATO fašistiem, kas viņus apspiež un… URRAAA!!!!

  Atbildēt
 27. Andrejs

  Tajā raidījumā katru nedēļu rāda visādus murgus. Pa Izraēlas RTvi ja nemaldos.

  Patiesībā Saakašvili ir melis un izplata dezinformāciju. Lūk to var redzēt:

  28. marts (2008)
  Maskava: Gruzijas spiegošanas lidmašīnas lidojums virs Abhāzijas ir bīstama provokācija
  Tbilisi šīs ziņas noraidīja kā dezinformāciju.
  http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/krievija/article.php?id=539885

  22. aprīlis (2008)
  Gruzija: Krievija notriekusi bezpilota lidmašīnu
  Mihails Saakašvili, Gruzijas prezidents: „Tas ir baismīgs ANO hartas pārkāpums, tā ir starptautiska agresija.
  http://www.tvnet.lv/zinas/article.php?id=542704

  26. maijs (2008)
  ANO izmeklētāji: Gruzijas bezpilota lidmašīnu notrieca Krievijas iznīcinātājs

  Tātad pirms tam – izlūkoja, pēc tam iebruka Osetijā. Ja jau meloja pirms tam, melos tālāk.

  Melo Saakašvili. Ļoti ceru, ka viņu nolinčos. Žēl tik tos cilvēkus, kas tur dzīvo un kuriem principā ar to karu nav nekāda sakara.

  Atbildēt
 28. auns

  no vācu valoda daudz ko nesaprotu, bet šito jau katrs saprot:)
  http://www.pressemeldungen.at/38532/spam-attacke-wahrheit-uber-georgien-konflikt/

  Atbildēt
 29. CooLynX Raksta autors

  Skatījos to pa TV. Kremļa televīzija īpaši izceļ to kā neitrālu pozīciju.

  Par to meitenīti un viņas māti esmu pārliecināts, ka tas ir iestudējums. Kā 12 gadus veca meitenīte spēja atšķirt gruzīnu uzbrukumu no krievu? Un tas kā viņa centās pateikties krievu armijai. Amerikāņi saprata, ka tas ir iestudējums un pārrāva propagandu uz mātes stāstījuma. Ieberzās krievu propagandā, kam negadās. 😉

  +1 Kremlim par šito gājienu.

  Atbildēt
 30. auns

  interesanti kāpēc šis [ Amanda
  Kokoeva
  ] patiesais stāsts no sākuma parādijās usa viss porpogandiskākajā tv un tikai pēc tam rus tv, kā piemērs negodīgumam, kas valda pret krievu politku.
  sakritība?
  varbūt ka nepietika ar Джон Местас stāstu, kāds ir viņu ir redzējis ārpus rus tv?
  jādomā ka parādīsies vēl kāds cietušais, piem. busha administrācija:)

  Atbildēt
 31. Dreef

  Vaards: tad tu piedāvā pievienoties Krievijai nevis NATO, jo Krievija mierīgi samočī NATO dalībvalsti? Kaut kā baigi ātri esi mainījis savu viedokli…
  Bet par to meitenīti tā īsti nesapratu. Jau izteicu savu psiholoģisko analīzi par šo sižetu. Ja meitenīte būtu redzējusi karu, līķus utt., tad viņa ar smaidu sejā nekad nestāstītu par šīm lietām. Viņa NEKO nav redzējusi. Tā ir viena no evakuētajām personām, ko krievi evakuēja pirms savas bombardēšanas. Bet tā vecākā kundzīte (it kā viņas tante) ar ļoti labām aktrises dotībām un skaisti mācēja attēlot cietušo un atstāstīt to, ko viņai pastāstīja Krievijas armija. Tikai nepajautāja vai viņa pati arī kaut ko redzējusi. Bet es arī dodu +1 Kremlim par šitik izplānotu sižetu. Reāli šādi sižeti provocē demokrātiskās valstis, kas nekad nav piedzīvojušas sociālismu un kas nezina kā strādā KGB un ko nozīmē ticami meli. Palasot to Austrijas mediju paziņojumu var secināt, ka viņi ir noticējuši šim sižetam un arī vācu valodas zemēs Krievijas kampaņa ir nostrādājusi – tātad notiek šķelšanās, kas ir ļoti traģiski.

  Atbildēt
 32. Dreef

  Kamēr ar to meitenīti nebūs pilna intervija un bez “tantes”, tikmēr tauta ticēs, ka gruzīņi veikuši kaut kādu bombardēšanu.

  Atbildēt
 33. Vaards

  Dreef, manis pēc vari apvienoties ar ko tik vien vēlies! 🙂 Es par to neko nesaku. Tu saki. Es vienkārši domāju, ka šajā tēmā iespamojušie visi ir piligākie lohi, kas vienkārši izpilda pēc scenārija tieši to, kas tiem jāizpilda.

  Tikai viena metode darbojas – lai vai kas, bet nekarot. Ja pat sliktie (friči, komunisti, krievi, gruzīni) uzbrūk un nodedzina pusi Latvijas, pofig. Tad jārauj fraka un nafig prom no šejienes. Tikai tā var uzvarēt. 😉

  Savukārt to, kurš piedalās karā, to jāliek cietumā uz mūžu – pofig kurā pusē karo – “labo vai slikto”.

  Dīvani, bet Krievija propogandas karā šoreiz pārliecinoši zaudē.

  Atbildēt
 34. normunds

  Par to meitenīti un viņas māti

  Pilnīgākais hoax. Krievu TV ir vesela jūra raidījumu [okna un tmldz] kuros piedalās aktieri, kas izspēlē dažādus stāstus – neuzticība, love etc. Man ir zināmas aizdomas, ka šis konkrētais pārītis ir no tiem pašiem aktieriem. 12 gadīga meitene vienā mierā stāsta par 2000 nogalinātajiem, kurus neviens nav redzējis. Laikam jau tapēc arī stāsta tik mierīgi 😉

  Atbildēt
 35. Dreef

  Es zināju, ka Vaardam problēmas ar galvu, bet nu biki tā kā par traku. Izdalīt krieviem pases un pēc tam laisties lapās no savas zemes. Tad būsim tādi paši kā čigāni, ebreji utt.

  Atbildēt
 36. Vaards

  > Tad būsim tādi paši kā čigāni, ebreji utt.

  Nu i salīdzināji!
  Latvieši varēt būt lepni, ja tas tā notiktu! Šīs ir vienas no varenākajām pasaules tautām. Latviešiem nekad nespīd tām līdzināties.

  Tomēr Latvija kā valsts var nedaudz paaugstināt savu stabilitāti, iedzīvotāju lojaltāti un pilsoņu skaitu ar vienkāršām metodēm.

  Turklāt Latviešu, kā tādu, patiesībā nemaz nava. Ir tikai valoda un vēsturiska zemnieku kultūra. Paši latvieši vizuāli būtu tādi paši kā čigāni, bet pēdējā gadu tūkstotī šos indijas bēgļus aktīvi ņēma priekšā gan krievi, gan zviedri, gan vācieši. Un vēl laiku pa laikam atšķaidīja tirgoņi un bēgļi no lielās krievzemes. Stapr citu, Latvijā pareizticīgās baznīcas bija jau pirms krustnešiem 🙂

  Tādejādi latvijas krieviem vienkārši ir jāsarot, ka Latvijā visi krievi mācās latviešu valodu, nedadz sargā Latviju no tā, lai jauni krievi pārāk daudz šeit neierastos un visi shēmo globlaizāciju un lielo biznesu. Kā tas jau kopš 1201.gada ierasts. Tik brīžam kādam prostaku baram zemnieku gēns izdalās un šie baigi grib pašizolēties un pašsaglabāties.

  Varbūt kādreiz latviešiem bija kas kopīgs ar gruziju (kad no indijas nacām un visi bijām tādi melli), bet pēcāk baltā rase mūs atšķaidīja tik tālu, ka nu jau esam pilntiesīgi identifcēties kā patstāvīga balto cilvēku rase. Tikai jāpteicas mums par to ir zviedriem, poļiem, vāciešiem, krieviem u.c. izvarotājiem, kas savus gēnus mums šeit atstājuši.

  Atbildēt
 37. Aa

  >>Dreef – nu ja krievi ,nedo dies’ te ienāks, tad tu tākā tā būsi kā čigāns -bez dzimtenes un mājām, tā ka labākais vien būs- notīties no šejienes- lai krievi paši sev vergo. Tieši, kā krievi izdarīja Napaleona iebrukuma laikā – atstāja tukšu zemi. Ko viņi te tukšumā pasāks ?

  Atbildēt
 38. Aa

  >>vaards.. kautkā neatceros kādu liecību vēsturē par pareizticīgo baznīcām latvijā pirms krustnešiem….ja tā būtu bijis, tad krustneši kautos ne jau ar zemgaļiem, bet slāviem un Siguldas pils vietā stāvētu Pleskavas cietokšņa līdzinieks.

  Atbildēt
 39. Dreef

  Neko nezinu par indiešiem, bet es liekas esmu nācis no ķīniešiem. Man pat ķīniešu uzvārds vēl saglabājies. Varbūt mani senči ieceļojuši vēlāk un te arī ķīnieši paviesojušies? Bet ja paskatās tās tautas, tad ķīniešiem ir tajā ziemeļu reģionā tādi paši kā es – gari, slaidi, pagaišiem matiem utt. Varbūt tomēr esam no ķīniešiem arī cēlušies? Un no kā amerikāņi cēlušies? Tādu amerikāņu arī nav? Kādēļ viņi savu zemi aizstāv? Jābūt dikti nobrauktai psihei, lai neaizstāvētu savu zemi – tādiem jāliek kārtot vēlreiz pilsonības eksāmens un jādod zvērasts par uzticību savai valstij.

  Atbildēt
 40. Vaards

  Aa,

  Simtiem gadus pirms krustnešiem kristīgā reliģija izplatījās ar miermīlīgas sludināšanas palīdzību. No tiem laikiem tīrā veidā pareizticīgā reliģija ir palikusi daudzās vietās. piem, musulmaņu sirdī, Ēģiptē. Vai arī pie ebrejiem, Izraēlā – arī smuka pareizticīgaiem baznīciņa tur. Vispār jau pareizticīgā baznīca skaitās vienīgā īstā, kas pārmanto Kristus sludināto mācību. Pārējie visi ir shēmotāji, Jaunās Paaudzes, tobiš.

  http://www.orthodox.lv/lv/index-lv.html


  Svētā Pareizticība Latvijā
  Pareizticība Latvijā ir vēsturiska kristīgā konfesija, kura iegājusi tautas dzīvē brīvā ticības sludināšanas ceļā. Jau no vissenākiem laikiem pareizticības gaisma bija sākusi spīdēt Latgalē. Daudzi Latgales valdnieki un dižciltīgie ļaudis bija pareizticīgie.

  Pareizticīgās baznīcas bija uzceltas Jersikā un Koknesē. Dievkalpojumus noturēja ne tikai krievu garīdznieki, bet arī latviešu priesteri. Kristietību bija pieņēmuši Jersikas valdnieks Visvaldis, Tālivaldis ar saviem bēmiem Tālavā un Kokneses valdnieks Vetseke. Pareizticība bija nākusi no Krievijas – no Polockas, kur bija tuvākā bīskapa katedra. Tās misionāri bija sludinājuši Kristus vārdus senajiem Latvijas iedzīvotājiem.

  Latvijā bija radusies situācija, līdzīga tai, kāda bija Krievijā 988. gadā: pareizticību bija pieņēmuši daži zemes valdnieki un, viņu atbalstīta, tā varēja sākt strauji izplatīties starp senās Latvijas ciltīm. Par to, ka pareizticība bija sākusi izplatīties jau tajos senajos laikos, liecina arī vārdi: svēts, svētais, svētki, baznīca, grāmata, gavēnis, krusts, klanīties, lepoties un citi, kurus bija atnesuši pareizticības misionāri no Polockas.

  Bet bija sācies vāciešu jūgs, kas nesa arī ticības spaidus.

  Bija izdarīts viss, lai iznīcinātu pareizticību. Gandrīz visas pareizticīgās draudzes bija izpostītas, palikušas tikai dažas baznīcas Rīgā un dažās citās vietās. Tās bija palikušas, pateicoties tirdzniecības līgumiem. Tās bija saliņas, no kurām vienmēr spīdēja pareizticības gaisma. Šīs draudzes bija Polockas arhibīskapu aizgādībā. XIV gadsimtā no Rīgas maģistrāta grāmatas zināms, ka Rīgā bija pareizticīgā Sv. Nikolaja baznīca un konvents Aldaru ielas rajonā. Ziemeļu karš neatnesa latviešiem atbrīvošanu no vāciešu jūga – vācu muižnieku privilēģijas netika aizskartas.

  Atbildēt
 41. Vaards

  Bet vispār Dreefam nevajadzētu satraukties par Ķīniešiem, bet gan visu rītu jau priecāties par kakucīšiem:

  http://www.dpreview.com/reviews/CanonEOS1DSMarkIII/

  Atbildēt
 42. Sarky

  “Mēs vienmēr esam bijusi mieru mīloša valsts. Patiesībā nav pat vien gadījums vēsturē, kad Krievija vai Padomju valsts pirmā sākusi militāras darbības,” uzskata Medvedevs
  http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/krievija/article.php?id=558128

  P.S. Kam kas nav skaidrs?……

  Atbildēt
 43. Dreef

  Es par ķīniešiem nesatraucos, bet precizēju latviešu saknes. Iespējams tādēļ latvieši ir tik strādīgi kā ķīnieši. Un kakucītis jau ievērtēts vairāk nekā pusgadu atpakaļ, tādēļ nekā jauna tur nav. Pat nesaprotu kādēļ tik ilgs laiks bija vajadzīgs, lai viņu notestētu.

  Atbildēt
 44. Anonīms

  Latvieši ir tikpat slinki kā krievi. Un galvenais – viņi tieši tāpat un vienmēr uzķeras uz pirmās propogandas, ko sadzird. Skaties, tulīt būs jauna Tautas partija (Zīgeristu partija, Saimnieks, Jaunais laiks, vai Jaunā partija – vajadzīgo pasvītrot) un atkal par to nobalsos 20-35% vēlētāju. Un atkal viņi būs neapmierināti ar partijas darbu. Iespējams pat es šoreiz nobalsošu par viņiem – nevaru būt labāks par pārējo tautas masu 🙂

  Man tikai interesē – vai ES nīdēji Dreef & Coolynx jau ir prātā pieņēmušies, jebšu vēl joprojām ir PRET ES ;-)?

  ===

  Kakucīti tik ilgi vērtēja, jo lētais mazpikseļu nikons kakucīti RAWaa iztrumpo. Tā nu DPreview ilgi nevarēja izdomāt kā to dīvaini sāpīgo faktu kanonistiem pastāstīt 😉

  Atbildēt
 45. Dreef

  Par latviešu strādīgumu vari pajautāt darba devējiem Anglijā, Īrijā, Vācijā, Spānijā utt. Par nevienu no pieminētajām partijām neesmu balsojis, bet zinu vienu dāni, kas izlasījis visu partiju programmas (neticu, ka kāds no jums tās ir lasījis) un Jaunā laika programma viņam likusies viskonservatīvākā un pieņemamākā, tādēļ viņš pat kļuvis par šīs partijas biedru maksājot 12Ls gadā biedru naudu (vai 16Ls – ņepomņu ;-)), saņemot avīzi (jaunumus) utt.
  Neesmu ES nīdējs, bet Savienību/partiju un tamlīdzīgu ideju nīdējs. Man nav pieņemami daži aspekti, par ko te tagad tikai cilvēki šūmējas – un tas ir līdzekļu pārdale. Paņemsim nost vāciešu rūpniekiem, pieliksim klāt Īrijas ceļiem, paņemsim nost Spānijas tomātu audzētājiem un pieliksim Polijas ābolu audzētājiem utt. – tipiska Savienības (Sociālisma) politika, kas jau Padomju Savienībā neattaisnojās. Līdz ar to vienmēr kāds būs neapmierināts un tā nav pareiza politika. Tādēļ mūsu lauksaimnieki grauž nagus, ka viņiem maksā daudz mazāk nekā Rietumeiropas lauksaimniekiem tajās subsīdijās, platību maksājumos utt. un beigās viens pēc otra mūsu ražotāji/lauksaimnieki utt. tiek likvidēti. Liepājā vien, šogad aizvērās liekas ap 10 ražotnēm (dažas vienkārši samazināja darbinieku skaitu). Esmu par vienotu valūtu, jo tā mēs atmetam lielu daļu liekēžu, kas pelna neuzko – bankas, pasti, valūtas maiņas punkti utt. Vispār gari jāstāsta.
  Par RAW iztrumpošanu galīgi nesapratu – paskaties vēlreiz testa rezultātus (attēlus vismaz). Sāpīgais jautājums ir cena… Un vēl man patika Live View un asuma detektēšanas sistēma Nikon aparātam, ko jau rakstīju pagājušā gadā. Tā, ka neko jaunu viņi tur neuzrakstīja.

  Atbildēt
 46. Vaards

  Jaunajam Laikam varbūt programma ir visforšākā, bet pati partija noteikti ir stulbuma topā. Un latvietim nav jālasa tās programmas, jo:
  a) tās ir populistiskas un domātas nepildīšanai (esmu izlasījis!);
  b) valdība veidojas no atsevišķu partiju atsevišķiem politiķiem – programma viņiem dodas līdzi lai ir ar ko “noslaucīt”. Neviena programma neparedz, ka 20% balsu gadījumā darīsim tā, 6% tā, 51% tā.

  > tipiska Savienības (Sociālisma) politika, kas jau Padomju Savienībā neattaisnojās.

  Zini, ļoti attaisnojās!

  Atbildēt
 47. auns

  tatad, pec pedejam zinjam:
  karš nav nemaz bijis,jo: krievu karaspēks neatrodas gruzijā, gruzija nav valsts, gori nav nemaz tik traki sabombardēta, osetija jau noticis pirmais koncerts veltīts osetinu genocīdam…
  Trūmen šovs turpinās.
  “I LOVE PUTIN-RUSSIA”

  Atbildēt
 48. Atbalss: Fašistiskā Krievija turpina informatīvo karu ar Gruziju | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *