Pods.lv arhīvs atkal pieejams publiski

Esmu ielicis vienu treknu ķeksīti vai pat punktu uz “i” – saimportēju iekšā visus vecos rakstus no vecā Pods.lv.

Saimportēju kopumā 2033 rakstus un ap 45000 komentāriem, kas tika publicēti un sarakstīti no 2001.gada novembra (pirmais raksts zem Pods.lv domēna) līdz pat 2004.gada novembrim, kad vecā Pods.lv versija ar visu arhīvu pazuda uz kādu brīdi no interneta dzīlēm. Toreiz, kad serveri nonesa ar visām panckām, neliku atpakaļ, jo negribēju. Šodien lieku, jo gribu. 🙂

Grūtākais bija savākt un sakārtot visus rakstus ar komentāriem, lai tos varētu ieimportēt WordPress datubāzē. Mana vecajā versijā visi raksti ar komentāriem glabājās teksta failos. Tagad tas viss ir datubāzē.

Kaut kas varbūt ir pazudis (download.pods.lv un faili), kaut kas ir parādījies (smukas adreses).

Un pilnai laimei arī pielāgoju standarta tēmu. 😉 Priekā!

Neesmu gan pārliecināts, ka tagad publicēšu jaunus rakstus. Vēl ir jāpadomā.

5 thoughts on “Pods.lv arhīvs atkal pieejams publiski

 1. Mr. Serge

  Padalies ar recepti, kā tu to visu importēšanu paveici. Man kā reiz pāris projektus no paštaisītiem risinājumiem uz WordPress jāpārnes.

  Atbildēt
  1. coolynx Raksta autors

   Principā man sanāca tāda paštaisītā versija, jo man bija “īpašs” gadījums, kad visi faili mētājas direktorijās ar ID un 3 failiem – raksts un 2 komentāru faili – publiski redzamais + nepubliskais ar pilno informāciju. Skripts, kas to visu sadzen datubāzē (izdara maģijas ar tīrīšanu, koriģēšanu utt.).
   Ja izlaižam maģisko daļu, kur tiekam galā ar datu sagatavošanu un sasaistīšanu – raksts + komentāri, tad tālāk ir vienkāršākā daļa. Kā kolēģis smējās – izmantoju sentēvu metodi.

   Es izmantoju šo te spraudni, kas prot ieimportēt pilnos WRXML failus.
   http://wordpress.org/plugins/wordpress-importer/

   Principā tas skripts māk visu paņemt, izņemot pārlūka versiju, kas datubāzē glabājas “comment_agent”. Ja šo lauku vajag, tad to spraudni vajag papildināt ar šo mainīgo.
   Nu un tālāk tik ģenerē WRXML failus un importē datubāzē.

   Tas spraudnis sākumā mēģina piešķirt oriģinālo ID, kas bija rakstam, ja tas ir aizņemts, tad secīgi piešķirt nākamo pieejamo. Tā kā ar to viss arī būs ok.

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *