Ar Methbot shēmu izkrāpj 5 miljonus dolāru dienā

Krāpšanās ar reklāmas rādījumiem ir normāla parādība.

Vienīgi, kad runa ir par 5 miljoniem amerikāņu zaļo naudiņu dienā, tad tas izklausās diezgan skarbi.

SAN FRANCISCO — In a twist on the peddling of fake news to real people, researchers say a Russian cyberforgery ring has created more than half a million fake internet users and 250,000 fake websites to trick advertisers into collectively paying as much as $5 million a day for video ads that are never watched.

White Ops said the thieves received high prices for the fake ad views, garnering an average price of $13 per 1,000 video views. Over all, the botnet delivered 200 million to 300 million fake ad views per day and brought in $3 million to $5 million in daily revenue, according to the company’s analysis.

Sīkāk par to kā šī shēma strādā var izlasīt iekš WhiteOps lapas, kurā ir arī PDF ar detalizāciju.

Ar šādiem tīkliem var mierīgi nokaut interneta reklāmas industriju kā tādu. Vai arī aizies līdz tam, ka rādīs reklāmas tikai reģistrētiem lietotājiem, kas nāk no Googles vai Facebook.

3 thoughts on “Ar Methbot shēmu izkrāpj 5 miljonus dolāru dienā

  1. Vārds

    Twitterī arī botu ir vairāk nekā cilvēku. Iemet Twitter meklētājā “kak vam latvija” un palasi atrodamo lietotāju twītus – boti vien. Dienā parādas ap 3-4 jauni botu profili ar kak vam latvija mega jautājumu.

    Atbildēt
  2. 2224

    Šajā gadījumā man pat ir pofig. Ja kāds (reklāmdevējs) ir tik stulbs, lai maksātu kādam par reklāmu internetā, lai maksā.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *