Jaunā 1188.lv mājaslapa

Šodien oficiāli tika palaista jaunā 1188.lv mājaslapa. Atzīstos, ka es šo lapu šodien redzēju pirmo reizi, lai gan man tāpat kā citiem kolēģiem bija iespēja uzzināt par beta versiju jau pirms nedēļas. Bet kaut kā nesanāca pareizā dienā ieskatīties intranetā un izlasīt šo ziņu. Tā nu man bija īpašs uzaicinājums. 🙂

Atgādināšu, ka pirms diviem gadiem tapa iepriekšējā izskata maiņa jeb kā latviski saka facelift.

Atšķirībā no iepriekšējās versijas, kur viss bija saspiests vienā lapā, tagad tā ir ripināma jeb skrollojama un dizains ir moderns. Lai gan teiktu, ka lapā ir pārāk daudz “gaisa” jeb nelietderīgi izmantots laukums. Man šķiet, ka dažās vietās varēja saspiest saturu daudz kompaktāk. Jo vairāk skatos, jo vairāk gribās piekasīties, jo vairāk lietoju, jo vairāk dažādas nianses griež acī.

Jebkurā gadījumā lietotāji jau būs tie, kas pateiks – iet viņiem pie sirds vai nē. Es te varu pļurkstēt cik man uziet, bet nekas jau no tā nemainīsies. 🙂

7 thoughts on “Jaunā 1188.lv mājaslapa

 1. Tretjakoff

  Kapec man nav ipash ielugums apskatit/novertet? Man ir perfektas noverteshanas spejas prieksh videja lietotaja. Esmu to jau parbaudijis nezcikreizes. Taads taka talants.. bet ka to ieksh CV pasniegt vai kadam pieradit.. nesaprotu. Eniweii iechekoshu 1188.lv, doshu rezumee. Khe!

  Atbildēt
 2. Soikins

  Kompaktāk? Nezinu gan. Tur troksnis zem folda sākas kā “labākajos” Latvijas ziņu portālos. Tas nelielais whitespace tieši padara to lapu kaut cik lietojamu.

  Atbildēt
 3. Zaje

  Vai zi dikti jau nu smalks kungs esi, ka tev griež acē. Es ikurāt šodien biju iebridis šamējā lapelē, izmantoju, lai atrastu vienu info, ieguvu ar pāŗis peles spiedieniem ij nepamanīju, ka kauč kas būtu mainījies no pēdējās apmeklēšanas reizes pirms pāris nedēļām. Laikam jau neesmu tik smalks kā tu. Jūzerim parastajam, pie kā pieskaitu sevi, interesē funkcionalitāte, ja tā ir, tad jebkurš var ņaudēt, ka ir pārāk daudz vai maz gaisa, mani tas neinteresē un es to neuzklausu.

  p.s. a par apollo lapeli, droši vien, ka esi makten lepns, vai ne? Vai tamējā saspistībā ir precīzs svaiga gaisa daudzums?

  Atbildēt
 4. Ivo

  Ļoti ļoti kaitina jaunā meklēšana… iespējams viņa ir precižāka, ja meklē no Puskaksīšiem uz Pliekuraini, bet Rīga – Jelgava tiešām ir proble’matisks maršruts jaunajai sistēmai!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *