Zole internetā – zolmaniem.lv

Mārtiņš atsūtīja informāciju par savu projektu – zoles spēli internetā.

Zolmaniem.lv

Latviešu tradicionālo kāršu spēli zoli internetā spēlēt iecienījuši vairāk kā 300’000 spēlētāju un tā internetā ir pieejama jau aptuveni desmit gadus. Tomēr iespēja to spēlēt arī uz Apple produktiem parādījās nesen – līdz ar jaunas zoles mājas lapas zolmaniem.lv parādīšanos.

Mājas lapa zolmaniem.lv ir jauna vieta, kur spēlēt zoli. Tā ir pilnīgi neatkarīga zoles mājas, kuras spēlētājiem pievienoties var ikviens, jo nav nepieciešami īpaši ielūgumi vai abonementi. Šeit ir iespēja spēlēt ne tikai klasisko zoli ar pulēm, bet arī zoli ar galdiņu un mazā zoli. Lai zole būtu pieejama ikvienam interesantam, to mājas lapā var spēlēt arī bez maksas.

Spēle atbilst aktuālajiem noteikumiem un principiem kādi tie ir spēlējot zoli dzīvē, jo mājas lapa tika radīta sadarbībā ar Latvijas Zoles federāciju. Mājas lapas virtuālie turnīri ir vienīgie internetā, kuri ir pēc principiem, kādi tie ir turnīriem klātienē, lai noteiktu, kurš patiesi ir labākais spēlētājs.

Lai zoli padarītu interesantāku, mājas lapā ir ieviesti daudz un dažādi sasniegumi, kā arī dažāda veida statistika, lai spēlētāji varētu sevi ieraudzīt kādā no līderu tabulām pēc dažādiem spēles kritērijiem, kā arī vēl interesantāk – arī salīdzināt sevi ar citiem spēlētājiem.

14 thoughts on “Zole internetā – zolmaniem.lv

 1. lācis

  Vēlējos piereģistrēties – pamanīju, cik daudz lauki tur ir pieprasīti, aizbēgu.. Kam visi tie lauki ir nepieciešami? Izveido 2 laukus – ēpasts un parole…

  Atbildēt
 2. BlackHalt

  Ak, šausmas.
  “Nobildēju” to reģistrācijas lapu, lai kādreiz kādam parādītu, kā nevajag.

  Ja ieraugi kaut ko tādu, tad ātri gribas prom no lapas ar XSS, SQLi un kas viņu tur… :
  Bez reģistrācijas – zolmaniem.lv/messages/new

  Atbildēt
 3. Ir labi

  Manuprāt reģistrācijas lapā ir ļoti maz prasīto lauku – varbūt pat pārāk maz nopietnai lapai.
  Tāda lapa šokē šodienas ļaudis – īsziņu sūtītājus, kurus biedē jebkurš teikums, kurā ir vairāk par vienu vārdu latviešu valodā.

  Atbildēt
 4. e-remit

  Lai vienkārši uzspēlētu, tiešām lauki ir par daudz. Mūsdienās ir izdomātas dažādas draugiem.lv pases un Facebook reģistrācijas, bet papildus laukus liek aizpildīt, ja kāds vēlas spēlēt uz īstu naudu.

  Atbildēt
 5. kāts

  >> Tomēr iespēja to spēlēt arī uz Apple produktiem parādījās nesen.

  indigo būtu iemācījušies atvērt pārlūkprogrammu. Ak, vai – viņiem taču nav flash playera.

  Atbildēt
 6. hehe

  Kāda dzirdoša auss laikam būs sadzirdējusi par reģistrācijas anketu, jo skatos, ka samazināts informācijas ievades lauku daudzums… 🙂 Varēja gan vēl būt mazāk tie obligātie lauki…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *