Adobe Photoshop uz Chrome OS

Pirms pieciem gadiem parādījās oficiālā informācija no Googles par jauno operētājsistēmu Chrome OS un pēc tam arī prezentēja šo operētājsistēmu-pārlūku.

Nu lūk, esam sagaidījuši to brīdi, kad Adobe Photoshop būs pieejams arī šajā operētājsistēmā uz Chromebook tīkla datoriem.

Chromebook Photoshop

Chromebooks are fast, easy to use and secure. They bring the best of the cloud right to your desktop, whether that’s Google Drive, Google+ Photos or Gmail. Today, in partnership with Adobe, we’re welcoming Creative Cloud onto Chromebooks, initially with a streaming version of Photoshop. Initially, this will be available for U.S.-based Adobe education customers with a paid Creative Cloud membership—so the Photoshop you know and love is now on Chrome OS. No muss, no fuss.

Šie ir tie mazie solīši, kas tiek sperti, lai sagrautu šobrīd esošo dominējošo operētājsistēmu pozīcijas. Tas ir par tēmu, ka daudzi lietotāji skatās un migrē prom no Microsoft uz alternatīvām operētājsistēmām.

7 thoughts on “Adobe Photoshop uz Chrome OS

  1. coolynx Raksta autors

   Linux versija jau arī nevienu neinteresē, jo runa ir par komerciālu produktu, kura izstrādātāji grib nopelnīt. Google arī grib nopelnīt. Gan jau, ka viņi šajā darījumā ir ierēķinājuši savu procentu no abonēšanas maksas par photoshop licenci. Linux lietotāji jau pārsvarā ir haļavščiki, kas neko nemaksā – tad kāpēc, lai kāds viņiem kaut ko izstrādātu, ja pēc tam ar to nevarēs nopelnīt? 🙂

   Atbildēt
  2. ThA-B

   Cik saprotu no šīs shēmas, adobe tendējas uz to, ka OS versijas izzudīs kā šķiras. Būs tikai HTML bāzēts launcheris katrā OS un tālāk viss kurbulējas amazones ūdeņos mākoņos. Līdz ar to fotošops būs 1:1 uz chromeos/mac/win.

   Atbildēt
   1. coolynx Raksta autors

    Nu ja, tādā veidā arī ir vieglāk izkontrolēt lietotājus un noslaukt naudu no viņiem. Man domāt, ka tas arī ir beigu sākums, jo lielākā daļa (laikam jau visi) Photoshop lietotāju kļuva par tādiem tikai pateicoties pirātiskajām versijām. Ja šādas versijas vairs nebūs, tad arī jaunu lietotāju nebūs.

    Atbildēt
    1. Vaards

     Īstam Chrome lietotājam jāsaprot, ka fotošopot no hroma var būt diezgan jancīgi. Respektīvi – apskatām kreiso augšējo bildīti, ja uzbraucot ar peli virs tās krāsas nemainās, tad viss kārtībā! http://www.gballard.net/psd/go_live_page_profile/embeddedJPEGprofiles.html#

     Respektīvi, chrome ir slavens kā ICC profilu neatbalstītājs. 2012.gadā iznāca kaut kāda beta versija hromam, kas atbalsta šos profilus. Kā tālāk attīstījās pasākums, īsti nezinu.

     Jo beta versija atbalsīja V2 profilu versiju, bet ir jau V4 profila versija, kur testa bildē (ja neatbalsta un nepareizi nolasa profilu datus), zilu debesu vietā rādās spilgti zaļas.

     ===

     Tātad, zagtam fotošopam būs būt!

     Atbildēt
     1. hronists

      Super, fotoapstrādes softs, kas darbosies nemenedžējamā krāsu vidē 😀 un es domāju, ka vietējais fotoblogeru pasākums ar krāsu profila dzēšanu no EXIF ir lielākais idiotisms pasaulē 🙂

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *