Ford Mondeo ir Latvijas Gada auto 2015

Man iepatikās LSM portālā publicētā bilde, kas izsaka visu par Latvijas Gada auto 2015 kļuvušo Ford Mondeo. Ford Mondeo dizaineri būs sagrēkojuši kaut kur ar Aston Martin un sanāca tāds rada gabals bez ciltsrakstiem.

Ford Mondeo Aston MartinVismaz tagad tie, kam nepietiek naudas dārgajam galam, varēs sagrabināt Fordiņam. 😉

iAuto ir redzami arī balsošanas rezultāti.

Baigi interesanti ir sabalsojuši. Mondeo paņēma uz masu – vismazāk vienaldzīgo ar dažādām balsīm dod vislielāko punktu skaitu.

iAuto gada auto

Jāsaka, ka izskata ziņā arī man patīk Ford Mondeo. Laikam pie vainas ir tas dižciltīgais ērzelis, kas blakus stalti izslējis savu krūti. 😉

6 thoughts on “Ford Mondeo ir Latvijas Gada auto 2015

  1. coolynx Raksta autors

   Mārketinga triks.

   Iedomājies, ja tagad, kā vienkāršais cilvēks to iedomājas, tiktu nominēts Latvijas gada auto 2014. Kas notiek tālāk? Gads ir praktiski beidzies, uz Ziemassvētkiem kaut ko varbūt vēl pārdos, bet principā nākamajā gadā visiem jauno auto tirgoņiem vajadzēs ar kaut ko pazīmēties. Zīmēties ar jaunu autiņu un pagājušā gada titulu – izklausās stulbi. Bet, ja autiņš ir saņēmis 2015.gada auto titulu, tad arī “lētticīgajam” pircējam tas izklausīsies motivējoši. 😉

   Atbildēt
  1. Miks

   Hmm, man liekas, ka pods troļļo un speciāli runā par Aston Martin, labi zinot, ka viņam visi aizrādīs, ka bildē ir Maserati.

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *